قرار عاشقانه شبانه

17 ایده‌ جذاب و بامزه برای قرار عاشقانه شبانه

آیا به دنبال وقت گذرانی با شریک زندگیتان در قرار عاشقانه شبانه هستید؟ برنامه‌های کاری در هم پیچیده و سایر تعهدات می‌توانند روابط شما را تحت فشار قرار دهند؛ با این حال، قرار گذاشتن در آخر شب راهی عالی برای در اختیار داشتن زمان کافی برای وقت گذرانی با شریکتان است. در ادامه این مقاله فهرست کاملی از ایده‌های سرگرم کننده، پرنشاط و فوق العاده ساده را برای وقت گذرانی‌های شبانه برای شما آورده‌ایم. این فهرست را مطالعه کنید و از انجام آن لذت ببرید! پس همراه زردنیوز باشید.

نکات مهم

 • فعالیت‌های رایجی همچون پیاده‌روی در شب، تماشای ستارگان و بولینگ، مکان و زمان کافی را برای صحبت با شریکتان در اختیار شما قرار می‌دهند.
 • با فرد مورد علاقه‌تان به شهر بروید و از اماکن متعدد بازدید کنید؛ از تماشای موسیقی زنده لذت ببرید. همچنین می‌توانید برای صرف نوشیدنی اقدام کرده یا این که از بازاری شبانه دیدن کنید.
 • تفریحات را در محیط امن خود و با آسایش و راحتی کامل انجام دهید. همیشه می‌توانید فیلم تماشا کنید. تجربه یک اسپای خلاقانه و پخت شام مشترک نیز امری جذاب است.

ستارگان را تماشا کنید

قرار عاشقانه زیر آسمان و ستارگان
قرار عاشقانه زیر آسمان و ستارگان

تماشای ستارگان امری آسان، ارزان و بسیار رمانتیک است. چند ساعتی را به صحبت کردن، در آغوش گرفتن و جستجوی صورت‌های فلکی در یک منطقه خوش منظره بپردازید. تنها چیزی که نیاز دارید یک پتوی نرم است. با فرد مورد علاقه خود زیر پتو دراز بکشید و به آسمان شب نگاه کنید.

 • سعی کنید برای بالا بردن سطح قرار خود از تلسکوپ استفاده کنید. شما و شریکتان می‌توانید به نوبت از طریق آن به ستاره‌ها نگاه کنید.
 • اگر می‌توانید در یک پارک زیبا یا ساحل قرار گذاشته و ستارگان را تماشا کنید. در غیر این صورت، حیاط شما هم گزینه‌ای مناسب برای انجام این کار است.

از پیک نیک در زیر نور مهتاب لذت ببرید

پیک نیک روشی زیبا و آرام برای صرف شام (یا میان وعده) دوتایی است. با تهیه یک وعده غذایی ساده، گرفتن غذا از رستوران مورد علاقه خود، یا تهیه کردن مجموعه‌ای از میان وعده‌های جذاب، برای یک پیک نیک برنامه ریزی کنید. مکان مناسب پیک نیک را در حیاط، پارک یا ساحل برپا کنید. شریک محبوب خود را به پیک نیک آخر شب مهمان کنید.

 • اگر پیک نیک را در حیاط خود برگزار می‌کنید، می‌توانید کمی فراتر رفته و یک فضای رمانتیک ایجاد کنید. نورهای رشته‌ای یا تعدادی شمع می‌توانند گزینه‌هایی جذاب برای این کار به حساب بیایند.
 • در عین حال می‌توانید این پیک نیک را به یک سفر کمپینگ تبدیل کنید! یک چادر در حیاط خلوت خود (یا یک منطقه کمپینگ نزدیک محل زندگیتان) برپا کنید. با این کار می‌توانید تمام شب را در کنار عشق خود باشید.

به پیاده روی عاشقانه شبانه بروید

پیاده روی عاشقانه شبانه
پیاده روی عاشقانه شبانه

پیاده روی امری ساده و در عین حال عاشقانه است. این کار امکان گفتگو برای مدتی طولانی را فراهم می کند. بهترین قرارهای عاشقانه آن‌هایی هستند که در طی آن می‌توانید تمام وقت خود را صرف شناخت بیشتر و لذت بردن از همراهی یکدیگر کنید. وقتی به رابطه‌ای شک دارید کافیست یک پیاده روی طولانی و آرام با هم داشته باشید! محله، پارک یا منطقه‌ای از شهر که امن و دارای تردد (حتی در اواخر شب) است را کاوش کنید.

 • اگر امکان دارد در مکانی که برای هر دوی شما جدید است پیاده روی کنید.

اسپای شبانه خلاقانه بسازید

شب‌های اسپا و آبگرم آرامش‌بخش هستند. گذراندن چنین شبی به شما امکان می‌دهد که یکدیگر را نوازش کنید. یک شب را به ماساژ دادن یکدیگر، گذاشتن ماسک صورت و حمام آب گرم با نمک‌های حمام و صابون معطر اختصاص دهید. تعداد زیادی شمع روشن کنید و موسیقی آرام بخش را برای داشتن یک تجربه فوق العاده در فضا پخش کنید.

با یکدیگر بازی کنید

انجام بازی در شب راهی سرگرم کننده و آسان برای به چالش کشیدن یکدیگر است. یک بازی رومیزی، بازی کارتی یا بازی ویدیویی مورد علاقه خود را انتخاب کنید. اگر وقت کافی در اختیار دارید، چندین بازی را برای خود و شریکتان آماده کرده و آن‌ها را با هم امتحان کنید. حتی می‌توانید یک سری چالش ایجاد کنید؛ چالش‌هایی مانند اینکه چه کسی می‌تواند بیشترین مسابقات را در بازی Mario Kart برنده شود.

 • سعی کنید بازی خود را بسازید! یک برگه بینگوی شبانه برای هر آنچه ممکن است در تلویزیون پیدا کنید بسازید (تبلیغات احمقانه، فیلم‌های تلویزیونی جذاب، کمدی‌های قدیمی)؛ در ادامه شروع به چرخیدن در بین کانال‌ها کنید.

در کوییزهای مربوط به زوج‌ها شرکت کنید

کوییز‌ها روشی سرگرم کننده برای ایجاد پیوند در مراحل مختلف یک رابطه هستند. آنلاین شوید و چند آزمون جذاب پیدا کنید. به دنبال کوییزهای ساده‌‌ای در مورد نوع رابطه، شناخت از شریک زندگی‌ یا چگونگی زبان عشقتان باشید. آزمون‌هایی از این دست به شما کمک می‌کنند تا به شیوه‌ای سرگرم‌کننده درباره یکدیگر اطلاعات بیشتری کسب کنید!

 • برای مثال، کوییزهای آنلاین مفرح زیادی در مورد اینکه شما و شریکتان بیشتر شبیه کدام زوج در فیلم‌ها یا کارتون‌های دیزنی هستید، وجود دارد.

برای تعطیلات رویایی برنامه ریزی کنید

با برنامه ریزی سفر، به خود فرصت بدهید که منتظر چیزی باشید. اگر شما و عشقتان در حال رویاپردازی برای خارج شدن از شهر و یک سفر عاشقانه هستید، چرا این رویا را به واقعیت تبدیل نکنید؟ شب خود را صرف انتخاب مکانی برای تعطیلات کنید. مکانی را انتخاب کنید که هر دویتان رویای دیدنش را دارید. در ادامه کارهایی که باید در راستای رسیدن به آنجا انجام دهید را جست و جو کرده و مکان‌هایی را برای اقامت برگزینید.

 • تعطیلاتی را برنامه ریزی کنید که مناسب با سبک شما به عنوان یک زوج هستند. شاید شما ماجراجو هستید و می‌خواهید با کوله سفر کنید؛ شاید هم می‌خواهید در ساحل استراحت کرده و کوکتل بنوشید.
 • این قرار ملاقات را با صرف میان وعده یا دادن سفارش شام تکمیل کنید. با صرف شام و نوشیدنی می‌توانید از روند برنامه ریزی لذت بیشتری ببرید!

در آسایش فیلم تماشا کنید

تماشای فیلم دونفره
تماشای فیلم دونفره

فیلم‌ها به شما امکان می‌دهند تا استراحت کرده و زیر پتو در کنار شریکتان قرار بگیرید. یکی از فیلم‌های مورد علاقه‌تان را تماشا کنید؛ یا این که یک فیلم جدید را که هر دو قصد تماشایش را دارید انتخاب کنید. در عین حال می‌توانید بازگشتی به گذشته داشته باشید و فیلمی کلاسیک را تماشا کنید.

 • اگر زمان دارید، می‌توانید این گزینه را دو چندان کنید. یک فیلم را خودتان انتخاب کنید و از شریکتان بخواهید که دیگری را انتخاب کند. با این کار می‌توانید فیلم‌های مورد علاقه‌تان را برای یکدیگر به نمایش بگذارید.
 • سعی کنید یک فضای راحت با پتو و تعداد زیادی بالشت را در اتاق نشیمن خود بسازید. هنگام تماشای فیلم با شریک خود وی را در آغوش بگیرید.

دیروقت با هم غذا بپزید

پخت و پز با یکدیگر یک فعالیت عاشقانه است. یک غذای خوشمزه که هر دو از صرف آن لذت خواهید برد را انتخاب کنید. مواد اولیه را تهیه کنید و زمانی را صرف پخت و پز با یکدیگر کنید. در ادامه هم از محصول نهایی همراه با مقداری شراب، نور شمع و موسیقی رمانتیک لذت ببرید.

 • می‌توانید کار غیر متعارفی انجام بدهید؛ برای مثال صرف صبحانه در زمان شام. هیچگاه برای تهیه پنکیک شیرین و پف‌دار دیر نیست!
 • اگر قرارتان به قدری در دیروقت گذاشته شده است که هر دو غذا خورده‌اید، شام را رها کنید. به سراغ دسر بروید. دسری جذاب را آماده کنید و آن را به با یکدیگر صرف کنید.

به کافه کارائوکه بروید.

کارائوکه راهی عالی برای شناخت سلیقه یکدیگر در موسیقی است. در یک بار یا کافه دارای امکان کارائوکه قرار بگذارید. نوشیدنی و میان وعده صرف کنید. آهنگ‌هایی را برای همخوانی با هم انتخاب کنید. هر دوی شما ممکن است از برخی از آهنگ‌ها لذت ببرید یا این که قصد معرفی آن به همراهتان را داشته باشید.

 • اگر حوصله بیرون رفتن ندارید، نسخه‌های کارائوکه آهنگ‌ها را در یوتیوب یا اسپاتیفای پیدا کنید. به صورت خلاقانه می‌توانید این کار را با کمک DIY در منزل انجام دهید.

به یک غذاخوری شبانه روزی بروید

قرار عاشقانه شبانه - رستوران
قرار عاشقانه شبانه – رستوران

یک رستوران شبانه روزی به شما امکان می‌دهد تا در هر زمانی یک شام رمانتیک داشته باشید. اکثر رستوران‌ها بعد از ساعات معمول شام تعطیل می‌شوند، اما نه همه آن‌ها! شریک خود را برای صرف شام دعوت کنید. شب را با صحبت کردن و صرف شام و نوشیدنی بگذرانید. این کار ساده، سرگرم کننده و معمولاً کاملا مقرون به صرفه است.

 • در عین حال می‌توانید غذای بیرون بر سفارش دهید و آن را با هم در خانه صرف کنید. اگر امکان سفارش زودهنگام دارید، می‌توانید غذا را از مکان مورد علاقه خود تهیه کرده و در هنگام شام آن را گرم کنید.

به بارهای محلی بروید

خلاق باشید و ساخت کوکتل را امتحان کنید؛ یا این که در محفل تست شراب شرکت کنید. شما و شریکتان می‌توانید در هر زمان که می‌خواهید به بار بروید. برای داشتن یک شب ویژه، به دنبال فرصت‌های منحصر به فرد مانند تست کردن شراب باشید (یا هر نوع مشروبی که هر دو از آن لذت می‌برید، مانند ویسکی یا آبجو). در کلاس آموزش کوکتل‌سازی شرکت کرده و نوشیدنی‌های فانتزی برای یکدیگر درست کنید.

 • اگر تصمیم دارید به بار بروید، می‌توانید این گزینه را به یک میخانه شبانه تبدیل کنید. با این کار شما و شریکتان خواهید توانست نوشیدنی‌های خوشمزه بسیاری را امتحان کنید. سعی کنید برای یکدیگر کوکتل سفارش دهید تا همه چیز جذاب‌تر شود.

به بولینگ بروید

بولینگ یک راه عالی برای صحبت کردن در عین انجام بازی است. علاوه بر این، بسیاری از سالن‌های بولینگ تا دیروقت باز هستند. سالن‌های بولینگ محلی‌تان را بررسی کرده و فضاهای متناسب با برنامه‌تان را پیدا کنید. شب را با فرد مورد علاقه خود در سالن بولینگ بگذرانید. تنقلات را فراموش نکنید!

 • همچنین می‌توانید یک استخر شبانه پیدا کنید و یا بیلیارد بازی کنید. استخرهای شبانه زیادی مانند سالن‌های بولینگ وجود دارند. شما می‌توانید قرار ملاقات عاشقانه خود را در این فضاها برگزار کنید.

بازارهای شبانه را بالا و پایین کنید

بازارها پس زمینه‌ای جذاب را برای قدم زدن شما در اواخر شب فراهم می‌کنند. شما می‌توانید مانند یک پیاده روی معمولی وقت خود را در یک بازار شبانه به گفتگو، کاوش و آشنایی با یکدیگر بگذرانید؛ در عین حال هم خواهید توانست چیزهای ساده‌ای را خریداری کرده و از تماشای غرفه‌های رنگارنگ صنایع دستی لذت ببرید!

 • اگر هر دوی شما پول کافی در اختیار دارید می‌توانید از این فرصت برای بازی استفاده کنید. بازار را برای هدیه کوچکی که گمان می‌کنید طرف مقابل شما به آن علاقه مند است جست و جو کنید. در پایان قرار عاشقانه آن‌ها را به یکدیگر کادو بدهید.

به کلوب شبانه بروید

کلوب شبانه - قرار عاشقانه
کلوب شبانه – قرار عاشقانه

کلوب‌ها و باشگاه‌های شبانه مکان‌های خوبی برای رقصیدن و گوش دادن به موسیقی هستند. مکانی را در نزدیک خود با موسیقی زنده و فضایی فوق‌العاده رمانتیک بیابید. اگر شما و فرد مورد علاقه‌تان صدای بلند، شلوغی و رقص زیاد را ترجیح می‌دهید، به کلوب رقص بروید. اگر هم به دنبال داشتن تجربه‌ای آرام‌تر هستید، از یک سالن رقص معمولی دیدن کنید.

 • بسیاری از اماکن دیگر نیز ممکن است موسیقی زنده داشته باشند. به عنوان مثال می‌توانید گروهی را پیدا کنید که به نواختن موسیقی ایرلندی در یک میخانه محلی مشغول است.

به تور شهری بروید

گشت و گذار در شهر روشی سرگرم کننده و آموزنده برای داشتن یک تجربه شهری در کنار شریکتان است. آیا شما و فرد مورد علاقه‌تان عاشق داستان‌های ارواح هستید؟ شاید هم هردوی شما طرفدار صنعت فیلم یا آثار هنری هستید؟ بیشتر شهرها تورهای شبانه‌ای را متناسب با علایق شما برگذار می‌کنند. آژانس‌های مسافرتی محلیتان را بررسی کنید تا بدانید چه تورهایی ارائه شده‌اند.

 • به عنوان مثال، اگر عاشق فیلم هستید می‌توانید به یک تور ارواح شبانه در شهر یا یک تور در مکان‌های نمادین مربوط به فیلم‌ها بروید.

طلوع خورشید را تماشا کنید

با تماشای طلوع خورشید در کنار هم روز خود را با یک فضای عاشقانه آغاز کنید. زود از خواب بیدار شوید و با فرد مورد علاقه‌تان قرار بگذارید. مکانی را با منظره عالی برای تماشای طلوع خورشید پیدا کنید. این مکان می‌تواند ایوان، حیاط، پشت بام یا یک پارک نزدیک محل زندگی شما باشد. در ادامه هم می‌توانید با هم برای صرف قهوه به یک کافی‌شاپ بروید.

 • شما و شریکتان می‌توانید شب قبل را با هم بگذرانید؛ در این شب یکی از فعالیت‌های بالا را انجام دهید یا این که فقط با یکدیگر صحبت کنید! در ادامه هم برای تماشای طلوع خورشید اقدام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *