how to kiss a girl for the first time?

چگونه یک دختر را برای اولین بار ببوسیم؟

چگونه برای اولین بار دختری را ببوسید؟

تا قبل اینکه شما در بوسیدن استاد شوید، لحظاتی در زندگی شما وجود دارد که با یک دختر زیبا ملاقات می کنید و از خودتان می پرسید که چگونه برای اولین بار یک دختر را ببوسید.

بوسیدن صمیمی ترین تجربه ای است که می توانید با شخص دیگری به اشتراک بگذارید(حقیقت: بله ، حتی صمیمی تر از رابطه جنسی). به طور طبیعی شما می خواهید یک بوسه عالی داشته باشید، اما دانستن اینکه چگونه و چه موقع باید دختر رویاهایتان را ببوسید ، نیاز به دقت دارد.

1.آماده باشید

بهترین نوع بوسیدن بوسیدن های یهویی است بنابراین باید همیشه آماده باشید. بهداشت دهان و دندان را بخوبی رعایت کنید ،روال معمول مراقبت از دندان خود را ارتقاء دهید. اطمینان حاصل کنید که همیشه دندانهای شما تمیز است و معمولا از نخ دندان استفاده کنید. اگر امکان حمل مسواک مسافرتی را دارید آن را با خود به همراه داشته باشید. دهان و دندان خود را با دهانشویه تمیز کنید. در طول روز چند نعنا یا یک تکه آدامس در دهان خود بگذارید.

فراموش نکنید که لب هایتان کاملاً قابل بوسیدن باشد. بهترین بوسه ها احساس نرم و لطیفی دارند بنابراین برای بوجود آوردن این بوسه از یک نرم کننده لب برای نرم و لطیف کردن لب های خود استفاده کنید.

2.برای کارهایتان برنامه داشته باشید

برای اطمینان از اینکه او در مود بوسه کردن هست یا نه(حس و حال بوسیدن دارد یا نه) ، مهم است که کمی با بازیگوشی و تحریک و معاشقه درگیر شود. او را با کمی لمس نرم و ملایم وسوسه کنید. با محبت او را در آغوش بگیرید و سپس با مهربانی گونه او را ببوسید. ایجاد تنش جنسی باعث می شود وی نسبت به پیشرفت های خود به خود پاسخگوتر باشد.

3.بوسه تان را زیر نظر بگیرید

یک بوسه کامل یهویی و نفس گیر است. این همان چیزی است که هر پسر برای آن هدف دارد و هر دختری به آن امیدوار است. واقعیت این است که همیشه اینطور نیست. از موقعیتی که دارید استفاده کنید و لحظه ایده آل خود را ایجاد کنید. او را محکم نگه دارید و او را به سمت خود بکشید. با کشیدن لبهای خود بر روی لبهای او او را وسوسه کنید. لحظه ای کوتاه از کار بایستید و سپس دوباره او را ببوسید.

لحظه ای به او فرصت پاسخگویی دهید. شما می توانید با بوسیدن او با شور و هیجان بوسه تان را شدت بخشید به این ترتیب هر دو از لحظه طولانی لذت می برید. نحوه بوسیدن یک دختر برای اولین بار بسیار به وضعیت و زمان بستگی دارد ، اما اگر اعتماد دارید دقیقاً می دانید که زمان مناسب شماست ، هرگز اشتباه نخواهید کرد.

4- دیگر چه کارهایی انجام دهیم؟

در بوسیدن عجله نکنید. روی لب های نرم و لطیف او تمرکز کنید قبل اینکه کار بیشتری انجام دهید از زبان خود برای کشف دقیق دهان او استفاده کنید. هرگز آن را به صورت تهاجمی بر روی گلوی خود فرو نکنید. می توانید از زبان و دندان های خود بر روی لب های او استفاده کنید. به آرامی لب های او را بمکید تا آنها را با اشتیاق متورم و قرمز کنید.

بدن او را در نزدیکی خود نگه دارید. شما می توانید دست خود را به گردن او حرکت دهید تا او با قفل شدن لبهایش با شما راحت باشد. از طرف دیگر ، می توانید صورت او را به آرامی نوازش دهید. استفاده از دستان شما به افزایش صمیمیت کمک می کند ، اما با شدت زیاد لمس نکنید. از حرکت دستانتان بر روی تمام بدن او خودداری کنید زیرا او متوجه خواهد شد که شما بیش از حد به سمت انحراف می روید.

5. برای نفس کشیدن چند لحظه رها کنید

به یاد داشته باشید که برای نفس  کشیدن ما بین بوسیدن کمی مکث کنید. احتمال دارد  در این لحظه هر دو لبخند بزنید ، بنابراین ایده خوبی است که یک تماس چشمی صمیمی نیز اضافه کنید.

6. راحت بگیرید

اگر کاملاً با هم هماهنگ باشید،اولین بوسه شما مانند لحظه ای معجزه آسا به نظر می رسد که شما نمی توانید باور کنید که واقعا این اتفاق افتاده است. گاهی اوقات اگرچه بوسه اول می تواند کمی بی دست و پا و کمی شرم آور باشد.مثلا ضربه زدن به سر ، سر و صداهای زیاد فقط برخی از اشتباهات بوسیدن معمولی است که اکثر زوج ها در اولین بوسه تجربه می کنند.

استفاده بیش از حد از زبان یا اصلا استفاده نکردن از آن ، تجربه لذت بخش و خاصی نیست ، بنابراین مطمئن شوید که تعادل را در حفظ می کنید. خوب است مشتاق بوسیدن باشید اما خیلی کثیف بازی نکنید،بوسه های خیس و کثیف قاتل احساسات هستند.

این به شما در پذیرفتن این مسئله که وقتی برای اولین بار نمی دانید چگونه یک دختر را ببوسید ، باید یک فاجعه احتمالی را پیش بینی کنید،آماده می کند. همه چیز را راحت بگیرید تا به هیچ یک از شما هیچ فشاری وارد نشود. خوب است سوتی ها را با یک شوخی و خنده به اشتراک بگذارید. در حقیقت ، اضافه کردن یک لمس از شوخ طبعی اغلب باعث می شود کمتر احساس بد پیدا کنید ، بنابراین این نکته را در خاطر داشته باشید که برای بوسیدن لبان او باید پافشاری کنید.

7. چشمان خود را ببندید و آرزو کنید

بوسه ها عمدتاً غیرقابل پیش بینی هستند ، به همین دلیل نیز بسیار لذت بخش هستند. اگر بوسه متقابل را تجربه کرده اید و زبان های خود را درهم تنیده اید ، حق دارید چشمان خود را ببندید و همچنان ببوسید. همچنین کشف کرده اید که چگونه برای اولین بار یک دختر را ببوسید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *