دیر انزال شدن؛ چگونه بیرون آمدن آب از واژن را تجربه کنیم؟

دیر انزال شدن؛ چگونه بیرون آمدن آب از واژن را تجربه کنیم؟

قطعا سکسی خوب و باکیفیت است که در آن دیرتر به انزال برسیم و بیشترین لذت را از این کار ببریم.

کارهای زیادی است که با انجام دادن آن می‌توانید کنترل این موضوع را در دست خود بگیرید. تا سکسی بهتر داشته باشید.

ولی موارد بسیار عجیب و ریبی در مورد بدن انسان وجود دارد که در هاله ای از ابهام قرار گرفته است.

اگر ما این نکات را در مورد آناتومی بدن و رمز و رازهای آن بدانیم، شک نکنید که می‌توانید با استفاده از آن لذت خود خود را در سکس چند برابر کنیم.

در ادامه این مقاله ما نکات بی‌نظیری را در مورد دیر انزال شدن و کارهایی که باید انجام دهید تا از سکس بیشترین لذت را ببرید، به شما خواهیم گفت. در ادامه با ما همراه باشید.

دیر انزال شدن به چه معناست؟

قبل از اینکه در مورد دیر ازال شدن چیست. یا چگونه می‌توان آن را کنترل کرد، باید شناخت نسبی نسبت به آناتومی این قسمت از بدن باید داشته باشیم.

قسمت های از واژن هستند که به زبان عامیانه آن را به عنوان نقطه G یا ناحیه حساس تناسلی می‌گویند. این نقطه G دقیقا دو تا سه اینچ درون کانال واژن در امتداد دیواره جلویی آن است.

وقتی که این ناحیه بیش از حد تحریک شود، این ناحیه پر از مایعات خاصی می شود. وقتی که این مایعات از طریق مجرای ادرار از بدن زن خارج می شود. حالت انزال به او دست می دهد.

اگر تا به حال فیلم‌های پورن دیده باشید، حتما دیده‌اید که در هنگام خوردن واژن  دیده‎اید که مایعاتی از این ناحیه خارج می‌شود.

این دقیقا همان حالت رسیدن به انزال است که نقطه اوج لذت بردن از سکس می‌باشد.

خارج شدن آب از واژن

آیا خارج شدن آب از واژن نشانه‌ی دیر انزال شدن یا ارگاسم است؟

خارج شدن آب از واژن و رسیدن به ارگاسم را خیلی از افراد به اشتباه فکر می کنند که دو حالتی یکسان است.

ولی این دو در حقیقت دو احساس کاملا متفاوتی هستند. شاید خارج شدن آب از واژن دقیقا همزمان با به ارگاسم رسیدن اتفاق بیوفتد ولی این دو کاملا متفاوت هستند.

البته این مورد ممکن است که در افراد مختلف متفاوت باشد.

ممکن است دقیقا کسی بلافاصله بعد از این که این آب از او خارج شد به ارگاسم برسد. ممکن است حتی برخی از افراد با خارج شدن این آب هم باز به ارگاسم نرسند.  

تحقیقاتی گسترده ای در این مورد صورت گرفته شده است. مثلا در مورد افرادی که عادت به خود ارضایی دارند، هر بار که این کار را انجام می دهند احساس خوبی نسبت به این موضوع داشته باشند.

ولی با به ارگاسم نرسیدن آنها هیچ ارتباطی ندارد. افرادی که بیشتر عادت به خود ارضایی دارند، معتقدند که رسیدن به ارگاسم در آنها بیشتر شبیه به چیزی فوران است.

در مورد افرادی که سکس عادی را تجربه می کنند، رسیدن به ارگاسم شدید در آنها همراه با مرطوب شدن تخت همراه است. این خود نشان دهنده‌ی این است که لذت زیادی را از این کار تجربه می کنند.

آیا خارج شدن آب همان ادار است؟

ادرار کردن و خارج شدن آب از واژن در هنگام سکس، دو چیز کاملا متفاوت است. از لحاظ بیوشیمیایی دو امر کاملا متفاوت است. ولی خوب تحقیقات مشحص کرده است که همین آب حاوی ترکیباتی مشابه (اوره و کراتینین) در ادرار است. ولی این شباهت موجب نمی شود که ما این دو مایع را یکسان بنامیم.

مثلا یکی از تفاوت هایی که این دو مورد باهم دارند این است که ادار بو دارد و رنگی متمایل به زرد دارد.

ولی آبی که بعد از انزال از بدن خارج می‌شود، معمولا سفید یا شفاف و بدون بو و بیشتر بی مزه است!

البته که هیچ روش قطعی برای تشخیص بین ادرار و آبی که بعد از ارضا شدن خارج می‌شود وجود ندارد. ولی اگر در هنگام رابطه جنسی آبی ناخواسته از بدنتان خارج شد و دقیقا ندانید که این آب ادرار است یا آب دیگر خوب است که برای چک کردن سلامت مثانه و لگن خود حتما با یک متخصص مشورت کنید.

چرا که ممکن است که این امر نشانه‎ی بی اختیاری ادرار باشد. این امر ممکن است که در اثر مواردی مثل استرس، پریدن، عطسه و غیره انجام بگیرد.

در مورد افرادی که به تازگی زایمان کرده اند، این امر ممکن است کاملا طبیعی باشد. البته ممکن است افرادی که لگن بسیار ضعیف یا خیلی تنگی هم دارند، با این مشکل رو به رو باشند که باز هم مشورت با دکتر در این مورد باید حتما صورت بگیرد.

اگر سابقه بی اختیاری در ادرار را دارید، حتما آن را جدی بگیرید و توسط دکتر حتما معاینه شوید.

چرا ممکن است در هنگام سکس این اتفاق برای شما بیوفتد و ممکن است در آن لحظه احساس شرمساری و ناراحتی کنید.

انزال شدن
انزال شدن

آیا همه این حالت را تجربه می‌کنند؟

طبق تحقیقات انجمن بین المللی پزشکی جنسی مشخص شده که تقریبا نیمی از مردم در طول زندگی خود این حالت را تجربه می‌کنند.

ولی باز هم تخمین ها بر این است که تقریبا هرکسی که سکس باکیفیتی را تجربه می‌کند. صد در صد این حالت را در هر بار رابطه جنسی تجربه می کند.

نکته قابل توجه درمورد خارج آب از واژن و یا دیر انزال شدن این است که اگر شما روش این اکر را بدانید قطعا از سکس لذت بیشتری را خواهید برد.

ولی خوب باز هم این مسئله این گونه است که شما روش صحیح این کار را هم بدانید. و اگر آب هم از آن خارج شود صرفا بدان معنا نیست که از سکس نهایت لذت را بردید.

در ادامه مراحلی که به شما کمک می کند که هم دیرتر به انزال برسید و لذت بیشتری از سکس ببرید. و اینکه چگونه به خود کمک کنید که از واژنتان آب بیاید را به شما خواهیم گفت. این مراحل را دنبال کنید:

آماده کردن فضا

قبل از هر چیزی شما باید به خاطر داشته باشید که استرس دشمن شما برای تجربه یک سکس باکیفیت است.

بعد از اینکه احساس خوبی نسبت به خود پیدا کردید و هیچ استرسی نداشتید. باید به دستشویی بروید و مثانه خود را خالی کنید و آن را خشک کنید.

تحریک شدن برای دیرتر انزال شدن

اگر از همان ابتدا همه چیز را خوب شروع کنید و به قول معروف استارت خوبی داشته باشید. می توانید انتظار داشته باشید که هم دیرتر انزال شوید و هم با آبی که از واژنتان خارج می‌شود در سکس احساس بهتری را داشته باشید.

مثلا اگر کسی به سینه های شما دست بزند و شما با این کار تحریک می شوید. خوب است که از همسرتان بخواهید که با تحریک همین قسمت به شما کمک کند تا شعله های شهوت را در شما زیاد کند.

پیدا کردن نقطه G

با انگشتانی که تمیز است و از قبل آن را شستید، سعی کنید واژن خود را تحریک کند. یا از شریک جنسی خود بخواهید که این کار را برای شما بکند.

خوب است که تا یک چهارم از انگشت را داخل این قسمت کنید و از او بخواهید که آن را لمس کند. یا اینکه در نقاط مختلفی آن را حرکت دهد.

اگر در یکی از قسمت هایی که احساس بهتری با آن داشتید (نقطه G) را پیدا کردید، از او بخواهید که با تکرار کردن ماساژ همان قسمت شما را تحریک کند.

استفاده از ژل لوبربکانت در چنین شرایطی می تواند انتخاب خوبی باشد.

اسباب‌بازی‌های جنسی

یکی دیگر از چیزهایی که به تحریک هر چه بیشتر شما کمک می کند و به دیر انزال شدن شما کمک می کند، استفاده از اسباب‌بازی‌های جنسی است.

استفاده از چنین ابزارهایی به شما کمک می کند که  خیلی زودتر به نقطه G برسید. یا اینکه خیلی زودتر به حالت ارگاسم برسید.

در کل باید خود را رها کنید و کاری کنید که فقط هم نسبت به خود به شریک جنسی خود احساس بهتری را داشته باشید.

زردنیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.