راز جذب مردان

20 راز جذب مردان

مردان آنقدر که ما تصور می‌کنیم پیچیده نیستند، اما گاهی اوقات جذب کردن آن‌ها مشکل می‌شود. دلیل اینکه نمی‌توانید مردان را جذب کنید این است که اصول اولیه را نمی‌دانید. ما در این مطلب 25 راز جذب مردان را معرفی می‌کنیم. یادگیری این روش‌ها اصلا سخت نیست فقط کافی است در هنگام برقراری ارتباط کارهای انجام دهید که آن‌ها دوست دارند.

چرا یادگیری چگونگی جذب مردان مهم است؟

اینکه بتوانید یک مرد را جذب کنید یک هنر نیست. شما فقط باید بهترین راه را برای برقراری ارتباط بدانید. هنگامی که این ترفندها را بیاموزید می‌توانید هر پسری را جذب خود کنید.

حقیقت این است که وقتی بتوانید پسری را مجذوب خود کنید، جنبه زرنگی خود را به او نشان داده‌اید. او می‌فهمد شما فرد خاصی هستید، زیرا شما تنها دختری هستید که شجاعت این را داشتید که او را جذب خودتان کنید.

به‌علاوه باعث می‌شوید که او احساس خوبی نسبت به خودش داشته باشد، که اعتماد به نفسش را افزایش می‌دهد. به همین دلیل او بیشتر مجاب می‌شود برای اینکه با شما ارتباط برقرار کند. در مجموع یادگیری راز جذاب مردان اصلا چیز بدی نیست.

یک نکته مهم که در مورد جذب مردان باید بدانید این است که قبل از آشنایی اطلاعاتی در مورد علائقش، کارش، دوستانش و غیره بدست آورید. این اطلاعات باعث می‌شود بدانید در هنگام صحبت کردن در مورد چه موضوعاتی بحث کنید.

چگونگی جذب مردان

وقتی صحبت از جذب مردان می‌شود باید چند نکته را بدانید. اگر می‌خواهید شماره او را بگیرید و به‌طور بالقوه رابطه خود را شروع کنید باید ابتدا برای او جذاب باشید.

در ادامه نحوه انجام این کار آمده است:

آرام باشید

اگر شما اخمو و ناراحت باشید، او متوجه خواهد شد. این رفتارها بسیار مسری هستند. بنابراین اگر عصبی هستید و نسبت به خودتان مطمئن نیستید او این را احساس می‌کند بنابراین با شما ممکن است نتواند ارتباط برقرار کند. عصبانیت و ناراحتی جذاب نیست.

اعتماد به نفس داشته باشید

شاید این مورد به نظر شما خیلی واضح به نظر برسد، اما متعجب خواهید شد اگر بدانید که بسیاری از دختران سعی می‌کنند پسرها را بدون نشان دادن اعتماد به نفس یا جذابیت جنسی مجذوب خود کنند. شما نیاز به اعتماد به نفس دارید.

شما باید همیشه نسبت به خود احساس خوبی داشته باشید، این احساس مسری و باعث می‌شود دیگران نیز احساس خوبی نسبت به شما داشته باشند.

رفتار رمزآلود

طوری رفتار کنید که انگار چیز شرم‌آوری در مورد او می‌دانید. این ممکن است در ابتدا فکر منطقی به نظر نرسد، اما به توصیه ما توجه کنید. پسرها دخترانی را دوست دارند که چیزها اسرار آمیزی در موردشان می‌دانند. اما تحقق این رفتار بسیار سخت.

اگر می‌خواهید بدانید که چگونه یک مرد را مجذوب خود کنید، وانمود نمائید چیزی شرم‌آور در مورد او می‌دانید. یک پوزخند کوچکی در طول مکالمه داشته باشید این باعث می‌شود که او بخواهد بیشتر با شما صحبت کند و بفهمد چه چیزی خنده‌دار است. این یک راز جذب مردان که بسیار مهم است.

در مورد او صحبت کنید

خیلی وقت‌ها پیش‌ می‌آید که دختران در هنگام صحبت با یک پسر مرکز گفتگو باشند. اما اگر گفتگو را برگردانید و در مورد او صحبت کنید بسیار جذاب است.

از او سوال بپرسید و به او نشان دهید که برایتان مهم است. همچنین این کار به شما کمک می‌کند او را بهتر بشناسید.

در مورد علائق او صحبت کنید

اگر تا به حال متوجه نشده‌اید، باید بدانید پسرها دوست دارند در مورد چیزهایی که بیشتر به آن‌ها علاقه دارند صحبت کنند. پس حتماً در مورد آنها صحبت کنید. البته مواظب باشید به این صورت نباشد که فقط بپرسید و هیچ علاقه‌ای به حرف‌های او نشان ندهید. این جذاب نیست.

به چیز‌های که آن‌ها می‌گویند واقعا اهمیت دهید. این سطح از توجه کلید جذابیت یک مرد است.

زیاد لبخند بزنید

هنگام صحبت با پسرها بیشتر لبخند بزنید این راز جذب مردان است. برای اینکه یاد بگیرید چگونه یک پسر را مجذوب کنید، باید یاد بگیرید که چگونه با آن‌ها صحبت کنید، طوری رفتار کنید که انگار بسیار خوشحال هستید. شادی مسری است و اگر او در کنار شما احساس خوبی داشته باشد، واقعا جذب خواهد شد.

هنگام صحبت نام او را بگویید

این موضوعی که همیشه جذاب است. آیا تا به حال متوجه شده‌اید که افرادی که بلافاصله نام شما را می‌گویند جذاب‌تر به نظر می‌رسند. به این دلیل است که گفتن نامش هنگام صحبت کردن جذاب است.

بنابراین مطمئن شوید که هنگام صحبت کردن، نام آن‌ها را بگویید، اما نه زیاد.

در حین مکالمه نزدیک او شوید

زبان بدن‌تان همچنین می‌تواند در جذب کردن یک مرد کمک کند. وقتی در حال صحبت هستید، صدای خود را پایین بیاورید و به آن‌ها نزدیک‌تر شوید. نزدیکی باعث می‌شود ذهن او در جهت بسیار خوبی حرکت کند.

زیاد بخندید

واقعاً هیچ چیز جذاب‌تر از کسی نیست که فکر می کند شما واقعاً بامزه هستید. و باور کنید، اگر مردی متوجه شود که شما به شوخی‌هایش می‌خندید، به سرعت جذب شما می‌شود.

چند جوک بگویید

به نظر پسرها دختران بامزه جذاب به نظر می‌رسد. اگر می‌توانید، در حین صحبت کردن، چند جوک بگویید و حس شوخ‌طبعی داشته باشید. او نه تنها تحت تاثیر قرار می‌گیرد، بلکه به‌سرعت از شما خوشش می‌آید.

برقراری تماس چشمی

تماس چشمی هنگام صحبت با کسی به‌طور کلی بسیار مهم است. اما اگر می‌خواهید همه چیز را در مورد جذابیت یک مرد بدانید، همه چیز در چشم او است. هنگام صحبت کردن به او نگاه کنید اما نه آنقدر که خیره شوید.

این باعث می‌شود او احساس کند که شما به دقت به او توجه می‌کنید و این بسیار جذاب است.

از او تعریف کنید

به احتمال زیاد، اگر به یک مرد بگویید که او بامزه است، جذب شما شود. پسرها دوست دارند که بامزه به نظر برسند. این یک راز جذب مردان است.

عشوه‌گری کنید

معاشقه برای جذاب بودن ضروری است. از نشان دادن جنبه عشوه‌گر خود نترسید و به او نشان دهید که چقدر خوب می‌توانید معاشقه کنید. او این جنبه شما را دوست خواهد داشت و به معاشقه با شما معتاد خواهد شد.

به خاطر سپردن حرف‌های پارتنرتان

یکی از ویژگی‌های جذابیت توجه است. اگر می‌خواهید مردی را تحت تاثیر قرار دهید، کاری کنید که او عاشق شما شود باید چیزهای کوچک را به خاطر بسپارید.

چیزی را که قبلا در مورد آن صحبت کرده است به یاد آورید و در مورد آن صحبت کنید.

مطالب مرتبط: “20 روش عاشق شدن مردان

عشق به خود

عاشق خودتان باشید. پسرها از دخترانی که از خودشان خوششان میاید لذت می‌برند. شما باید از نظر خودتان جذاب باشید تا بتوانید دیگران را جذب کنید.

 لجباز باشید

یک خط ظریف بین گستاخ بودن بیش از حد و رفتار مودبانه وجود دارد. شما باید تعادل را بین این دو رفتار ایجاد کنید. در مواقع ضروری کمی لجباز باشید در عین حال که مهربان هستید.

خودتان باشید

هیچ چیزی بدتر از این نیست که سعی کنید چیزی باشید که نیستید. حتی اگر کسی شما را نشانسد هم به سرعت متوجه می‌شود که شما در حال نشان دادن چیزی هستید که واقعیت خودتان نیست.

چرا می‌خواهید تلاش کنید و شخص دیگری باشید، چرا از ظاهر یا شخصیت شخص دیگری تقلید کنید؟ این که خودتان باشید شما را برای اطرافیان خاص می‌کند.

زبان بدن

اگر می‌خواهید مردی را جذب خود کنید، باید هم به‌صورت کلامی و هم غیرکلامی با او صحبت کنید.

بنابراین از اینکه دست‌های خود را ضربدری روی بدن خود قرار دهید، خودداری کنید. هنگام صحبت یا تعامل هیچ مانعی بین خود قرار ندهید.

علاوه بر این تماس چشمی برقرار کنید، لبخند بزنید و اگر شجاع هستید هر چند وقت یکبار بازو او را ظریف لمس کنید. این یکی از راز جذب مردان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *