Romantic-love

چگونه عشق خود را ابراز کنیم؟

فهرست عناوین پنهان

مقدمه

عشق شما لازم نیست که بهای زیادی داشته باشد یا شبیه عشق توی فیلم‌ها باشد.شما می‌توانید از سخنان، اعمال، لمس و هدایای خود استفاده کنید تا عشق خود را به روش‌های قدیمی و جدید به شریک زندگی خود ابراز کنید. هرکس آرزو دارد که دوست داشته شود و توانایی شما در دوست داشتن همسرتان می‌تواند تاثیر مثبت زیادی بر رابطه شما بگذارد.
حتی اگر به دنبال چیز جدیدی برای امتحان یا روشی برای یادگیری هستید، از عشق خود به شریک زندگیتان استفاده کنید تا راه‌هایی برای برقراری ارتباط با آنها پیدا کنید، آنها را بهتر بشناسید و رابطه شادتر و سالم‌تری داشته باشید. برای یادگیری این امر همراه زردنیوز با این مقاله برگرفته از سایت WikiHow باشید.

بخش اول: رشد و ترقی در عشق

ابراز-عشق-رابطه-عاشقانه-

“زبان عشق” شریک زندگی خود را پیدا کنید

به گفته برخی، “زبان‌های عاشقانه” مختلفی وجود دارد که مردم اغلب برای ابراز و دریافت عشق از آنها استفاده می‌کنند.
این زبان ها عبارتند از: عشق بیان شده از طریق کلمات، عشق ابراز شده در طول زمان با هم بودن، عشق نشان داده شده از طریق هدیه ، عشق ابراز شده از طریق لمس جسمی، و عشق انجام شده از طریق اقدامات خدماتی.
به طور معمول یک فرد از طریق چند مورد از این زبان‌های عاشقانه احساس دوست داشته شدن می‌کند نه فقط یک مورد.
یکی از راه های دانستن اینکه زبان (های) اصلی عشق شما چیست، از طریق فکر کردن به این است که چگونه عشق خود را به دیگران ابراز می‌کنید.

دانستن اینکه شما و شریک زندگیتان چگونه عشق خود را ابراز می‌کنید و احساس دوست داشته شدن می‌کنید، می‌تواند برای رابطه شما بسیار مهم باشد، زیرا زوجین می‌توانند عشق را به روش‌های بسیار متفاوتی نشان دهند.
به عنوان مثال، اگر برای ابراز عشقتان به شریک زندگی خود هدیه می‌دهید در حالی که او از طریق وقت گذراندن با شما احساس دوست داشته شدن می‌کند یک شب را برای وقت گذارندن با هم به جای دادن هدیه برای ابراز عشقتان به او در نظر بگیرید.

شما باید از شریک زندگی خود بپرسید که چه چیزی باعث می‌شود او احساس دوست داشته شدن کند، یا می‌توانید به حرف‌هایی که او گفته است فکر کنید چون حرف‌های او برای خودش بسیار با ارزش است.
پس از آنکه فهمیدید شریک زندگی شما چه چیزی را دوست دارد، تلاش کنید تا عشق خود را از آن طریق نشان دهید.
با شریک زندگی خود چیزهایی را که برای احساس دوست داشته شدن لازم دارید در میان بگذارید.

به چیزی که شریک زندگیتان می‌گوید و نیاز دارد، گوش دهید و توجه کنید

شما باید نکات ریز را که برای شریک زندگیتان اتفاق می‌افتد بدانید.
به عنوان مثال، اگر متوجه شدید شریک زندگیتان سردش است یک ژاکت برای او پیدا کنید.
یا اگر به نظر می‌رسد که شریک زندگیتان مریض شده است، برای او سوپ درست کنید یا داروهایی که نیاز دارد را بخرید.
این حرکات کوچک می‌تواند تا حد زیادی عشق شما را به شریک زندگیتان نشان دهد.
اگر شریک زندگی شما می‌گوید که چیزی را نمی‌خواهد، به هیچ وجه آن کار را انجام ندهید.
به عنوان مثال، اگر برای شریک زندگی خود کلاهی بخرید که او نیاز ندارد ولی شما فکر می‌کنید که او به آن نیاز دارد، ممکن است او از این کار ناراحت شود.

آنچه را که شریک زندگیتان می‌گوید که باعث می‌شود او احساس دوست داشته شدن بکند بنویسید و هنگامی که می‌خواهید تصمیم بگیرید چه کاری برای او انجام دهید آنها را در نظر بگیرید.
یا اگر شک دارید از دوستان نزدیک شریک زندگی خود بپرسید که او چه چیزی دوست دارد یا نیاز دارد.
به روشهای تغییر و رشد شریک زندگی خود توجه کنید.
به عنوان مثال اگر شریک زندگیتان تصمیم گرفته به سلامتی‌اش بیشتر اهمیت بدهد و رژیم غذایی خود را تغییر داده است، غذایی که قبلا دوست داشته است را برای او درست نکنید.
برای شریک زندگی خود غذای جدید تهیه و یا خریداری کنید تا نشان دهید که شما از شیوه زندگی جدید آنها پشتیبانی می‌کنید.

زمانی را به وقت گذراندن با هم اختصاص دهید

عادت‌های کوچکی را برای ابراز عشقتان ایجاد کنید.
همزمان به رختخواب بروید، با هم پیاده روی کنید، قبل از ترک خانه او را ببوسید. اگر از یکدیگر دور هستید، پیام صبح بخیر یا شب بخیر برای او ارسال کنید.
برای ابراز عشق به شریک زندگی خود، باید زمانی را پیدا کنید که بتوانید همه وسایل الکترونیکی خود، از جمله تلفن همراه خود را کنار بگذارید و وقت خود را با تمرکز روی یکدیگر سپری کنید.

برای یک قرار عاشقانه یا یک فعالیت که دوتایی انجام دهید برنامه ریزی کنید. برای بعضی از زوجین این اوقات ویژه به آنها بیشترین احساس دوست داشته شدن را می‌دهد.
چونکه این اوقات فراغتی دو نفره است شما مجبور نیستید که حتما تنها باشید.
می توانید به یک سالن بولینگ بروید، به ساحل بروید یا کاری سرگرم کننده انجام دهید – فقط اطمینان حاصل کنید که در هنگام انجام این فعالیت‌ها تمرکز اصلی شما بر روی شریک زندگیتان است.

به یکدیگر در صورت نیاز فضا و زمان کافی بدهید

به نظر می‌رسد گرفتن و دادن فضا و زمان برعکس ابراز عشق باشد، اما می‌تواند برای دوست داشتن خوب همسرتان کلیدی باشد. برای برخی از افراد، دادن و گرفتن فضا و زمان برای کمی تنهایی سخت است.
اما اگر قبل از گرفتن یا دادن این فضا برای تنهایی در مورد آن صحبت کنید، می‌توانید یک رابطه قوی‌تری ایجاد کنید.
برخی از زمان‌هایی که شما یا شریک زندگیتان می‌توانید از این فضای تنهایی استفاده کنید، شامل این موارد است: بعد از اوقات بسیار طولانی‌ای که نزدیک به هم سپری کردید، اگر چیزی سخت و احساسی را با هم پشت سر گذاشته‌اید، یا اگر یکی از شما واقعاً درمورد چیزی که پیش رو دارید استرس داشته باشید که نیاز به تمرکز زیادی داشته باشد.
این دادن و گرفتن زمان و فضا می‌تواند به معنای دور شدن برای چند روز، صحبت نکردن زیاد یا کمتر پیام دادن باشد.

به شریک زندگیتان توضیح دهید که چرا شما دو تا به این فضا و زمان نیاز دارید. برای مثال، می‌توانید جملاتی مانند این را بیان کنید: “من فکر می‌کنم که بهتر است برای آخر هفته به خانه خواهرم بروم چون می‌خواهم به تو زمان و فضای کافی برای انجام پروژه‌ات را بدهم. نظر تو چیست؟”
دادن یا گرفتن فضای شخصی به این معنا نیست که شما قصد دارید افراد دیگر را ملاقات کنید.
این بدان معناست که شما با دادن این فاصله و زمان این امکان را به یکدیگر می‌دهید تا بر روی چیزی نیاز دارید بر روی آن تمرکز کنید کار کنید.

بخش دوم: برقراری ارتباط عاشقانه

ابراز-عشق-رابطه-عاشقانه-

قدردان کارهایی که شریک زندگیتان برای شما انجام می‌دهد باشید و از او تعریف کنید

به شریک زندگیتان بگویید که چقدر برای شما جذاب هستند.
به آنها بگویید زیبا یا خوش تیپ هستند و همچنین چیزهای کوچکی را که در مورد آنها جذاب یا با نمک می‌دانید به آنها بگویید.
به عنوان مثال، اگر در جایی در یک شهر جدید که هرگز در آنجا نبوده‌اید با شریک زندگیتان قدم می‌‌زنید، و او راه رسیدن به جایی را که می‌خواهید به آنجا بروید به راحتی پیدا می‌کند، به او بگویید: “من فکر می‌کنم این حس مسیریابی تو خیلی جذاب است.”
اگر همسرتان کاری برای شما انجام داده است – از او بخاطر آن تشکر کنید. یک یادداشت کوچک تشکر برای او بنویسید و آن را در کیف او بگذارید. یا می‌توانید یک پیام همراه با یک عکس بامزه از خودتان برای او ارسال کنید و بگویید که چقدر قدردان کاری که برایتان انجام داده است هستید.

عشق خود را با شوخ طبعی نشان دهید

 شریک زندگی خود را اذیت کنید و به کارهای کوچکی که آنها انجام می‌دهند توجه کنید.
همیشه به شوخی‌های شریک زندگیتان بخندید یا او را به خاطر شوخی اذیت کنید. وقتی همسرتان خنگ بازی در می‌آورد او را ترغیب و همراهی کنید.
به عنوان مثال، اگر شریک زندگی شما ناخن‌های پای خود را لاک زده است، می‌توانید چیزی احمقانه مانند این را بپرسید: “آیا ناخن‌های پات همیشه این رنگ دلربا بوده است؟”.
هرچقدر بیشتر شوخ طبعی را بخشی از رابطه خود قرار دهید می‌توانید با یکدیگر راحت‌تر باشید و اوقات سرگرم کننده‌تری را سپری کنید.

می‌توانید برای شریک زندگی خود چیزهای خنده داری بر اساس جا و موقعیتی که در آن هستید بگویید.
به محیطی که در آن هستید نگاه کنید و چیزی در مورد آن بگویید که اغراق آمیز است یا به یک چیز جالب اشاره کنید.
به عنوان مثال، اگر ماشین شما واقعاً بهم ریخته است و دارید شریک زندگی خود را با آن به جایی می‌برید، می توانید بپرسید، “آیا به خاطر ماشینم می‌خواهی از من جدا شوی؟”

به صحبت‌های همسرتان درباره مشکلات و شادی‌هایش گوش دهید

حامی عاطفی شریک زندگی خود باشید. شریک زندگی خود را تشویق کنید چیزهایی را که برای او مهم است و چیزهایی را که در حال پشت سر گذاشتن آنهاست به شما بگوید.
می‌توانید از شریک زندگی خود چیزی مانند: “اخیراً واقعاً اوضاعت چگونه بوده‌ است؟” بپرسید.
وقتی شریک زندگیتان در شرایط سختی است و کارها برایش سخت است به او یادآوری کنید که او دارد کارش را به خوبی انجام می‌دهد و همه چیز به زودی درست خواهد شد. به شریک زندگی خود بگویید که شما در کنار او هستید.
سعی کنید شریک زندگی خود را به خاطر آنچه که هست چه خوب چه بد بپذیرید. عیب های او و همچنین نقاط قوت او را درک کنید و او را در کل به خاطر هرچیزی که هست دوست داشته باشید.

آماده باشید تا همسرتان را برای اشتباهاتی که مرتکب شده است ببخشید و او را تشویق کنید که به تلاش کردن ادامه دهد.
همچنین سعی کنید بخشنده باشید زیرا شما نیز مرتکب اشتباه خواهید شد.
سعی نکنید شریک زندگی خود را تغییر دهید. اگر بخواهید شریک زندگی خود را تغییر دهید، نمی‌توانید کاملاً او را دوست داشته باشید زیرا نگران تغییر دادن او هستید.
با این حال، اگر رفتار خود تخریبی وجود دارد، باید با یک متخصص صحبت کنید و از او کمک بگیرید.

از طریق همدلی بر استرس و سختی غلبه کنید

الوینا لوئی، مشاور ازدواج و خانواده، توضیح می‌دهد که در بیشتر موقعیت‌های استرس زا، “نقطه عطف این است که شما شروع به سرزنش و تحقیر فرد مقابل کنید به جای همدلی با آنها.
اگر همسرتان مشکل کاری دارد یا حتی اخراج شده است، به جای سرزنش کردن با او همدردی کنید.
حتی اگر آنها اشتباهاتی انجام دهند، باز هم عزیز شما هستند، و اگر آنها نتوانند از شما همدلی دریافت کنند، آنها کاملاً در این مشکل تنها هستند.
این در واقع لحظه‌ای است که آنها بیشترین نیاز را به شما دارند. مهم نیست چه اتفاقی افتاده است همیشه آنها را حمایت و تشویق کنید.”

 به شریک زندگی خود بگویید که او را دوست دارید

شریک زندگی شما نیاز دارد که این کلمات اطمینان بخش را اغلب از شما بشنود. همچنین می‌توانید “عاشقتم” را به “دوستت دارم” تغییر دهید.
به شریک زندگی خود بگویید دوستت دارم یا عاشقتم وقتی می‌بینید کاری انجام می‌دهد که از آن لذت می‌برید یا به آن افتخار می‌کنید.
شریک زندگی شما از شنیدن اینکه برای چیزهای مختلف مورد دوست داشته شدن قرار می‌گیرد استقبال خواهد کرد.
سعی کنید گاهی اوقات این کار را غافلگیرانه انجام دهید. به عنوان مثال، هنگامی که با شریک زندگی خود در صف یک فروشگاه مواد غذایی ایستاده‌اید، می‌توانید قبل از اینکه همسرتان برای پرداخت هزینه جلو برود در گوشش زمزمه کنید “دوستت دارم”.
متنی تصادفی با مضمون دوستت دارم برای شریک زندگی خود ارسال کنید.
در گفتن دوستت دارم احتیاط کنید زیاد گفتن آن باعث می‌شود که تکراری شود و قدرتش را از دست بدهد.

نظر شریک زندگی خود را در مورد رابطه‌تان بپرسید

یکی از بهترین راه‌ها برای یادگیری نحوه نشان دادن عشق به کسی این است که بپرسید او چه چیزی دوست دارد. شما نمی‌توانید ذهن شریک زندگی خود را بخوانید، و گاهی اوقات، بهترین راه برای نشان دادن عشق به شریک زندگی خود صحبت مستقیم در مورد اوضاع است.
چه در رابطه جنسی باشد و چه در رابطه معمولی باید هر چند وقت یکبار نظر شریک زندگی خود را درباره این روابط بپرسید.
هر چند ماه یک بار از شریک زندگی خود بخواهید که در مورد رابطه‌تان گفتگویی داشته باشید. زمانی و مکانی را پیدا کنید تا بتوانید یک مکالمه واقعی داشته باشید.
می‌توانید این گفتگو را زمان قرارهای خاص هنگامی که شام یا نوشیدنی میخورید داشته باشید. می‌توانید جملاتی مانند این را بگویید: “من می‌خواهم بدانم که تو در مورد رابطه‌مان چه احساسی داری تا بتوانیم رابطه‌مان را بهتر کنیم.”

از شریک زندگی خود چیزی مانند این بپرسید: “چه چیزی را در رابطه‌مان دوست داری؟ و من چه کاری می‌توانم انجام دهم تا عشقم را به تو نشان دهم؟”
احساسات و نظر خود را در مورد رابطه با شریک زندگی خود به اشتراک بگذارید. نکات خوبی را که در رابطه خود از آن لذت برده‌اید به همسرتان بگویید. و همچنین کارهایی را که او می‌تواند انجام دهد تا احساس دوست داشته شدن بیشتری بکنید به شریک زندگیتان بگویید.
اگر در یک رابطه طولانی مدت هستید، سعی کنید این قرارها را به طور منظم داشته باشید.

به شریک زندگی‌تان با توجه کامل گوش دهید

اغلب در روابط، سخت است که با همسرتان صبور باشید زیرا وقت زیادی را با او سپری کرده‌اید.
یا وقتی با هم هستید، یا استرس دارید یا سرتان شلوغ است. با این حال، عصبانیت خود را سر شریک زندگی خود خالی نکنید و جلوی حرف او را چون عصبانی هستید و به حرف‌هایش درست توجه نمی‌کنید، نگیرید.
به عنوان مثال، اگر شریک زندگی شما مستقیماً چیزی به شما می‌گوید مانند: “من نمی‌دانم چه چیزی باید بگیرم؟” هنگام سفارش غذا، شریک زندگی خود را چون خسته هستید و حوصله ندارید نادیده نگیرید.
این راحت و آسان است که بی‌مقدمه بگویید: ” تو همیشه نمیدانی چه چیزی بگیری.” یا کلا چیزی نگویید.
جمله مفیدی مانند این بگویید: :” آخرین بار چه چیزی سفارش دادی؟” یا می‌توانید بازیگوش باشید و با بوسیدن گونه‌هایش به اون نشان دهید که به او توجه می‌کنید.

اگر واقعا سرتان شلوغ است، به شریک زندگی خود بگویید که ترجیح می‌دهید بعداً صحبت کنید.
توضیح دهید که در حال حاضر نمی‌توانید پاسخ او را بدهید زیرا در حال انجام کاری هستید که نیاز به توجه کامل شما دارد.
می‌توانید پیشانی شریک زندگی خود را ببوسید و به او لبخند بزنید تا به او بفهمانید که به او اهمیت می‌دهید.

بخش سوم: ابراز عشق

ابراز-عشق-رابطه-عاشقانه-

تصور کنید شریک زندگی شما یک بانک عشق دارد

شما می‌توانید با گفتن جملات محبت آمیز به او یا با انجام کارهای محبت آمیز به این بانک عشق اضافه کنید.
شما می‌خواهید به شریک زندگیتان احساس غنی بودن در عشق بدهید. تنها یک راه برای اینکه شریک زندگیتان احساس دوست داشته شدن کند وجود ندارد.
این مسئله کار مداوم و گوش دادن به او را می‌طلبد تا شریک زندگیتان احساس کند واقعاً دوست داشتنی است.
با این حال، آگاهی از این تعادل خیالی ممکن است به شما کمک کند به یاد داشته باشید که باید کارهایی انجام دهید تا عشق خود را به او نشان دهید. کارهایی که برای شریک زندگی خود می‌کنید را بی‌منت انجام دهید و از او انتظار جبران نداشته باشید.
انگیزه‌های خود را هنگام انجام کارها برای شریک زندگی خود بررسی کنید. کارها را چون خودتان می‌خواهید انجام دهید و نه به این دلیل که از شریک زندگی خود چیزی می‌خواهید.

با دوستان و خانواده شریک زندگی خود آشنا شوید و با آنها دوستانه رفتار کنید

این عمل عاشقانه می‌تواند برای شریک زندگی شما معنی زیادی داشته باشد. وقتی خانواده او را می‌بینید، از خانواده شریک زندگیتان در مورد او سوال کنید، نقاط مشترکی که بینتان هست را پیدا کنید، و سعی کنید همراه آنها بخندید.
حتی اگر شریک زندگی شما رابطه خوبی با خانواده خود ندارد، باز هم شما باید سعی کنید رابطه خوبی با آنها داشته باشید. هر کسی که فرد مهمی در زندگی شریک زندگی شما هست، با این افراد آشنا شوید.

شریک زندگی خود را با هدیه یا انجام کاری غیرمنتظره برای او غافلگیر کنید

انجام کاری شیرین برای شریک زندگی خود نیاز به تلاش زیادی ندارد اما باعث می‌شود شریک زندگی شما واقعاً احساس دوست داشتنی بودن کند و می‌تواند تاثیر مثبت زیادی بر رابطه شما بگذارد.
به عنوان مثال، می‌توانید بیرون بروید و صبح به طور غیر منتظره چای یا قهوه مورد علاقه او را با یک خوراکی شیرین که دوست دارد همراه آن بخورد برای او بخرید.
یا می‌توانید یک یادداشت شیرین برای شریک زندگی خود در کیف او قرار دهید. بعضی افراد حتی دوست دارند یک هدیه حتی کوچک و ارزان دریافت کنند.

به عنوان مثال، یک دسته گل از گل های مورد علاقه او یا یک جعبه شیرینی، می‌تواند روز عالی‌ای را برای او رقم بزند.
شما می‌توانید برای شریک زندگی خود چیزی بخرید که به نفع همه باشد. به عنوان مثال، شاید شریک زندگی شما واقعاً هوس چیپس و سس سالسای یک رستوران مکزیکی خاص را کرده باشد.
به آن رستوران بروید و آن چیپس و سس سالسا را بردارید و موقع ناهار به همراه خانواده شریک زندگی خود را سورپرایز کنید.

برای شریک زندگی خود یا همراه او کاری را انجام دهید

زمان‌های منظمی را در برنامه خود تنظیم کنید تا به کاری برای شریک زندگی خود اختصاص دهید.
به عنوان مثال، صبح روزهای یکشنبه، شما می‌توانید ظرف‌ها را بشویید، برای او هدیه درست کنید، مواد غذایی بخرید یا هر یک از کارهایی را که شریک زندگی شما به طور معمول انجام می‌دهد برای او یا به همراه او انجام دهید.
به خصوص سعی کنید کارهایی را که او دوست ندارد انجام دهد به عهده بگیرید مانند تمیز کردن تار عنکبوت‌ها یا دستشویی.
فعالیت‌هایی را که شریک زندگی شما می‌خواهد با شما انجام دهد، در کنار هم انجام دهید.

به عنوان مثال، اگر شریک زندگی شما دوست دارد به کلیسا برود و انجیل بخواند او را همراهی کنید و سپس به كافی شاپ بروید و در مورد مطالعه‌تان صحبت كنید.
یا اگر شریک زندگی شما بازی‌های رومیزی را دوست دارد، یکی از بازی‌های مورد علاقه او را بازی کنید.
شما در رابطه می‌توانید فعالیت‌‌های روزانه برای هر فرد را انجام دهید. برای یک روز یا مدتی یکی از زوج‌های در رابطه می‌تواند تمام فعالیت‌هایی را که در طول روز زوجین انجام میدهند را بر عهده بگیرد.

در روزهای تعطیل و مناسبت‌های مهم به همسرتان هدیه بدهید

برای برخی از زوجین، این راهی است که آنها عشق خود را نشان می‌دهند و راهی است که احساس می‌کنند دوست داشتنی هستند. اگر هدایایی از طرف همسرتان دریافت می‌کنید که می‌توانید بگویید او وقت و تلاش زیادی را صرف آن کرده است، ممکن است با شخصی باشید که به هدایا اهمیت می‌دهد.
با توجه به این نکته، شما هم برای هدیه دادن به او توجه و وقت زیادی را صرف کنید. به چیزی که همسرتان به آن علاقه دارد یا به آن اهمیت می‌دهد فکر کنید و کادویی را پیدا کنید که دوست دارد. به عنوان مثال، اگر او قهوه دوست دارد، برای او یک قهوه ساز و لیوان بخرید.
حواستان باشد که آن قهوه ساز را چون خودتان قهوه دوست دارید نخرید. اگر شریک زندگی شما متوجه شود که شما از هدیه بیشتر استفاده می‌کنید، ممکن است از آن هدیه خوشش نیاید.

از نظر جسمی با همسرتان ارتباط محبت آمیز داشته باشید

در مطالعات، محبت و ارتباط جسمی ارتباط زیادی با رضایت کلی از رابطه دارد. علاوه بر این، اختلافات زمانی که ارتباط و محبت جسمی به میزان کافی در رابطه وجود داشته باشد راحت‌تر حل می‌شوند.
روش های مختلفی برای محبت جسمی وجود دارد ( به جز رابطه جنسی) از جمله ماساژ و مالش پشت، بوسیدن لب، بوسیدن صورت، گرفتن دست یکدیگر، نوازش و در آغوش گرفتن.
هنگامی که از نظر جسمی محبت و ارتباط برقرار می‌کنید باید لبخند بزنید و با شریک زندگی خود ارتباط چشمی برقرار کنید.

حتی برای افرادی که نیاز به لمس جسمی خود را بروز نمی‌دهند، محبت جسمی یکی از موارد اصلی یک رابطه سالم است. وقتی صحبت از رابطه جنسی است، موارد موردعلاقه شریک زندگی خود را بپرسید و برای بهتر کردن رابطه جنسیتان تلاش کنید.

گذرا یکدیگر را لمس کنید

اگر وقت زیادی برای با هم گذراندن ندارید، مطمئن شوید که فرصتی پیدا کنید تا با شریک زندگی خود تماس فیزیکی برقرار کنید.‌
در آغوش گرفتن یکدیگر وقتی اولین بار یکدیگر را می‌بینید یا هنگام ترک کردن یکدیگر می‌تواند به شما کمک کند احساس ارتباط بیشتری داشته باشید.

با در آغوش گرفتن یکدیگر وقت بگذرانید

برنامه ریزی کنید که شبی را در آغوش یکدیگر با دیدن فیلم سپری کنید یا زمانی را باهم روی کاناپه بگذرانید. بعضی از آقایان بسیار بصری هستند و وقتی شما کارهایی را انجام می‌دهید که پیشنهاد کنید کاری دیگر را با او انجام دهید، از آن لذت خواهند برد. به عنوان مثال، هنگامی که خم شدید تا بند کفش خود را ببندید می‌توانید با او در آن حالت ارتباط چشمی برقرار کنید.
کارهای شیرین مانند بوسیدن پیشانی شریک زندگی خود را انجام دهید. این می‌تواند به شریک زندگی شما احساس “من همیشه کنارت هستم” را بدهد.
در طول روز به او بوسه‌های کوچکی بدهید، گردن و شانه‌های او را بمالید، و در حالی که ایستاده‌اید یا راه می‌روید، به طور سرسری دستان خود را دور شانه یا دور کمر او حلقه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.