آمیزش تنها مسئله تعیین کننده در روابط جنسی برای خانم ها نمی باشد، عشق بازی را با آنها تجربه کنید

آمیزش تنها مسئله تعیین کننده در روابط جنسی برای خانم ها نمی باشد، عشق بازی را با آنها تجربه کنید

بر اساس مطالعات اخیر تنها ۱۸ درصد از خانم ها با دخول از راه واژن به اوج لذت جنسی می رسند.
عشق بازی شامل بوسیدن، مالیدن، ماساژ شهوانی و استفاده از ابزار های سکسی می باشد.
صحبت های نویسنده: ایان کرنر دارای گواهی معتبر درمان مشکلات زوجین می باشد، که نویسنده و دستیار سی ان ان در مورد مسائل جنسی می باشد.
بسیاری از ما سکس را برابر با آمیزش می ‌دانیم و از این عنوان برای آن استفاده می کنیم. در حالی که خوش آیند ترین حالت سکس نباید محدود به دخول کردن باشد و شاید حتی نباید شامل آن باشد.

بر اساس تحقیقات اخیر برخی از خانم ها اظهار داشتند برای به ارگاسم رسیدن نیاز دارند تا نقطه G آنها تحریک شود.
برای تحقیق “دبی هربنیک” مدیر مرکزی بهبود بهداشت جنسی در دانشگاه هند به همراه دست یارانش و مربی بهداشت جنسی در موسسه کیسنی و همکارانش، داده هایی را از بین ۱۰۵۵ زن از رنج سنی ۱۸ تا ۹۴ سال را بررسی کرده اند و با جزییات به صورت آنلاین وضعیت جنسی آنها را مورد تحقیق قرار‌داده اند.

هدف ما دانستن بیشتر درمورد تجربه زنان از این که چگونه لمس کردن برای آنها لذت بخش می باشد و چگونه تحریک واژن و نقطه جی آنها موجب اوج لذت جنسی بانوان می شود.
نتیجه مطالعات او شکه کنننده بود، ایده ای که بیان می کرد بیشتر زنان معمولا تنها با آمیزش و دخول به ارگاسم نمی رسند. این تبدیل به یک موضوع کلیشه ای شده است که دخول تمامی جوانب سکسی را در بر می گیرد. اما زوج ها باید تمامی گزینه هایی که منجر به اوج لذت می شوند را در حیطه اقدام خود قرار دهند.
این تحقیق شامل چند یافته چالش بر انگیز می باشد که ارزش آن را دارد در اینجا به آن اشاره کنیم.
دخول کردن همه چیز نیست.
این مطالعه نشان می دهد تنها ۱۸ درصد زنان از طریق دخول و وارد کردن آلت تناسلی در واژن آنها به اوج لذت جنسی در حین آمیزش می رسند. تقریبا ۳۶ درصد دیگر اظهار داشتند آنها نیاز دارند تا چوچوله آنها در حین ‌آمیزش تحریک شود تا به اوج لذت برسند، ۳۶ درصد دیگر گفته اند که اینکار فقط لذت سکس را برایشان بیشتر می کند. بر اساس گفته های لاری مینتز پزشک مسائل جنسی نویسنده کتاب جدید ” با نقطه جی ارگاسم شوید”، همچنان بیشتر زن ها از طریق آمیزش تنها به ارگاسم الکی می رسند.
او اظهار داشت، دلیل اصلی اینکه زن ها به ارگاسم دروغین می رسند این است که آنها وانمود می کنند همه چیز عادی است و برای اینکه به شریک ‌جنسی خود نشان دهند به اوج لذت جنسی می رسند این اقدام را انجام می دهند.
آنیتا هور، مربی و مشاور در ادامه بیان می کند این تاسف بر انگیز ترین و شایع ترین مشکل آمیزشی می باشد که من در کلینیک جنسی با آن مواجه می شوم.
زنانی که نا آگاه هستند یا احساس اطمینان از شریک جنسی خود ندارند و از طرف زوج جنسی که اهمیتی به ارگاسم آنها نمی دهد از اینکه نمی توانند به اوج لذت جنسی برسند به سادگی احساس ترس، شرم و عذاب وجدان می کنند. اما بسیاری از زن ها با دانستن اینکه زنان دیگری همانند آنها در فعالیت های جنسی شرکت می کنند از قید و بند این نگرانی ها آزاد می شوند.


آیا ارگاسم ها متفاوت هستند، آیا برخی از ارگاسم ها بهتر هستند؟

بر اساس تحقیقات صورت گرفته از افرادی که به این سوال پاسخ داده اند ۷۸ درصد افراد گفته اند بله. این مورد به اصطلاح “ارگاسم بهتر” تنها به دلیل طولانی تر بودن زمان ارگاسم نیست. بلکه “هربنیک” اعلان کرد بیشتر مواردی که باعث می شود به ارگاسم بهتر دست یابند شامل صرف زمان برای تحریک کردن، همبستر شدن با زوجی است که عاشق او هستند، روابط صمیم دارند به همراه تحریک نقطه او می باشد.
مینتز بیانن کرده است، حال روحی و روحیه زن و سطح استرس و اینکه آیا او از لحاض ذهنی آمادگی این را دارد که وارد رابطه جنسی شود نیز تاثیر بسزایی در کیفیت ارگاسم بانوان دارد.
موضوع عشق بازی می باشد. عشق بازی نوعی از سکس می باشد که آمیزش ندارد و دخول در آن صورت نمی گیرد. که آن شامل لب گرفتن ، مالیدن، ماساژ شهوانی و استفاده از وسایل سکسی می باشد، که این ها فقط برخی از موارد بود که به آن اشاره کردیم. مینتز در ادامه می گوید ما سکس کردن و دخول را هم تراز می دانیم و هر اقدامی که قبل آن صورت می گیرد را “عشق بازی” می نامیم. در میان نوشته های فرهنگی ما به این مورد می رسیم که سکس باید شامل موارد زیر باشد: عشق بازی( که او را آماده برای انجام دخول کنی) ، دخول ( مدت زمانی که در آن زن و مرد به ارگاسم برسند) و بازی تمام است.
اما سکس نباید فقط آمیزش و دخول کردن باشد. حتی اگر می خواهید این گونه باشد اشکال دیگری از تحریک کردن ها را به آن اضافه کنید تا تجربه ی بهتری داشته باشید و بهتر به ارگاسم برسید. هربنیک پیشنهاد می کند زوجین باید از اوایل آشنایی برقراری ارتباط خود با یک دیگر درس بگیرند. گاهی اوقات وقتی افراد با هم آشنا می شوند پیش از اینکه وارد آمیزش یا سکس های دهانی شوند، معمولا مشغول مالیدن اندام های تناسلی یک دیگر می باشند. و اغلب و حتی در بیشتر موارد وقتی افراد وارد رابطه ی دهانی و دخول می شوند دیگر موارد دیگر و عشق بازی را فراموش می‌ کنند و این خیلی بد است زیرا نمی دانند تا چه اندازه مالیدن های جنسی می تواند موثر باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *