25 نکته در مورد چگونگی سکسی بودن

چگونه سکسی به‌نظر بیاییم؟

شاید تا همین چند سال پیش، تنها مولفه‌هایی که یک نفر خیلی شیک و سکسی به‌نظر میامد فقط مختص لباس‌‌هایی که می‎پوشید و یا آرایشی که می‌کرد تعریف می‌شد

در ادامه این مقاله با ماه همراه باشید تا 25 راز ساده که شما را سکسی‌تر نشان می‌دهد را آموزش دهیم.

1- ارتباط چشمی

این بسیار مهم است که وقتی با افراد صحبت می‌کنید با آنها ارتباط چشمی برقرار کنید. با انجام این کار نه تنها اعتماد به نفس شما بالاتر خواهد رفت، بلکه باعث می‌شود بقیه به یک چشم دیگر به شما نگاه کنند.

2- تمرکز بر همه‌چیز

مطمئناً زیبایی صورت به تنهایی خود یک عنصر جذب کننده از سمت دیگران است. ولی خوب است که قدرت ابراز بیان و احساسات خود را داشته باشید. این کار کاریزمای شخصیتی شما را به طرز قابل توجهی تقویت می‌کند. طبق مطالعاتی که انجام شده، لبخند زدن، به کار بردن یک نگرش خوش‌بینانه، داشتن چشم‌های نافذ و… شما را بیش از پیش سکسی‌تر نشان می‌دهد.

3- استفاده از مغز

خدا به شما مغز داده که از آن به خوبی استفاده کنید! یک ذهن تیز و سالم وقتی رابطه جنسی برقرار کند می تواند شبیه بدنی سالم باشد. این بدان معناست که گاهی اوقات با گفتگوی چالش برانگیز، ابراز علاقه به چیزهای جدید، خواندن کتاب در مورد موضوعات جدید یا حتی فقط تماشای یک فیلم مستند درباره چیزی که هرگز نمی‌دانستید، مغز خود را به چالش بکشید هرچه بیشتر بدانید و یاد بگیرید، می‌توانید به صورت آگاهانه‌تری در مورد موضوعات مختلف صحبت کنید که این یک عامل تعیین کننده در جذابیت جنسی خواهد بود.

4- شوخ طبعی

کلا شوخ طبعی چیزی نیست که بتوانید آن را از کسی یا چیزی یاد بگیرید. شما می‌توانید خودتان تمام تلاش خود را بکنید تا جذاب و شوخ طبع به‌نظر برسید. یک حانم یا آقای سکسی همیشه می‌خندد و به راحتی می‌تواند همه را بخنداند!

5- موها

خوب است که همیشه به زیبایی و نظافت و مرتب کردن موهای خود اهمیت دهید. خیلی از ما شاید هیچ وقت حالت موهای خود را دوست نداشته باشیم و احساس خوبی نسبت به آن نداشته باشید. ولی همه اینها شاید تنها در ذهن ما باشد!

ولی تحقیقات نشان داده که اگر شما حالت موهای خود را دوست داشته باشید، این موضوع می‌تواند تا حد زیادی بر خلق و خو و اعتماد به نفس شما تأثیر بگذارد.

6- یوگا

طبق مطالعه‌ای که در مجله طب جنسی انجام شد، نشان داد زنانی که مرتباً یوگا می‌کردند واقعاً احساس جنسی خیلی خوبی داشتند. به‌نظر شما چرا؟ طبق این تحقیق، یوگا ارتباط قوی بین ذهن و بدن ایجاد می‌کند و کمک می‌کند سکسی‌تر به‌نظر برسید!

7- لباس زیر

خیلی‌ها فکر می‌کنند که تنها با لباس‌های زیر خیلی سکسی می‌توانند جذاب باشند و دیگران را به خود جذب کنند. ولی واقعا این جور نیست! این تنها در ذهن شماست.

شاید با یک لباس زیر کاملا معمولی از نظر شریک جنسی خود خیلی هم سکسی و جذاب به‌نظر برسید!

8- عریان شدن

خیلی‌ها تصور می‌کنند که نشان دادن تمام پوست و بدن خود می‌توانندسکسی به‌نظر برسند. مثلا سعی می‍کنند که لباس‌های سکسی بپوشند و یا کلا قسمتی از بدن خود را نپوشانند!

ولی این‌گونه نیست! شما باید خود واقعی خود را دوست داسته باشید. این ایده که با عریان شدن می‌توان سکسی بود را از ذهن خود خارج کنید.

9- حذف کردن آدم‌ها

ممکن است که شما در شبکه‌های مجازی عکس‌هایی ازدیگران ببینید که اعتماد به‌نغستان را نابود کنند. بهترین کار حذف این آدم‌ها و رسیدن به زندگی خودتان است.

10- دوست داشتن خود

خوب است که خود را دوست داشته باشید و گاهی خودتان را نوازش کنید. منظورم از نوازش خود ارضایی نیست. تنها دوست داشتن خودتان است.

11- لباس‌ مناسب

خوب است که هر چند وقت یکبار استایل خود را عوض کنید. خوب است سبک لباس پوشیدنتان را هر چند وقت یکبار عوض کنید. یک لباس زیبا و یا یک شلوار مدل جدید می‌تواند انقلاب بزرگی را در استایل شما به وجود بیاورد.

12- عینک

اگر عینک می‌زنید خوب است که هر چند وقت یکبار به پزشک مراجعه کنید. خوب است که مدل عینک خود را هر چند وقت یکبار عوض کنید تا جذاب‌تر از قبل به‌نظر برسید.

13- ابروها

با مرور زمان و بالا رفتن سن ابروها کمی نازک‌تر می‌شود. خوب است که تا وقتی که جوان هستیداز نازک کردن ابروها خودداری کنید. داشتن ابروهایی پر و زیبا جذابیت چهره شما را دو چندان کند.

14- سکس جذاب

خوب است تا جایی که می‌توانید جاذبه‌های سکسی خود را بیشتر کنید. دیگر زمان آن رسیده که از رابطه‌ی جنسی خود را بیشتر کنید. در رابطه هات باشید و از رابطه جنسی لذت ببرید.

15- لمس کردن

همیشه به هنگام صحبت کردن با کسی که دوست دارید لمس کردن را فراموش نکنید. لمس کردن می‌تواند کلی به جاذبه‌های شما اضافه کند و جذاب‌تر از همیشه به نظر برسید.

16- کفش پاشنه‌بلند

یکی از روش‌های بیشتر سکسیبه‌نظر رسیدن پوشیدن کفش پاشنه بلند است. این کفش هم کمک می‌کند که اندامتان قشنگ‌تر به نظر برسد و هم لباس تنان زیباتر جلوه کند.

17- عطر

بوی تن شما می‌تواند به خودی خود اثری بی‌نظیر از شما با خود به جا بگذارد. خوب است که مناسب‌ترین و خوش بو ترین عطر را انتخاب کنید. بو تاثیر بسازی برای جذاب‌تر به‌نظر رسیدن شما خواهد بود

18- مقایسه نکردن

خوب است که شما هیچ وقت خود را با کس دیگری مقایسه نکنید. شما هیچ وقت نباید خود را مدل‌های ویکتوریا سیکرت مقایسه نکنید. همیشه خود واقعی خود باشید و از آن شرم نداشته باشید! زیبایی در درون شماست نه در ظاهر شما!

19- کارهای جدید

خوب است که هر چند وقت یکبار یک مهارت و یا یک هنر جدید را یاد بگیرید. خود را محدود به آموخته های قبلی خود نکنید. شک نکنید که هرچه بیشتر هنر داشته باشید، جذاب‌تر به نظر خواهید رسید.

20- مهربانی

سغی کنید که همیشه با همه افراد مهربان باشید. هرگز از بالا به آدم‌ها نگاه نکنید. هیچ کسی، یک آدمی که با همه در دعوا است و دیگران برایشان مهم نیست، اصلا ارتباط برقرار نمی‌کند!

21- ناخن‌ها

خوب است که علاوه بر زیبایی ظاهر و صورت و اندام، به ناخن‌های خود هم اهمیت دهید. ناخن‌های زیبا و مانیکور شده، جذابیت ظاهری شما را چند صد برابر خواهد کرد.

22- استعدادها

خوب است که از استعدادهایی که دارید به بهترین نحو ممکن استفاده کنید. هیچ اشکالی نداره که مهارت‌هایی که یاد گرفته اید را با دیگران به اشتراک بگذارید. با این کار خود را چند صد برابر محبوب خواهید کرد.

23- پاداش دادن

خوب است که هر چند وقت یکبار به خود کادو دهید.مثلا به یک کافی شاپ بروید و یا لباسی که مدت‌ها قصد پوشیدنش را داشتید برای خود بخرید. وقتی که از درون شاد باشید، می‌توانید با دیگران هم به خوبی برخورد کنید و در تعامل باشید.

24- چراغ روشن

مطمئناً داشتن رابطه جنسی در تاریکی می‌تواند سکسی و جذاب باشد ولی سعی کنید هر چند وقت یکبار تنوعی در این مورد داشته باشید. سعی کنید هر چند وقت یکبار چراغ ها را روشن کنید. این کار نه تنها رابطه‌ی شما را مستحکم تر میکند، بلکه کمک می کند که یکدیگر را ببینند. خوب است که یک شمع روشن کنید و یا یک نور کم سو را در اتاق روشن بگذارید.

25- تلفن همراه

خوب است که وقتی با همسر و یا شریک زندگی‌تان هستید تلفن همراه خود را کنار بگذارید. خیلی ها چک کردن تلفن برایشان مثل یک وسواس شده و دوست دارند هر چند دقیقه یکبار آن را چک کنند.  سعی کنید که این عادت را از خود دور کنید و مدتی از فضای مجازی به دور باشید!

حرف آخر

شاید این نکاتی که در این مقاله به شما گفتیم برایتا پیش و پا افتاده به نظر برسد. ولی فراموش نکنید که با همین نکات کوچک و پیش و پا افتاده می‌توانید رابطه‌ای رویایی داشته باشید.

زردنیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.