برانگیختن حسادت دوست پسر

چگونگی برانگیختن حسادت دوست پسر

اگر به دنبال برانگیختن حس حسادت دوست پسر خود هستید، باید این کار را هوشمندانه انجام دهید. هر زنی می‌داند چگونه به نفس مردی آسیب برساند و کاری کند با سر به زمین بخورد. اما این کار خارق‌العاده‌ای نیست. بلکه شما باید یاد بگیرید که چگونه از حسادت کنترل شده دوست پسرتان استفاده کنید تا او را برای همیشه متعاد خود نگه دارید. این دقیقا همان چیزی که ما در این مطلب به شما آموزش می‌دهیم.

چگونگی برانگیختن حس حسادت دوست پسر

در ادامه 26 تاکتیک برای برانگیختن حس حسادت دوست پسر را معرفی می‌کنیم از این 26 تاکتیک استفاده کنید و کاری کنید که او برای همیشه متعاد و وابسته شما شود.

بهترین خودت باش

به بهترین خودت تبدیل شو. با سخت‌ترین تاکتیک شروع کنیم. باید بدانید اگر به فکر خودسازی نباشید، در درازمدت در برانگیختن حس حسادت دوست پسر خود موفق نخواهید شد. باید بدانید، تبدیل شدن‌ به بهترین نسخه از خودتان بیشتر از همه به مردان آسیب می‌زند. این به او نشان می‌دهد که شما واقعاً به او نیاز ندارید و این شما هستید که تصمیم گرفتید به او جایی در زندگی خود بدهید. در این حالت او شروع به مبارزه می‌کند که در زندگی شما باقی بماند. لحظه‌ای که ارزش واقعی خود را متوجه شوید، او حتی بیشتر عاشق شما خواهد شد. و این زمانی است که او از دست دادن شما می‌ترسد.

خودتان را در اولویت قرار دهید. سرگرمی جدیدی داشته باشید، بیرون رفتن را با دوستانتان شروع کنید، بیشتر لباس بپوشید، قول می‌دهم که یک هیولای چشم سبز به نام حسادت را در دوست پسر خود بیدار کنید.

لباس شیک بپوشید

برای تحت تاثیر قرار دادن‌ دوست پسرتان لباس خاص بپوشید. حقیقت این است که ظاهر همه چیز نیست. اما، اگر به این فکر می‌کنید که چگونه حس حسادت را در دوست پسر خود ایجاد کنید باید بدانید ظاهر نقطه خوبی برای شروع است. همه متخصصان در زمینه روابط به صورت مشترک می‌گویند که بهترین ظاهر را داشته باشید.

به محض بلند شدن از رختخواب آرایش کنید، لباس مناسب بپوشید، دوش گرفتن منظم را فراموش نکنید، مراقب بهداشت دهان خود باشید، عطر بزنید و از موهای خود مراقبت کنید. ما در مورد مردان صحبت می‌کنیم. اگر او با نگاه به شما لذت ببرد، می‌داند که سایر پسرها نیز چنین خواهند بود. بنابراین هر بار که شما بیرون بروید، او حس تهدید شدن می‌کند.

صحبت در مورد دوست پسر سابق

آخرین چیزی که دوست پسرتان می‌خواهد بشنود داستان‌های شما در مورد پارتنر سابقتان است. بنابراین، اگر به دنبال برانگیختن حس حسادت دوست پسر خود هستید، هر از چند گاهی به زندگی عشقی گذشته خود اشاره کنید. مطمئن شوید که یک خاطره زیبا را در مورد گذشته خود تعریف می‌کنید. به طور معمول از او یاد کنید و طوری لبخند بزنید که گویی آنچه را که به یاد می‌آورید دوست دارید. البته به اینکه دوست پسرتان تا چد اندازه ممکن است حساس باشد نیز توجه کنید. گاهی اوقات این راهکار نتیجه برعکس می‌دهد. بنابراین در استفاده از این تاکتیک بسیار دقت کنید.

نادیده گرفتن

او را نادیده بگیرید تا توجه او را جلب کنید. اگر واقعاً می‌خواهید توجه یک مرد را به خود جلب کنید، متأسفانه باید در بازی‌های ذهنی سمی شرکت کنید. برای شروع، این را به خاطر داشته باشید، که طبیعت انسان به صورتی است که کسانی را که فکر می‌کنند در شرف از دست دادنش هستند را تعقیب می‌کنند. بنابراین یک توصیه عالی برای رابطه این است که مرد خود را نادیده بگیرید تا او احساس حسادت کند و عشقش به شما افزایش یابد.

 توجه به مردان دیگر

وقتی با دوست پسرتان بیرون هستید، با دیگر پسرها خوب رفتار کنید. اگر مردی در اطراف نیست، شروع به صحبت با پیشخدمت کنید. دوستانه باشید و هر بار که او از آنجا می‌گذرد لبخند بزنید. اگر خیلی از انجام این کار خجالت می‌کشید، فقط وانمود کنید که دارید یک پسر را چک می‌کنید. به جایی پشت دوست پسرتان خیره شوید، و مطمئنم که او برمی‌گردد تا ببیند با چه کسی ارتباط چشمی برقرار می‌کنید. البته او متوجه نمی‌شود که شما به چه کسی توجه می‌کنید.

استفاده از شبکه‌های اجتماعی

اگر از شبکه‌های اجتماعی به درستی استفاده کنید برانگیختن حس حسادت دوست پسرتان راحت‌تر می‌شود. حتی اگر قصد بیرون رفتن ندارید؛ لازم نیست به او بگویید.

لباس بپوشید و سلفی از خود در آینه بگیرید و آن را با یک مطلب جالب استوری کنید، گویی که آماده شده‌اید با دوستانی که او نمی‌شناسد به بیرون بروید. هر کسی که درخواست فالو می‌دهد را بپذیرید. او را تماشا کنید که عذاب می‌کشد و سعی می‌کند بفهمد این همه افراد جدید در زندگی شما چه کسانی هستند.

اگر می‌خواهید همه چیز را به سطح جدیدی ببرید، فقط یک عکس با مردی که او نمی شناسد ارسال کنید. از همکار مرد یا یکی از دوستانتان بخواهید تا قسمتی از بدن خود را که در حین سلفی گرفتن «به طور تصادفی» به شما قرض دهد.

صحبت با یک مرد جدید

حسادت در مردان

شما نمی‌توانید حسادت دوست پسر خود را نسبت به کسی که از قبل می‌شناسد برانگیخته کنید. اگر او دوستان پسر شما را ملاقات کرده است و می‌داند که شما هیچ حسی به او ندارید. این دوستی نمی‌تواند به شما کمک کند. اما، کاری که می‌توانید انجام دهید این است که با یک همکار مرد معاشرت کنید یا دوباره با دوست دوران کودکی خود که مرد بود ارتباط برقرار کنید.

شروع به گذراندن وقت با او کنید و از او بخواهید هر زمان که با دوست پسر خود هستید با شما تماس بگیرد. از دوست خود بخواهید که همه پست‌های شما را در شبکه‌های اجتماعی لایک کند و کامنت بگذارد و فراموش نکنید که با او عکس بگذارید. مطمئن باشید که دوست پسرتان در کوتاه‌ترین زمان ممکن احساس خطر می‌کند.

صحبت از مردی که شما را تعقیب می‌کند

شما هرگز نباید اجازه دهید که او فراموش کند که شما به چه اندازه خاص هستید و باید به او یادآوری کنید که تعداد زیادی مرد در صف انتظار هستند تا با شما باشند. هیچ چیز به اندازه این واقعیت که مردان دیگری نیز هستند که از شما خوششان می‌آید باعث ایجاد حس حسادت در آن‌ها نمی‌شود. اگر این اتفاق جلوی او نمی‌افتد، فقط به طور اتفاقی به این موضوع اشاره کنید که شخصی در راه رفتن به محل کار از شما تعریف کرده است، یا اینکه یک پیشخدمت بامزه شماره شما را خواسته است. حتما تاکید کنید که آنها را رد کرده‌اید. اما، به صورت وانمود کنید که خلاص شدن از شر این همه خواستگار برایتان کمی سخت است.

حسادت نکنید

حسادت عاشقانه در هر دو طرف یک رابطه وجود دارد. در حالی که شما در تلاش برای برانگیختن حس حسادت دوست پسر خود هستید، او نیز احتمالاً همین کار را می‌کند. دوست پسرتان تلاش می‌کند که در این رقابت عقب نیفتد و حتی به نفع خود از این حسادت استفاده کند. شما نباید اجازه دهید او موفق شود. به تلاش‌های او برای ایجاد حس حسادت در شما واکنش نشان ندهید. مهم نیست موضوع چیست شما باید هیچ واکنشی مبنی بر حسادت از خود نشان ندهید. شما توسط هیچ دختر دیگری تهدید نمی‌شوید، و برایتان مهم نیست که او با کسی غیر از شما اوقات خوشی داشته باشد. شما آنقدر روی زندگی خود متمرکز شده‌اید که اگر او از شما جدا شود، متوجه نخواهید شد!

دورهمی دخترانه

لباس شیک بپوشید، عطر مورد علاقه خود را استفاده کنید به آرایشگاه بروید و با دوست‌های دخترتان به کافی‌شاپ یا رستوران بروید. البته بدون اینکه دوست پسرتان را دعوت کنید. یک سلفی زیبا با یک توضیح جالب برای او بفرستید و گوشی خود را خاموش کنید. اجازه دهید او فکر کند که آیا پسرهایی هستند که به شما در آن جمع نزدیک ‌شوند یا خیر. و اگر می‌خواهید او را واقعاً دیوانه کنید، وقتی به خانه رسیدید به او پیام ندهید. فردا که از خواب بیدار شدید، تلفن خود را روشن کنید و به او بگویید که دیشب چه لحظات خوشی را سپری کردید.

برای خودتان هدیه بخرید

دوست پسرتان دیگر شما را با چیزهای کوچک غافلگیر نمی‌کند؟ او برای شما هدیه نمی‌خرد؟ خوب، چرا یک تحسین کننده مخفی به جای او این کار را انجام ندهد؟ نه، لازم نیست واقعاً کسی را پیدا کنید که همه این کارها را انجام دهد. شما ستایشگر مخفی خود خواهید شد. اره، درست شنیدی.

فقط برای خودتان چیز جدیدی بخرید و وقتی دوست پسرتان از شما می پرسد آن را از کجا تهیه کرده‌اید کاملاً مرموز رفتار کنید. اگر می‌خواهید واقعا اوضاع را بیشتر آشفته کنید، برای خود گل، شکلات یا بادکنک بفرستید. روی کارت چیزی ننویسید و با او در مورد این موضوع صحبت کنید. آماده باشید زیرا او از شما خواهد پرسید که از کیست. بی اطلاع رفتار کنید و وانمود کنید که به اندازه او متعجب هستید.

تغییر آرایش و مدل مو

این یک واقعیت شناخته شده است که افراد تمایل دارند سبک خود را هنگام عاشق شدن یا از دست دادن آن تغییر دهند. شما خودتان این را می‌دانید، وقتی با شخصی جدید ملاقات می‌کنید که می‌خواهید او را تحت تأثیر قرار دهید، شروع به مراقبت بیشتر از ظاهر خود می‌کنید.

خب، خوشبختانه، دوست پسر شما هم این را می‌داند. بنابراین، وقتی کل کمد لباس خود را عوض می‌کنید، برای خود چند عطر جدید تهیه می‌کنید، موهای خود را رنگ یا کوتاه می‌کنید و شروع به آرایش متفاوت می‌کنید، مشکوک خواهد شد.

هرگز ابتدا با او تماس نگیرید

اگر به چگونگی برانگیختن حس حسادت دوست پسر خود فکر می‌کنید، هیچ وقت اولین نفری نباشید که به او پیشنهاد می‌دهد با هم بیرون بروید و او را هیچ گاه چک نکنید. اساساً با او تماس نگیرید مگر اینکه او ابتدا این کار را انجام دهد. این موضوع باعث می‌شود که او فکر کند که پسر دیگری توجه شما را به خود جلب کرده است. به همین دلیل او پشت سرهم به شما پیام می‌دهد یا تماس می‌گیرد.

تحسین دیگران

از دیگران بخواهید که شما را تحسین کنند. آیا دوست پسر شما نیاز به یادآوری دارد که هنگام ملاقات با شما سرگرم گوشی نشود. در این صورت، بهترین راه برای ایجاد حس حسادت در او این است که مردم را مجبور کنید جلوی او از شما تعریف کنند. از دوستان خود بخواهید به شما بگویند که شما فوق العاده جذاب هستید. به آن‌ها بگویید به شوخی های شما بخندند و هوش شما را تحسین کنند. هنگامی که مرد شما همه اینها را بشنود، خواهد فهمید که سایر پسرها نیز شما را اینگونه می‌بینند. او به یاد می‌آورد که شما یک فرد فوق‌العاده هستید که او نمی‌تواند شما را از دست بدهد.

 به شوخی‌های دوستانش بخندید

برانگیختن حسادت دوست پسر

بهترین راه برای برانگیختن حسادت پسرها این است که او را توسط دوستانش تهدید کنید. البته لازم نیست واقعاً با بهترین دوست او ارتباط برقرار کنید، زیرا این واقعاً باعث از بین رفتن رابطه شما می‌شود. فقط کافی است به آن‌ها توجه کنید و به شوخی‌های بی‌معنایشان بخندید. مردان در مورد حس شوخ طبعی بسیار حساس هستند. بنابراین، اگر دوست پسرتان ببیند که دوستش می‌تواند شما را بخنداند، عصبانی می‌شود و هیولای چشم سبزی به نام حسادت او را زنده می‌خورد!

تحسین مردان دیگر

یکی دیگر از راه‌های برانگیتختن حس حسادت دوست پسر این است که در حضور او به تعریف و تمجید از سایر مردان بپردازید. لازم نیست بگویید که از پسر دیگری خوشتان می‌آید. کافی است که با تحسین خاصی درباره او صحبت کنیم. می‌دانید چه چیزی بهترین خواهد بود؟ برای تمجید از ویژگی‌های شخصیتی که می‌دانید دوست پسر شما ندارد، استفاده کنید.

به عنوان مثال، اگر قبلا در مورد جاه طلب نبودن‌ او صحبت کردید. اکنون زمان آن است که همکار مرد جدید خود را به خاطر پیشرفت شغلی باورنکردنی تحسین کنید.

لغو برنامه‌ها

این بسیار بی ادبانه است، اما لغو برنامه‌ها در آخرین لحظه واقعاً تاثیرگذار است. وقتی دوست پسرتان دفعه بعد از شما خواست با او بیرون بروید، با او موافقت کنید و فقط چند ساعت قبل رفتن برنامه را لغو کنید. بهانه‌ای مبهم به او بدهید یا فقط به او بگویید که ناگهان حوصله بیرون رفتن ندارید. پس از آن، فقط به طور مرموزی ناپدید شوید. در هیچ برنامه اجتماعی آنلاین نباشید و به تماس‌ها یا پیام‌های متنی او پاسخ ندهید. اگر این کار را چند بار انجام دهید، او مشکوک می‌شود که با پسر دیگری هستید.

گوشی خود را مخفی کنید

اگر چیزی برای پنهان کردن ندارید، مشکلی ندارید که گوشی خود را در فضای باز بگذارید. اما، وقتی می‌ترسید که از طرف پسر دیگری پیامک یا تماسی دریافت کنید، آن را با خود به توالت می‌برید.

خوب، دقیقاً باید اینگونه رفتار کنید، انگار چیزی (یا به عبارت دقیق‌تر، کسی) برای پنهان کردن دارید. رمزهای عبور خود را تغییر دهید، صفحه خود را قفل کنید و هرگز گوشی خود را بدون مراقبت رها نکنید. وقتی بیرون هستید، همیشه صفحه گوشی خود را رو به پایین نگه دارید. این کار باعث تعجب او می شود. و اگر می‌خواهید چیزهای جالبی ایجاد کنید، از دوستانتان بخواهید هر زمان که با او هستید، تلفنتان را با پیام‌های مختلف منفجر کنند.

شیفته افراد مشهور شوید

این یکی ممکن است کودکانه به نظر برسد، اما ارزش امتحان کردن‌ دارد، بیشتر مردها چنان منیت شکننده‌ای دارند که نمی‌توانند تحمل کنند دوست دخترشان در مورد پسر دیگری صحبت کند، حتی اگر آن مرد کاملاً دست نیافتنی باشد. اگر می‌خواهید یک روش بی‌خطر را برای ایجاد حسادت استفاده کنید این روش برای شما بهترین گزینه است.

سخن آخر

اکثر زنان دوست دارند مردانش به اطرافیان آن حسادت کنند. اما بدانید ایجاد حس حسادت کار ریسکی است. بنابراین در زمان انجام این کار دقت کنید و به حس مردان او نیز توجه نمائید.

مطالب مرتبط: “10 فانتزی جنسی در مردان

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.