ارتباط چشمی در قرار عاشقانه

چگونه در اولین قرار خود رمانتیک باشیم؟

قرارهای اول چیزهای زیادی هستند – سرگرم‌کننده، اعصاب خردکن، هیجان‌انگیز – اما مهم‌تر از همه، آن‌ها باید عاشقانه باشند! این شانس شماست که با طرف مقابلتان رابطه بیشتری برقرار کنید و ببینید که آیا به طور طبیعی برای یکدیگر مناسب هستید یا خیر. کمی حال و هوای عاشقانه قطعا شانس شما را برای قرار دوم افزایش می‌دهد، بنابراین نکات ما را برای ایجاد یک فضای رمانتیک بررسی کنید و همراه ادامه این مطلب از زردنیوز باشید.

انتخاب یک مکان رمانتیک

قرار عاشقانه-جنتلمن
قرار عاشقانه-جنتلمن

به مکان خاصی فکر کنید که فردی که قرار است با او ملاقات کنید دوست دارد به آنجا برود. این می‌تواند جایی بسیار زیبا یا تاریخی باشد، یا جایی که برای طرف مقابلتان مهم باشد. به عنوان مثال، اگر آن‌ها به شراب علاقه دارند، یک تاکستان یک انتخاب رمانتیک خواهد بود. اگه آن‌ها بیشتر اهل گشت و گذار در فضای باز هستند، می‌توانید رفتن به یک باغ گیاه شناسی زیبا یا باغ گل رز را پیشنهاد دهید. سعی کنید مکانی را انتخاب کنید که برای آن‌ها حس آشنا و منحصر به فردی داشته باشد. این خیلی عاشقانه‌تر از شام و تماشای فیلم است! اگر اهل هنر هستند، می‌توانید پیشنهاد دهید به موزه یا گالری هنری بروید. سعی کنید از دعوت به نوشیدن قهوه در یک کافه خودداری کنید زیرا خیلی معمولی است و هیجان‌انگیز نیست.

مطالب مرتبط: نحوه استفاده از زبان بدن در قرار عاشقانه

نزدیک‌تر شدن به یکدیگر

به دنبال راه‌هایی باشید که از نظر فیزیکی نزدیک و فعال باشید تا صمیمیت ایجاد کنید. می‌توانید در کلاس رقص سالسا شرکت کنید، در ساحل شنا کنید یا با هم به شهربازی بروید. فعالیت‌هایی را انجام دهید که شما را فعال نگه می‌دارد و با یکدیگر صحبت می‌کنید، نه اینکه بنشینید و چیزی را تماشا کنید. به این ترتیب، فرصت‌های بیشتری برای ایجاد یک ارتباط معنادار خواهید داشت. نشستن در یک کنسرت یا نمایش طولانی را فراموش کنید، زیرا این فرصتی را به شما نمی‌دهد که با آن فرد ارتباط برقرار کنید.

الویت قرار دادن گفتگو

به جای سرگرم کردن فرد مورد نظر، روی صحبت کردن تمرکز کنید. در اولین قرار معمولا همه افراد سعی می‌کنند طرف مقابل خود را بهتر بشناسند، اینکه او به چه چیزی علاقه دارد، شخصیتش چگونه است، اینکه آن فرد شوخ و بامزه باشد زیاد اهمیتی ندارد. به موضوعات ساده بچسبید، مانند گروه‌های موسیقی‌ای که دوست دارند، غذای مورد علاقه و یا اینکه دوست دارند به کجا سفر کنند. نشان دادن علاقه عمیق به طرف مقابل قطعا عاشقانه‌تر از تماشای یک فیلم است، بنابراین مطمئن شوید که به پاسخ‌های او به دقت گوش می‌دهید. احساس نکنید که باید در مورد چیزهای سنگین صحبت کنید. بحث‌های مربوط به سیاست، مذهب، و روابط را برای بعد نگه دارید. به آن اینگونه فکر کنید، آیا شما یک راه سرگرم‌کننده برای وقت‌کشی بودید یا طلوع خورشید را تماشا کردید، زیرا تمام شب را صرف صحبت کردن کردید؟

کنار گذاشتن تلفن همراه

تلفن همراه-موبایل
تلفن همراه-موبایلتلفن همراه-موبایل

به فرد مقابل خود توجه کامل خود را معطوف کنید. این ممکن است یک حرکت رمانتیک به نظر نرسد، اما برای اکثر مردم بسیار مهم است. به این فکر کنید که هر چند وقت یکبار بدون اینکه به آن فکر کنید گوشی خود را چک می‌کنید. حتما گوشی خود را خاموش کنید تا اصلاً به آن نگاه نکنید. در عوض، تمام توجه خود را به فرد مقابلتان بدهید. آن‌ها احتمالاً از این طریق ارتباط بیشتری را احساس خواهند کرد. نمی‌توانید گوشی خود را خاموش کنید؟ پس گوشی خود را روی حالت بی‌صدا قرار دهید و مراقب باشید که آن را مکرر چک نکنید.

عشق‌ورزی

هدیه دادن-عشق-رابطه
هدیه دادن-عشق-رابطه

هیچ چیز مانند عشق‌ورزی (لاس زدن) نشان نمی‌دهد که شما شوخ و سرگرم‌کننده و به آن‌ها علاقه‌مند هستید! چیزی بامزه و عاشقانه بگویید، مانند: “متاسفم چیزی که می‌گویم شاید یکم معذب‌کننده و خجالت‌آور باشد، اما من دور و بر دخترهای خوشگل دست‌پاچه می‌شوم.” هر چه می‌گویید، صادق باشید! در اینجا چند جمله دیگر وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید:
– “لباست خیلی بهت میاد.”
– “فکر می‌کنم همه اینجا به من حسادت می‌کنند. چون من با خوشتیپ‌ترین/زیباترین فرد در اتاق هستم.”
– “احتمالاً این را زیاد شنیده‌ای، اما لبخند زیبایی داری.”

تقدیم کردن یک آهنگ

از یک گروه موسیقی درخواست کنید تا برای او آهنگی بنوارند یا در بار کارائوکه خودتان یک آهنگ بخوانید. اگر در بار یا رستورانی هستید که موسیقی زنده یا دی جی دارد، آهنگ عاشقانه‌ای را که فکر می‌کنید طرف مقابلتان دوست دارد انتخاب کنید و آن را به او تقدیم کنید. اگر می‌خواهید یک کار جذاب و سرگرم‌کننده‌تر انجام دهید اما به همان اندازه پیشنهاد قبلی عاشقانه باشد، می‌توانید به یک بار کارائوکه بروید و آنجا یک آهنگ عاشقانه بخوانید و به او تقدیم کنید. فردی که با او قرار دارید ممکن است سورپرایز بشود یا خیلی از این کار خوشش بیاید و خوشحال شود، اما مهمتر از همه، او احتمالاً مجذوب تلاش شما خواهد شد. کی می‌داند؟ اگر به نظر می‌رسد که رابطه ممکن است به نتیجه برسد، حتی می‌تواند آهنگ شما شود.

نشان دادن زبان بدن بی‌پرده و مشخص

بدن خود را به سمت طرف مقابل خود بچرخانید کمی خم شوید. بازوهای خود را به جای ضربدری، که می‌تواند دفاعی به نظر برسد، باز و شل نگه دارید. شما می‌خواهید که زبان بدنتان باعث شود طرف مقابلتان آرام و راحت باشد. همچنین بسیاری از مردم هنگام صحبت کردن، وقتی کنار هم بنشینند راحت‌تر هستند تا روبروی یکدیگر.

نشان دادن محبت جسمانی

یک لمس ساده نشان می‌دهد که شما به آن‌ها علاقه‌مند هستید. می‌توانید شانه آن‌ها را مالش دهید، دستانشان را بگیرید یا فقط بازویشان را لمس کنید. لمس‌های کوچکی از این دست، ارتباطی ایجاد می‌کند که می‌تواند باعث شود شما در کنار یکدیگر احساس راحتی بیشتری کنید. برای انجام این کار تا پایان قرار منتظر نمانید. اگر قبل از اینکه یکی از شما برای بوسه شب بخیر جلو بیاید، تماس فیزیکی نداشته باشید، ممکن است برای هر دوی شما ناخوشایند باشد.

یافتن مکانی رمانتیک برای اولین بوسه

Romantic-love
چگونه-عشق-خود-را-ابراز-کنیم

اگر احساس و کشش متقابل را حس می‌کنید، از او بپرسید که می‌توانید او را ببوسید یا نه. اگر واقعاً با طرف مقابلتان کنار می‌آیید و همه‌چیز خوب پیش می‌رود و او شروع به لمس فیزیکی کرده است، ممکن است احساس عاشقانه نیز داشته باشد. نباید خود را به خاطر بوسه در اولین قرار چون فکر می‌کنید ممکن است کار درستی به نظر نرسد، تحت فشار قرار دهید. ممکن است این کار کاملا هم طبیعی به نظر برسد. شاید هر دوی شما در مقابل یک غروب زیبا به سمت یکدیگر برای بوسه خم شوید یا  هنگام گفتن شب بخیر، طرف مقابل شما را به سمت خودش بکشد. اگر هر دوی شما با ایده بوسیدن راحت هستید، پس عالی است!

مطالب مرتبط: چگونه در یک قرار عاشقانه جنتلمن و جذاب برخورد کنیم؟

خودت باش

هیچ چیز رمانتیکی در تظاهر به کسی که نیستید وجود ندارد. شما نمی‌خواهید طرف مقابل را فریب دهید. درعوض، در مورد اینکه چه کسی هستید بسیار باز و صادق باشید. خود واقعی و اصیل بودن عاشقانه است! به خود یادآوری کنید که آن شخص می‌خواهد با شما قرار ملاقات بگذارد، پس خودتان باشید. برای اینکه احساس آرامش و راحتی بیشتری در قرار ملاقات داشته باشید، لباس راحت بپوشید، با اعتماد به نفس رفتار کنید و خوش بگذرانید و لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *