چگونه لب بگیریم

چگونه لب بگیریم؟

در همه فرهنگ‌ها بوسه یکی از مهم‌ترین روش‌ها برای ابراز علاقه است. پس باید نحوه یک بوسه درست را بلد باشیم. در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا با هم بررسی کنیم که چگونه یک بوسه لذت بخش داشته باشیم؟ و یا به قولی چگونه لب بگیریم؟

شروع بوسه

چگونه لب بگیریم؟

برای تجربه یک بوسه خوب و لذت‌بخش باید از آمادگی خوبی برخوردار باشید. این آمادگی هم می‌تواند ظاهری باشد، هم روانی. از نظر ظاهری شما باید در زیباترین حالت‌ ممکن باشید و از نظر روانی نیز باید در آرام‌ترین حالت ممکن. در ادامه به چند بخش مهم که هر کدام به نحوی به آمادگی بیشتر شما برای داشتن یک بوسه خوب کمک می‌کنند، خواهیم پرداخت.

برقراری ارتباط

برقراری ارتباط

قبل از هر چیزی برای داشتن یک بوسه عاشقانه خوب شما باید نحوه برقراری ارتباط با فرد مورد نظرتان را بیاموزید. شما تا به درستی نتوانید با یک شخص ارتباط برقرار کنید، نمی‌توانید احساسات خود را به او منتقل کنید. پس داشتن یک بوسه عاشقانه درست نیز ممکن نخواهد بود. با این راهکارها یک ارتباط عاشقانه خوب را برقرار خواهید کرد:

جهت نگاه: نگاه خود را به لب طرف مقابل بدوزید.

باز یا بسته بودن لب‌ها: لب‌های خود را بسته نگه ندارید. لب‌ها را باید به نرمی از هم جدا و باز نگه دارید؛ البته نه آنقدر باز که بخش اعظم نفس‌تان را از طریق دهان بیرون دهید. بلکه فقط کافی است به اندازه‌ای لب‌ها را باز نگه دارید که بتوانید به راحتی لب پایین خود را با دندان گاز بگیرید.

جذاب نگه داشتن لب‌ها: سعی کنید همیشه لب‌هایتان را جذاب نگه دارید. هیچوقت لب پوسته پوسته شده نداشته باشید. برای برطرف کردن پوسته‌های لب می‌توانید از ویتامین لب، پماد مخصوص یا رژلب استفاده کنید.

تازگی نفس: شما باید دهانی خوشبو داشته باشید، برای این کار می‌توانید از اسپری‌های خوشبوکننده دهان که رایحه‌ی نعنا دارند استفاده کنید، تا نفسی تازه داشته باشید. بهتر است از آدامس برای خوشبو کردن دهان استفاده نکنید. زیرا ممکن است زمان بوسیدن، آدامس از دهان بیرون بیاید؛ چنین اتفاقی اصلا خوشایند نیست.

تست کردن علاقه طرف

شما می‌توانید با یک بوسه کوچک روی دست یا گونه طرف مقابل در همان ابتدا به قولی مزه دهان او را بفهمید. البته این کار نیاز به شجاعت شما دارد. شما با این کار متوجه خواهید شد که طرف شما علاقه‌مند به بوسیدن هست یا خیر. اگر علاقه مند به نظر برسد پس بوسیدن لب‌های او نیز خطری برای شما نخواهد داشت. شما می‌توانید به آرامی بوسه‌ای بر لب او بکارید.

بوسیدن دختر: اگر شما می‌خواهید یک دختر را ببوسید، دستان او را بگیرید و به آرامی آن را به سمت دهان خود بالا بیاورید. قبل از جدا شدن از او، لب‌هایتان را به اندازه 2 تا 3 ثانیه بر پشت دستان او بفشارید.

بوسیدن پسر: اگر شما قصد دارید یک پسر را ببوسید، به او تکیه کنید و حدود 2 تا 3 ثانیه لب‌های خود را بر گونه‌های او قرار بدهید. شما باید لب‌هایتان را به آرامی بر روی گونه او قرار دهید. از فشردن لب بر روی گونه‌اش بطوری که گویا یکی از اعضای خانواده‌تان را می‌بوسید، جدا خودداری کنید. اگر می‌خواهید بیشتر به سمت هدف‌تان پش بروید، لب‌هایتان را در نزدیکی لب او بر روی گونه‌اش قرار دهید.

تعریف کردن

تعریف کردن

حال و هوای هر دو نفرتان با یک تعریف کردن عاشقانه از طرف مقابل از سمت شما عوض خواهد شد. پیش بروید و از طرف مقابل‌تان عمیق‌ترین تعریف صادقانه‌ای که می‌توانید داشته باشد را بکنید. انجام چنین کاری و یک تعریف از ته دل حتی ممکن است باعث شود، خود او برای بوسیدن لب شما پیش قدم شود. تعریف‌تان را با یک حالت صمیمی به او بگویید. میزان صدای‌تان را کاهش دهید. کم کردن صدا باعث می‌شود برای شنیدن صدای‌تان به شما نزدیک‌تر شود. چشمانتان را در نگاه او قفل کنید. تمرکزتان را بر روی کیفیت و جذابیت تعریف‌تان بگذارید. شما می‌توانید از چنین تعاریفی استفاده کنید: “خیلی زیبایی.”، “چشهات منو دیوونه میکنه.”، “عاشق خنده‌هاتم.”، “من خیلی خوش‌شانسم که الان کنارتم.”  یا اینکه “خیلی خوشحالم که دارمت.”.

درخواست مستقیم بوسه

درخواست مستقیم بوسه

اگر در مواردی که پیش از این گفته شد، شکست خوردید و کارتان به لب گرفتن نرسید، ناامید نشوید. شما باید در چنین شرایطی مستقیما از دختر یا پسر مقابل خودتان درخواست بوسه از لب کنید. اگر فردی که با شما قرار گذاشته به هیچ کدام ازعلائم شما توجهی نشان نداد و لبانش را قفل کرد، از او بپرسید می‌توانید ببوسیدش یا خیر. نگران نباشید. درخواست مستقیم به معنی عاشقانه نبودن یا قانع نکردن طرف مقابل نیست. ما چند عبارت را به شما پیشنهاد می‌دهیم که می‌توانید با آن‌ها مستقیما در عین حال عاشقانه از طرف مقابل درخواست بوسه کنید. عبارت‌هایی همچون “هیچ چیزی رو به اندازه اینکه لب‌هات رو ببوسم، الان نمیخوام.”، “شاید خیلی زود باشه ولی من واقعا میخوام لباتو ببوسم.”. شما هم میتوانید از چنین جملات عاشقانه‌ای که مستقیما درخواست شما را بیان می‌کند، استفاده کنید.

پیش به سوی بوسیدن

پیش به سوی بوسیدن

زمان را هدر ندهید. هر زمانی که حس کردید وقتش است، پیش بروید. چشمان‌تان را ببندید. به او تکیه کنید و عشقبازی و بوسه را شروع کنید.

تکنیک‌های بوسیدن

تکنیک‌های بوسیدن

باز بودن لب‌ها: لب‌های خود را به نرمی باز نگه دارید. حالت پوکر روی لب برای زمانی است که می‌خواهید یکی از اعضای خانواده را ببوسید. اما وقتی لب‌ها را کمی جدا از هم نگاه می‌دارید، باعث می‌شود حس آماده بودن برای بوسه القا شود.

بوسه‌های نرم:

بوسه‌های نرم: سعی کنید با بوسه‌های نرم و ملایم و آهسته شروع کنید. در ابتدای کار به هیچ عنوان از زبان و دندان استفاده نکنید. اگر پارتنر شما، پذیرا بود، بصورت آهسته به سمت بوس فرانسوی هم می‌توانید پیش بروید. سعی کنید از بوسه با سروصدا اجتناب کنید. سروصدا می‌تواند حواس هردوی شما را پرت کند و احتمال دارد، غرق شدن شما در فضای بوسه را در هم شکند. اگر حس کردید که پارتنر شما مشکلی ندارد به او نزدیک‌تر شوید و لب‌تان را بیشتر بر لب او بفشارید.

آرام باشید: برای زمان حال که هنوز خیلی با هم صمیمی نشده‌اید، از سروصدا در مقابل دهان پارتنرتان اجتناب ورزید. بوسیدن نرم و آرام به شخص مقابل شما این امکان را می‌دهد که در صورت احساس ناراحتی، به آرامی خودش را عقب بکشد. همچنین در همین حین به شما امکان اینکه علاقه‌تان را ارزیابی کنید، داده می‌شود.

بزاق دهان: در یک سطح قابل کنترلی از میزان بزاق دهان باقی بمانید. وقتی با ولع ببوسید احتمال بزاق ترشح در دهان زیاد است. اگر لب‌هایتان کمی مرطوب شد، با احتیاط آب دهان‌تان را قورت دهید تا بیش از این بزاق از دهانتان خارج نشود.

بزاق دهان در بوسه

قفل کردن لب‌ها: اگر تا اینجای کار را خوب پیش رفتید و گام اول را محکم برداشتید، اکنون وقت آن است که قفل کردن لب‌ها را امتحان کنید. قفل کردن لب‌ها برای لب گرفتن‌های نزدیک‌تر (علی‌الخصوص بوس فرانسوی) بسیار مناسب است و کار شما را راحت‌تر می‌کند. اساسا قفل کردن لب‌ها بدین شکل است که دو نفر لب‌هایشان را داخل لب‌های یکدیگر قرار می‌دهند. از پایین به بالا به این ترتیب دو قسمت لب‌های دو نفر قرار می‌گیرند: لب پایینی شما، لب پایینی پارتنر شما، لب بالایی شما و در بالاتر از همه لب فوقانی پارتنر شما قرار می‌گیرد. مهم ترین نکته این است که حتما لپ پایینی پارتنر شما در بین لب‌های شما قرار بگیرد. بیشتر افراد دارای لب پایینی بزرگی هستند و همین باعث می‌شود لذت شما زیاد شود.

قفل کردن لب ها

تنفس: حتما بدرستی نفس بکشید. در حالت ایده‌آل، هنگام بوسه می توانید از طریق بینی خود به راحتی نفس بکشید. اما اگر چنین چیزی امکان پذیر نبود، می‌توانید حدود یک ثانیه از هم دور شوید تا نفس بکشید و دوباره به سمت یکدیگر بروید.

تنفس در بوسه

استفاده از دست: در طول بوسیدن پاتنرتان حتما سعی کنید از دستانتان استفاده کنید. اجازه ندهید که دستانتان مانند دو رشته فرنگی آویزان شود و از آن‌ها به خوبی استفاده کنید. در ادامه استفاده‌هایی که می‌توانید از دستان‌تان بکنید را برای شما آورده‌ایم. شما می‌توانید دستان خود را به آرامی روی شانه‌های پاتنر خود و یا دور کمر او قرار دهید. (در فرهنگ غرب، معمولاً دختران دست های خود را دور کمر پسر می‌گذارند.). صمیمیت خود را با نزدیک تر کردن پارتنرتان به خود بیشتر کنید.

استفاده از دست در لب گرفتن

دستان خود را در دو طرف صورت طرف مقابل قرار دهید، از انگشت شست خود برای نوازش کردن گونه وی می‌توانید بهره ببرید. همچنین شما قادرید یک دست خود را زیر چانه او قرار دهید و آن را به سمت بالا کج کنید. یکی دیگر از حرکات جدی بااحساس این است که هر دو دست را در پشت سر پارتنر خود قرار دهید و دستان‌تان را در موهای او فشار دهید و یا به آرامی موهای او را بکشید.

تست استفاده از زبان: هنگامی که قسمت لب پایین پارتنر‌تان بین دو لب شما قرار دارد، نوک زبان خود را به آرامی روی آن بکشید. ببینید او چگونه پاسخ می دهد. اگر او همراهی کرد و لبش را به زبان شما فشار داد، مطمئن باشید که شما باید همچنان بر شدت بوسه ادامه دهید. اما اگر پارتنر شما خودش را عقب کشید، بهتر است فعلاً بیخیال زبان شوید و فقط به بوسه از لب بسنده کنید.

استفاده از زبان در حین بوسیدن

بوسه فرانسوی (اختیاری): از بوسه‎‌ای که در آن از زبان استفاده شود، در فرهنگ غرب، بعنوان بوسه فرانسوی یاد می شود. بوسه فرانسوی بدین شکل انجام می‌شود. زبان خود را در امتداد قسمت داخلی لب پایین پارتنر خود قرار دهید. سعی کنید در ابتدا به آرامی و نرمی زبان خود را حرکت دهید، تنها درصورتی که به نظر می رسد او هم به این کار شما خوب جواب می‌دهد، سرعت و فشار را افزایش دهید.

بوسه فرانسوی

بوسه ترکیبی: خودتان را مجبور نکنید که بوسه زبانی را تا همیشه ادامه دهید. بوسه نرم و سخت، کند و سریع، عمیق و کم عمق را با یکدیگر ترکیب کنید. حتی می توانید برای استراحت دادن به لب های‌تان برای چند دقیقه به عقب برگردید و از بوسیدن دست بکشید و دوباره برگردید.

بوسه ترکیبی

این شکل بوسیدن و استفاده ترکیبی باعث می شود شریک زندگی تان از پیش بینی لحظاتی دیگر جلوگیری کند. حفظ این حس غافلگیری و خودجوش بودن به بوسه های شما کمک می کند تا از بی حاصل شدن جلوگیری کنند.

نوک زبان خود را درون دهان شریک زندگی خود قرار دهید و به آرامی آن را در مقابل نوک زبان او حرکت دهید. از حرکات سبک و تکان دهنده استفاده کنید و زبان خود را در حال حرکت نگه دارید. اگر طرف مقابل‌تان پذیرا بود و از زبان شما استقبال کردن حرکت‌یهای عمیق تر و سخت‌تری را می‌توانید امتحان کنید.

گاز زدن (اختیاری): با ملایمت با دندادن‌هایتان لب‌های پارتنر خود را گاز کوچک بزنید. دندان‌ها یکی از ابزارهای مهم بوسیدن نیستند، اما کشیدن آن‌ها بر روی لب پاتنرتان می‌تواند یکی حرکت غیرمنتظره دیگر برای پارتنر شما باشد. اگر خواستید این کار را انجام دهید، حتما به نکاتی در ادامه گفته می‌شود، توجه کنید.

گاز زدن در حین لب گرفتن

تا حد امکان از فشار آوردن زیاد بپرهیزید. به یاد داشته باشید که قصد شما از دندان زدن نوازش لب‌های اوست نه به در آوردن آن‌ها.

به آهستگی دندان بزنید. نداشتن سرعت به شما کمک می‌کند کنترل زیادی بر روی دندان‌هایتان داشته باشید و بدون قصد به لب‌های او آسیب وارد نکنید.

وقتی لب‌هایتان در یکدیگر قفل شده است، دندان‌های خود را روی لب پایین پاتنر خود قرار دهید و به آرامی آن‌ها را به جلو هل بدهید تا دندان‌هایتان تقریباً در انتهای لب او قرار بگیرد. یک لحظه مکث کنید، سپس بوسیدن را از سر بگیرید.

بیش از حد این کار را تکرار نکنید. دندان زدن به لب باید یک موقعیت گاه به گاه باشد، نه یک بخش اصلی از بوسیدن.

آماده هر عکس‌العملی باشید. همه افراد دوست ندارند در حین بوسیدن لب‌هایشان گاز گرفته شود. اگر پاتنر شما به خوبی عکس‌العمل نشان نمی‌دهد، سعی کنید خیلی اصرار نورزید. احتمالاً این موضوع مربوط به سلیقه شخصی اوست و نه یک عیب در تکنیک شما.

استراحت: با استراحت های گاه به گاه شدت بوسه را افزایش دهید. یک لحظه خودتان را عقب بکشید و به چشمان او خیره نگاه کنید، حرفی را در گوش او زمزمه کنید، یا به راحتی نفس خود را بگیرید و سپس بوسیدن را از سر بگیرید. این لحظات کوچک نه تنها مانع بوسیدن شما نمی‌شوند، بلکه بوسه را صمیمی‌تر می‌کنند. این کار به طرف مقابل شما این حس را می دهد که شما او را به عنوان یک فرد کامل می بینید و تمام چیزهای او برای شما اهمیت دارد، و نه صرفاً بوسیدن.

خواستن او برای همیشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.