25 فانتزی سکسی که باید با آنها آشنا شوید

سن بازی یا بازی سنی ( Age Play )

نوعی از بازیگری است که در آن یکی یا هر دوی زوج ها وانمود می کنند از سن خود کوچک تر یا بزرگ تر هستند. معروف ترین شیوه آن “پدر و بچه است”. اگر به صورت اتفاقی در هنگام سکس شریک خود را “بابایی” و “دخترم” خطاب کنید مقداری سن بازی به سکس خود اضافه کرده اید.

به اسارت گرفتن ( Bondage )

گونه ای از محدود سازی شریک جنسی است. بعضی دوست دارند با طناب بسته شوند، بعضی دوست دارند شریک خود را ببندند و بعضی نیز هر دوی آن را دوست دارند. در این نوع فانتزی از طناب و دستبند استفاده می شود. می توانید دستان شریک تان را به تخت ببندید یا دستان او را به هم گره بزنید.

بی غیرتی(!) ( Cuckolding )

به طور معمولی در بین زوج های دگر جنس گرا رایج است. مرد دوست دارد سکس شریک خود با شخص دیگری را ببیند و تحقیر شدن لذت می برد. اگر از این ایده خوش تان می آید حتما بازم نیست شریک تان با شخص دیگری سکس داشته باشد بلکه از لفاظی هم می توانید استفاده کنید.

تسلط داشتن ( Dominance )

به دو بخش تسلط داشتن و تسلیم شدن تقسیم می شود و مربوط به دنیای bdsm  است. که خود مخفف “اسارت، نظم و انظباط، تسلط و تسلیم، سادیسم و مازوخیسم” است. در این حالت یکی از طرفین دوست دارد بر دیگری تسلط داشته باشد که می تواند در نوع حرف زدن یا اعمالی مانند اسپنک زدن باشد.

شوک برق ( Electrostimulation )

استفاده از نیروی برق برای مقاصد سکسی. وارد شدن شوک می تواند خطرناک باشد. یکی از شاخه های bdsm است که می تواند آسیب های جدی به بدن وارد کند. این فانتزی سکس با وصل کردن کابل برق به آلت مردانه انجام می شود. در اجرای این فاتزی باید دقتِ حد اکثری به خرج دهید.

فتیشِ پا

علاقه مفرط به پا یکی از رایج ترین فانتزی ها است. به خصوص در بین مردانِ دگر جنس گرا. کسی با فتیش پا می تواند با هر قسمتِ پا برانگیخته شود. پرستش، بوسیدن و ماساژ دادن پای شریک جنسی بخشی از این فانتزی است. تحقیر کردن هم می تواند جزئی از این فتیش باشد که در آن از طرف مقابل می خواهد پای خود را به صورت او بمالد یا در دهانش فرو کن. راه رفتن بر روی بدن هم یکی از اعمال است.

عق زدن ( Gagging )

به معنای خفه کردن به صورت خفیف است که در آن کسی در حال خفه شدن صدای عق زدن از خود تولید می کند. این کار فرو کردن تمام آلت در دهان شریک جنسی است که می تواند برای هر دو طرف لذت بخش باشد.

تحقیر کردن

همه گزینه های bdsm فیزیکی نیست. گاهی با سخن گفتن می توان حساسیت بیشتری نسبت به رابطه فیزیکی ایجاد کرد. برخی از زنان دوست دارند در هنگام سکس با واژه های از قبیل “هرزه”، “فاحشه” یا کلمات مشابه مورد خطاب قرار گیرند. البته بهتر است قبل از سکس در مورد آن صحبت کنید تا سوتفاهمی پیش نیاید.

ضربه زدن

اشاره به استفاده از دست، شلاق یا هر چیز دیگیری برای زدن شریک تان دارد. در هنگام ضربه زدن به قسمت هایی از بدن که بافت چربی بیشتری دارد ضربه بزنید و از ضربه زدن به نقاط حساس بدن خودداری کنید. در این مورد هم باید با شریک تان به گفتگو بنشینید.

اسارتِ ژاپنی

این فانتزی یکی از موارد اسارت است که به وسیله طناب انجام می شود. البته این کار با ظرافت زیادی همراه است به طوریکه در ژاپن به عنوان نوعی هنر شناخته می شود.

محدودیت ها

اگر تازه می خواهید بحث جذابِ bdsm را وارد رابطه تان بکنید، بهتر است لیستی از محدودیت های نرم و سخت برای خود درست کنید. نرم مانند صدا کردن با کلمات خاص. سخت هم مانند استفاده از شوک برقی. این کار در شناخت پیدا کردن در یکدیگر خیلی مفید است. در خاطر داشته باشد شاید فانتزی مورد علاقه شما در نظر شریک تان اصلا جذاب نباشد، پس سعی کنید از اصرار کردن پرهیز کنید تا باعث رابطه تان نشود.

مازوخیزم (لذت بردن از درد)

اگر از اسپنک، تحقیر شدن یا تف کردن شریک بر صورت تان لذت می برید احتمالا مازوخیست هستید. این نام برگرفته از لئوپلد ون ساچر مازوخ نویسنده قرن 19 آمریکایی است که بنیان گذار این نوع فانتزی است. برعکس سادیسم است که در آن فرد از درد کشیدن شریک ش لذت می برد.

استفاده از نایلون

فانتزی نایلون معمولا با فتیش پا همراه می شود. ممکن است از بوی نایلون یا فرو کردن آن در دهان شان لذت ببرند. از نایلون گاهی برای بستن شریک جنسی نیز استفاده می شود.

سکس با اشیا

اشاره به برقرای رابطه جنسی با یک شی به جان است. یکی از تمایلات عجیب و غریب مانند عشق ورزیدن به برج ایفل، قایق یا مبل است. در عصر تکنولوژِی و عروسک های ساخته شده مخصوص سکس شاید همه ما به مقدار کمی درگیر این فانتزی سکسی باشیم.

فتیشِ زن حامله

بیشتر مردم در حین حاملگی همسرشان به این فانتزی خود پی می برند، اما هستند کسانی که عاشق شکم های بزرگ زنان حامله هستند صرف نظر از اینکه نسبتی با او داشته باشند.

فتیش دست

دست ها بسیار سکسی هستند. از آنها می توان برای ماساژ، انگشت کردن یا خودارضایی استفاده کرد. این علاقه می تواند به انگشتان، ناخن مرتب شده یا حتی موی پر پشت دست باشد. برخی حتی به برداشتن اجسام یا انجام دادن کارهای معمولی با دست نیز علاقه شدید داشته باشند.

نقش بازی کردن ( Role Play )

نقش بازی کردن فقط مربوط زمان کودکی نیست که در نقش آدم بزرگ ها می رفتیم. در بزرگ سال اما از رایج ترین نقش بازی کردن ها می توان به دکتر-مریض، رئیس-منشی یا پسر مستخدم-زن خانه دار پولدار اشاره کرد. اما چه کسی است ایده کلاسیک معلم-دختربچه مدرسه ای را فراموش کند؟

سکس با هیولا ها

شما نمی توانید در واقعیت با یک اختاپوس یا یک هیولای اختاپوس شکل سکس داشته باشید. اما در پورن انیمیشنی وجود دارد. جذابیت آن شاید به علت ممنوع بودن آن باشد. اگر خیلی به این فانتزی علاقه دارید از عروسک های مخصوص ساخته شد می توانید استفاده کنید.

اروفیلا ( Urophilia )

اروفیلا اسم تجملی برای علاقه به ادرار است. درست است، هستند کسانی که با ادرار شریک شان برانگیخته می شوند. یکی از جذاب ترین اعمال ادرار بر روی شریک جنسی است.

شهوت رانی

اشاره به این دارد که کسی با نگاه کردن به دیگران ارضا می شود. اما برخی نیز دوست دارند که به آنها نگاه شهوت ناک شود. که در عکس حالت اول است. البته برای بیشتر مردم این نوع نگاه ها آزار دهنده است. پس بهتر با کسی که در رابطه هستیم این کار را انجام دهیم.

شلاق

شلاق ها ابزاری برای ضربه زدن است. یکی از رایج ترین فانتزی ها شلاق زدن (البته با آرامی) شریک جنسی است، برخی هم از شلاق خوردن لذت می برند. صدایی که شلاق در هنگام ضربه زدن تولید می کند برای هر دو دسته بسیار دوست داشتنی است. البته کاری بسیار پر خطر است که نیازمند تمرین زیاد است چون هدف گیری اشتباه و قدرت زیاد در استفاده باعث آسیب های جدی می شود.

موم بازی ( waX Play )

شمع ها فضا را بسیار رمانتیک می کنند، اما شما می توانید از موم ذوب شده آن برای لذتِ دردناک جنسی نیز استفاده کنید. مراقب آتش هنگام سوختن شمع باشید.

تخم مرغ یونی ( Yoni Egg )

وسیله ای است که به شکل تخم مرغ در اندازه های و رنگ های گوناگون ساخته می شود. کاربرد آن در فرو کردن آن به درون واژن است.

زپر ( Zappers )

نامی تجملی برای نوعی چوب دستی الکتریکی است که در دسته شوک برقی قرار می گیرد. شبیه به چوب دستی جادویی هری پاتر است که از آن برای اتصال برق به بدن استفاده می شود.  

اشتراک گذاری

1 یک پینگ

  1. پینگ بک: چگونه سکسی و جذاب تر به نظر برسیم و بقیه را به خود جذب کنیم؟ - زردنیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *