مکیدن گردن

چگونه گردن شریک زندگی خود را بمکیم؟

مقدمه

مکیدن گردن شریک زندگیتان می تواند زیباترین روش برای نشان دادن محبت باشد. یا می تواند یک حرکت سکسی باشد که منجر به یک رابطه جنسی پرشور بین شما شود. شما می توانید گردن شریک زندگیتان را در جاهای مختلف ببوسید فقط باید قبل از آن مطمئن شوید که او خواستار این کار است. شما می توانید مکیدن را با زبان زدن و گاز گرفتن مخلوط کنید. ما در ادامه مراحل انجام این کار را به صورت کامل برایتان توضیح می دهیم.

آماده شوید تا گردن شریک زندگی خود را ببوسید

1. با انگشت به گردن شریک زندگی خود ضربه بزنید. با نوک انگشتان به آرامی به گردن شریک زندگیتان ضربه بزنید. این کار باعث می شود او متوجه شود که شما می خواهید کاری انجا دهید و لرز لذت بخشی بدنش را فرا گیرد. زمانی که شما همان مکانی که ضربه زدید را می بوسید او حس لذت بیشتری خواهد داشت.

ضربه زدن به گردن

2. قسمت حساس گردن شریک زندگی خود را ببوسید. یکی از حساس‌ترین قسمت‌های گردن، جایی است که گردن با شانه و ترقوه متصل می شود. یکی دیگر از قسمت‌های حساس گردن جلوی بدن قسمت راست و یا چپ است. ولی براساس مطالعات معولا اکثر نقاط گردن نسبت به بوسیدن و مکیدن حساس است.

نکته دیگری که وجود دارد این است هنگام بوسیدن شریک زندگیتان، به تمام بدن او بچسبید. هنگام بوسیدن و یا مکیدن گردن بدنتان را از او جدا نکنید. حتی اگر روبروی او هستید، با دستانتان او را بغل کنید. یا اگر از پشت او را می بوسید، بازوهای خود را دور بدنش بپیچید. با این کار حس نزدیکی بیشتر با یکدیگر دارید.

پیدا کردن نقطه حساس گردن

تکنیک‌های متنوع برای مکیدن گردن

1. لب‌های خود را برای بوسیدن با آب دهان خیس و مرطوب کنید. ابتدا لب‌های خود را اندازه کافی مرطوب نمائید تا نرم شوند. سپس هر قسمت از گردن شریک زندگی خود را که از قبل تعیین کرده‌اید بمکید. حالت لب‌های شما باید مانند زمانی باشد که لب‌های او را می بوسید. شما می توانید با مکیدن قسمتی که گردن شریک زندگی شما با شانه‌ها یا ترقوه او متصل شده است شروع کنید و سپس لب‌های خودتان را به سمت شیار خمیده گردن حرکت دهید.

خیس کردن لب

2. گردن شریک زندگی خود را با دهان باز ببوسید. به آرامی دهان خود را بین بوسه‌ها باز کنید. و شروع به بوسیدن گردن شریک زندگیتان با دهان باز کنید. و حین بوسیدن دهان خود را از پوست او جدا نمائید. همچنین شما می توانید گردن شریک زندگیتان را به سمت بالا و پایین با دستانتان حرکت دهید تا تنوعی به آن اضافه کنید. بین بوسه‌ها مقداری هوای گرم را بر گردن شریک زندگی خود بازدم نمائید. این کار باعث می شود لذت او چند برابر شود. شما می توانید گردن شریک زندگیتان را از پایین به بالا لیس بزنید. توجه نمائید که برای این کار فقط از نوک زبان خود استفاده کنید و بسیار ملایم آن را انجام دهید. اطمینان حاصل کنید که شریک زندگی شما از این کار احساس لذت می کند.

البته اگر اولین بار است که قصد مکیدن گردن کسی را دارید این کار نکنید. این کار زمانی انجام دهید که حداقل روابط شما کمی جدی‌تر شده است و قبلا گردن او را چندین بار بوسیده باشید. برای اولین بار اگر خواستید گردن کسی را ببوسید فقط با دهان بسته این کار انجام دهید. در دفعات بعد می توانید روی گردن او نفس بکشید، به خصوص هیچگاه در دفعات اول گردن شخصی را گاز نگیرید. مکیدن گردن در قرارهای اول کاری اشتباه است و ممکن باعث ناراحتی او شود. زمانی باید این کار را انجام دهید که بتوانید با شریک زندگیتان در مورد همه چیز صحبت کنید و بدانید که او به چه کار علاقه دارد و از چه کاری برای ابراز احساسات و روابط جنسی بدش می آید.

بوسیدن گردن با دهان باز

3. آرام و آهسته گردن شریک زندگی خود را ببوسید تا احساسات او را تحریک کنید. می توانید روی بوسیدن یک ناحیه از گردن او تمرکز نمائید یا اطراف گردن او حرکت کنید. نزدیک بوسه قبلی را ببوسید (معمولا این نقطه بسیار حساس است). دمیدن هوای گرم در نزدیکی گوش او باعث می شود شریک زندگیتان دیوانه شود.

تحریک احساسات با بوسیدن گردن

4. به آرامی گردن شریک زندگی خود را بکشید. به آرامی فقط یک یا دو ثانیه گردن شریک زندیگتان را بمکید. فقط این کار را خیلی سریع انجام ندهید چون ممکن است موجب کبودی گردن او شود و شریک زندگی شما به هیچ وجه راضی به این کار نباشد. شما می توانید به آرامی گردن او را بمکید به صورتی که فقط موجب تحریک او گردد.

بسیار مراقب کبودی باشید. مکیدن گردن و گاز گرفتن آن به احتمال زیاد منجر به کبودی خواهد شد و ممکن است این باعث ایجاد مشکل برای هر دوی شما شود.

همچنین دمیدن هوای خنک با دهان زمانی که گردن شریک زندگی خود را مکیده‌اید می تواند باعث ایجاد لذت گردد. دمیدن هوا را زمانی انجام دهید که گردن او را آزاد می کنید.

مکیدن گردن

5. به آرامی گردن شریک زندگی خود را گاز بگیرید. بعد از مدتی که گردن شریک زندگیتان را بوسیدید می توانید به آرامی شروع به مکیدن گردن او کنید. اگر مراقب باشید حتی می توانید کمی از پوست او را بین دندان‌های خود بگیرید و قبل از اینکه کبود شود آن را رها کنید. به یاد داشته باشید زمانی این کار را انجام دهید که با او احساس راحتی می کنید.

گاز گرفتن گردن
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.