پوزیشن جنسی اربابی

پوزیشن جنسی اربابی

پوزیشن جنسی اربابی (Mastery) جزء پوزیشن‌های جنسی سرگرم کننده و رضایت بخش است. البته بسیاری از افراد در مورد نحوه انجام این پوزیشن آگاهی ندارند. ما در این مطلب به شما نحوه کامل انجام این پوزیشن به همراه تصویر توضیح می دهیم.

برای انجام پوزیشن جنسی اربابی، مردتان باید گوشه تختخواب یا مبل بنشیند و پاهای خود را روی زمین بگذارد. باید ران و باسن او روی تختخواب باشد. سپس شما بر روی را ران او بنشینید. زانوهای خود را دو طرف او روی مبل یا تختخواب بگذارید. سپس می توانید بازوهای خود را دور گردن مرد خود بپیچید. مردتان می تواند رخنه کند در شما زمانی که بالای او هستید. یا می توانید بر روی او خود را بالا و پایین کنید و به مردتان برای ضربه زدن کمک نمائید.

دختران در پوزیشن جنسی اربابی چه کاری باید انجام دهند؟

در پوزیشن جنسی اربابی شما فقط باید خود را به بالا و پایین حرکت دهید. پوزیشن جنسی اربابی جزء پوزیشن های عاشقانه است. و شما مردتان باید روبروی هم بنشینید و همدیگر را ببوسید و تماس چشمی خود را حفظ کنید. فراموش نکنید که می توانید دستان خود را نیز دور گردن او بیاندازید و عقب تکیه دهید تا زاویه رابطه جنسی خود را تغییر دهید. همچنین می توانید از دستان خود برای خراشیدن یا کارهای دیگری که باعث می شود شما در هنگام بالا بودن تسلط بیشتری داشته باشید استفاده کنید. این پوزیشن می تواند جزء پوزیشن‌های خشن باشد.

مردان در پوزیشن جنسی اربابی چه کاری باید انجام دهند؟

مرد شما گزینه‌های متفاوتی را دارد که در حین انجام پوزیشن جنسی اربابی می تواند انجام دهد. این گزینه‌ها عبارتند از:

اگر او بازوهای خود را در اطراف شما قرار دهد (وقتی روی او نشسته اید یا زانو زده اید) حس صمیمت بیشتری بین شما ایجاد می شود. اما زمانی که او این کار انجام می دهد، نمی تواند به شما ضربه‌های قوی بزند. در عوض او می تواند در این حالت خود را به شما بسابد. مردتان همچنین می تواند دست‌های خود را بر روی تختخواب یا کاناپه قرار دهد. این کار به او کمک می کند با قدرت بیشتری درون شما وارد شود. هر دو این گزینه‌ها عالی هستند و البته کمی متفاوت است. وقتی شما روی زانو  نشسته اید و یا پاهای خود را دراز کردید تفاوت‌های زیادی در پوزیشن جنسی اربابی ایجاد می شود.

تجربه افراد از پوزیشن جنسی اربابی

این پوزیشن به گونه‌ای است که شما بر روی  مردتان مسلط هستید. و بسیاری از زنان تا کنون این پوزیشن را انجام داده اند و نظراتی در مورد این پوزیشن داشته اند که ما در ادامه آن را برای شما آورده ایم.

  • از آنجا که تغییراتی زیادی می توان در این پوزیشن جنسی ایجاد کرد. شما باید با امتحان کردن همه‌ای آنها بفهمید که کدام حالت را بیشتر دوست دارید.
  • در زمان انجام پوزیشن جنسی اربابی سعی کنید که حتما تماس چشمی خود را با مردتان حفظ کنید تا رابطه تان صمیمی تر شود.
  • فراموش نکنید که حین انجام پوزیشن جنسی اربابی مرد خود را ببوسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *