پوزیشن جنسی جهشی

آموزش پوزیشن جنسی جهشی (Leapfrog Sex Position)

نحوه انجام پوزیشن جنسی جهشی (Leapfrog Sex Position) بسیار شبیه به پوزیشن داگ استایل و بسیاری از پوزیشن‌های جنسی است که ما قبلا آن‌ها را آموزش داده‌ایم است.

برای اجرای پوزیشن جنسی جهشی، شما فقط باید حالت معمولی داگ استایل بایستید. یعنی اینکه مردتان در حالی که روی زانوهای خود است، پشت سر شما که روی زانو هستید بایستد. در حین اجرای این پوزیشن شما باید قفسه سینه و سر خود را به تخت نزدیک کنید، به جای اینکه مانند پوزیشن داگ استایل روی آرنج خود قرار بگیرید. در تصویر بالا نحوه درست قرار گرفتن شما وجود دارد. هل دادن باسن‌تان در هوا به مرد شما اجازه می‌دهد تا به راحتی وارد شما شود. مرد شما پاهایش را در داخل پاهای شما به هم نزدیک خواهد کرد.

مردتان می‌تواند در حالی که به سمت داخل و خارج حرکت می‌کند، دست های خود را روی پشت شما قرار دهد. یا می تواند باسن شما را بگیرد تا بتواند با نیروی بیشتری برای رابطه جنسی شدیدتر فشار بیاورد.

این واقعاً به شما بستگی دارد که چقدر می خواهید باسن خود را بالا بیاورید. می‌توانید آن را کاملاً پایین بیاورید و بالش یا کوسن‌هایی را در زیر شکم یا کمر خود قرار دهید تا از آن حمایت کنید. یا می‌توانید آن را بسیار بالا ببرید. شما حتی می‌توانید روی پاهای خود قرار بگیرید و حالت چمباتمه زدن را مانند پوزیشن جنسی قورباغه اجرا کنید. زمانی که در حالت چمباتمه قرار می‌گیرید، مردتان نیز ممکن است مجبور شود روی پاهای خود بایستد.

کاری که زنان در پوزیشن جنسی جهشی انجام می‌دهند

در زمان اجرای پوزیشن جنسی جهشی، مردتان بیشترین کار را انجام خواهد داد. او به داخل و خارج فشار وارد خواهد کرد. البته شما می‌توانید برای رابطه جنسی قوی‌تر به مرد خود فشار بیاورید، اما اگر از انجام کارها او خسته شده است به او استراحت دهید.

در این پوزیشن، تحریک کلیتوریس و خودارضایی در حالی که مرد شما به سمت داخل و خارج می‌رود، بسیار آسان است، این کار باعث افزایش لذت شما می‌شود. اگر بازوهای شما به اندازه کافی بلند هستند، می‌توانید به عقب برگردید و شروع به ماساژ دادن بیضه‌های مرد خود کنید در حالی که او در حال حرکت به سمت جلو و عقب است. با خم شدن به جلو یا عقب، می‌توانید باسن خود را بالا یا پایین بیاورید که زوایای مختلف ورود را امتحان کنید. همچنین می‌توانید روی پاهای خود بلند شوید و در حالت چمباتمه قرار بگیرید تا آن را تغییر دهید. اگرچه در این حالت زود خسته می‌شوید.

کاری که مردان در پوزیشن جنسی جهشی انجام می‌دهند

مردتان روی زانوهایش، پشت سر شما و پاهایش در داخل پاهای شما خواهد بود. وارد شدن به شما در این موقعیت بسیار آسان است. تکنیک اصلی او فقط فشار دادن به داخل و خارج است. اما با خم شدن به عقب، دور شد ازن شما یا مایل کردن خود به جلو و روی شما، می‌تواند زاویه ورود خود را تغییر دهد، او با انجام این کارها می‌تواند نقطه‌ای را که مالش و تحریک می‌کند، تغییر دهد.

مردتان همچنین در موقعیتی عالی قرار دارد برای اینکه با دستان خود تحریکات دستی انجام دهد. او می‌تواند به شما دست بزند و کلیتوریس شما را ماساژ دهد یا حتی از یک ویبراتور استفاده کند.

مواردی که باید هنگام انجام پوزیشن جنسی جهشی در نظر بگیرید

پوزیشن جنسی جهشی جزء آن دسته از پوزیشن‌های جنسی است که می‌تواند برای شما و مردتان سرگرم کننده‌تر باشد، نکاتی که باید در حین اجرای این پوزیشن جنسی رعایت کنید به شرح زیر است:

در هنگام اجرای این پوزیشن جنسی می‌تواند در مقابل دیوار قرار گیرد و دستان خود را روی آن قرار دهید. با این کار می‌توانید در به مردتان فشار وارد کنید تا نیروی رانش او قوی‌تر شود.

در هنگام اجرای این پوزیشن یک بالش زیر سرتان قرار دهید، این کار باعث می‌شود کارتان راحت‌تر شود.

این پوزیشن به شما امکان نفوذ عمیق را می‌دهد، که برای برخی از زنان می‌تواند ناراحت کننده باشد.

می توانید با کنار هم نگه داشتن پاهایتان به جای جدا کردن، آن را برای مردتان تنگ‌تر کنید.

پوزیشن‌های جنسی مشابه

اگر از انجام این پوزیشن جنسی لذت برده‌اید، چندین پوزیشن مشابه دیگر نیز وجود دارد که می‌توانید آن را امتحان کنید.

پوزیشن جنسی قاشق چایخوری (Teaspooning)

پوزیشن جنسی قاشق چایخوری
نحوه اجرای پوزیشن جنسی قاشق چایخوری

برای اجرای پوزیشن جنسی قاشق چایخوری به صورت عمودی زانو بزنید و کمر خود را راست کنید و مردتان نیز زانو بزند و در پشت سرتان قرار گیرد.

پوزیشن جنسی لاک‌پشت (Turtle)

پوزیشن جنسی لاک‌پشت (Turtle)
نحوه اجرای پوزیشن جنسی لاک‌پشت

پوزیشن جنسی لاک‌پشت دیگر پوزیشن جنسی شبیه جهشی که در آن باید به جلو خم شوید و دستان خود را دور پاهای خود برای ایجاد زاویه متفاوت بپیچید.

مطالب مرتبط: “آموزش پوزیشن جنسی پلکانی به بهشت (Stairway To Heaven)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *