60اینفلوئنسر برتر اینستاگرام در هند

60 اینفلوئنسر برتر اینستاگرام در هند

 مقدمه

اینفلوئنسرها افراد مشهوری هستند که در شبکه‌های اجتماعی از جمله اینستاگرام طرفداران زیادی دارند. البته باید توجه کرد که فقط تعداد فالوور زیاد، یک معیار خوب برای اینفلوئنسر بودن نیست، بلکه میزان ارتباطی که این افراد با مخاطبان دارند نیز مهم و مورد توجه است. طی چند سال گذشته بازاریابی بعنوان یک اینفلوئنسر در حال افزایش است و هیچ روند نزولی در هند مشاهده نمی‌شود. در این مطلب به معرفی 60 اینفلوئنسر برتر اینستاگرام در هند می‌پردازیم.

 وقتی که از اینفلوئنسرها برای بازاریابی کمک می‌خواهید باید به ROI (نرخ بازگشت سرمایه) توجه کنید و آن را اندازه بگیرید. در واقع با محاسبه‌ی ROI می‌توانید از میزان موثر بودن تبلیغات خود مطلع شوید. به‌طور کلی برای پیدا کردن اینفلوئنسر برتر باید دسته بندی اینفلوئنسرها را بشناسید و در مورد هر گروه اطلاعات لازم را بدست آورید تا اینفلوئنسر برتر را شناخته و در نتیجه‌ی آن تبلیغات مفیدی را داشته باشید.

انواع اینفلوئنسرها

اینفلوئنسرها  با توجه به موضوعی که در آن  فعالیت می‌کنند، طرفداران خاص خود را دارند. به طور مثال طرفداران اینفلوئنسر غذا بیشتر خانم‌ها هستند. بنابراین بهتر است یک دسته بندی برای اینفلوئنسرها داشته باشید. دسته بندی اینفلوئنسرها به طور کلی به صورت زیر است.

 • اینفلوئنسرهای مد و لباس
 • اینفلوئنسرهای سفر و مسافرت
 • اینفلوئنسرهای غذایی و تست غذا
 • اینفلوئنسرهای شبکه های اجتماعی
 • اینفلوئنسرهای سلامتی
 • اینفلوئنسرهای عکاسی

با بیش از 25 میلیون پروفایل تجاری در بستر اینستاگرام، به عنوان بازاریاب، افراد متنوعی را برای همکاری انتخاب می‌کنید. اما مطمئناً باید کمی ذکاوت بیشتری داشته باشید، انتخاب اینفلوئنسرهایی که با برند شما همخوانی دارند و اصیل هستند بسیار ضروری است. روزهایی که فقط افراد مشهور بالیوود (Bollywood)، مجموعه سینمای هندوستان، می‌توانست چنین کارهای تبلیغاتی را به پایان برساند گذشته است.

بازاریابان باید مراقب اینفلوئنسرهایی باشند که با آن‌ها شریک هستند. یک مطالعه که اخیرا انجام شده، نشان می‌دهد که اینفلوئنسران اینستاگرام هند بیش از 16 میلیون فالوور جعلی دارند (سومین تعداد در سطح جهانی پس از ایالات متحده و برزیل).

نحوه انتخاب اینفلوئنسرهای اینستاگرام

معیارهای انتخاب اینفلوئنسرهای اینستاگرام چیست؟ شما قطعا به دنبال این نیستید که سرمایه‌ی خود را صرف اینفلوئنسر با فالوور جعلی کنید. چرا که اینفلوئنسر با فالوور جعلی بازدهی چندانی ندارد. هنگام جستجوی اینفلوئنسرهای اینستاگرام برای کار باید به چه مواردی توجه داشته باشید؟ بسته به برند یا کمپین‌های شما، برخی از عواملی که در زیر گفته شده است را باید در نظر بگیرید.

میزانی که متخصصان بازاریابی جهانی / بازرگانان بر اساس گزارش ما ارائه می دهند “وضعیت جهانی بازاریابی اینفلوئنسر در سال 2019”.

ارتباط: اینفلوئنسر از نظر هویت برند و پیام تجاری شما چقدر مرتبط است؟ آیا مخاطبان اینفلوئنسر عمدتاً از ژنرال Z یا ژنرال Y تشکیل شده‌اند؟ آیا به Gen Z یا Gen Y می‌فروشید؟ به عبارت دیگر بررسی ارتباط بین اینفلوئنسر و مخاطبانش از مواردی است که هنگام ارزیابی در مورد ارتباط اینفلوئنسر در نظر گرفته می‌شود.

کیفیت محتوا: کیفیت محتوای تولید شده توسط اینفلوئنسر یک عامل مهم و موثر است که شاید حتی مهم‌تر از مورد اول باشد. آیا اینفلوئنسرها دائماً در کانال‌های خود محتوای تازه و جذاب به اشتراک می‌گذارند؟ باید محتوایی که اینفلوئنسر به اشتراک می‌گذارد به تبلیغات شما ربط داشته باشد در غیر اینصورت احتمالاً نمی‌تواند نوع تعهد (شغل/کار) شما را ایجاد کند.

اینگیجمنت (Engagement): چه تعداد از فالوورها با محتوایی که اینفلوئنسر به اشتراک می‌گذارد ارتباط برقرار می‌کنند؟ محتوای عالی همیشه خوب است اما آیا اینفلوئنسر با فالوورهایی که با محتوای عالی تولید شده، توسط اینفلوئنسر، ارتباط برقرار نمی‌کنند، مورد نظر شماست؟ این چیزی نیست که شما به دنبال آن هستید. بنابراین باید اینگیجمنت اینفلوئنسر که همان میزان ارتباط فالوورها با محتواهای تولید شده توسط اینفلوئنسر است، را بررسی کنید.

اندازه: این مورد قابل بحث است اما هنوز هم قابل توجه است. اینفلوئنسر شما چقدر بزرگ است؟

البته در اوایل، مردم به بازاریابان توصیه می‌کنند که به دنبال بزرگترین اینفلوئنسرانی که می‌توانند بیابند باشند، اما الان اینطور نیست. این عصر، عصر میکرو اینفلوئنسرها و نانو اینفلوئنسرها است.  شما می‌خواهید اینفلوئنسرهای زیر را پیدا کنید
کسانی که جدی گرفته می‌شوند و در واقع می‌توانند بر فالوورهای خود تأثیر بگذارند. به طور مثال کیم کارداشیان (Kim Kardashian) در نوع خاصی از لباس زیبا به نظر می‌رسد، اما چه تعداد فالوورها لباس را بر اساس پوشیدن آن خریداری می‌کنند. بنابراین توجه شما صرفا سمت سایز (تعداد فالوورها) اینفلوئنسر نباشد.

قیمت: تا زمانی که خودتان یک اینفلوئنسر نباشید، احتمال این وجود دارد که همکاری‌های اینفلوئنسر به صورت رایگان انجام نشود. شاید شما بر اساس تمام معیارهای فوق اینفلوئنسر مناسبی را یافته باشید اما برای شما هزینه‌زیادی را به دنبال داشته باشد. همچنین اگر تازه شروع به کار کرده باشید، انتخاب اینفلوئنسر گران قیمت برای شما از نظر اقتصادی به صرفه نیست. بنابراین بهتر است در سطح سرمایه گذاری آسان پیش برویم.

 KPI شما چیست؟

قبل از اینکه پیش بروید و همکاری خود را با اینفلوئنسران نهایی کنید، باید بخاطر داشته باشید که چرا می‌خواهید با آن‌ها کار کنید. دلیل اصلی همکاری شما با اینفلوئنسرهای اینستاگرام چیست؟

وقتی این را فهمیدید، مهم است که در یک صفحه دنبال معیارهایی باشید که برای سنجش موفقیت استفاده می‌کنید. اگر هدف شما آگاهی از نام تجاری است، پس از KPI مربوط به تعامل مانند …

 • لایک‌ها
 • انتشار (پخش اطلاعات)
 • کامنت (نظرات)
 • افزایش تعداد فالوورها برای نام تجاری

و اگر هدف شما در آمد باشد…

 • استفاده از ROI، یک راه آسان برای انجام آن از طریق کدهای تبلیغاتی اینفلوئنسر است.
 • تعداد فروش

اگر هدف شما وفاداری مشتری باشد …

 • به خریدهای مکرر از مشتریان نگاه کنید
 • خرید از خبرنامه شما و موارد دیگر
 • توجه به خرید و فروش هدفمند مخاطبان

بهترین فالوورها اینستاگرام برای شروع کار

برای کمک به شما در شروع سفر خود با همکاری اینفلوئنسر اینستاگرام، من لیستی از اینفلوئنسرها را از برخی گروه‌های رایج تهیه کرده‌ام تا بتوانید انتخاب خود را انجام دهید. در اکثر موارد سعی کرده‌ام اینفلوئنسرهایی را وارد کنم که آدرس ایمیل نیز در بیوگرافی خود دارند تا بتوانید مستقیماً در تماس باشید.

بنابراین بدون هیچ زحمتی بیشتر، بیایید درست بپریم!

60 اینفلوئنسر برتر اینستاگرام در هند در گروه بندی‌های مختلف

اینفلوئنسران مد اینستاگرام در هند

اینفلوئنسران مد اینستاگرام در هند
اینفلوئنسران مد اینستاگرام در هند

اینفلوئنسران سفر اینستاگرام در هند

اینفلوئنسران سفر اینستاگرام در هند
اینفلوئنسران سفر اینستاگرام در هند

اینفلوئنسران غذا اینستاگرام در هند

اینفلوئنسران غذا اینستاگرام در هند
اینفلوئنسران غذا اینستاگرام در هند

اینفلوئنسران رسانه‌های اجتماعی اینستاگرام در هند

اینفلوئنسران رسانه‌های اجتماعی اینستاگرام در هند
اینفلوئنسران رسانه‌های اجتماعی اینستاگرام در هند

اینفلوئنسران سلامت اینستاگرام در هند

اینفلوئنسران سلامت اینستاگرام در هند
اینفلوئنسران سلامت اینستاگرام در هند

اینفلوئنسران عکاسی اینستاگرام در هند

اینفلوئنسران عکاسی اینستاگرام در هند
اینفلوئنسران عکاسی اینستاگرام در هند

نتیجه گیری

امیدواریم از لیست 60 اینفلوئنسر برتر اینستاگرام در هند استفاده مفیدی کرده باشید. نقش اینفلوئنسر به خودی خود به اندازه کافی پیچیده است و شما می‌توانید چندین لیست اینفلوئنسر مانند این لیست را به صورت آنلاین پیدا کنید. اما مهمترین نکته‌ای که باید بخاطر بسپارید این است که هدف اصلی شما   KPI های خود را عاقلانه انتخاب کنید و اندازه گیری، اندازه گیری، اندازه گیری کنید! موفق باشید!دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *