پوزیشن جنسی زانو زده

پوزیشن جنسی زانو زده (kneeling sex position)

پوزیشن جنسی زانو زده (kneeling sex position) یک پوزیشن سرگرم‌کننده برای زوج‌هایی که بایکدیگر صمیمتی هستند و دوست دارند حین رابطه جنسی روبروی یکدیگر بایستند و از دیدن یکدیگر لذت ببرند. ما در این مطلب به صورت کامل نحوه انجام این پوزیشن جنسی را آموزش می‌دهیم.

برای انجام پوزیشن جنسی زانو زده‌، مردتان با ایستادن روی زمین شروع کند. در حالی که شما روی تخت زانو زده‌اید. باید شما دو نفر روبروی هم باشید. قبل از اینکه شروع به انجام رابطه جنسی کنید، ابتدا مطمئن شوید که ارتفاع آلت تناسلی همسرتان با ارتفاع واژن شما برابر است. اگر برابر نبود چند بالشت زیر خود قرار دهید تا بالاتر بیایید و ارتفاع را تنظیم کنید. اگر مردتان پایین‌تر از شما است از او بخواهید روی چیزی بایستد تا هر دو در ارتفاع مناسب قرار گیرید. هرگاه هر دوی شما در ارتفاع خوب قرار گرفتید، مردتان می‌تواند به آرامی وارد شما شود.

کاری که زنان در پوزیشن جنسی زانو زده انجام می‌دهند

زمانی که پوزیش جنسی زانو زده‌ را برای رابطه جنسی خود انتخاب می‌کنید، اگر تمام مدت صاف بایستید لذت زیادی از رابطه نخواهید برد. خم شدن به عقب می‌تواند افزایش رضایت جنسی شما شود. اینکه چقدر به عقب متمایل شوید به خودتان بستگی دارد.

اگر فقط کمی به عقب خم شوید، مردتان می‌تواند از شما حمایت کند و او دستان خود را دور کمر شما قرار دهد. اگر می‌خواهید بیشتر به عقب متمایل شوید. سعی کنید دستان خود را پشت سر خود روی تخت قرار دهید. اگر به عقب خم شده‌اید و پارتنرتان شما را در بغل کرد یا از یک دست برای حمایت از خود استفاده می‌کنید، به راحتی می‌توانید با دست آزاد خود، کلیتوریس خود را مالش دهید. برای بسیاری از پسرها، دیدن شما که کلیتوریس خود را مالش می‌دهید و در مقابل آنها خودارضایی می‌کنید، یک حرکت بسیار لذت‌بخش است.

کاری که مردان در پوزیشن جنسی زانو زده انجام می‌دهند

مردتان زمانی که پوزیش جنسی زانو زده‌ را انجام می‌دهد کار کمی برای انجام دادن دارد. تنها کاری که او در این پوزیشن جنسی می‌تواند انجام دهد این است که به عقب و جلو حرکت کند. اما اگر او می‌خواهد کارهای بیشتری انجام دهد، می‌تواند به شما کمک کند. دست او نیز برای یک کتک زدن سرگرم کننده‌ آزاد است.

اگر در حالت زانو زدن راست ایستاده‌اید، مرد شما در موقعیت مناسبی قرار خواهد گرفت که شما را ببوسد و شما را نزدیک خود نگه‌دارد. اما اگر به عقب خم شده‌اید، او می تواند دست‌هایش را روی سینه‌های شما بگذارد و به آرامی آن‌ها را بمالد. نوع تحریک نوک پستان را که ترجیح می دهید از او بخواهید.

مواردی که باید در هنگام انجام پوزیشن جنسی زانو زده‌ در نظر بگیرید

این پوزیشن جنسی جزء پوزیشن‌های جنسی رایج نیست. اما بسیاری از افراد این پوزیشن جنسی را حداقل برای یک بار امتحان کرده‌اند. هنگام انجام این پوزیشن جنسی باید یک سری موارد را در نظر بگیرید که به شما کمک می‌کند رابطه جنسی لذت بخش‌تری داشته باشید:

اولین نکته مهم در پوزیشن جنسی زانو زده این است که زاویه مناسب را برای لذت بردن پیدا کنید. زاویه خود را چندین بار تغییر دهید تا مطمئن شوید بهترین زاویه را دارد. اگر به دنبال رابطه جنسی سریع هستید این پوزیشن برای شما بسیار مناسب نیست. زیرا برای تنظیم ارتفاع قد خودتان با مردتان نیاز به زمان دارید. همچنین ممکن است متوجه شوید که وقتی آنقدر به عقب تکیه می‌دهید که تقریباً به پشت دراز کشیده‌اید بهترین لذت را خواهید برد.

اگر تخت یا مرد شما در ارتفاع مناسبی قرار ندارد، سعی کنید پاهای خود را باز کنید تا خود را پایین بیاورید، در غیر این صورت مرد شما می‌تواند روی انگشتان پا قرار گیرد تا خود را بالاتر ببرد.

پوزیشن جنسی مشابه

اگر از انجام پوزیشن جنسی زانو زده‌ لذت بردید، چندین پوزیشن جنسی دیگر نیز وجود دارد که احتمالا برایتان لذت‌بخش خواهد بود.

پوزیشن جنسی قایق نجات (Life Raft)

پوزیشن جنسی قایق نجات
نحوه انجام پوزیشن جنسی Life Raft

در پوزیشن جنسی قایق نجات مردتان روی زمین می‌ایستد. در حالی که شما روی شکم دراز کشیده‌اید و پاهایتان رو دور کمرش پیچیده‌اید. این پوزیشن جنسی را در استخر نیز می‌توانید انجام دهید.

پوزیشن جنسی رقصنده (Dancer)

پوزیشن جنسی رقصنده
نحوه انجام پوزیشن جنسی Dancer

در پوزیشن جنسی رقصنده نیز هر دوی شما روبروی هم قرار می‌گیرد، اما هر دو ایستاده‌اید. یک پای خود را بلند کنید و زانوی خود را به سمت بالا خم کنید.

پوزیشن جنسی حمل و ایستاده (Stand & Carry)

پوزیشن جنسی حمل و ایستاده
نحوه انجام پوزیشن جنسی Stand & Carry

در پوزیشن جنسی حمل و ایستاده هر دوی شما روبروی هم قرار می‌گیرید. اما در این پوزیشن شما پاهایتان را باید دور مردتان بپیچید و او باید با دست‌هایش شما را نگه دارد. سپس مردتان باید شروع به انجام حرکت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *