چگونه از تست ادرار اعتیاد با موفقیت عبور کنیم؟

چگونه از تست ادرار اعتیاد با موفقیت عبور کنیم؟

اگر نمی‌دانید چه‌طور این کار را انجام دهید، بهتر است بدانید که هرچند دورزدن تست اعتیاد کار سختی است، اما با آمادگی کافی امکان‌پذیر است. با استفاده از چند ترفند و تکنیک، ممکن است بتوانید آزمایش اعتیاد خود را با موفقیت بگذرانید. با ما همراه باشید تا با این ترفندها آشنا شوید.

فهرست عناوین پنهان

استفاده از روش‌های نیمه-تاییدشده

قبل از آزمایش مایعات زیادی بنوشید

قبل از آزمایش مایعات زیادی بنوشید

این روش که فلاشینگ نام دارد، یکی از ساده‌ترین، ارزان‌ترین و موفق‌ترین راه‌ها برای گرفتن جواب منفی جعلی در آزمایش ادرار است. آزمایش ادرار میزان مواد را در ادرار اندازه‌گیری نمی‌کند. این تست میزان متابولیت‌ها را در ادرار اندازه‌گیری می‌کند. مواد بعد از مصرف به صورت متابولیت از سیستم بدن خارج می‌شوند. نوشیدن آب بیشتر به بدن شما کمک می‌کند تا متابولیت‌هایی تولید شوند که توسط مواد آلوده نشده‌ باشند.

 • آزمایش ادرار ۳۱ متابولیت مختلف ناشی از ماری‌جوانا، ۴ متابولیت ناشی از کوکائین، ۳ متابولیت ناشی از مواد افیونی، ۱ متابولیت ناشی از فن‌سیکلیدین و ۵ متابولیت ناشی از آمفتامین‌ها را بررسی می‌کند.
 • مراقب باشید زیاد هیدراته نکنید. اگرچه این اتفاق نادر است، اما ممکن است زیاد آب بنوشید و به اندام‌های داخلی خود آسیب برسانید، تا حدی که کشنده باشد. به این حالت مسمومیت با آب می‌گویند.

اگر متوجه شدید که ادرار شما بیش از حد آبکی شده است – نکته‌ای مهم برای برخی از بررسی‌ها – ویتامین ب-۲ یا ب-۱۲ را مصرف کنید

ویتامین ب-۲ یا ب-۱۲ را مصرف کنید

این‌ها همچنین در مولتی‌ویتامین‌های ب-کمپلکس نیز یافت می‌شوند و رنگ ادرار شما را زرد می‌کنند. حدود ۵۰ تا ۱۰۰ میلی‌گرم مصرف کنید.

۳سعی کنید از داروهای ادرارآور مانند میدول (Midol) استفاده کنید

از داروهای ادرارآور مانند میدول (Midol) استفاده کنید

داروهای ادرارآور به بدن شما کمک می‌کنند تا از شر آب و سدیم خلاص شود. قهوه، قرص‌های لاغری و داروهای تجویزی خاص نیز ادرارآور هستند، اما به اندازه میدول در رهایی بدن شما از شر آب‌های حاوی متابولیت‌های خاص موثر نیستند. اگر آدم سرشناسی هستید داشتن میدول برای شما کمی عجیب به‌نظر می‌رسد، اما نگران نباشید، پس از منفی‌شدن آزمایش اعتیاد از میدول تشکر خواهید کرد.

سعی کنید اواسط یا انتهای ادرار را در فنجان نمونه‌گیری وارد کنید، نه ابتدا را

سعی کنید اواسط یا انتهای ادرار را در فنجان نمونه‌گیری وارد کنید

نحوه ادرار‌کردن در فنجان آزمایش ادرار مهم است. سعی کنید ابتدا کمی به داخل توالت ادرار کرده و وقتی به انتهای ادرار خود نزدیک شدید، ادرار را به داخل فنجان نمونه‌گیری هدایت کنید. مدفوعی که بلافاصله بعد از انتهای ادرار می‌آید قرار است حاوی متابولیت‌های کمتری نسبت به ابتدای ادرار باشد.

 • همچنین سعی کنید صبح‌ها قبل از انجام تست اعتیاد چندین بار ادرار کنید. اگر قبل از انجام آزمایش دستشویی نرفته باشید، ادرار شما حاوی متابولیت‌های بیشتری خواهد بود. باهوش باشید و وقتی روز آزمایش از خواب بیدار شدید، ابتدا مقداری آب بنوشید.

چند ساعت قبل از آزمایش آسپرین مصرف کنید

چند ساعت قبل از آزمایش آسپرین مصرف کنید

یک مطالعه نشان داده که مصرف ۴ آسپرین ۴ تا ۶ ساعت قبل از انجام آزمایش می‌تواند نتیجه تست را عوض کند. نگران نباشید، ۴ عدد آسپرین در یک وعده شما را به هدفتان می‌رساند، البته کمی سرگیجه به همراه دارد.

پول خود را برای محصولات تجاری که ادرار را تغییر داده یا پاک‌سازی می‌کنند هدر ندهید

پول خود را برای محصولات تجاری که ادرار را تغییر داده یا پاک‌سازی می‌کنند هدر ندهید

هیچ مدرکی دال بر کارکرد درست این محصولات وجود ندارد. علاوه بر این، آن‌ها گران هستند، و از بسیاری از مواد ادرارآور ساده ساخته شده‌اند که می‌توانید آن‌ها را با هزینه بسیار کمتری خریداری یا تهیه کنید. همچنین بسیار مطمئن‌تر است که فرض کنیم با همان سرعتی که سازندگان این مواد راه‌هایی برای ساخت آن‌ها ایجاد می‌کنند، آزمایشگاه‌های تست اعتیاد نیز با همان سرعت تلاش می‌کنند تا راه‌هایی برای تشخیص و شناسایی این مواد بیابند. پس تا جایی که می‌توانید از این محصولات دوری کنید.

انجام یک انباشته‌سازی سالم

تدارکات این کار را فراهم کنید

تدارکات این کار را فراهم کنید

شما به مجموعه کاملی از ویتامین‌ها و نوشیدنی‌های سالم برای محافظت در برابر پرآبی نیاز دارید. این روش حداقل یک هفته طول می‌کشد، اما سالم‌تر از واردکردن بیش از حد آب در بدنتان است، زیرا می‌تواند ویتامین‌ها، مواد‌مغذی و الکترولیت‌های مهم را از بین ببرد. برای انجام یک انباشته‌سازی سالم، باید دائما چیزی را که در حال شسته‌شدن است، جایگزین کنید. موارد زیر را باید ذخیره کنید:

 • مولتی‌ویتامین
 • نوشیدنی‌های مخصوص ورزش‌کاران
 • میوه‌ها و سبزیجات تازه
 • چای (چای سم زدای سبز)
 • سایر ادرارآور‌ها (آب زغال اخته یا سیب، قهوه و غیره)

به مقدار زیادی مایعات بنوشید

به مقدار زیادی مایعات بنوشید

روزانه ۲۰ تا ۴۰ اونس نوشیدنی ویژه ورزش‌کاران را بنوشید تا الکترولیت‌های خود را بازیابی کرده و بدن را هیدراته نگه دارید. تقریبا ۱ گالن (3.8 لیتر) آب بنوشید تا بدنتان از سموم پاک شود. چای و سایر موارد ادرارآور را نیز در طول روز بنوشید. بیشتر از ۲ گالن (7.6 لیتر) مایعات در روز ننوشید.

ویتامین‌ها را طبق دستور مصرف کنید

ویتامین‌ها را طبق دستور مصرف کنید

بدن خود را با مصرف یک یا دو بار مولتی‌ویتامین در روز، طبق دستور روی بسته‌بندی، آماده کنید.

هر روز ورزش کنید

هر روز ورزش کنید

تا جایی که ممکن است عرق کنید، زیرا عرق‌کردن راهی برای سم‌زدایی بدن شماست. کلیه‌ها و مثانه فقط در چنین زمانی می‌توانند تا حد زیادی پاک‌سازی شوند. عرق‌کردن به بدن کمک می‌کند تا مواد زائد را از طریق منافذ پوست و همچنین مثانه دفع کند.

غذای سالم بخورید

غذای سالم بخورید

بدن شما به تمام مواد مغذی که بتواند دریافت کند، نیاز دارد. یک هفته قبل از آزمایش اعتیاد مقدار زیادی میوه، سبزیجات، حبوبات و پروتئین‌های بدون چربی بخورید.

به بدن خود توجه کنید

به بدن خود توجه کنید

اگر احساس بیماری می‌کنید، ممکن است در مدت زمان کوتاهی مقدار زیادی آب مصرف کنید. سلامتی شما مهم‌تر از قبولی در تست اعتیاد است، پس در مصرف آب زیاده‌روی نکنید.

امتحان درمان‌های خانگی تایید‌نشده

آب کرن‌بری بنوشید یا مکمل‌های حاوی کرن‌بری مصرف کنید

آب کرن‌بری بنوشید یا مکمل‌های حاوی کرن‌بری مصرف کنید

کرن‌بری یک ادرارآور طبیعی است، به این معنی که به بدن شما کمک می‌کند آب و سدیم موجود در خود را پاک‌سازی کند، البته نه با سرعتی که میدول این کار را می‌کند. اگرچه در مورد اثربخشی کرن‌بری برای مصرف کنندگان منظم موادمخدر شک و تردید وجود دارد، اما اگر مسئولانه و در ترکیب با روش‌های دیگر از آن استفاده کنید، واقعا ضرری ندارد.

سعی کنید روی (زینک) را تست کنید

سعی کنید روی (زینک) را تست کنید

بسیاری از مصرف‌کنندگان مواد مخدر پس از مصرف سولفات روی، آزمایش تست اعتیاد را با موفقیت پشت سر گذاشتند. مشهور است که روی به متابولیت‌ها متصل شده و آن‌ها را به‌جای مجاری ادرار به مجرای مدفوع هدایت می‌کند.

 • شب قبل از آزمایش حدود ۲۵۰ میلی‌گرم سولفات روی مصرف کنید. از خوردن مواد جامد و سنگین به مقدار زیاد خودداری کنید. سپس، صبح روز آزمایش، همان مقدار دوز سولفات روی را مصرف کنید. اگر می‌خواهید از روی استفاده کنید، حواستان باشد بیشتر از حد مجاز مصرف نکنید. مصرف بیش از حد روی می‌تواند منجر به کمبود مواد معدنی شده و باید از این کار اجتناب کرد.

مراقب نیاسین باشید

مراقب نیاسین باشید

برخی از افراد استفاده از نیاسین یا ویتامین ب-۳ را انتخاب می‌کنند، به این امید که به آن‌ها کمک کند تست اعتیاد خود را به خوبی پشت سر بگذارند. اثربخشی نیاسین در مخفی نگهداشتن موادمخدر در آزمایش ادرار ثابت نشده است. علاوه بر این، ممکن است با مصرف بیش از حد آن عوارض جانبی بسیار نامطلوبی را تجربه کنید. اگر تصمیم به استفاده از نیاسین برای پنهان‌کردن موادمخدر موجود در سیستم بدنی خود دارید، خیلی مراقب باشید. اگر سعی کنید از محصول یا روش دیگری استفاده کنید، احتمالا خطر کمتری دارد.

هنگامی که همه راه‌حل‌ها شکست خورد، آزمایش را تکرار کنید

هنگامی که همه راه‌حل‌ها شکست خورد، آزمایش را تکرار کنید

این آخرین راه‌حل است، اگر نمی‌توانید هیچ کدام از روش‌های ذکرشده را امتحان کنید، می‌توانید تعداد دفعات انجام آزمایش ادرار را افزایش دهید. شایعه شده است که سفید‌کننده‌ها، مواد شوینده یا خون می‌توانند نتایج آزمایش را از بین برده تا زمان بیشتری برای شما بخرند.

 • اگر ناخن‌های بلندی دارید، سعی کنید مقدار کمی از کریستال‌های سفیدکننده پودر لباس‌شویی را زیر آن‌ها پنهان کنید. سپس، زمانی که زمان انجام آزمایش فرا رسید، این کریستال‌ها را به نمونه ادرار اضافه کنید و مطمئن شوید که خوب با هم مخلوط شوند. این کار ممکن است زمان کافی برای شما بخرد تا زمانی که آمادگی بیشتری داشته باشید و دوباره تست دهید.

نکات

 • تست غربالگری موادمخدر هر روز پیچیده‌تر می‌شود، اما با بکاربردن نکاتی که واقعا عمل می‌کنند، شما یکسری اطلاعات مخفیانه در مورد این‌که چه چیزهایی واقعا عمل می‌کنند و باعث می‌شوند هیچ مواد یا متابولیت خاصی در سیستم بدنی شما باقی نماند تا نتیجه را دلخواه نشان دهد، بدست خواهید اورد.
 • اگر آن‌قدر پر دل و جرات هستید که می‌توانید مخفیانه صابون یا سفید‌کننده را در فنجان نمونه ادرار خود بریزید، پس قطعا می‌توانید از ادرار مصنوعی انسان و درواقع از یک روش جایگزین استفاده کنید. برخی از محصولات هستند که دارای کیسه مثانه و لوله‌ای برای شبیه‌سازی ادرار طبیعی هستند (مثل یک بسته تخصصی) و برخی از آن‌ها در موفقیت‌آمیزبودن از شهرت خوبی برخوردارند و می‌توان به‌طور مکرر از آن‌‌ها برای اجراهای تمرینی استفاده کرد. در استفاده از این روش دو نکته مهم وجود دارد که باید از آن‌ها اطمینان حاصل کرد. اول این‌که دمای نمونه درست باشد. بسیاری از این محصولات مصنوعی دارای یک پد گرم‌کننده شیمیایی هستند. نکته دوم اطمینان از معتبربودن محصول است. برای اطمینان از اعتبار «نمونه» خود می‌توانید از کیت‌های تست اعتیاد و آزمایش ph خانگی که می‌توانید آن را از داروخانه‌های محلی تهیه کنید، استفاده کنید. تست دما (94-100 درجه) را انجام دهید و مطمئن شوید که محصول مطمئن بوده و شما این آزمایش را پرافتخار می‌گذرانید! البته دوپهلو صحبت کردیم!
 • نگاهی به اینترنت بیندازید. مملو از محصولاتی است که به شما در قبولی تست اعتیاد کمک می‌کنند. تاجران این محصولات ادعا می‌کنند که در صورت نامناسب بودن محصول، ۵۰۰٪ ضمانت بازگشت پول وجود دارد، و معمولا نیز همین‌طور است. اما آن‌ها به این موضوع اشاره نمی‌کنند که پس از خرید و استفاده از اجناس آن‌ها و دریافت نتیجه تست مثبت اعتیاد، دیگر دریافت بازپرداخت فایده‌ای برای شما ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *