چگونه در تخت رمانتیک و سکسی باشیم؟

همه کمی عشق بازی را دوست دارند. این برای یک رابطه عالی است، شما را به یکدیگر نزدیک‌تر می‌کند و فرصت‌هایی را برای شما و شریک زندگی‌تان ایجاد می‌کند تا یکدیگر را بهتر بشناسید. رمانتیک تر بودن در تختخواب نیز سخت نیست و تنها با چند حرکت ساده می‌توان نتایج خوبی به دست آورد. حال برای آشنایی با این حرکات ساده و به حداکثر رساندن لذت دوطرفه با شریک زندگیتان، ادامه این مقاله از زردنیوز را دنبال کنید.

شروع با کارهای ساده

در آغوش گرفتن

عشق بازی- بغل عاشقانه
عشق بازی- بغل عاشقانه

شریک زندگی خود را در آغوش بگیرید تا به صمیمیت و رابطه احساسی بین‌تان کمک کنید. در آغوش گرفتن یکدیگر یک فعالیت عاشقانه عالی است و نیازی به مهارت، آمادگی یا تلاش زیادی ندارد. همچنین یک راه عالی برای شروع تقریباً هر نوع فعالیت دیگری در اتاق خواب، از معاشقه‌گرفته تا یک صحبت جدی است. در این مرحله آهسته پیش بروید. قبل از اینکه به سمت چیزهای دیگر پیش بروید، برای مدت طولانی، حداقل 20 دقیقه یکدیگر را در آغوش بگیرید. به جای آن از این رمان برای صحبت کردن استفاده کنید و بدن و موهای آن‌ها را به آرامی نوازش کنید، و انگشت خود را روی استخوان ترقوه آن‌ها بکشید.

هنگامی که یکدیگر را در آغوش گرفته‌اید زمان بسیار خوبی برای صحبت در مورد رابطه و آینده‌تان است. این کار می‌تواند برای زوج‌هایی که تقریبا یک سال یا بیشتر با هم بوده‌اند، واقعاً عاشقانه باشد. در واقع، شما می‌توانید در مورد هر چیزی که می‌خواهید صحبت کنید. با این حال، این مسئله را به خاطر داشته باشید که صحبت در مورد نیاز به رفتن به فروشگاه مواد غذایی در روز شنبه خیلی رمانتیک نیست. برای معاشقه در رختخواب برنامه‌ریزی نکنید یا مستقیم و بی‌درنگ نگویید که می‌خواهید رابطه جنسی داشته باشید. رمانتیک بودن به معنای لطیف بودن است، بنابراین باید یا منتظر بمانید تا به طور معمول در رختخواب باشید یا راه دیگری برای جذب و کشاندن آن‌ها به رختخواب پیدا کنید و حال و هوای رمانتیک را ایجاد کنید. سعی کنید کمی عشق‌ورزی کنید و سپس دست آن‌ها را بگیرید و به سمت تخت هدایت کنید.

بوسه یا عشق‌بازی

بوسیدن
بوسیدن

اگر فکر می‌کنید در بوسیدن مهارت دارید و جایی برای پیشرفت ندارید، سخت در اشتباهید. هر کس همیشه می‌تواند با تکنیک خود بهتر شود و عملی کردن آن مهم‌ترین چیز است. بوسه و عشق‌بازی را نادیده نگیرید: هر دو می‌توانند بسیار رمانتیک باشند. وقتی صحبت از بوسیدن شریک زندگی‌تان به نفع چیزی جدید و هیجان‌انگیز است، عادت‌ها و روش‌های قدیمی خود را کنار بگذارید. برای بوسه‌های خود خلاقیت به خرج دهید. هر کک و مک و خال را ببوس. رژ لب بزنید با بوسه یک قلب بکشید. راه‌های زیادی وجود دارد که بوسیدن را عاشقانه‌تر، جذاب‌تر و به یاد ماندنی‌تر کنید.

ماساژ

دادن ماساژ به شریک زندگی‌تان کاری طلایی اما قدیمی برای رمانتیک بودن است. ماساژ بسیار آرامش‌بخش است و راهی عالی برای انجام فعالیت‌های عاشقانه دیگر است. شما حتی نیازی به قوی بودن ندارید. یک لمس آرام در مکان‌های مناسب همچنان به همان اندازه احساس خوبی خواهد داشت. سعی کنید یک بطری روغن ماساژ (یا روغن بچه، اگر پیدا کردن آن راحت‌تر است) را در یک کاسه آب گرم قرار دهید و قبل از شروع ماساژ و مالیدن روغن دستان خود را گرم کنید.

سورپرایز کردن

آن‌ها را با آنچه زیر لباس شما پیدا می‌کنند سورپرایز کنید. سرزمین عجایب گسترده‌ای که زیر لباس‌های بیرون ما پنهان شده‌است، فضایی است که به طور خاص برای خودمان و شریک زندگی‌مان محفوظ است. وقتی به آن‌ها جایزه می‌دهید و تشویقشان می‌کنید تا آنچه زیر لباس‌هایتان هست را پیدا کنند، واقعاً می‌تواند آن‌ها را غافلگیر کند، به خصوص اگر از آن دسته افرادی باشید که معمولاً چنین کارهایی را انجام نمی‌دهند. می‌توانید لباس‌های زیر زنانه سکسی بپوشید، یک یادداشت عاشقانه با ماژیک بنویسید، یا در روال اصلاح موهای زائد بدن خود خلاقیت به خرج دهید (مثلاً موهای ناحیه تناسلی یا سینه خود را به شکل قلب تبدیل کنید، اما مسلماً برای همه مناسب نیست). و با این کار و با استفاده از لباس‌هایتان قدم‌هایی فراتر از حد انتظار برمیدارید.

شرکت در عشق‌بازی متمرکز بر شریک زندگی

اگر تا این لحظه در عشق‌بازی مشارکت نداشته‌اید، اکنون بهترین زمان برای شروع است. اگر عشق‌بازی شما کمی… یک طرفه بوده است، اکنون زمان آن رسیده‌است که این مسئله را تغییر دهید. با معطوف کردن تمام توجه خود به لذت شریک زندگی خود، واقعاً توجه و قدرانی او را جلب خواهید کرد. یک روش خوب برای تحریک کردن زنان، رابطه جنسی دهانی است، زیرا این مؤثرترین شکل تحریک برای آناتومی او است. و برای مردان این است که لباس زیر سکسی بپوشید و به او اجازه دهید به آرامی آن را کشف کند، مانند باز کردن یک هدیه کریسمس.

یاد بگیرید چه بگویید

بیان صادقانه احساسات

عشق - علاقه - رفتار درست - دوست دختر خوب
عشق – علاقه – رفتار درست – دوست دختر خوب

بهترین مکان برای شروع این است که فقط به شریک زندگی خود بگویید که چه احساسی دارید. نیازی نیست نگران این باشید که واقعاً شیوا و خوش صحبت باشید. تا زمانی که از صمیم قلب صحبت کنید و در مورد احساسات خود صادق باشید، شریک زندگی شما بسیار تحت تأثیر قرار خواهد گرفت. به آن‌ها بگویید که چقدر برای شما مهم هستند و وجود آن‌ها در زندگی‌تان چه حسی به شما می‌دهد. این باعث می‌شود که آن‌ها احساس خوبی داشته باشند و به ایجاد یک حال و هوای واقعا رمانتیک کمک می‌کند. به عنوان مثال، می‌توانید چیزی شبیه این بگویید: “وقتی با تو هستم، همه چیز مانند بازگشت به خانه بعد از گم شدن است. وقتی با تو هستم، احساس می‌کنم قطب نمای خودم را دارم. دیگر هرگز گم نخواهم شد.”

استفاده از سخنان دیگران

همچنین می‌توانید مسیر سنتی را امتحان کنید و از آهنگ‌ها، شعرها و نقل قول‌های عاشقانه استفاده کنید تا احساسی گرم و مبهم در آن‌ها ایجاد کنید. این به ویژه اگر از کلماتی استفاده کنید که برای آ‌‌‌ن‌ها اهمیت زیادی دارد، خوب عمل می‌کند. نقل قول یکی از لحظات عاشقانه مورد علاقه آن‌ها از یک فیلم، به خاطر سپردن شعر مورد علاقه آن‌ها، یا خواندن آهنگ عاشقانه مورد علاقه آن‌ها، همه راه‌های عالی برای عشق‌ورزی هستند. فقط مواظب باشید که جملات خیلی لوس نباشند. شعرهای کلاسیک خوب برای استفاده عبارتند از “غزل 116” شکسپیر یا “جایی که هرگز به آن سفر نکرده‌ام، خوشبختانه فراتر از آن” از ای.ای. کامینگز.

صحبت درباره آرزوهایتان برای شریک زندگی خود

صحبت کردن در مورد همه چیزهای خوبی که برای شریک زندگی خود می‌خواهید، راهی عالی برای ابراز عشق خود است به گونه‌ای که نشان می‌دهد که تمام توجه شما روی آن‌ها است. این بسیار عاشقانه است و قلب آن‌ها را با عشق و محبت گرم می‌کند. می‌توانید در مورد اینکه چقدر می‌خواهید آن‌ها به رویای خود برسند یا چقدر می‌خواهید آن‌ها مجبور نباشند نگران چیزهایی باشند که در حال حاضر با آن‌ها دست و پنجه نرم می‌کنند، صحبت کنید. برای مثال، می‌توانید چیزی شبیه به این بگویید: «من واقعاً می‌خواهم بتوانی به دور دنیا سفر کنی و همه چیزهایی را که همیشه برای من تعریف می‌کنی ببینی. و من هر کاری که در توانم باشد انجام می‌دهم تا مطمئن شوم که به آرزویت می‌رسی.”

به آن‌ها بگویید چقدر جذاب هستند

گفتن اینکه همسرتان چقدر سکسی است می‌تواند بسیار رمانتیک باشد. گفتن این عبارت زمانی که شریک زندگی شما واقعاً خود را به عنوان فردی جذاب یا مطلوب نمی‌بیند بسیار مهم است. وقتی نشان می‌دهید که اینگونه به او فکر می‌کنید، احساس بهتری نسبت به خود پیدا می‌کند و اوقات بهتری را در اتاق خواب سپری می‌کند. چیزی شبیه این بگویید: “تو خیلی جذابی. من دوباره احساس می‌کنم یک نوجوان هستم…”

سکسی صحبت کنید

ما تمایل داریم که مکالمات سکسی را چندان رمانتیک ندانیم، اما مطمئناً می‌تواند باشد. صحبت‌ سکسی مرزها را باز می‌کند و شما دو نفر را به هم نزدیک‌تر می‌کند و راهی آسان برای صحبت درباره آنچه دوست دارید و می‌خواهید به شما می‌دهد. این می‌تواند کلیدی برای ایجاد یک رابطه رضایت‌بخش‌تر و طولانی‌تر باشد. چیزی شبیه این بگویید: “وقتی با زبانت این کار را می‌کنی خیلی خوشم می‌آید…”

مطالب مرتبط: استقامت جنسی؛ تکنیک‌های بالا بردن توانایی در سکس

خلاقیت به خرج دادن

تبدیل کردن اتاق خواب به یک مکان رویایی

اتاق خواب-تخت
اتاق خواب-تخت

شما واقعاً می‌توانید با تبدیل اتاق خواب خود به یک مکان رمانتیک، شریک زندگی خود را از پا درآورید. این یک گزینه عالی برای تولدها و سالگردها است، اما می‌توانید بدون مناسب نیز این کار را انجام دهید. گلبرگ‌های گل و شمع‌های معطر را برای ظاهری سنتی بیرون بیاورید یا می‌توانید از وسایل و تزئینات برای ایجاد تم خاص استفاده کنید. برای مثال، می‌توانید بخور، پارچه، بالش، و شاید یک لایه رنگ جدید بخرید تا اتاق را به شکل هندی تغییر دهید، قبل از اینکه به همسرتان نشان دهید چقدر می‌توانید از کاما سوترا بیاموزید. شما همچنین می‌توانید از یک موسیقی متن برای بهتر کردن فضا استفاده کنید. اگر چیزی مدرن‌تر و جذاب‌تر می‌خواهید، هر چیزی را از راوی شانکار یا انوشکا شانکار را امتحان کنید. همچنین می‌توانید پارچه‌ای فانتزی بخرید تا از سقف و دیوار آویزان کنید و یک اتاق غیرعاشقانه را به یک اتاق عاشقانه تبدیل کنید.

رنگ بدن شکلاتی

رنگ بدن شکلاتی یک راه عالی (و خوشمزه) برای عشق‌بازی با همسرتان است. این رنگ بدن که به راحتی از فروشگاه‌های لوازم جنسی یا خرده‌فروشی‌های آنلاین تهیه می‌شود، به شما امکان می‌دهد یادداشت‌های عاشقانه بنویسید و با استفاده پوست و زبان بازی کنید! حتی می‌توانید رنگ بدن شکلاتی را خودتان در خانه درست کنید.

غذا دادن به شریک زندگی

یک پیک نیک جذاب در رختخواب خود با غذاهای زیادی که برای غذادادن به همسرتان سرگرم‌کننده‌است، ترتیب دهید. می‌توانید آن‌ها را با انگور پوست کنده، توت فرنگی آغشته به شکلات یا شکلات‌های تند لوس کنید. در حین گوش دادن به یک موسیقی سکسی به نوبت به یکدیگر غذا بدهید. قبل از اینکه متوجه شوید، آماده‌خواهید بود که در عوض یکدیگر را بخورید.

یک سینمای کوچک در خانه

رفتن به سینما عاشقانه است، اما دوتایی تنها بودن در سینما حتی عاشقانه‌تر است. با این حال، همه نمی‌توانند یک سالن سینما را برای یک قرار عاشقانه اجاره کنند. در عوض می‌توانید یک سینما در خانه خود راه‌اندازی کنید. تلویزیون را به اتاق بیاورید یا از رایانه یا لپ‌تاپ استفاده کنید. حتی جایی برای فروش پشمک و پاپ‌کورن درست کنید تا شریک زندگی شما احساس کند که واقعا به سینما رفته‌است. این ایده خوبی است که سعی کنید فیلمی را انتخاب کنید که برای هردوی شما اهمیت داشته باشد. برای مثال سعی کنید اولین فیلمی را که با هم دیدید دنبال کنید.

گرفتن عکس

سکسی-تخت
سکسی-تخت

یک راه منحصر به فرد برای ایجاد فضای رمانتیک در اتاق خواب، گرفتن عکس‌های دو نفری و شهوانی‌ است. اینجاست که در اتاق خواب، در محیطی رمانتیک، عکس‌هایی از شما گرفته‌می‌شود. این عکس‌ها ممکن است برهنه یا با لباس‌ گرفته‌شود. این به شما بستگی دارد، اما داشتن عکس‌های سکسی و عاشقانه از یکدیگر بسیار عالی خواهد بود. همچنین بین حضور در رختخواب و هیجان و احساسات عکاسی در ذهن شما رابطه ایجاد می‌کند. شما می‌توانید عکاسانی را پیدا کنید که در این نوع عکاسی تخصص دارند یا می‌توانید خودتان این کار را انجام دهید. مطمئناً گرفتن عکس از خودتان به این ترتیب سخت خواهد بود، اما می‌توانید عکس‌های سکسی زیادی از یکدیگر بگیرید بدون اینکه به خاطر حضور فرد دیگری در اتاق معذب باشید.

توصیه‌ها

– بعد از رابطه جنسی یکدیگر را در آغوش بگیرید.
– هنگامی که همسرتان در حال صحبت کردن است، او را ببوسید.
– اتاق خواب را تمیز کنید و تخت را مرتب کنید. و نور فضا را کم کنید.
– قبل از شروع رابطه جنسی، غذای سبک و خوشمزه درست کنید و یکدیگر را در آغوش بگیرید.
– موزیک عاشقانه بگذارید.
– چیزهای خوشمزه به رختخواب ببرید – شکلات، توت فرنگی، انگور یا حتی تکه‌های یخ.
– به آنچه آن‌ها می‌خواهند گوش دهید، اگر نمی‌خواهند کاری را انجام دهید که ممکن است ناخوشایند باشد، آن را انجام ندهید.
– قبل از انجام هر کار دیگری حتما از آن‌ها رضایت بگیرید.
– تخت را مرتب کنید و روی آن گل‌هایی به شکل قلب بچینید. شمع‌های معطر نیز خوب خواهد بود.

مطالب مرتبط: چگونه در اولین قرار خود رمانتیک باشیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.