تأثیر انتخابات آمریکا بر روی قیمت بیت کوین

نتیجه انتخابات آمریکا چه تأثیری بر روی قیمت بیت کوین خواهد داشت؟

با توجه به نزدیکی به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، نگرانی ها درباره تأثیر نتایج این انتخابات بر روی قیمت بیت کوین رو به افزایش است.

در حالی که به انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا نزدیک می‌شویم، دو معامله گر بزرگ کریپتو در توییتر نظر خود را درباره واکنش احتمالی بازار کریپتو به این انتخابات را بررسی کرده اند.

BigCheds در این باره به کوین تلگراف گفته است:

«اگر یک برنده مشخص داشته باشیم و انتقال قدرت راحت صورت بگیرد، فکر نمی‌کنم تأثیر چندانی را روی قیمت بیت کوین تجربه کنیم. اگرچه اگر یک انتخابان نزدیک داشته باشیم و احتمال اینکه طرفین نتیجه را نپذیرند، بیت کوین و طلا قطعاً تحت تأثیر قرار خواهند گرفت.»

CryptoWendyO
CryptoWendyO

CryptoWendyO هم در این خصوص گفته است:

«انتخابات امسال نسبت به آن چیزی که قبل از همه گیری ویروس کرونا انتظارش را داشتیم متفاوت تر است و اقتصاد به طور کلی با مانع روبرو شده است. با اتفاقی مانند کرونا، انتظار داشتیم قیمت بیت کوین به خاطر عدم قطعیت مارکت عقب نشینی کند، اما این اتفاق رخ نداد.»

تعویق کمک مالی به مردم آمریکا

«تنش‌ها در خصوص انتخابات بسیار بالا است، مارکت نیاز به پول دارد و فکر نمی‌کنم این اتفاق به سرعت رخ دهد.»

البته طرفی از معادله قیمتی بیت کوین، پول‌های محرک دولت است و از آن‌جا که حکومت در حال حاضر نمی‌تواند از اقتصاد حمایت بیشتری کند. بازارهای اصلی و کریپتو هر دو به خبرهایی که درباره تصمیم رئیس جمهور به تعویق انداختن صحبت درباره پول‌های محرکه واکنش نشان داده اند.

WendyO در این خصوص گفت:

«پس از انتخابات می‌توانیم ایده واضح و روشن تری از اینکه اقتصاد تا چه اندازه می تواند رشد کند داشته باشیم، فکر می‌کنم شاهد تغییر قیمت بیت کوین خواهیم بود، امیدوارم که روند صعودش انفجاری باشد، اما باید به شرایط و قیمت فعلی بیت کوین هم توجه کنیم.

بیت کوین پس از روزهایی بدون نوسان، اخیرا توانست به بالای 11 هزار دلار بازگردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *