پوزیشن جنسی رقص با میله

پوزیشن جنسی رقص با میله

پوزیشن جنسی رقص با میله (Lap Dance) بسیار شبیه پوزیشن جنسی سرنشین فضول است. در پوزیشن جنسی رقص با میله مرد شما در آن استراحت می کند و از نمایش شما لذت می برد. دقیقا مثل این که در یک باشگاه استریپ قرار داد. البته او اجازه کمی فعالیت را نیز دارد.

برای اجرای پوزیشن جنسی رقص با میله مرد شما باید روی یک صندلی یا مبل راحت بنشیند. این پوزیشن یک راه عالی برای این است که شما رقص در دامان را برای مرد خود انجام دهید. او باید پشت خود را به صندلی تکیه دهد و پاهای خود را باز کند. شما روی پای خود بایستید و از مردتان برای انجام این پوزیشن کمک بگیرید. شما باید آلت تناسلی او را بگیرید و آن را به داخل واژن خود هدایت کنید. زمانی که او در داخل شما است، شما برخی از گزینه‌ها را برای انجام دارید:

  • می توانید به آرامی زمانی که مردتان در درون شما است ضربه بزنید و گاهی اوقات بی حرکت بایستید. این کار می تواند باعث تحریک نقطه G شما شود.
  • می توانید به بالا و پایین حرکت کنید. در این حال مردتان می تواند با گرفتن بازوهایتان به شما کمک کند.
  • بسته به میزان صمیمتی که می خواهید با مردتان داشته باشید می توانید به جلو یا عقب متمایل شوید.

دختران در پوزیشن جنسی رقص با میله چه کاری باید انجام دهند؟

احتمالاً می توانید از نام این پوزیشن که رقص با میله است حدس بزنید این پوزیشن برای لذت بردن مردتان از شما است. بنابراین هنگام اجرای این پوزیشن این نکته را به خاطر بسپارید. در این پوزیشن شما باید کاری کنید که از نظر بصری برای مردتان با انجام رقص در دامان جذاب باشید. بنابراین نترسید که به پشت شانه خود نگاه کنید و با او ارتباط چشمی برقرار کنید. یا زمانی که در بالا هستید او را ببوسید.

اگر در حالی که بالای او هستید به جلو تکیه دهید. می توانید دستان خود را روی زانوهای خود قرار دهید تا راحتتر بتوانید خود را به بالا و پایین حرکت دهید. اگر به عقب تکیه دهید برای شما سخت خواهد بود که به بالا و پایین حرکت کنید، بدون اینکه مردتان به شما برای انجام این کار کمک کند. البته در این حالت شما می توانید به راحتی بر روی او خود را بسابید.

مردان در پوزیشن جنسی رقص با میله چه کاری باید انجام دهند؟

مرد شما در پوزیشن رقص با میله کار زیادی انجام نمی دهد. او فقط باید به عقب بنشیند و از رابطه جنسی لذت ببرد. یا می تواند به شما کمک  کند تا به بالا و پایین حرکت کنید. برای این کار او باید دست‌های خود را روی کمر شما بگذارد. اگر شما به او تکیه دهید، می تواند بازوهای خود را به دور شما بپیچد و شما را نگه دارد. همچنین اگر شما رابطه جنسی مقعد دارید او در موقعیت عالی قرار دارد تا به آرامی کلیتوریس شما را با انگشت خود ماساژ دهد.

تجربه افراد از پوزیشن جنسی رقص با میله

اکنون که می دانید چگونه می توانید پوزیشن جنسی رقص با میله را انجام دهید. بهتر است این چند نکته را که افراد دیگر آن را پیشنهاد داده اند را رعایت کنید. این نکات توسط کسانی ارائه شده است که قبلا این پوزیشن را انجام داده اند.

در برخی از پوزیشن‌ها زن و مرد هر دو باید فعالیت کنند. اما در برخی دیگر فقط زن یا مرد باید کل فعالیت را در رابطه جنسی داشته باشد. در پوزیشن جنسی رقص با میله همه کار را شما باید انجام دهید. پس اگر دنبال پوزیشن هستید که مردتان کار را انجام دهد این پوزیشن برای شما مناسب نیست.

  • اگر می خواهید رابطه شما لذت بخش‌تر شود می توانید روی زمین بنشینید این پوزیشن را انجام دهید.
  • برخی از خانم‌ها دوست دارند این پوزیشن را با استریپ شروع کنند.
  • برای اینکه یک فضا بهتر ایجاد کنید می توانید از یک آهنگ متناسب استفاده کنید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *