چگونه یک دوست دختر پیدا کنیم؟

چگونه یک دوست دختر پیدا کنیم؟

اگر تا بحال موفق به پیدا کردن دوست دختر نشده اید این مقاله را بخوانید.

چگونه دوست دختر پیدا کنیم؟

پیدا کردن دوست دختر آن هم زمانی که هیچ دوست دختری تا کنون نداشته اید می تواند شما را عصبی و ناراحت کند، اما ما به شما می گوییم که نگران نباشید فقط کافی است این مطلب را بخوانید تا همه چیز را در مورد نحوه پیداکردن دوست دختر بیاموزید. حتی اگر تجربه ای در این زمینه ندارید، می توانید با استفاده از جذابیت، هوش و توانایی خودتان آن را جبران کنید. هنگامی که می خواهید با یک دختر دوست شوید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که به او نشان دهید مراقب او هستید و به دنبال یک رابطه خوب و معنی دار هستید.

نگاه او را جذب خودتان کنید

How to Find a Girlfriend if You Never Had One

1. هرگز نگران این نباشید چرا دوست دختر نداشته اید. اگر شما تاکنون هرگز دوست دختر نداشته اید، احتمالاً کمی احساس خجالت و ناراحتی نسبت به خودتان دارید. حتی شما ممکن است احساس کنید که هر کس در اطراف شما وجود دارد حداقل یک بار دوست دختر داشته است و شما تنها کسی می باشید که در این کار بی تجربه  هستید، اما حقیقت امر این است که همه همیشه احساس می کنند در این کار بی تجربه هستند و تجربه کافی را برای این کار ندارند و شما نباید اجازه دهید عدم تجربه شما باعث شود از دختر مورد علاقه خودتان که قصد دوستی با او را دارید دست بکشید.

اگر می خواهید به دختری ابراز احساسات کنید ولی می ترسید یا خجالت می کشید، بهتر است با یکی از دوستانتان که در این کار کمی تجربه بیشتر دارد صحبت کنید و از او مشاوره بگیرید، خواهید دید که هیچ چیز برای ترسیدن و خجالت وجود ندارد. این موضوع را به یاد داشته باشید حتی پسرانی که با دخترانه زیادی دوست بوده اند نیز  اغلب احساس بی تجربگی می کنند و به دنبال یادگیری بیشتر هستند، چون روابط مدام در حال تحول می باشد و فقط یک لحظه جادویی وجود دارد که می بینید ناگهان به دختر مورد علاقه تان رسیده اید. همانطور که نیاز نیست در مورد داشتن یک دوست دختر به دیگران توضیح دهید، در مورد نداشتن آن نیز نیاز به توضیح برای اطرافیان وجود ندارد. این کار ممکن است موجب خجالت شما شود.

How to Find a Girlfriend if You Never Had One

2. دختر مناسب را پیدا کنید. اگر تا به حال دوست دختر نداشته اید، ممکن است عصبی باشید  و به محض اینکه با دختری آشنا شدید سریغ تصمیم بگیرید با او دوست شوید ولی این کار اشتباه می باشد، بهتر است صبر کنید تا دختر  مناسب خود را پیدا کنید و با او وارد یک رابطه بشوید. با دختری دوست شوید که طرز فکر آن را قبول دارید و  فکر می کنید جالب است. ممکن است شناخت خوبی در مورد دختری نداشته باشید ولی اگر هر بار که او را می بینید حس خوبی به شما دست می دهد، ممکن آن دختر همانی باشد که شما می خواهید.

 بهتر است زمانی که با یک دختر آشنا می شوید خود واقعی تان را نشان دهید لازم نیست خودتان را بهتر از چیزی که هستید نشان دهید این کار باعث می شود در حین رابطه دچار مشکل شوید همیشه دخترانی هستند که از خود واقعی شما خوششان می آید. همچنین به ظاهر دختران زیاد برای دوستی توجه نکنید. البته که هر شخصی دوست دارد با یک دختر زیبا دوست باشد اما لازم نیست شما دنبال یک مدل بدون هیچ عیبی بگردید.

سعی کنید واقع بین باشید و به دنبل دختری با ویژگی های معمولی بگردید، دختران عینکی، کمی چاق، دارای آکنه،بسیار قد بلند یا بسیار قد کوتاه، با تیپ پسرانه، دارای خالکوبی، سوراخ دماغ، رنگ مو متفاوت و غیره نیز زیبا هستند و ممکن است با اخلاق و شخصیت شما سازگاری بیشتری داشته باشند. معمولا دختران جذاب دنبال پسران خاص هستند و ممکن است شما جزء آن مردان خاص نباشید، پس بهتر است افق دید خود را برای پیدا کردن دختران گسترده تر کنید. اینترنت و شبکه های مجازی راه خوبی برای پیدا کردن دختران مورد علاقه تان است چون در آن جا دخترانی با تمام ویژگی ها را می توانید بیابید.

How to Find a Girlfriend if You Never Had One

3. برجسته باش. برجسته بودن به این معنی نیست که شما در همه کار ها چه در دانشگاه و چه خارج کردن آن به شکل عالی ظاهر شوید. بلکه به این معناست در کارهایی که شما را نسبت به دیگران متفاوت می کند افتخار نمائید حال این کار می خواهد نوشت داستان های علمی باشد یا انجام یک ورزش خاص مثل فوتبال باشد. هر کاری را که دوست دارید  را انجام دهید و بگذارید دوست دختر شما آن فعالیت را ببیند و با استفاده از این مهارت ها بر روی آن تاثیر مثبت بگذارید.

سعی کنید خودتان باشید و نترسید از کاری که انجام دهید فکر نکنید ممکن است مردم تصور کنند شما یک احمق هستید، هیچ گاه برای جلب توجه دختران تصمیم به انجام کاری که در آن مهارت ندارید و شما را خوشحال نمی کند نگیرید. چون در دراز مدت احساس بدی نسبت به خودتان پیدا می کنید.

How to Find a Girlfriend if You Never Had One

4. شروع به صحبت با او کنید. خجالتی نباشید به دختر مورد علاقه خود سلام کنید و خودتان معرفی نمائید و یک گفتگوی راحت و آسان را آغاز کنید.لازم نیست در اولین گفتگوی که با هم دارید یک میلیون سوال از او بپرسید، شما باید برای شروع صحبت یک گفتگوی معمولی در مورد موضوعات ساده مانند کلاس هایتان، برنامه آخر هفته، فیلمی که هر دو دیدید یا گروه ها مورد علاقه هر دو صحبت کنید. مهم ترین موضوع این است که شما با چشمان او ارتباط برقرار کنید و به آنچه که او گفته اهمیت بدهید.

لازم نیست یک  گفتگوی عمیق با او شروع کنید، فقط بپرسید که او  چه کاری انجام می دهد، در حین صحبت او لبخند بزنید و سعی کنید او را بخندانید و فشار بین خودتان را از بین ببرید تا احساس راحتی با هم بکنید. برای این کار می توانید از زمان بین کلاس هایتان استفاده کنید چون زمان بسیار کمی است و شما مجبور نیستید یک مکالمه طولانی با یکدیگر داشته باشید به همین علت با آرامش بیشتری صحبت می کنید و استرس کمتری دارید.

How to Find a Girlfriend if You Never Had One

5. بگذارید او به دنبال صحبت با شما باشد. اگر می خواهید توجه او را جلب کنید، پس باید یک گفتگوی عالی  داشته باشید و زمانی که به نقطه حساس صحبت ها رسیدید، او را ترک کنید. به این ترتیب، او برانگیخته تر خواهد شد که بار دیگر با شما صحبت کند زیرا او احساس می کند شما حرف های زیادی برای صحبت کردن دارید. اگر خیلی صحبت هایتان طولانی شود، حتی اگر هر دو حرفی برای گفتن داشته باشید امکان دارد او احساس کند دفعه بعد چیز دیگری برای گفتن ندارید.

البته این بدان معنا نیست که شما باید بحث را ناگهان ترک کنید، فقط بگویید که اوقات خوبی در زمان گفتگو با او گذرانده اید و بعدا مشتاق هستید که صحبت های خود را ادامه دهید. لازم نیست به او بگویید که باید بروید، چون جشن تولد دوست تان دعوت هستید، اشکالی ندارد که کمی امور را اسرار آمیز نشان دهید.

How to Find a Girlfriend if You Never Had One

6. از او تعریف کنید. وقتی برای اولین بار با دختری که دوست دارید صحبت می کنید، یک تعریف ساده از او می تواند نشان دهد که به او توجه می نمائید و این کار می تواند به شما در ادامه رابطه و دوست شدن کمک کند. اگر متوجه شده اید که او مدل موی خودش را عوض کرده است و مدل مو هایش جدید است، به او بگویید چقدر این مدل موی جدید به او می آید و او را زیباتر کرده است، یا اگر دیدید لباس جدیدی پوشیده است، به او بگویید که این لباس را دوست دارید بدون اینکه خجالت بکشید. اگر او یک قطعه جواهرات منحصر به فرد را پوشیده است و شما فکر می کنید ممکن است خودش آن را درست کرده باشد، می توانید از آن تعریف کنید و از او بپرسید که آن را از کجا خریده است. اگر در دفترچه یادداشت او واقعاً آثار هنری جالب دیدید، می توانید از استعدادهای هنری او تعریف کرده و مکالمه ای را نیز در مورد آن شروع کنید.

How to Find a Girlfriend if You Never Had One

7. اعتماد به نفس داشته باشید. اگر می خواهید توجه دختران را به خود جلب کنید، باید بتوانید به او نشان دهید که یک مرد با اعتماد به نفس هستید و از چیزی که هستید احساس خوشخالی می کنید. این ممکن است هنگامی که تجربه زیادی با دختران ندارید، مانند یک چالش به نظر برسد، اما شما می توانید این مشکل را برطرف کنید. اجازه ندهید که عدم تجربه شما باعث شود اعتماد به نفس خود را از دست بدهید، و روی این حس کار کنید که شما یک مرد شوخ، باهوش و باحال هستید که  حرف های زیادی برای گفتن دارد.

استوار بایستید، به او نگاه کنید و در مورد همه چیزهایی که در زندگی خود دوست دارید صحبت کنید تا به او نشان دهید که شما یک مرد با اعتماد به نفس هستید که ارزش  این که در موردتان بیشتر بداند را دارید. هنگامی که اعتماد به نفس به دست می آید، صحبت های برای گفتگو به وجود می آید و تا زمانی که می توانید در مورد مبحاث مختلف صحبت کنید.

ایجاد اعتماد به نفس در خودتان می تواند مدت زیادی طول بکشد، اما می توانید  با تلاش برای رفع نقایص خود این کار را بکنید همچنین این موضوع را به خاطر بسپارید که چیز هایی در شما وجود دارد که شما توان تغییر آن را ندارید پس کم و بیش باید آن را بپذیرید. راه دیگر برای ایجاد اعتماد به نفس این است که با کسانی ارتباط برقرار کنید که به شما حس اعتماد به نفس بدهند و وقت خود را با این افراد بگذرانید. و اگر دوستانی دارید که شما را له می کنند و اعتماد به نفس شما را از بین می برند، بهتر است به فکر تغییر دادن دوستانتان باشید و با کسانی دوست شوید که شما را به همین صورت دوست دارند.

به او توجه کنید

How to Find a Girlfriend if You Never Had One

1. در مورد کارهای مورد علاقه اش از او سوال بپرسید. یکی از راه های جلب توجه دختر ها  این است که نشان دهید که می خواهید او را به طور کامل بشناسید. شما نمی خواهید که او فکر کند که شما فقط با او صحبت می کنید زیرا فکر می کنید او زیبا است یا به خاطر اینکه فقط دنبال یک دوست دختر می گشتید. شما می توانید با پرسیدن سؤالاتی در مورد علایق او، اینکه او روز خود را چگونه می گذراندن و  هر چیز دیگری که مربوط به شخصیت اوست بیشتر با آن دختر آشنا شوید. در ادامه مواردی آورده شده است که شما می توانید در مورد او سوال بپرسید:

  • سرگرمی های او
  • حیوانات خانگی
  • گروه های موسیقی، فیلم، نمایش تلویزیونی یا بازیگران مورد علاقه وی
  • دوست های او
  • مکان های مورد علاقه وی برای بازدید
  • برنامه های تعطیلات او
How to Find a Girlfriend if You Never Had One

2. بگذارید او ببیند که به او اهمیت می دهید. اگر می خواهید توجه دختری را  به خود جلب کنید، باید به او نشان دهید که بدون اینکه با هم رابطه جدی داشته باشید و او به شما علاقمند باشد شما به آن دختر اهمیت می دهید. اگر می خواهید او به شما علاقه مند شود، باید کاری کنید که او  احساس کند  شما را تحت تاثیر قرار می دهد. در مقایسه با دیگر دختران اطراف خود کمی  بیشتر به او توجه نشان دهید و وقت بیشتری را در کنار او بگذارنید. به او لبخند بزنید و وقتی او را می بینید با هاش ارتباط چشمی برقرار کنید تا بداند که شما حواستان به او هست.

اگر متوجه شدید که او روز بدی داشته است و ناراحت می باشد، پیش او بروید و از وی بخواهید علت ناراحتیش را برای شما توضیح دهد و بپرسید چه چیزی باعث ناراحتی او شده است. به او نشان دهید که فقط در زمان خوشحالی به فکر او نیستید بلکه در همه حال کنارش می باشید. وقتی در یک جمع یا با او تنها هستید، کمی با او لاس بزنید. بازیگوش باشید، به بازو یا شانه او فشار های ملایم  بدهید و او را با روشی دوستانه اذیت کنید. از خندیدن او لذت ببرید و بگذارید ببیند که بدون اینکه خیلی  رابطه جدی داشته باشید باز هم به او واقعا اهمیت می دهید.

How to Find a Girlfriend if You Never Had One

3. خیلی او را محدود نکنید. شما باید در ارتباط با او یک تعادل ایجاد کنید به او نشان دهید که برای تان مهم است ولی به او را در ارتباط با دیگران محدود نمی کنید.شما نباید تمام مدت روز با او باشید، هر روز با او تماس بگیرید یا هر زمان که به اطراف خود نگاه می کند شما را در کنارش ببیند بگذارید کمی از شما دور شود تا احساس آرامش کند. فقط به اندازه ی از او دور باشید که بتوانید در صورت نیاز خودتان را نشان دهید و بیش از اندازه دور نشوید تا شما را فراموش کند.

اگر در یک جمع  هستید ، خوب است که به او توجه بیشتری کنید، اما این بدان معنا نیست که مجبور باشید تمام مدت بودن در جمع فقط حواستان به او باشد و با دیگران صحبت نکنید گفتگو با دختران و پسران دیگر نشان می دهد که شما  فردی اجتماعی هستید و دیگران از ارتباط با شما حس خوبی دارند.

اگر شما او را دوست دارید، نباید همیشه شما باشید که به او زنگ می زنید یا پیام می دهید. بگذارید گاهی اوقات او به دنبال شما بیاید.

How to Find a Girlfriend if You Never Had One

4- کاری خوب برای او انجام دهید. اگر می خواهید دختری به شما علاقه مند شود، باید برای او  کاری انجام دهید تا او  ببنید که شما حاضرید  چه تلاش هایی برای با او بودن انجام دهید. شما باید از روش های مختلف می توانید به او کمک کنید، حال این کار می تواند کمک کردن به او در انجام پروژه های دانشگاهی باشد یا کمک کردن به او برای درست کردن ماشینش باشد. حتی می توانید زمانی که او مریض است کار های دانشگاه او را انجام دهید. تلاش برای اینکه او لبخند بزند و راحتتر زندگی کند به او این حس را می دهدکه شما همیشه مراقبش هستید.

تا زمانی که مطمئن شوید او از شما سوء استفاده نمی کند، می توانید به او کمک کنید. شما می خواهید که او شما را به عنوان یک دوست پسر که می تواند بهش تکیه کند ببیند، نه به عنوان یک پسر فرمان بر.

How to Find a Girlfriend if You Never Had One

5- نشان دهید که نظر او برای شما اهمیت دارد. شما نمی خواهید با یک دختر فقط به خاطر ظاهر و صورت زیبایی که دارد دوست شوید. به او نشان دهید که شما به عنوان یک شخص به او اهمیت می دهید و می خواهید بدانید که او در مورد هر موضوعی  چه نظری دارد. شما می توانید نظر او را در مورد اتفاقی که در اخبار رخ داده است، درباره بحثی که در کلاس داشتید، یا در مورد کتابی که خوانده اید یا فیلمی که هر دو آن را دیده اید، بپرسید. به او  نشان دهید که واقعا برای طرز فکرش اهمیت قائل هستید و شما علاوه بر چهره اش جذب طرز فکر و شخصیت او شده اید.

اگر در مورد چیزی نیاز به مشورت دارید، حتی اگر فقط سؤال  شما در مورد خرید لباس و رنگ آن باشد یا نه حتی موضوع مهمتری مانند این که در مقابله رفتار دوستتان که با شما داشته باید چه عکس العملی نشان دهید. نظر دوست دختر خود را در این موارد بپرسید تا او متوجه شود شما واقعا برای نظرات او اهمیت قائلید و در زندگی روزمره آن را به کار می گیرید.اگر در مورد موضوعاتی مانند سیاست یا موسیقی با یکدیگر به گفتگو پرداخته اید در بحث متوقف نشوید و ادامه دهید تا او نظر واقعی که در مورد آن ها دارد به شما بگویید.

How to Find a Girlfriend if You Never Had One

6. نقاط مشترک پیدا کنید. راه دیگر برای برقراری ارتباط با یک دختر، پیدا کردن چیزهایی است که در آن  بایکدیگر مشترک هستید، و می توانید در مورد آن ها با یکدیگر  بیشتر صحبت کنید. هرچه او را بیشتر بشناسید،ممکن است به نقاط مشترک بیشتری دست یابید، مثلا ممکن است هر دو دست داشته باشید آشپزی یاد بگیرید.  تا زمانی که شما یک یا دو چیز مشترک دارید می توانید برای ایجاد ارتباط بیشتر بایکدیگر تلاش کنید و رابطه خود را ارتقاء دهید. اگر نتوانستید هیچ نقطه مشترکی بین خودتان پیدا کنید نگران نباشید هرچه بیشتر یکدیگر رابشناسید می توانید راحتتر علائق مشترک را پیدا کنید.

شما ممکن است حتی علایق مشترکی نداشته باشید، اما می توانید در موارد دیگری مانند  گذشته مشابه یا یک کاری که در گذشته هر دو انجام داده اید صحبت کنید.

او را دوست دختر خود نمائید

How to Find a Girlfriend if You Never Had One

1. زمان بیشتری را با او سپری کنید. هرچه بیشتر یک دختر را دوست داشته باشید، طبیعی است که شما  بخواهید زمان بیشتری را در کنار  او سپری نمائید. در حالی که این امکان وجود ندارد شما هر ثانیه با هم باشید، شما باید راه هایی را برای دیدن بیشتر او پیدا کنید، مثلا کلاس های یکسان دانشگاه، به کافه تریا رفتن با یکدیگر، خرید یا گردش رفتن. برای دیدن بیشتر او تلاش کنید تا بتوانید زمان بیشتری برای آشنایی با او داشته باشید و براساس این آشنایی می فهمید که آیا او می تواند دوست دختر شما باشد یا نه؟

هیچ راهی وجود ندارد که شما قبل از اینکه از یک دختر درخواست دوست کنید بتوانید با شخصیت او آشنا شوید. بهتر است پس از اینکه یک هفته از آشنایی شما گذشت شروع به پرسیدن سوال های کنید که برای شما با اهمیت است چون اگر این سوال ها را نپرسید و مدتی نیز از دوستی شما بگذرد ممکن است او تصور کند فقط برای شما یک دوست معمولی است و خارج از این چنین رابطه های کمی دشوار است.

How to Find a Girlfriend if You Never Had One

2. زمان و مکان مناسب را برای سؤال از او پیدا کنید. اگر حاضر هستید با دختری که پیدا کرده اید قدم بعدی بردارید و می خواهید از او بخواهید دوست دختر شما باشد ، پس باید کمی در این باره فکر کنید تا شانس خود را برای گرفتن بله بهبود بخشید. مکانی آرام و دنج را پیدا کنید که  احتمال قطع شدن  گفتگویی شما در آن  جا وجود نداشته باشد. و مطمئن شوید که او حال و هوای خوبی دارد و  اصلا عجله ای برای رفتن ندارد.

اگر قبلاً هرگز با دختر تنها نبوده اید ، سعی کنید از او در یک مکان خصوصی سؤال کنید و قبل از اینکه از او بخواهید شما را ملاقات کند ، سعی کنید روحیه او را بررسی کنید. اطمینان حاصل کنید که او خوشحال ، متمرکز و بدون استرس می باشد.

How to Find a Girlfriend if You Never Had One

3. از او بپرسید دوست دختر شما می شود. دست پاچه نباشید و بعد از گفتن سلام به او و صحبت کردن در مورد مسائل معمولی، می توانید از او بخواهید که دوست دختر شما باشد تا آنجا که ممکن است صادقانه و صریح باشید. سوال شما می تواند ساده باشد: آیا شما دوست دختر من می شوید؟ “هر چه زودتر از او سؤال کنید، احساس راحتی بیشتری می کنید.

کمی به سمت او متمایل شوید، و وقتی از او  این سؤال را می پرسید به او نگاه کنید. او از صمیمیت شما تحت تأثیر قرار خواهد گرفت. شما می توانید قبل از  این که درخواست خود را بگویید کمی از او تعریف کنید، اما در آن خیلی افراط نکنید. شما نمی خواهید او را دست پاچه کنید.

How to Find a Girlfriend if You Never Had One

4. واکنش مناسب داشته باشید. اگر او به شما بله می گوید ، پس عالی! می توانید جشن بگیرید، او را در آغوش بگیرید و بگذارید ببیند چقدر از خبر خوب او هیجان زده هستید. با این حال، اگر او می گوید دوست دارد دوست باشید، نیازی به بی ادب بودن و بد خلقی نیست. درعوض، فقط مودب و احترام آمیز پاسخ او را بپذیرد. این باعث می شود تا او احساس خوبی از شما داشته باشد، و این یک عکس العمل برای افراد باوقار می باشد.

اگر او می گوید دوست دارد دوست دختر شما باشد، بگذارید ببیند این چقدر شما را خوشحال می کند. اگر او گفت نه، به او توهین نکنید و با احترام با او رفتار کنید و این را بدانید که او واقعاً نمی تواند حس به شما داشته باشد.

How to Find a Girlfriend if You Never Had One

5- روی ساختن یک رابطه معنی دار کار کنید. اگر شما و دختر توافق کرده اید که با همدیگر دوست شوید، می توانید کم کم با یکدیگر آشنا شوید و سعی کنید با اخلاقیات و شخصیت بیشتر آشنا شوید. شما می توانید در کنار هم کار های جالبی انجام دهید مثلا یک غذای خاص بپزید، یا جرات و حقیقت بازی کنید و یا کارهای روزمره خود را در کنار هم انجام دهید تا به این صورت به یکدیگر نزدیک شوید. مهمترین چیز در یک رابط این است که به او نشان دهید که چقدر برایتان با اهمیت است.

از دوست دختر خود دور نشوید، همیشه سعی کنید به روابط عاشقانه خود بیافزاید و از او تعریف کنید و بگویید که چقدر تو خاص هستی. اجازه ندهید که کم بودن تجربه شما را از لذت بردن از روابط خود دور کند. نیازی به نگرانی در مورد روابط نیست و تنها کاری که باید انجام دهید این است که بر لحظه حال از رابطه خود تمرکز کنید و هر ثانیه از دوست دختر خود لذت ببرید.

2 یک نظر

  1. یونس پاسخ

    نباید بهش بگی دوست دختر من میشی یا نه باید یه جوری مخشو بزنی که انگار نمیخوای اینکارو انجام بدی بزار اون بیاد جلو تو خیلی کاری نکن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *