کاهش 25 کیلویی وزن در عرض 1 سال فقط با حذف یک نوشیدنی!

کاهش وزن در بلند مدت اصلا کار راحتی نیست. اما یکی از کاربران شبکه اجتماعی “ردیت” توانست در طول 1 سال 25 کیلو از وزن خود کم کند آن هم تنها با قطع کردن مصرف نوشیدنی های مضر مانند نوشابه. وقتی با قطع مصرف نوشابه متوجه کاهش وزن خود شد، مصرف تنقلات با ارزش غذایی کم را نیز قطع کرد، به خوردن سبزیجات روی آورد و شروع به پیاده روی و دویدن کرد.

این زن 30 ساله اعتراف کرد بعد از کاهش وزن فوق العاده خود، 10 کیلو اضافه کرد اما با رژیم های مداوم و روزه گرفتن دوباره وزن خود را کم کرد. او در صفحه شخصی نوشته است : ” مصرف نوشابه های گاز دار و تنقلات را به کل قطع کردم. از رژیم غذایی پیروی می کنم و روزه می گیرم. وعده های غذایی من شامل برنامه زیر است. صبحانه : فرنی با شیر سویا و شکر خام یا آووکادو با نان تست سبوس دار. ناهار : سوپ و یک تکه نان تست یا سالاد. شام : هرچیزی شامل سبزیجات یا سالاد، مثل لازانیای گیاه خواران، اغلب از جایگزین های گوشت مانند کالباس های گیاهی استفاده می کنم. قارچ و هالومی نیز یک جایگزین عالی برای گوشت هستند.”

این کاربر “ردیت” توضیح داد که هر چند سبک تر، خوشحال تر و سالم تر از قبل شده است اما هر روز چیزی برای فراگیری هست. او هم چنین ادامه داد :

” فکر می کنم علت موفقیت رژیم من این است که چون خیلی از اضافه وزن خود رنج می بردم فقط به فکر کاهش وزن بودم و به یک باره روش زندگی خود را با قطع مصرف نوشابه های گازدار، قطع مصرف گوشت و سوزاندن کالری زیاد با ورزش عوض کردم. اما الان فقط باید تلاش کنم تا به همین شکل ادامه دهم.”

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.