ترفندهای برای عاشق کردن دختران

ترفندهای برای عاشق کردن دختران

آیا شما از آن دسته مردانی هستید که فکر می‌کنید، عاشق کردن دختران راحت هست؟ آیا فکر می‎کنید که دختران در مورد عشق‌ورزی مانند مردان فکر می‌کنند؟ اگر اینگونه فکر می‌کنید، بهتر است این مطلب را بخوانید زیرا هر آنچه که لازم بدانید را توضیح می‌دهیم. ما در این مطلب سعی می‌کنیم تا حد امکان واضح بگوییم که زنان از چه چیزهای خوششان می‌آید و باعث عاشق شدن آن‌ها می‎شود.

مقدمه

باید بدانید که زنان مانند مردان در مورد عشق‌ورزی فکر نمی‌کنند. عاشق کردن یک دختر کار آسانی نیست که شما با کمی تلاش بتوانید انجام دهید. عاشق کردن دختران به خودی خود یک هنر است و مردان واقعی این موضوع را می‌دانند.

مردانی وجود دارد که لاف می‌زنند و می‌گویند که می‌توانند هر دختری را در زمان کوتاهی عاشق و شیدایی خودشان کنند. این مردان اکثرا فکر می‌کنند با نادیده گرفتن دختران می‌توانند آن‌ها را عاشق خودشان نمائید. به صورتی که دختران حتی یک دقیقه نتوانند دوری آن‌ها را تحمل کنند.

خیل زیادی از مردان تصور می‌کنند که با برجسته کردن چیزهای بی‌اهمیت مانند عضله دوسر بازو، سه‌سر بازو یا حساب‌های بانکی می‌توانند دختران را به سمت خود جذب کنند. البته باید بگوییم برای برخی از زنان حساب بانکی پر پول مهم است، اما اکثریت آنها اینطور نیستند.

اگر فکر می‌کنید که در تمام این مدت این کارهای را اشتباه انجام داده‌اید (و حتی اگر این کار را باور نداشتید)، وقت آن است که روش جدید را یاد بگیرید و بیاموزید که چگونه می‌توان یک دختر را عاشق خود کنید.

رابطه فیزیکی

مردان عزیز باید بدانید برای بیشتر دختران، خوابیدن با کسی معنایی بسیار عمیق‌تر از آنچه تصور می‌کنید دارد. بسیار چالش‌برانگیز است اما ما قصد داریم در ادامه رابطه فیزیکی را از دیدگاه یک دختر توضیح دهیم.

باید بدانید که اکثر زنان وقتی یک مرد خوش‌قیافه را می‌بینیند، فوراً حواسشان پرت اندام او نمی‌شود یا به دنبال این نیستند که سریع با او رابطه جنسی برقرار کنند.

یک پسر خوش تیپ از نظر دختران فقط خوش تیپ است. نگاه کردن به او از نظر دختران خوب است و منبع عالی برای تخیلات فانتزی می‌باشد.

اما آیا واقعاً بدون اینکه مرد کوچکترین اشاره‌ای کند دختران خود را به سمت چنین مردی پرتاب می کنند؟ به احتمال خیلی زیاد این اتفاق نمی‌افتد.

وقتی زمان به یادگیری در مورد علاقه به ایجاد رابطه جنسی در زنان می‌شود، باید یک چیز را بدانید. همه چیز بستگی به میزان تلاش مردان دارد.

شما می‌توانید با دستمزد شش رقمی داغ‌ترین مرد روی کره زمین باشید، اما اگر ندانید چگونه با یک زن آنطور که شایسته و می‌خواهد رفتار کنید، نمی‌توانید تمایل به رابطه جنسی را در او ایجاد ‌کنید. به همین سادگی.

البته استثنائاتی وجود دارد، اما ما در مورد اکثریت زنان صحبت می‌کنیم.

حالا، آیا فکر می‌کنید اگر برخی از موارد زیر را به او می‌گفتید، فوراً عاشقت می‌شد:

 اوم، تو خیلی خوشگلی.

 واقعا دمت گرم آیا به نظرت من مرد خوش تیپی هستم؟

 من دوست دارم شما را بهتر بشناسم (اگر شماره تلفن من را بگیرید)…

بله، این سخنان بیش از حد متملقانه است. در حالی که بسیاری از مردان فکر می‌کنند این جملات هات است، اما باید بدانید به هیچ وجه این سخنان زنان را شیدا و عاشق نمی‌کند. در واقع، کلمات نقش مهمی در تحریک یک دختر بازی نمی‎کنند.

کارهای عاشقانه

همه چیز مربوط به اعمال شماست. رفتار و اعمال شما چیزی است می‌تواند احساس خاص بودن در یک دختر ایجاد کند.

حال پس از خواندن این نکته فهمیدید که چگونه به یک دختر احساس خاص بودن بدهید؟ شاید گفتن کلمات عاشقانه و ارسال پیام‌های زیبا به شما کمک کند یک رابطه ایجاد کنید. اما نباید در این کار زیاده‌روی کنید یا فقط به آن منبع تکیه کنید.

بهترین راه برای ایجاد احساس خاص بودن به یک دختر این است که به او نشان دهید که با بقیه مردان متفاوت هستید. شما به یک دختر می‌توانید احساس خاص بودن بدهید زمانی که نه فقط به ظاهرش بلکه به شخصیت او نیز توجه کنید.

یک زن می‌خواهد به او گوش داده شود.

زنان می‌خواهند که مورد توجه باشد.

یک زن می‌خواهد از او مراقبت شود.

آن‌های دوست دارند که ببینند شما برای بدست آوردنشان تلاش می‌کنید.

آیا فکر می کنید پرداخت اجاره خانه او را باعث می‌شود که شیدایی شما گردد؟ یا اینکه خریدن یک قطعه جواهر گرانقیمت باعث عاشق شدنش می‌شود؟ مطمئناً این روش‌های برای دخترانی که علاقمند به پول هستند خوب است اما برای دختران معمولی مناسب نیست.

چگونه به یک دختر احساس خاص بودن بدهیم؟

ساده است به جای اینکه با هدایایی گران قیمت بخواهید او را عاشق کنید، فقط کافی است او را بهتر بشناسید.

شما باید ویژگی‌های منحصر به فرد شخصیتی او را برجسته کنید و به او بگویید که چقدر با بقیه دختران متفاوت است.

البته در این کار نباید زیاده‌روی کنید. فقط یکی دو مورد از ویژگی‌های شخصیتی او را بازگو کنید. مهمتر از همه در هیچ کاری عجله نکنید، باید به او فضایی بدهید تا خودش تصمیم بگیرد.

توجه کردن به زنان

وقتی کسی کلمه خواستگاری را ذکر می‌کند، چه چیزی به ذهن شما می‌رسد؟ آیا تشریفات قدیمی مثل صحبت کردن با پدرش با دست گل و اجرای مراسم نامزی و عقد به ذهنتان خطور می‌کند؟

این نوع از خواستگاری را فراموش کن منظور ما در اینجا خواستگاری مدرن است. ما قصد داریم در مورد کارهایی صحبت کنیم که هر مردی بدون توجه به حساب بانکی، موقعیت اجتماعی یا هر چیز دیگری می‌تواند برای یک زن انجام دهد.

ما در مورد چیزهای کوچکی صحبت می‌کنیم که برای هر زن بسیار مهم است.

چه خواستگاری قدیم و چه مدرن جنتلمن بودن رکن اصلی است. اما چگونه می‌توانید ویژگی جنتلمن بودن خود را در مقابل دختری که می‌خواهید عاشق شما شود، نشان دهید؟ بسیار ساده.

شما با او مانند دوست خود رفتار کنید. برای شناخت بهترش زمان صرف نمائید. از او سؤالات معناداری بپرسید و به‌جای صحبت‌های سطحی و بی‌معنا، وارد گفتگوهای عمیق شوید.

در واقع، اهمیت گفتگوی عمیق اغلب در دنیای مردان دست کم گرفته می‌شود. البته، شما باید به خیلی تفکر بازی داشته باشید که در حین اینکه از زنان سوالات عمیق می‌پرسید، آن‌ها را اغوا نیز بکنید. باید موضوعات جالبی پیدا کنید که به او بفهمانید پسر خلاقی هستید.

از طریق گفتگوی معنادار و سایر عناصر، شما با آن دختر ارتباط برقرار می کنید.

ارتباط ایجاد کردن

ارتباط ایجاد کردن مساوی با عاشق کردن دختران است.

حال، بیایید به آنچه در ابتدا ذکر کردیم برگردیم. ما در مورد اینکه زنان چگونه جذابیت فیزیکی را متفاوت تجربه می‌کنند صحبت کردیم. آن‌ها ممکن است متوجه یک مرد خوش‌قیافه شوند که هر روز به باشگاه می‌رود و کلمات بزرگ را می‌داند، اما مطمئنا آن مرد فقط با ظاهر فیزیکی خود نمی‌تواند ارتباط ایجاد کند. اگر مردی نتواند با یک زن ارتباط عاطفی برقرار کند، موفق نخواهد شد که او را عاشق خودش کند.

چگونگی ایجاد ارتباط عاطفی

تصور کنید که در یک قرار ملاقات هستید و فقط در مورد خودتان، دستاوردها، شخصیت، اهداف و غیره صحبت می‌کنید. بدیهی است که اگر فقط در مورد خودتان صحبت کنید، به زنی که همراه شما است اجازه نمی‌دهید در گفتگو فعال باشد.

یک ارتباط عاطفی زمانی شکل می‌گیرد که به زنان اجازه دهید ابراز وجود کنند و شما با دقت به آن‌ها گوش کنید و پاسخ متقابل بدهید. این کار باعث می‌شود ذهن یک زن به جای بدن او تحریک شود.

در واقع، با تحریک ذهن یک زن، بدن او را به طور غیر مستقیم تحریک می‌کنید. زیرا واقعا برای یک زن سخت است که بدون احساس ارتباط عاطفی، برانگیختگی را تجربه کند.

با پرسیدن ساده از او چگونه روزش را سپری کرده است، به او اجازه دهید که بداند به او اهمیت می‌دهید و به آنچه در زندگی او می‌گذرد علاقمند هستید.

نیازی نیست که در مورد کل داستان زندگی او را از دوران کودکی تا امروز یاد بدانید، اما مهم است که به زندگی شخصی او علاقه نشان دهید. به او پیام دهید و از علائق که دارد تعریف کنید. مهم نیست که چند بار این کار را تکرار کنید، همیشه این موضوع الهام بخش است و باعث جذب زنان می‌شود. زیرا این کارها نشان دهنده نگرش مراقبتی شماست. نشان دهید که دوست دارید در مورد خودشان حرف بزنند.

وقت گذاشتن برای زنان

به او بگویید که همیشه آماده هستید که به حرف‌هایش گوش دهید. به زنی که دوستش دارید بفهمانید که در هر لحظه آماده هستید که به او کمک کنید. مردی که همیشه به پارتنر خود نشان می‌دهد که چقدر به او اهمیت می‌دهد. مردی است که می‌تواند ذهن یک زن را در کوتاه‌ترین زمان ممکن تحریک کند! برای عاشق کردن دختران فقط کافی است به حرف آن‌ها گوش دهید.

زنان با خود می‌گویند این مرد واقعاً به من اهمیت می‌دهد، چون خیلی تلاش می‌کند تا من احساس خاص بودن کنم. او همیشه برای من وقت دارد و تنها زمانی که برای او راحت باشد با من ارتباط برقرار نمی‌کند.

سخن آخر

وقتی با یک زن ارتباط برقرار می‌کنید طوری رفتار کنید انگار او تنها دختر در دنیاست. به شما قول می‌دهم در کوتاه‌ترین زمان او را عاشق و شیفته خودتان می‌کنید. با زنان مهربان باشید و با ملایمت رفتار کنید. سعی نکنید با نشان دادن دستاوردهای خود در مورد دختران دیگر خود را مردی بزرگ و خاص به او بشناسانید. زیرا نتیجه این کار فقط دوری او از شماست.

البته لازم است که گاهی اوقات در مورد خودتان و افتخاراتی که دارید صحبت کنید، اما نباید این موضوع اصلی تمامی مکالمات شما باشد. اگر به دنبال عاشق کردن دختران هستید، باید تلاش کنید، زبان بدن او را بشناسید و به حرف او گوش دهید. این به شما کمک می‌کند همیشه یک قدم جلوتر از بازی باشید.

بخوانید: “10 کار غیرسکسی زنان که مردان آن را سکسی می‌دانند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *