بغل کردن -بغل عاشقانه

چگونه عاشقانه شریک خود را بغل کنیم؟

مقدمه

در آغوش گرفتن روشی عالی برای نشان دادن محبت شماست. محبت انواع و سطوح مختلفی دارد. نحوه بغل کردن کودکی که گریه می‌کند با روشی که بهترین دوست خود را بعد از برنده شدن در مسابقه فوتبال در آغوش می‌گیرید، متفاوت است. بغل کردن عاشقانه شریک زندگیتان نیز امری متفاوت است و لمس‌های خاص خود را می‌طلبد. این مقاله به شما نکاتی را در مورد چگونگی بغل کردن عاشقانه‌تر شریک زندگی، آموزش می‌دهد.

روش اول: بغل کردن از جلو

بغل کردن-بغل عاشقانه
بغل کردن-بغل عاشقانه

به شکل قرارگیری بازوها دقت کنید

در بغل کردن عاشقانه، نیم تنه، سینه‌ و شکم یکدیگر، لمس می‌شوند. این موقعیتی کاملاً گرم و صمیمی است که بر نزدیکی دو طرف تأکید دارد.
به طور کلی، فرد بلند قد دست‌های خود را به دور کمر فرد کوتاه‌ترمی‌اندازد. درحالیکه فردی که کوتاه‌تر است، دستان خود را دور گردن یا شانه‌های فرد بلندتر قرار می‌دهد. برعکس آن نیز ممکن است اتفاق بیفتد، به خصوص اگر اختلاف قد زیادی وجود داشته باشد: فرد بلندتر دستان خود را به دور شانه‌های طرف مقابل قرار می‌دهد و آن‌ها را به سمت سینه خود می‌کشد، درحالیکه دیگری دستان خود را به دور کمر شریکش حلقه می‌کند.

با سرتان ارتباط برقرار کنید

تکیه دادن سر خود به فرد مقابلتان، نشانه صمیمیت است. هنگام بغل کردن، سر خود را به پهلو حرکت دهید و یک آغوش عاشقانه را پذیرا شوید (در ایالات متحده، بیشتر افراد به طور خودکار سرشان را به سمت راست حرکت می‌دهند). خیلی زیاد کنار نروید، به نحوی که گونه‌های یکدیگر را لمس کنید. برای عاشقانه‌تر کردن این لمس، سر یا حتی صورت خود را با سر یا گردن شخص مقابل مالش دهید (یا قفسه سینه، اگر از فردی که در آغوشش گرفته‌اید کوتاه‌تر هستید).

یکدیگر را سفت فشار دهید

یک بغل کردن عاشقانه بیشتر از یک آغوش افلاطونی (دوستانه) دوام می‌آورد. به آرامی هم آغوشیتان را محکم‌تر کنید. نفس عمیق بکشید و نفس خود را بیرون دهید. در آغوش شریکتان راحت باشید و از آن لذت ببرید. توجه داشته باشید که فشار شما باید آنقدر قوی باشد که قابل توجه باشد، اما آنقدری هم محکم نباشد که از نفس کشیدن طبیعی وی جلوگیری کند. از حال رفتن همسرتان در آغوش شما به خاطر کمبود اکسیژن یک حرکت عاشقانه تلقی نمی‌شود!

از دستان خود استفاده کنید

دست خود را به پشت یا بازوی طرفتان بمالید. اگر دست شما در کنار سر فرد است، به آرامی موها و پشت گردن او را نوازش کنید. نوازش آهسته، حرکتی عاشقانه است. نوازش سریع حرکتی مضحک است، مگر اینکه در سرما در حال یخ زدن باشید و بخواهید شریک زندگی خود را در آغوش گرفته و گرم کنید.

آهسته از هم دور شوید

زمانی که خواستید جدا شوید، از هم کمی فاصله بگیرید و با دستانتان یکدیگر را لمس کنید. این زمان خوبی برای نگاه کردن به چشمان یکدیگر، لبخند زدن و صحبت از اعماق قلبتان است.

روش دوم: بغل کردن از پشت

بغل کردن-عشق
بغل کردن-عشق

از پشت به شریکتان نزدیک شوید

یکی از راه‌های افزایش برانگیختگی این است که شریک خود را با بغل کردن از پشت متعجب کنید. تا زمانی که آن‌ها کار خیلی مهمی انجام نمی‌دهند، دستانتان را به دور کمرشان حلقه کنید. قرار دادن سرتان بر روی سر شریکتان می‌تواند یک رفتار بسیار شیرین باشد.

پشت او بایستید

بدن خود را به پشت کسی که در آغوش گرفته‌اید فشار دهید و دستان خود را به دور او حلقه کنید. بلندی و کوتاهی قدتان در این حرکت خیلی اهمیتی ندارد، به جز در جایی که دستتان حلقه زده است.
به طور کلی، فرد قد بلندتر بازوهای خود را شل می‌کند و برای در آغوش گرفتن، آن‌ها را پایین می‌آورد. فردی که کوتاه‌تر است می‌تواند بازوهای خود را از آرنج خم نکند و مستقیماً رو به جلو نگهشان دارد.

دستان خود را جلو ببرید

شما می‌توانید یک بازو را بر روی بازوی دیگر قرار دهید. یک دست را مقابل  دست دیگر قرار دهید و یا حتی از روی سینه، دستتان را حرکت دهید و شانه‌های شریکتان را نگه دارید. همه این‌ها به اندازه بازوهای شما و شریکتان بستگی دارد، به نحوی این حرکات را انجام دهید که درآن احساس راحتی بکنید.

با سر یکدیگر تماس برقرار کنید

مانند بغل کردن از جلو، تکیه دادن سرتان به کسی نشانه صمیمیت است. اگر قد بلندتری از شریکتان دارید، می‌توانید به صورت یا گردن او بچسبید. اگر قد کوتاه‌تری دارید هم می‌توانید سر خود را در پشت آن‌ها قرار دهید.

همدیگر را فشار دهید و در همان حال بمانید

یک بغل کردن عاشقانه بیشتر از یک آغوش افلاطونی (دوستانه) دوام می‌آورد. به آرامی هم آغوشیتان را محکم‌تر کنید. نفس عمیق بکشید و نفس خود را بیرون دهید. در آغوش شریکتان راحت باشید و از آن لذت ببرید.

از دستان خود استفاده کنید

برای شخصی که در آغوش گرفته می‌شود، گرفتن دست‌های شما به صورت صلیبی، حرکتی دوست داشتنی است. می‌توانید از پشت صورت یا موهای آن‌ها را نوازش کنید. اگر با فردی که در آغوش دارید در سطح مناسبی از رابطه هستید، این روش بغل کردن صلیبی یک روش لذت بخش برای شروع صمیمی‌تر شدن است. در غیر این صورت، باید احتیاط کنید. این حرکت هم ممکن است باعث شکست یختان شود و هم ممکن است منجر به شکستن بینی شما بشود! یک بغل صلیبی صمیمی و نرم، حرکتی عاشقانه است.

او را بچرخانید

در حالیکه از نزدیک بودن به شریک زندگی خود لذت می‌برید با چرخاندن وی به سمت خودتان لذتتان را دو چندان کنید. لذت ببرید!

نکات

بغل کردن، شخص را به شما نزدیک می‌کند، بنابراین خود را خوشبو نگه دارید. در عین حال، به یاد داشته باشید که عطر، ادکلن و قرص‌های خوشبو کننده تنفسی همگی می‌توانند بغل کردن را برایتان لذت بخش‌ترکنند. هیچ چیز به اندازه بوی نامطبوعی که از شما یا شریک زندگی شما بیرون می‌آید نمی‌تواند شما را از حالت عاشقانه‌ای که دارید خارج کند؛ این می‌تواند شامل بوی عطر خیلی غلیظ هم باشد.
در آغوش گرفتن مانند رقصیدن یا بوسیدن است. این تعاملی است که در آن شما از انرژی طرف مقابل خود تغذیه می‌کنید. بنابراین، نمی‌توانید واکنش را به وی تحمیل کنید.

همه چیز را به آرامی انجام دهید. بغل کردن سریع برای اعضای خانواده است یا افرادی که نمی‌شناسید و خیلی هم تمایلی به بغل کردنشان ندارید. در آغوش گرفتن آهسته‌تر برای کسی است که می‌خواهید حضورش را از صمیم قلب حس کنید. همچنین، از آنجا که بغل کردن عاشقانه یک تعامل صمیمی دو طرفه است، لازم است که به طرفتان برای احساس راحتی کردن زمان بدهید. با سرعت حرکت نکنید. به آهستگی پیش بروید تا فرد مقابل از روند حرکتی شما مطلع شود.
در شب و زیر ستارگان، بغل کردن از جلو وعقب را امتحان کنید؛ پس از در آغوش گرفتن، در موقعیت خود بمانید و به شریکتان یک بوسه شب بخیر بدهید.
اطمینان حاصل کنید که قلب شما به قلب شریکتان نزدیک است. هر دوی شما احساس راحتی بی نظیری خواهید کرد.
یک راه خوب برای نشان دادن عشق شما این است که وقتی شریکتان را بغل کرده‌اید با موهای او بازی کنید و سر خود را در برابر سر وی قرار دهید. به آن‌ها بگویید که آن لحظه برای شما چه قدر معنی دار است. افراد دوست دارند بدانند که شما چه قدر به لحظه مشترکی که بین هردویتان ساخته شده، علاقه مند هستید.

هشدار

همه انسان‌ها از بغل کردن و بغل شدن لذت نمی‌برند، حتی اگر در یک رابطه عاشقانه باشند. اگر احساس می‌کنید در آغوش گرفتن شما ناراحت کننده است، باید صریحاً درباره این رابطه صحبت کنید. اگر فهمیدید که شریک زندگی شما واقعاً دوست ندارد بغل شود بسیار مهم است که آن را بپذیرید.
بدون اجازه کسی را در آغوش نگیرید، حتی اگر در رابطه هستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.