چگونه بهترین رنگ لاک را انتخاب کنیم؟

چگونه بهترین رنگ لاک ناخن را انتخاب کنیم؟

مقدمه

انتخاب رنگ لاک ناخن می‌تواند یک کار بسیار سرگرم‌کننده باشد. با این حال، با وجود بسیاری از رنگ‌ها و سبک‌های مختلف، آسان است که در آن غرق شوید. خوشبختانه روش‌هایی برای محدود کردن گزینه‌های انتخابی وجود دارد. عواملی مانند فصل، رنگ پوست و شخصیت شما می‌تواند به شما کمک کند تا لاک مناسب برای هر مناسبتی را انتخاب کنید. با ادامه این مطلب از زرد نیوز همراه باشید.

انتخاب لاک ناخن بر اساس رنگ پوست

رنگ پوست و رنگ  لاک ناخن
رنگ پوست و رنگ لاک ناخن

رنگ نود برای پوست رنگ روشن و متوسط

رنگ‌های نود برای پوست‌های رنگ روشن یا متوسط بهترین انتخاب هستند. رنگ‌های نود مایل به صورتی برای پوست‌های روشن بهتر هستند. اگر پوست رنگ پریده‌ای دارید، از رنگ بژ خودداری کنید، زیرا می‌تواند ته رنگ زرد ایجاد کند. اگر پوستی با رنگ متوسط دارید، می‌توانید سراغ نودهای بژ یا نودهای با ته رنگ صورتی بروید. هر دو روی پوست شما عالی به نظر می‌رسند. پوست‌های تیره با رنگ‌های نود خوب به نظر نمی‌رسند. اما اگر می‌خواهید رنگی روشن‌تر و کمتر قابل توجه را انتخاب کنید، رنگ‌های پاستلی را امتحان کنید.

تونالیته رنگ صورتی برای هر رنگ پوست

اگر عاشق رنگ صورتی هستید، خوشحال خواهید شد که بدانید برای هر رنگ پوست مناسب است. پوست رنگ پریده با هر نوع صورتی، از صورتی‌های بسیار کمرنگ تا رنگ گل فوشیای روشن، بسیار زیبا به نظر می‌رسد. صورتی هلویی برای رنگ پوست متوسط بسیار عالی به نظر می‌رسد. پوست تیره با صورتی‌های بسیار روشن و زنده بسیار عالی به نظر می‌رسد.

رنگ آبی مناسب برای هر رنگ پوست

آبی یک رنگ جهانی است که تقریباً برای هر رنگ پوست بسیار زیبا به نظر می‌رسد. اگر پوست رنگ پریده دارید آبی تیره برای شما مناسب است. رنگ پوست متوسط با رنگ‌های آبی آسمانی یا آبی پاستلی خوب به نظر می‌رسد. رنگ‌های زنده، مانند لاجوردی، برای پوست‌های تیره انتخاب بسیار خوبی هستند.

امتحان کردن رنگ بنفش

 لاک ناخن بنفش
لاک ناخن بنفش

بنفش تقریباً با هر رنگ پوستی خوب به نظر می‌رسد، اما تونالیته‌های مختلف با رنگ‌های مختلف بهتر مطابقت دارند. اگر پوست رنگ پریده دارید، لوندر (Lavender) را انتخاب کنید. برای پوست متوسط، به سراغ رنگ‌های پاستلی با کمی خاکستری بروید. برای پوست تیره، هر دو رنگ پاستلی و روشن بنفش بسیار زیبا به نظر می‌رسند. رنگ بنفش تیره با ته رنگ سرخابی نیز اگر پوست تیره داشته باشید عالی عمل می‌کند.

انتخاب بهترین رنگ قرمز برای پوست خود

اگر پوستی رنگ پریده دارید، به دنبال رنگ قرمز روشن و کلاسیک بروید و از رنگ‌های شفاف خودداری کنید. برای رنگ پوست متوسط، رنگ قرمز نارنجی عالی به نظر می‌رسد. اگر پوست رنگ پریده‌ای دارید، هنگام خرید یک شیشه لاک قرمز را به سمت نور نگه دارید. اگر می‌توانید نور را از طریق شیشه لاک ببینید پس این رنگ برای شما خیلی شفاف و روشن است.

انتخاب لاک ناخن برای یک مناسبت

لاک ناخن  با تم هالووین
لاک ناخن با تم هالووین

اتخاب رنگ‌های خنثی برای مناسبت رسمی

رنگ‌های خنثی برای هر جایی مناسب هستند. بنابراین اگر برای کار یا مصاحبه شغلی از لاک ناخن استفاده می‌کنید رنگ‌های خنثی گزینه مطمئنی هستند. برای یک ظاهر روزمره در مناسبت‌های حرفه‌ای، می‌توانید رنگ‌های خاکستری، سفید، بژ و هلویی روشن را انتخاب کنید. به عنوان مثال، در مصاحبه شغلی از لاک بژ استفاده کنید. برای یک رنگ باحال که هنوز هم خنثی باشد، طلایی را با کمی اکلیل انتخاب کنید.

انتخاب رنگ‌های مشابه با تم تعطیلات خاص

می‌توانید رنگ‌های مرتبط با یک تعطیلات خاص را برای ظاهری باحال و مناسب جشن انتخاب کنید. به عنوان مثال، برای کریسمس از لاک قرمز و براق استفاده کنید و یا برای هالووین از لاک نارنجی روشن استفاده کنید. اگر به یک جشن یا تعطیلات خاص می‌روید رنگ‌های هماهنگ با تم آن جشن یا تعطیلات خاص می‌توانند یک انتخاب عالی باشند.

انتخاب رنگ براساس فصل

بعضی از رنگ‌ها بسته به زمان سال مناسب‌تر هستند. تغییر رنگ انتخاب لاک با هر فصل جدید می‌تواند جالب باشد. برای فصل پاییز، به دنبال رنگ‌هایی مانند خاکستری، آبی تیره و بنفش، نقره‌ای، آلبالویی و نارنجی سوخته بروید. برای فصل بهار، سبز، سفید، صورتی‌‌ روشن، زرد، قرمز و آبی روشن را امتحان کنید. برای زمستان، بنفش تیره، صورتی روشن، خاکستری و نقره‌ای را امتحان کنید. برای تابستان رنگ‌هایی مانند صورتی روشن، سبز، قرمز روشن، مرجانی و نودهای روشن را امتحان کنید.

استفاده از اکلیل برای رویدادهای تفریحی

اگر می‌خواهید برای یک شب به بیرون از شهر بروید، کمی زرق و برق در ظاهر خود بگنجانید. از لاک‌های اکلیلی استفاده کنید یا روی یک رنگ لاک تیره کمی اکلیل بزنید. کمی زرق و برق می‌تواند ظاهری باحال و بی‌دغدغه ایجاد کند. برای مثال لاک سیاه بزنید و صبر کنید تا خشک شود. پس از خشک شدن، مقداری لاک اکلیلی طلایی را روی رنگ مشکی اضافه کنید تا ظاهری باحال و درخشان ایجاد کند.

انتخاب لاک ناخن براساس شخصیت

لاک ناخن

رنگ متالیک برای نشان دادن شخصیت شیطان

شاید شما خود را فردی با جنبه‌ای شیطان و بی‌بند و بار ببینید که از مهمانی لذت می‌برد. رنگ‌های متالیک مانند مشکی متالیک، آبی و نقره‌ای واقعاً حال و هوای مهمانی را به وجود می‌آورند. اینها می توانند یک گزینه عالی برای انتقال شخصیت دوست‌داشتنی و باحال شما باشند.

ظاهری جدی با لاک ناخن سیاه

اگر میخواهید ظاهری پانک راک و جدی ایجاد کنید، لاک ناخن سیاه می‌تواند عالی باشد. اگر با چیزهایی مانند چرم، هودی و تی‌شرت‌های گروه‌های موسیقی از این رنگ استفاده کنید می‌تواند جنبه سرکش شما را نشان دهد.

رنگ‌های روشن برای ظاهری پرانرژی

انواع رنگ‌های روشن می‌توانند جلوه‌ای پرانرژی از خود نشان دهند. اگر می خواهید از ظاهری پرانرژی داشته باشید رنگ‌های نارنجی، سبز و زرد را برای لاک ناخن انتخاب کنید. رنگ‌های صورتی جیغ هم برای ظاهر پرانرژی مناسب هستند. اگر چیزی خیره‌کننده و پرانرژی می‌خواهید، به سراغ نارنجی یا سبز جیغ بروید. اینها تا حدودی رنگهای غیرمعمولی هستند که می‌توانند ظاهری عجیب و غریب و جلب توجه کننده ایجاد کنند. اگر چیزی بسیار روشن می‌خواهید، می توانید لاک سفید را امتحان کنید.

رنگ‌های ملایم برای ظاهری متین

اگر میخواهید ظاهری متین داشته باشید، به سراغ رنگ‌های ملایم بروید. رنگ‌هایی مانند بنفش روشن و صورتی، احساس لطافت زنانه دارند. همچین می‌توانید از رنگ‌های پاستلی آبی برای لاک ناخن استفاده کنید.

ظاهری باکلاس با لاک ناخن تیره

اگر می‌خواهید دلفریب و باکلاس به نظر برسید، یک لاک تیره زرشکی را انتخاب کنید. یک لاک بنفش تیره یا یک لاک قرمز شرابی واقعاً می‌تواند شخصیت باکلاس را منعکس کند. لاک‌های تیره به همراه لباس‌های رسمی مثل لباس شب بسیار زیبا به نظر می‌رسند.

رنگ قرمز جیغ برای ظاهری جسور و سرزنده

قرمز به طور سنتی به عنوان رنگ اعتماد به نفس در نظر گرفته می‌شود. اگر ظاهری کاملا جسورانه می‌خواهید، یک لاک قرمز جیغ انتخاب کنید. این می‌تواند برای رویدادی که می‌خواهید اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید‌، مانند قرار اول، عالی باشد. به عنوان مثال، چیزی مانند رنگ آب نبات سیب، قرمز خالص یا رنگ قرمز نارنجی را امتحان کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *