ایرینا شایک-علی کاووسی

آیا ایرینا شایک با یک ایرانی به اسم علی کاووسی وارد رابطه شده است؟

ایرینا شایک

ایرینا شایک به عنوان یکی از زیباترین مدل‌های جهان در نظر گرفته می‌شود. او با نام کامل ایرینا والریونا شایخلیسلامووا (Irina Valeryevna Shaykhlislamova) در شهر کوچک یمانژلینسک در ژانویه 1986 متولد شد. او از خانواده‌ای از تاتارهای رود ولگا می‌آید. این شهر در بخش آسیایی روسیه، در جنوب این کشور واقع شده است. شهری که تنها سی هزار نفر جمعیت دارد. پدرش کارگر معدن بود و مادرش در مهدکودک موسیقی درس می‌داد. بسیاری به اشتباه به دلیل رنگ پوست تیره، او را اهل آمریکا جنوبی می‌دانند. با این حال او می‌گوید که تاتارها عمدتا رنگ پوست تیره‌ای دارند. با این حال چشم‌های روشن او به مادرش رفته است. یک خواهر دارد که تاتیانا نام دارد.

خانواده ایرینا شایک
خانواده ایرینا شایک

از شش سالگی پیانو می‌زد. ده نه سالگی وارد یک مدرسه موسیقی شد و به ادامه تحصیل در آنجا پرداخت. تنها چهارده سال داشت که پدرش بر اثر سینه‌پهلو مرد. از آن زمان مادر او مجبور شد دو شغل داشته باشد. پس از اتمام مدرسه، در رشته مارکتینگ تحصیل کرد.

مدلینگ

در نوجوانی برای ورود به مدرسه زیبایی انتخاب شد. کسی از یکی از آژانس‌های زیبایی شهر استعداد او در زیبایی را کشف کرد. در یک رویداد مربوط به زنان زیبای منطقه خود در سال 2004 شرکت کرد و برنده شد. با این حال این مسابقه بسیار کوچک و ساده بود.

ایرینا شایک-لخت
ایرینا شایک-لخت

تصویر او روی مجله SI در سال 2007 با لباس شنا یکی از اولین تصاویر او بود که دنیا دید. از اینجا او مدل حرفه‌ای بود. تا سال 2015 او دائما یکی از مدل‌های این مجله بود. برای عکس‌های این مجموعه از سنت پترزبورگ، ناپل، گرانادا و شیلی حضور پیدا کرد. از سال 2010 چهره اصلی برند Intimissimi برای سه سال بود که یک برند ایتالیایی در زمینه لباس زیر است. طی سال‌های اخیر نیز با برندهای زیادی کار کرده است. ویکتوریا سکرت و لاکوست از این دسته هستند.

او در سال 2010 در یکی از موزیک ویدئوهای کانیه وست به نام قدرت حضور پیدا کرد. در همان سال به عنوان جذابترین زن روس سال معرفی شد. سال 2010 همینطور به عنوان بهترین مدل در جهان معرفی شد. در دسامبر همان سال تصویری برهنه از او در مجله اسپانیایی GQ چاپ شد. با این حال اعلام کرد که لخت نشده بود و این تصویر دستکاری شده است. با این حال 15 شاهد وجود داشتند که او لخت شده است.

طی یک دهه اخیر او به عنوان مهمترین مدل سکسی جهان معروف است. با تمام برندهای بزرگ کار کرده است. در موزیک ویدئوها و تبلیغات زیادی حضور به هم رسانده است. مجله وومن فیتنس یک مصاحبه طولانی او در سال 2016 را به عنوان “سکسی‌ترین زن جهان” کار کرد. او همینطور در سال 2014 در کنار دوین جانسون در فیلم هرکول بازی کرد.

رابطه با کریستیانو رونالدو

ایرینا شایک-رونالدو
ایرینا شایک-رونالدو

شایک یک مدل بسیار معروف است. او یکی از نمادهای مدلینگ در جهان است. با این حال بیشترین شهرت او به دلیل رابطه با کریس رونالدو بود.

او اولین بار در سال 2009 با رونالدو دیدار کرد. در آن زمان، فوق ستاره پرتغالی تازه به عنوان بهترین بازیکن جهان معرفی شده بود. کمی بعد از آن تاریخ، قرارهای عاشقانه این دو شروع شد. این رابطه تا سال 2015 ادامه یافت. شایک این رابطه را به‌هم زد. تصمیمی که برای او ساده نبود. دوستان شایک به رسانه‌های زرد گفته‌اند که او تا مدت‌ها پس از جدایی دائما در تنهایی خود گریه می‌کرد. این جدایی در حالی اتفاق افتاد که ایرینا رابطه خوبی با پسرِ رونالدو، کریستیانو جونیور داشت. این بچه در سال 2010 متولد شده است و رونالدو هرگز نگفته مادر وی چه زنی است.

دلیل اصلی این جدایی، خیانت از سوی رونالدو اعلام شد. پس از رونالدو، شایک وارد رابطه با بردلی کوپر بازیکن آمریکایی شد. این دو یک دختر به نام لیا دارند که سال 2017 به دنیا آمد. این دو در ژوئن 2019 جدا شدند.

علی کاووسی

علی کاووسی-ایرینا شایک
علی کاووسی-ایرینا شایک

علی کاووسی یک مدیربرنامه در زمینه مدلینگ و تجارت است. او برندی به نام The Lions agency را تاسیس کرده است. در اینستاگرام هم بیش از صد هزار فالور دارد. او با مدل‌های زیادی در سال‌های اخیر به عنوان ایجنت فعالیت داشته است. مثلا جسیکا هارت مدل استرالیایی یکی از این مدل‌ها است. او همینطور عکاس مدلینگ نیز هست و مثلا برای ورساچه در سال 2017 یک سری عکاسی کرد.

در فوریه 2020، دیلی میل نشریه زرد انگلیسی خبری در مورد او و ایرینا شایک منتشر کرد. خبر این بود که شایک در کنار دوست صمیمی خود علی کاووسی در میلان است تا در ایونت میلان فشن ویک شرکت کند. این سایت از علی کاووسی به عنوان مردی جذاب یاد کرده است که در تمام طول روز را در کنار شایک دیده شده است.

آنطور که دیلی میل گزارش داد، این دو سال‌هاست که رفاقتی صمیمی با یکدیگر دارند. با این حال علی، همجنسگرا است و به طور حتم رابطه‌ای عاشقانه با شایک ندارد. او دوست‌پسری رنگین‌پوست دارد که مثلا در ولنتاین همیشه کنار هم دیده می‌شوند. مسئله‌ای که باعث یک سری کامنت‌های هموفوبیک در اینستاگرام او از سوی کاربران ایرانی شده است.

علی کاووسی-همجنسگرا
علی کاووسی-همجنسگرا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.