رابطه جنسی مقعدی بدون درد

چگونه رابطه جنسی مقعدی بدون درد داشته باشیم | 10 نکته و تکنیک برای مبتدیان

این راهنمای مبتدیان در مورد نحوه داشتن رابطه جنسی مقعدی عمیق است. شما تفاوت بین داشتن رابطه جنسی مقعدی بدون درد عمیق رضایت بخش که به شما ارگاسم کامل بدن می‌دهد و داشتن رابطه مقعدی دردناک و کثیف را در این مقاله یاد خواهید گرفت.

ابتدا نکات اساسی برای داشتن رابطه جنسی مقعدی عالی را توضیح می‌دهیم، سپس تکنیک‌های و پوزیشن‌های عالی سکس مقعدی را که باید در مورد آن بدانید را معرفی می‌کنیم.

1. آنچه باید در مورد رابطه جنسی مقعدی بدانید

در رابطه جنسی مقعدی یک سری مزایا عالی وجود دارد که احتمالا شما در مورد آن نمی‌دانید. البته در این نوع رابطه معایبی نیز وجود دارد که باید از آن‌های آگاه باشید. با هم همراه باشید تا با جوانب مثبت و منفی رابطه جنسی مقعدی بدون درد آشنا شوید:

مزایا رابطه جنسی مقعدی

انواع مختلف ارگاسم : بسیاری از زنان ارگاسم شدیدتری را در رابطه مقعدی تجربه می‌کنند. دلیل این امر به صورت دقیق مشخص نیست. اما باید بدانید هزاران عصب انتهای مقعد شما وجود دارد که تعدادش از عصب‌های واژن و کلیتوریس نیز بیشتر است. بنابراین اگر از رابطه جنسی معمولی واژینال به ارگاسم نمی‌رسید، ممکن است رابطه جنسی مقعدی بدون درد برای شما لذت بخش باشد.

تابو بودن: یکی دیگر از جنبه های بسیار جذاب رابطه جنسی مقعدی، تابو بودن آن است. تابو یعنی اینکه کاری را نباید انجام دهید. شکستن تابوها می تواند به خودی خود بسیار سرگرم کننده و مهم باشد. بسیاری از مردم این موضوع را اینگونه نمی بینند، اما اگر شما این را می بینید، این تنها یک دلیل دیگر برای داشتن رابطه مقعدی با مردتان است. برخی از افراد رابطه جنسی مقعدی را ناهنجار می‌دانند و آن را جز کارهای خشن در نظر می‌گیرند.

جایگزین: گاهی اوقات امکان انجام رابطه جنسی واژینال وجود ندارد. اگر پریود هستید ممکن است نخواهید رابطه واژینال داشته باشید. ممکن است عفونت ادراری داشته باشید که نمی‌خواهید آن را تشدید کنید. حتی ممکن است به خاطر رابطه جنسی قبلی احساس درد داشته باشید. در این زمان رابطه جنسی مقعدی می‌تواند یک جایگزین خوب باشد.

بدون خطر بارداری : این واضح است، در رابطه مقعدی احتمال بارداری صفر است.

مضرات رابطه جنسی مقعدی

نیاز به برنامه‌ریزی:  یکی از بزرگترین مشکلات رابطه جنسی مقعدی این است که نیاز به برنامه‌ریزی دارد. احتمالاً نمی‌خواهید بعد از  خوردن ناهار یک رابطه مقعدی را امتحان کنید. همچنین نیاز به آماده‌سازی دارید. به خصوص اگر اولین بار است که می‌خواهید این کار را انجام دهید.

وسواس: به نظر می رسد برخی از مردان وسواس رابطه جنسی مقعدی دارند، به خصوص در مردان بی تجربه این وسواس بیشتر است.

برخی آن را دوست دارند، برخی نه: برخی از زنان واقعاً سکس مقعدی را دوست دارند. آن‌ها رابطه مقعدی را فوق‌العاده لذت‌بخش می‌دانند، در حالی که دیگران اصلاً آن را لذت‌بخش نمی‌دانند. این به ترجیحات شخصی بستگی دارد، بنابراین اگر آن را امتحان کنید و از آن لذت بردید، خوب است. اما اگر دوست نداشتید، مهم نیست.

2. آیا حتما می‌خواهید رابطه جنسی مقعدی داشته باشید؟

بسیاری از زنان علاقه‌ای به یادگیری نحوه داشتن رابطه جنسی مقعدی ندارند. در عوض، آ‌‌ن‌ها این کار را انجام می‌دهند تا مردشان را راضی نگه دارند. در واقع، آن‌ها از رابطه جنسی مقعدی متنفر هستند.

همیشه توصیه می‌شود حداقل یک بار چیزهای جدید را امتحان کنید تا ببینید آیا آن را دوست دارید یا نه. اما هرگز نباید احساس کنید مجبور به انجام کاری که نمی‌خواهید انجام دهید، هستید. در رابطه جنسی مقعدی هم این قانون صدق می‌کند.

بنابراین، اگر هرگز نمی‌خواهید آن را امتحان کنید یا اگر یک بار آن را امتحان کرده‌اید و از آن لذت نبرده‌اید. پس نکته واضح اما مهم سکس مقعدی که برای شما دارم این است که نباید احساس کنید که مجبور به انجام آن هستید. با مردتان در این باره صحبت کنید. بدانید اگر زندگی جنسی شما شامل انجام کارهایی است که نمی‌خواهید انجام دهید، اما مجبور به انجام آن هستید، زندگی رضایت بخشی نخواهید داشت. باید بدانیدکارهای زیادی وجود دارد که می‌توانید با مرد خود انجام دهید و هر دو نفرتان لذت ببرید.

3. ارتباط، به طور جدی

یادگیری نحوه داشتن رابطه جنسی مقعدی خوب نیاز به ارتباط عالی با مردتان دارد. به هر حال، رابطه جنسی مقعدی یک ارتباط یک طرف نیست. قرار است به مرد خود بگویید چه کاری انجام دهد و چه کاری انجام ندهد. شما در حین رابطه جنسی باید به مرد خود بگویید که سرعت را کم کند، آرام آرام بیرون بکشد یا متوقف شود.

همچنین مردتان نیز باید کسی باشد که واقعاً از دستورات شما پیروی کند. اگر او فکر می‌کند که می‌خواهد کنترلش را در دست داشته باشد، باید به او بفهمانید که اینطور نخواهد بود. انجام این کار برای این نیست که بتوانید بر مرد خود “تسلط” داشته باشید، بلکه برای این است که لذت‌های جنسی مقعدی را تجربه کنید و نه درد آن را.

4. چهار نوع روان کننده

یکی از مهمترین نکات سکس مقعدی که برای شما دارم استفاده از روان کننده است. تقریبا همیشه برای رابطه جنسی مقعدی بدون درد استفاه از روان کننده ضروری است. با این حال، همه روان کننده‌ها به یک اندازه تاثیرگذار نیستند، چهار نوع روان کننده وجود دارد و انتخاب مناسب نقش مهمی در لذت شما دارد.

روان کننده پایه آب

 همانطور که احتمالاً می‌توانید حدس بزنید، روان کننده پایه آب عمدتاً از آب ساخته شده است. این امر آن را برای رابطه جنسی مقعدی ایمن می‌کند، اما کامل نیست. مشکل روان کننده مبتنی بر آب این است که به سرعت خشک می‌شود و سپس باید دوباره استفاده شود. توقف و استفاده مجدد از روان کننده ، بدیهی است که باعث می‌شود حال و هوای‌تان تغییر کند. شما می توانید از روان کننده‌های مبتنی بر آب با کاندوم های لاتکس استفاده کنید زیرا آنها را تخریب نمی‌کند. شستن آن نیز آسان است، به خصوص اگر در آب رابطه جنسی دارید.

روان کننده مبتنی بر سیلیکون

 روان کننده مبتنی بر سیلیکون روانکاری است که ما به شما توصیه می‌کنیم هنگام داشتن رابطه جنسی مقعدی از آن استفاده کنید. این روان کننده نیز با کاندوم‌های لاتکس سازگار است، بنابراین آنها را خراب نمی‌کند. همچنین دوام آن بسیار بیشتر از روان کننده مبتنی بر آب دارد، بنابراین لازم نیست نگران استفاده مجدد آن باشید. همچنین نسبت به بسیاری از روان کننده‌های مبتنی بر آب، فوق العاده ابریشمی و نرم‌تر است. تنها ایراد جزئی این است که گاهی اوقات شستن آن از روتختی کمی سخت است.

روغن بر پایه روغن

 روان کننده بر پایه روغن کمی نرم‌تر و ابریشمی‌تر از روان کننده مبتنی بر آب است. همچنین برای چندین ساعت باقی می‌ماند، بنابراین برای رابطه مقعدی عالی است، اما برخی از معایب قابل توجهی نیز وجود دارد. شستن از ملحفه بسیار سخت‌تر است. مهمتر از آن، روان کننده روغنی، کاندوم‌های لاتکس را خراب می‌کند و باعث پاره شدن آن‌ها می شود. در پایان، اگر نمی‌خواهید کاندوم در حین عمل پاره شود، از روان کننده بر پایه روغنی استفاده نکنید.

بزاق

بزاق دیگر روان کننده برای رابطه جنسی مقعدی بدون درد است. اغلب مواقع ممکن است شما به روان کننده دسترسی نداشته باشید و به یک نسخه پشتیبان نیاز داشته باشید، به خصوص اگر عجله داشته باشید. این پایه آب است و بنابراین با کاندوم های لاتکس سازگار است. احتمالاً نباید اولین انتخاب شما باشد زیرا خشک می‌شود و فراوان نیست، اما خوب کار می‌کند.

در اینجا نحوه رتبه بندی انواع مختلف روان کننده از لذت بخش‌ترین و مفیدترین روغن ها آمده است:

بر پایه سیلیکون

روان کننده بر پایه آب

بر پایه روغن (در صورت عدم استفاده از کاندوم)

بزاق

5. لذت بدون درد

این بخش تا حد زیادی مهم ترین بخش راهنمای رابطه جنسی مقعدی است. ازش نگذرید. بسیاری از افراد هنگام رابطه مقعدی احساس درد می‌کنند. حلقه‌ای از ماهیچه در مقعد شما به نام اسفنکتر وجود دارد که آن را محکم بسته نگه می‌دارد. این عضله مانند عضلات دو سر بازو یا همسترینگ شما نیست که بتوانید به سرعت در یک ثانیه شل و منقبض شوید. در عوض، مدت زیادی طول می‌کشد تا منبسط شود و اجازه دهد چیزها از آن عبور کنند. به آن به عنوان یک عضله بسیار قوی، اما بسیار کند نگاه کنید.

اگر زمانی که بسته است سعی کنید به سرعت از آن عبور کنید (آلت تناسلی مردتان)، زمان کافی برای استراحت نخواهد داشت و این باعث درد زیادی می شود. بنابراین، کلید داشتن رابطه جنسی مقعدی بدون درد این است که عضله اسفنکتر خود را شل کنید و به اندازه کافی باز کنید تا مردتان بتواند به راحتی وارد شما شود. مراحل انجام کار به این صورت است:

با یک انگشت شروع کنید

بهتر است ابتدا سعی کنید به تنهایی و با انگشتی آغشته به روان کننده وارد شوید تا ببینید اسفنکترتان چگونه به آن واکنش نشان می‌دهد. اگر قبلاً این کار را چند بار انجام داده‌اید و به خوبی می‌دانید که چقدر طول می‌کشد تا این عضله منبسط شود، می‌توانید این کار را به مردتان را واگذار کنید. اگر هنوز خودتان آن را انجام نداده‌اید، توصیه می‌کنم ابتدا آن را به تنهایی امتحان کنید و این دستورالعمل‌ها را دنبال کنید.

مردتان باید کمی روغن را به نوک انگشت خود و مقداری بیشتر به مقعد شما بمالد. سپس باید به آرامی انگشت خود را میلی‌متر به میلی‌متر داخل شما بلغزانید، در حالی که شما به او بازخورد می‌دهید و به او می گویید عمیق‌تر برود یا حرکت خود را متوقف کند یا به آرامی بیرون بکشد (بیرون کشیدن سریع می تواند باعث درد شود، او باید این کار را به آرامی انجام دهد.). همانطور که او به آرامی با انگشتش عمیق‌تر و عمیق‌تر به شما نفوذ می‌کند، شما نیز باید احساس راحتی کند.

اگر کمی ناخوشایند شد، به او بگویید که حرکت را متوقف کند و انگشت خود را برای یک یا دو دقیقه ثابت نگه دارد. این به اسفنکتر شما اجازه می‌دهد تا اطراف انگشت منبسط شود. وقتی درد فروکش کرد، او می تواند کمی عمیق‌تر فشار بیاورد. اگر خیلی ناراحت کننده و دردناک شد، به او بگویید انگشتش را به آرامی بیرون بکشد. یک یا دو دقیقه استراحت کنید و سپس از او بخواهید که از نو شروع کند.

رانش کردن

وقتی او نمی تواند با انگشت خود به عمق شما نفوذ کند، باید به آرامی به داخل و خارج شود. باز هم باید سرعت را در اینجا کنترل کنید، بنابراین بسته به آنچه می‌خواهید به او بگویید یا سرعتش را افزایش دهد یا کم کند.

دوبل کردن

 هنگامی که با فشار دادن مرد خود به داخل و خارج راحت شدید، او باید سعی کند انگشت دوم را اضافه کند. باز هم، او باید در انجام این کار بسیار آهسته و محتاط عمل کند، دستورالعمل‌ها و بازخوردهای شما را دنبال کند تا بداند که ادامه دهد، کند شود، متوقف شود یا به آرامی بیرون بیاید. هنگامی که او می تواند به راحتی با دو انگشت خود به داخل و خارج شود، باید با سه انگشت خود را امتحان کنید یا می‌توانید رابطه مقعدی را شروع کنید.

بی حس نشوید

 ممکن است وسوسه شوید که برای رابطه جنسی مقعدی به سراغ محصولی بروید که مقعد شما را بی حس می‌کند. با این حال، این محصولات روان کننده نیستند و شما را از دانستن آنچه در بدنتان می‌افتد باز می‌دارند. هنگامی که یک پارگی جدی رخ می دهد، ممکن است بی حس شوید.  همچنین مواد بی حس کننده نیز ممکن است محرک باشند.

6. او باید از پشت شروع کند

راحت‌ترین حالت برای شروع رابطه مقعدی این است که مردتان به پشت دراز بکشد و شما رابطه را کنترل کنید. در این حالت برای مردتان سخت است که به شما فشار بیاورد و برای شما بسیار آسان است که رابطه جنسی را کنترل کنید. اینکه چقدر داخل شود و چقدر سریع باشد را شما کنترل می‌کنید. پس از او بخواهید به پشت دراز بکشد و از او بخواهید که به شما فشار نیاورد. او باید بی حرکت بماند. پس از مالیدن مقداری روغن به مرد و پشت بدن خود، می‌توانید او را روی زانوهای خود مانند حالت دختر گاوچران یا حتی در وضعیت دختر گاوچران آسیایی بخوابانید.

آلت تناسلی او را بگیرید و سپس به آرامی آن را به داخل مقعد خود هدایت کنید. حتما وقت بگذارید. همانطور که در بالا ذکر کردم، اگر احساس ناراحتی کردید یا هر نوع دردی را تجربه کردید، متوقف شوید و به عضله اسفنکتر خود اجازه دهید تا اطراف الت تناسی او شل شود. پس از آن، می‌توانید سعی کنید رابطه را کمی عمیق‌تر کنید. وقتی مردتان کاملاً درون شماست و نمی‌تواند عمیق‌تر برود، می‌توانید بدنتان را به آرامی بالا و پایین کنید.

نکته اصلی در رابطه جنسی مقعدی بدون درد

نکته اصلی در اینجا این است که کارها را به آرامی پیش ببرید. شما نمی‌خواهید به خود آسیب برسانید، بنابراین اگر احساس ناراحتی کردید، سرعت خود را کم کنید و حتی توقف کنید تا به خود اجازه استراحت دهید. در همین حال مرد شما باید به پشت دراز بکشد، و فشاری وارد نکند. وقتی احساس راحتی کردید که روی مردتان بالا و پایین می‌روید، او می‌تواند با فشار دادن خودش کمی بیشتر درگیر شود. به یاد داشته باشید که هنوز باید اینجا را کنترل کنید. بنابراین اگر او بیش از حد فریفته شد، به او بگویید سرعتش را کم کند یا متوقف شود.

این ساده ترین و روان ترین راه برای یادگیری نحوه داشتن رابطه جنسی مقعدی بدون درد است. اما بیایید اینجا متوقف نشویم…

وقت آن است که دنده را عوض کنید و چند تکنیک پیشرفته سکس مقعدی را یاد بگیرید تا بتوانید کشف کنید که چگونه رابطه مقعدی عمیقا رضایت بخشی داشته باشید و از ارگاسم مقعدی تکان دهنده لذت ببرید.

7. بهترین پوزیشن های رابطه جنسی مقعدی

داشتن رابطه مقعدی در پوزیشن های دختر گاوچران یا دختر گاوچران آسیایی خوب است، اما اگر آ‌ن‌ها تنها پوزیشن هایی هستند که استفاده می‌کنید، لذت زیادی را از دست خواهید داد.

زمانی که مطمئن شدید مردتان می‌داند چه کاری انجام داد تا شما اذیت نشوید، می‌توانید برخی از پوزیشن‌های سبک داگ استایل را امتحان کنید.

8. تکنیک‌های جنسی مقعدی پیشرفته

هنگامی که بر اصول اولیه سکس مقعدی مسلط شدید، زمان آن فرا رسیده است که دنده خود را تغییر دهید و با تکنیک‌های جدید و لذت بخش‌تر امتحان کنید تا ارگاسم شدیدتر و لذت بخش‌تر شود.

کلیتوریس

در طول رابطه جنسی مقعدی، کلیتوریس شما تحریک نمی‌شود، زیرا برای مرد شما تقریبا غیرممکن است که بدن خود را در موقعیتی قرار دهد که با هر ضربه آن را تحریک کند. با در نظر گرفتن این موضوع، در اینجا چند راه جایگزین برای این مشکل ارائه داده‌ایم:

دستان خودتان: بالاخره، می‌دانید که کلیتوریس شما به چه نوع تحریکی بهترین پاسخ را می‌دهد. کاری که فکر می‌کنید کلیتوریس شما را تحریک می‌کند، خودتان انجام دهید.

دستان مردتان: اگر شما رابطه جنسی را کنترل می‌کنید، مردتان می‌تواند با انگشت خود کلیتوریس شما را تحریک کند.

ویبراتور: استفاده از ویبراتور یک تکنیک سکس مقعدی فوق العاده رضایت بخش است. شما می توانید هر اینچ از مرد خود را در درون خود احساس کنید در حالی که در همان زمان قدرت ویبراتور خود را روی کلیتوریس  خود احساس می‌کنید. این می تواند منجر به ارگاسم های واقعاً شدید شود.

برخی از اسباب بازی ها را امتحان کنید: آلت تناسلی مرد شما تنها چیزی نیست که می‌تواند شما را به صورت مقعدی تحریک کند. اسباب‌بازی‌های متعددی وجود دارد که می‌توانید در حین رابطه جنسی واژینال از آنها استفاده کنید که لذت مقعدی باورنکردنی را به شما می‌دهند.

درد در رابطه مقعدی

بسیاری از زنان عاشق داشتن رابطه جنسی مقعدی هستند و ارگاسم‌های قدرتمندی را به وسیله این نوع رابطه جنسی تجربه می‌کنند. اما گاهی اوقات درد زیادی را احساس می‌کنند و باعث می‌شود دیگر از ارگاسم لذت نبرد. اما دلیل این درد و ناراحتی ساده است.

اگر به ندرت رابطه مقعدی دارید، اسفنکتر شما هرگز به آرام کردن آلت مرد عادت نمی‌کند. این بدان معناست که هر بار که رابطه مقعدی دارید، احساس می‌کنید که اولین بار است برای اسفنکتر شما و هرگز یاد نمی‌گیرد که به طور کامل آرام شود و باز شود.

تنها راه برای غلبه بر این مشکل، داشتن رابطه جنسی مقعدی به طور منظم است. به این ترتیب اسفنکتر شما به پر بودن و آرامش در اطراف مرد عادت می‌کند. اگر فرصتی برای رابطه مقعدی منظم ندارید، پس توصیه من این است که سعی کنید از دیلدو با پایه گشاد استفاده کنید (به طوری که درون شما مکیده نشود) یا هنگام خودارضایی برای تمرین مقعدی از یک پلاگین باسن استفاده کنید.

9. نقطه شیرین سکس مقعدی

هنگامی که چند بار رابطه مقعدی را با مرد خود امتحان کردید، متوجه خواهید شد که اسفنکتر شما سریعتر شل می‌شود و داشتن رابطه مقعدی برای شما لذت بخش‌تر می‌شود.

وقتی این اتفاق افتاد، باید آزمایش‌هایی را شروع کنید تا یاد بگیرید چگونه از مقعد حداکثر لذت را ببرید. ساده‌ترین راه این است که پوزیشن‌های جدید را امتحان کنید. علاوه بر استفاده از پوزیشن‌ها جدید، باید برخی از موارد زیر را امتحان کنید:

با ضربات کوتاه و کم عمق و همچنین ضربات بلند، عمیق و نافذ را امتحان کنید تا ببینید چه چیزی را ترجیح می‌دهید. بیشتر زوج‌ها متوجه می‌شوند که در واقع دوست دارند بین هر دو متناوب شوند.

با زوایای مختلف امتحان کنید. آیا یک زاویه خاص احساس بهتری ایجاد می‌کند. کمی امتحان کنید تا ببینید چه چیزی را ترجیح می‌دهید.

یک نکته عالی در رابطه جنسی مقعدی، این است که ببینید دوست دارید مسلط باشید یا تسلیم. ممکن است متوجه شوید که رابطه جنسی مقعدی زمانی که مرد شما بر شما مسلط است بسیار داغ تر است یا برعکس.

10. ایمنی جنسی مقعدی

رابطه جنسی مقعدی می تواند بسیار سرگرم کننده باشد، اما چند نکته ایمنی وجود دارد که باید در نظر گرفته شود. می دانم که این ممکن است یکی از نکات کمتر جالب من در رابطه با سکس مقعدی به نظر برسد، اما رابطه جنسی ایمن شوخی نیست.

کاندوم

رابطه مقعدی محافظت نشده یک فعالیت پرخطر برای گسترش عفونت‌های مقاربتی است احتمال اینکه مبتلا به بیماری شوید در رابطه جنسی مقعدی بیشتر از رابطه جنسی واژینال است. زیرا مقعد ظریف‌تر از واژن است. در حقیقت، CDC رابطه جنسی مقعدی را خطرناک‌ترین فعالیت جنسی برای انتقال HIV می‌داند. به ویژه به عنوان گیرنده‌ای که 13 برابر بیشتر در معرض ابتلا به HIV است.

سایر بیماری‌های مقاربتی که می‌توانید از رابطه مقعدی دریافت کنید عبارتند از:

  • کلامیدیا
  • تب خال ناحیه تناسلی
  • زگیل ناحیه تناسلی
  • سوزاک
  • سیفلیس
  • هپاتیت B
  • HPV، که می تواند به صورت زگیل مقعدی ظاهر شود

نه تنها می تواند عفونت‌ها را به شما منتقل کند، بلکه می‌توانید آنها را به او نیز منتقل کنید (اچ آی وی می تواند از طریق مایع رکتوم منتقل شود)، بنابراین من اکیداً توصیه می‌کنم که هنگام رابطه جنسی مقعدی از کاندوم استفاده کنید.

ممکن است شریک زندگی شما در استفاده از کاندوم در حین رابطه جنسی مقعدی تردید داشته باشند زیرا خطر بارداری وجود ندارد (و افراد زمانی که در مورد آخرین تجربه مقاربتی خود از آنها سوال می شود بیشتر از کاندوم برای رابطه جنسی واژینال استفاده می کنند تا مقعدی). اما در مورد رابطه جنسی، ایمنی باید در اولویت باشد.

شما می توانید از کاندوم های زنانه در طول رابطه مقعدی استفاده کنید، اما برخی از آنها بیشتر احتمال دارد که لیز بخورند یا باعث خونریزی شوند.

همانطور که قبلاً اشاره کردم، هرگز نباید از روان کننده های روغنی با کاندوم های لاتکس استفاده کنید. انجام این کار باعث تخریب مواد می شود که منجر به پارگی و شکستگی می شود. بهتر است از روان کننده‌های سیلیکونی و مبتنی بر آب استفاده کنید.

عوض کردن کاندوم

تغییر رابطه جنسی مقعدی به رابطه جنسی واژینال بدون تعویض کاندوم و تمیز کردن کامل آلت تناسلی مردتان منجر به عفونتی به نام واژینوز باکتریایی می شود. همین امر در مورد رابطه جنسی دهانی نیز صدق می‎کند. اگر می‌خواهید از مقعدی به او ضربه بزنید، باید ابتدا آلت تناسلی مردتان را کاملا تمیز کنید، در غیر این صورت در خطر عفونت هستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *