چگونه برای یک قرار عاشقانه آماده شویم

قوانین رفتن به یک قرار عاشقانه

برای رفتن به یک قرار عاشقانه نیاز است شما تدابیری را بیندیشید، مثلا باید نکاتی را باید رعایت کنید و در مورد لباس پوشیدن هم یک سری نکات را در نظر داشته باشید که در ادامه به شما توضیح خواهیم داد.

چگونه برای یک قرار عاشقانه آماده شویم؟

حاضر شدن برای یک قرار عاشقانه می‌تواند به شدت برای همه هرکسی استرس‌آور باشد و این کاملاً طبیعی است. همه ما وقتی که قصد رفتن به یک قرار عاشقانه را داریم، دچار اضطراب می‌شویم و شاید ندانیم که چه‌طور لباس بپوشیم تا بتوانیم فرد مورد نظرمان را بیشتر تحت تأثیر قرار بدهیم. اگر هم این قرار برای اولین بار باشد هم باشد این استرس چندین برابر خواهد شد.

پیدا کردن قوانینی که برای این مسئله کاملاً جواب‌گو باشد می‌تواند خیلی سخت باشد. اما یک سری اشتباهاتی وجود دارند که همه خانم‌ها در قرارهای عاشقانه‌شان موقع لباس پوشیدن ممکن است به آنها دست بزنند و ما اینجا هستیم تا این نکات  را به شما آموزش دهیم.

لباس و کفش مناسب

هرگز این اشتباه را نکنید که قصد رفتن به یک قرار عاشقانه را دارید، باید لباسی را بپوشید که در آن راحت نیستید. اگر این قرار اولین قرار شما باشد باید روی این مسئله حتی دقت بیشتری داشته باشید.

پوشیدن یک لباس ناراحت که در آن احساس راحتی ندارید، می تواند باعث شود که معذب باشید.

قرار های عاشقانه معمولاً جو معذب کننده ای دارد و این مسئله می‎تواند باعث شود که فقط بی‌حوصله و عصبی جلوه کنید. به جای اینکه یک لباس به شدت زیبا که در آن احساس ناراحتی دارید بپوشید, لباسی را انتخاب کنید که باعث می‌شود حس و حال آزاد تر و رها تری را داشته باشید.

یک لباس راحت، لباسی است که در آن احساس آرامش دارید. در این جور مواقع یک استایل کژوال می‌تواند بهترین انتخاب برای شما باشد. جدا از اینکه در قرارهای عاشقانه شما سعی دارید که به چشم طرف مقابل‌تان زیبا بیایید، باید بتوانید بهترین ویژگی‌های شخصیتی خودتان را به او نشان دهید.

وقتی که راحت نیستید این امر امکان پذیر نیست. بیشتر از هر چیزی سعی کنید خودتان باشید و لباس‌هایی را امتحان کنید که در آنها راحت و آزاد هستید. این مسئله باعث می شود که بتوانید بهتر ارتباط برقرار کنید و حتی جذاب‌تر جلوه کنید.

مدل‌مو

اکثر خانم‌ها می‌دانند موها وقتی که به تازگی کوتاه شده اند, معمولاً در بدترین حالت خود قرار دارند. احتمال این که موهای خود را کوتاه کنید و از مدلش راضی نباشید بسیار بالاست. در نتیجه این که از مدل موهای‌ خود راضی نباشید، می‌تواند باعث شود که حس و حال بدی داشته باشید.

تمام این موارد هنگامی که سر قرار عاشقانه ای باشید و ممکن شود احساس ناراحتی و عصبی داشته باشید و یا در حدی که قرار است از ملاقاتتان لذت ببرید, از آن لذت نبرید و موفق  نشوید که آرامش خود را حفظ کنید.

اگر از قبل می‌دانید که کی قرار است به یک قرار عاشقانه بروید، سعی کنید که موهای خود را کوتاه نکنید  و حتی مدلش  را هم عوض نکنید. شاید متوجه نباشید اما موها روی روحیه و حس و حال شما تاثیر زیادی دارند و یک بخش مهم از زیبایی شما را تشکیل می‌دهند.

 اگر خوب حالت نگیرند همه چیز برای شما خراب می‌شود. کوتاه کردن موها را خوب است که برای زمان دیگری موکول کنید.

سبک لباس‌خاص

همیشه این را بدانید که قرار است به چه نوع قراری بروید به شدت می‌تواند به شما کمک کند. دلیلش این است که این مسئله باعث می‌شود بدانید باید چه نوع لباسی بپوشید.

آخرین چیزی که نیاز دارید این است که لباس‌تان برای موقعیتی که در آن قرار گرفته‌اید بیش از حد ساده باشد. یا اینکه لباس شما برای جایی که رفته اید بیش از حد شیک و مجلسی باشد.

 پوشیدن لباس نامناسب  باعث می‌شود که با شرایطی که در آن قرار گرفته‌اید احساس راحتی نکنید و معذب شوید. اگر قرار است شما تصمیم بگیرید به چه نوع قراری بروید, سعی کنید شرایط و محیطی را انتخاب کنید که بتوانید بر اساس آن بهترین لباس‌تان را بپوشید.

اگر قراری که می خواهید بروید را شما انتخاب نمی کنید,حتما از همراهتان موقعیت را بپرسید تا بتوانید لباس مناسب را انتخاب کنید. اگر قرار است به یک قرار عاشقانه در کافی شاپ بروید یک لباس راحت بپوشید.

اگر قرار است قدم بزنید مطمئن شوید که کفش‌های مناسبی دارید و اگر قرار است قرار خارج از شهر داشته باشید و یا به عنوان مثال به یک پیست اسکی بروید, مطمئن شوید که لباس گرم می پوشید.

 داشتن لباس مناسب برای قرار باعث می‌شود که نگران اینکه خوب به نظر برسید نباشید و بتوانید راحت‌تر با شخصی که با آن به قرار ملاقات عاشقانه رفته اید ارتباط داشته باشید و از قرارتان هم بهتر لذت ببرید.

درگیر بودن

آیا دیدن افرادی که مرتب با لباس‌های خود ور می‎روند شما را عصبی می‌کند؟ اگر این مدل قرارها را تجربه کرده باشید، می‌دانید که همچین چیزی تا چه حد می‌تواند باعث ایجاد حس ناراحتی و معذب بودن شود.

خب البته تا حدی نرمال است که شما سعی کنید ظاهرتان را مرتب کنید و یکی دو باری خودتان را چک کنید تا از به هم ریختگی لباس تان جلوگیری کنید و مطمئن شوید موهایتان مرتب هستند و یا آرایش تان به هم نریخته است.

در واقع اینکه ظاهرتان را چند بار چک کنید طبیعی و حتی ضروری است. اما کاری که نباید بکنید این است که بیش از حد با لباس هایتان ور بروید و یا بیش از حد خودتان را در آینه نگاه کنید.

اگر این کار را بکنید شخصی که با او به سر قرار رفته اید ممکن است فکر کند که شما به او توجه کافی را ندارید و این اصلاً چیزی نیست که بخواهید آن را به شخص مقابل تان القا کنید.

سعی کنید تا جایی که می توانید کمتر خودتان را چک کنید و فقط اعتماد به نفس داشته باشید. این مسئله باعث می‌شود که جو بین شما و فرد مقابلتان صمیمی تر و دوستانه شود و خودتان هم احساس بهتری داشته باشید.

چگونه بهترین قرار عمرمان را داشته باشیم؟

حالا که تمام موارد را باهم برسی کردیم به این نکته می‌رسیم که چطور قرار بهتری را تجربه کنیم؟

باسلیقه بودن

این مورد یکی از نکاتی است که به شدت می‌تواند ضروری و مهم باشد. معمولا خانم‌ها قبل از اینکه به سر قرار عاشقانه بروند سعی می‌کنند تا سلیقه شخص مقابلشان سر در بیاورند و جوری لباس بپوشند که به سلیقه همراهشان خوش بیاید. اما این یک اشتباه تمام عیار است! شما نباید فقط به خاطر اینکه به یک قرار عاشقانه می روید خودتان را فراموش کنید!

سعی کنید لباس‌هایی بپوشید که خودتان بیشتر دوست دارید و آرایشی کنید که به خودتان حس بهتری می‌دهد. این مسئله باعث می‌شود که وقتی سرقرار هستید بیشتر لبخند بزنید و احساس راحتی و آرامش بیشتری داشته باشید.

فراموش نکنید که در همه حالت ها باید فقط خودتان باشید و سعی نکنید یک ورژن فیک و مصنوعی از خودتان را ارائه بدهید.

ریلکس کردن

شاید این نکته عجیب باشد و یک پیشنهاد غیر منتظره به نظر برسد, اما گوش دادن به آهنگ مورد علاقه‌تان می‌تواند حس و حال شما را عوض کند و به شما حس بهتری بدهد.

اگر حس و حال بهتری داشته باشید اعتماد به نفس بیشتری هم خواهید داشت و در نتیجه این موارد باعث می‌شود که وقتی که سر قرار هستید خوشحال تر باشید.

بیشتر لبخند بزنید و بهتر ارتباط برقرار کنید. یک حس و حال خوب می‌تواند باعث شود حتی زیباتر هم به نظر برسید. پس قبل از اینکه به سر قرار بروید سعی کنید یکی از آهنگ‌های مورد علاقه‌تان را گوش بدهید و خودتان را آرام کنید تا میزان استرسی که دارید هم کم بشود.

مسواک زدن

یک ساعت قبل از اینکه به سر قرار بروید دقیقا همان وقتی که بیشترین حد استرس را دارید. بهتر است حتما دندان‌های خود را مسواک بزنید.

جدا از این که مسواک زدن باعث می‌شود دندان‌های شما جلوه بهتری داشته باشند و موقع حرف زدن اعتماد به نفس بیشتری نیز داشته باشید,

مسواک‌زدن قابلیت این را دارد که استرس را از شما هم کم می‌کند. اگر خمیردندان شما نعنایی باشد، احساس آرامش بیشتری خواهید داشت.

عطر نعنا و طراوتی که به دهان می‌دهد باعث می‌شود که شما ناخواسته حس آرامش کنید. این مسئله می‌تواند روی اینکه قرار موفق‌ تری داشته باشید تاثیر مستقیم داشته باشد. پس با وجود اینکه حتماً خودتان مسواک می زنید، بهتر است که پروسه مسواک زدن را به یک ساعت قبل از قرار موکول کنید.

اینکه قرار خوب و موفقی داشته باشید فقط و فقط به خود شما بستگی دارد. این که چه لباسی می پوشید و چه ظاهری از خودتان ارائه می‌دهید تاثیر زیادی روی این که خوب به نظر برسید دارد.

سعی کنید هر لباسی که پوشیده اید و هر ظاهری که دارید به خودتان این اطمینان را بدهید که زیبا هستید و قرار است جذاب به نظر برسید .

اعتماد به نفس می‌تواند تاثیر همه تلاش‌های شما را ده برابر کند. لبخند بزنید و خودتان باشید و سعی نکنید تظاهر به چیزهایی کنید که دوست ندارید.

شخصیت واقعی شما از هر چیزی جذاب تر است و می‌تواند روی اینکه فرد مقابلتان هم به شما جذب شود یا نه تاثیر زیادی بگذارد.

 امیدواریم با کمک نکات بالا توانسته باشید راه و روش های اینکه چطور یک برقرار موفق داشته باشید و چطور ظاهری زیبا برای قرارتان دست و پا کنید را یاد گرفته باشید.

زردنیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.