چگونه سکس دهانی بدون هیچ دردی را داشته باشیم

چگونه سکس دهانی بدون هیچ دردی را داشته باشیم؟

سکس دهانی داشتن بدون هیچ درد و ناراحتی شاید یکی از دغدغه‌های افراد باشند. چرا که خیلی از افراد به خاطر درد و ناراحتی که در هنگام انجام این کار احساس می‌کنند، ممکن است تمایلی به انجام این کار نداشته باشند. صدالبته که هرکس آناتومی و نقطه درد متفاوتی دارد. شما هم به عنوان شریک جنسی باید روشی را انتخاب و امتحان کنید که لذتی متقابل داشته باشد و هردو به یک میزان احساس لذت کنید.

در ادامه این مقاله اگر با ما در زردنیوز همراه باشید، به شما خواهیم گفت که چگونه یک اورال سکس یا سکس دهانی کم‌دردتری را داشته باشید.

گرم کردن

منظور از گرم کردن معاشقه قبل از سکس است. حرکاتی مثل بوسیدن، لیس زدن، نوازش و ماساژ دادن. دلایل زیادی برای این امر وجود دارد. ولی مهمترین دلیلش این است که با انجام این کار طرف مقابل را تحریک خواهید کرد که این کار را با لذت و میل بیشتری انجام دهد. شاید باور نکنید ولی اهمیت این امر به قدری است که بعد از معاشقه حرکات و فک و آرواره قوی تر خواهد شد!

ولی توصیه شده که حدالامکان از پوشیدن هرگونه لباسی خودداری کنید. بهترین و راحت ترین حالت این است که هر دو کاملا لخت باشید. با این کار لذت این عمل دو چندان خواهد شد.

صبر داشتن

وقتی که اولین مرحله یعنی معاشقه و نوازش را انجام دادید، نوبت تحریک اندام تناسلی است. وقتی که بوسیدید، لمس کردید و احساس کردید که هر دو به ارگاسم رسیدید نشان دهنده این است که به وقت مناسب این کار رسیدید.

یکی از نشانه های اوج لذت جنسی در دو طرف نفس نفس زدن است. این حالت نشان دهنده اوج لذت و التماس برای لذت بیشتر است. در این حالت است که می توانید سکس دهانی را انجام دهید. بدون اینکه کوچکترین دردی را حس کنید.

رسیدن به ارگاسم

یکی از مشکلاتی که ممکن است افراد داشته باشند، تجربه رسیدن به ارگاسم در طولانی مدت است. با استفاده از اورال سکس می توانید خیلی سریع تر به ارگاسم برسید و اوج لذت را تجربه کنید.مشکل بسیاری از افرادی که تازه کار هستند این است که رسیدن به ارگاسم را با خودارضایی انجام می دهند که به نسبت کار بسیار خشنی است. ولی با استفاده از این روش رسیدن به ارگاسم را خیلی بهتر و با لذت بیشتر تجربه خواهند کرد. این کار به تنهایی یک چالش خودآگاهانه برای ذهن شما خواهد بود.

رسیدن به ارگاسم از طریق سکس دهانی

کاهش درد

اگر در هنگام سکس درد زیادی را تحمل میشوید، یکی از وسایلی که به شما کمک می کند تا درد کمتری را احساس کنید استفاده از OhNut است. در این ویدیو نحوه استفاده از آن به شما نشان داده شده است. استفاده از این وسیله کمک می کند که درد کمتری را در هنگام سکس احساس کنید و سکس با کیفیت تری را داشته باشید.

اگر در اورال سکس حرفه ای نیستید می توانید با استفاده از OhNut یا ابزارهای مشابه آن امتحان کنید. با کمک این وسیله کاملا ایمن و نرم و لذت بخش است، می توانید احساس بهتری را در هنگام سکس دهانی داشته باشید بدون اینکه احساس حالت تهوع و یا حس بدی داشته باشید.

این وسیله قابل تنظیم است و دارای چهار حلقه اتصال دهنده و برجستگی های خیلی راحتی هست که به هم چسبیده شده و قابل جداشدن است. استفاده از این وسیله به شما کمک می کند که درد کمتری را احساس کنید و لذتی دوچندان به شما خواهد داد.

تحریک کردن بیشتر

اگر دیر به ارگاسم می رسید، استفاده از یک ماده محرک احساس بهتری را به شما خواهد داد. مثلا برای آقایان استفاده از ژل‌های لوبیرکانت است که با نعنا ساخته شده است احساس بی نظیر و منحصر به فردی خواهد داد. چرا که موجب تقویت جریان خون در ناحیه آلت می شود و باعث افزایش نعوظ و بیشتر کردن احساسات خواهد شد.

اگر این ابزارها را در اختیار ندارید، استفاده از روغن های گیاهی و یا خوراکی های خوشمزه این احساس را خواهد داد. مثلا استفاده از سس شکلات، عسل و دارچین و… که انتهای عصب را تحریک می کند و جریان خون را افزایش خواهد داد و در نتیجه در هنگام اورال سکس احساس بهتری را تجربه خواهید کرد.

سکس تراپیست

اگر در هنگام سکس دهانی و یا کلا به صورت کلی در هنگام سکس احساس درد زیادی دارید، خوب است که با یک درمانگر و سکس تراپیست این مشکل خود را در میان بگذارید. تمریناتی وجود دارد که می توانید برای آزاد کردن و یا تقویت فک خود انجام دهید تا بتواند بهتر و حرفه ای تر این کار را انجام دهید.

متوقف کردن!

در آخر اگر همه روش های بالا را امتحان کردید و به نتیجه ای که دلخواهتان است نرسیدید، انجام ندهید!

سکس یعنی لذت بردن ولی اگر این لذت بردن همراه با درد باشد هیچ لذتی برای هر دو طرف نخواهد داشت. برای به لذت رساندن شریک جنسی خود هیچ نیازی نیست که خود را اذیت کنید و آزار دهید.

سکس دهانی با کیفیت

حرف آخر

تجربه شما از انجام این کار چیست؟ آیا از روش خاصی برای انجام این کار استفاده می کنید؟ آیا فیلم خاصی در این مورد دیده اید؟ آیا شما هم در هنگام انجام این کار درد زیادی را تجربه می کنید؟

اگر دوست داشته باشید خوشحال می شویم که نظرات و تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

فراموش نکنید که در هنگام سکس هرچه بیشتر راحت باشید، بیشتر هیجان زده خواهید شد و شادتر خواهید بود و سکس با کیفیت تری را تجربه خواهید کرد. همین طور در نظر داشته باشید که در هنگام رابطه راحتی و لذت خود را در اولویت قرار دهید!

زردنیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *