رقصیدن؛ آیا می‌دانید با رقص چگونه می‌توانید همه را عاشق خود کنید؟

رقصیدن؛ آیا می‌دانید با رقص چگونه می‌توانید همه را عاشق خود کنید؟

آیا می‌دانستید که رقص داروی شفابخش خدایان باستان بوده است؟ آیا می‌دانستید که با رقصیدن می‌توانید زیبایی‌های اندام خود را به رخ همه بکشید؟ آیا می‌دانستید که با رقصیدن می‌توانید شریک جنسی خود را دیوانه کنید؟

 در واقع شاید نمی‌دانستید ولی با رقصیدن می‌توانید همه را عاشق و شیفته خود کنید!

در ادامه این مقاله از زردنیوز با ما همراه باشید تا بدانید که چگونه با رقصیدن می‌توانید همه را عاشق خود کنید!

 رقصیدن و ریتم گرفتن

اگر دوست دارید قبل از سکس شریک جنسی خود را دیوانه کنید، برای او برقصید!

اتاق خواب هم دقیقا مثل عروسی و یا مهمانی که می‌رقصید و ریتم می‌گیرید است. در اتاق خواب با رقصیدن می‌توانید به سکس خود ریتم دهید.

ریتم گرفتن از طبیعت سرچشمه می‌گیرد. نیاکان ما وقتی قصد انجام رقص‌های تشریفاتی خود می‌کردند از ریتم استفاده می‌کردند.  خیلی از همین نیاکان ما معتقد بودند که لقاح قبل از رقصدن انجام نمی‎گیرد.

رقصیدن راهی است که نشان دهیم ما به کسی پیوند عاطفی عمیقی داریم. با این کار می‌توانیم به راحتی کسی که ما را تماشا می‌کند تحریک کنیم.

او هم می‌تواند که با رقصیدن ما ریتم بگیرد و در سکس خود را با همین ریتم ما تطابق دهد. خوب است که در اتاق خواب و قبل از سکس برقصید. تا جایی که می‌توانید هیجان را چاشنی رقص خود کنید. شک نکنید که نتیجه خوبی حاصل خواهید کرد.

رقصیدن
رقصیدن

 راه مقابله با الکل

یکی از عاداتی که همه ما از کودکی داشتیم گوش دادن موسیقی و رقصیدن بوده است. این دو کاری بود که همه ما آن را همواره تا زمانی که بزرگتر شدیم انجام داده‌ایم.

وقتی هم که بزرگتر شدیم خوردن الکل را چاشنی رقصیدن خود کردیم. وقتی که کوچک‍تر بودیم همین رقصیدن موجب می‌شد که خیلی به چیزهای مختلف فکر نکنیم. ولی بزرگتر که شدیم حس کردیم که با خوردن الکل احساس راحت‌تری با این کار می‌کنیم.

در کودکی بدون که این به این فکر کنیم که رقص ما به این سبک می‌خورد یا نه شروع به رقصیدن می‌کردیم. ولی الان که بزرگ شدیم خیلی راحت نیستیم و کلا رقصیدن بدون خوردن الکل امری محال برای ماست.

اگر به صورت علمی به این موضوع نگاه کنیم، با خوردن الکل موجب آزاد کردن اندورفین در مغز خود می‌کنیم. ولی جالب است که بدانید که کاری که رقصیدن با مغز ما می‌کند دقیقا همان کاری است که الکل می‌کند.

به راحتی با رقصیدن بدون اینکه به چیزی فکر کنید می‌توانید به آزاد کردن اندروفین کمک کنید. بدون اینکه دچار عوارض بعد از خوردن مشروبات الکلی شوید، خیلی راحت می‌توانید به بهبود عملکرد مغز خود کمک کنید.

می‌توانید برقصید و شاد شوید و یک سکس هیجان‌انگیز را تجربه کنید.

 نشاط بخشیدن به روح و روان

ورزش کردن و رقصیدن از بسیاری جهات همانند هم هستند. انسان‌ها معمولا با ورزش کردن موجب آزاد کردن انرژی در بدن خود می‌شوند.

به راحتی با رقصیدن می‌توانید کلی انرژی بگیرید و بدن‌تان را همیشه آماده و به فرم نگه دارید. هر چه بیشتر فعالیت کنید و از بدن خود کار بکشید، می‌توانید انرژی بیشتری در سکس خود داشته باشید.

رقصیدن انرژی خیلی زیادی را به روح و جسم شما می‌دهد. خیلی‌ها این انرژی را در مشروبات الکلی و یا مواد مخدر  جستجو می‌کنند. ولی بدون اینکه به بدن خود آسیب برسانید با رقصیدن می‌توانید به روح و روان و جسم خود جلا ببخشید.

بالا رفتن اعتماد به نفس

بله رقص باعث افزایش اعتماد به نفس  در شما می‌شود!

با رقصیدن علاوه بر اندروفین می‌توانید هورمون‌های زیادی را ترشح کنید که موجب بالا رفتن اعتماد به نفس در شما می‌شود.

وقتی که شما تصمیم می‌گیرید جلوی عده‌ی زیادی برقصید، یعنی که تصمیم گرفتید که خود واقع‌تان باشید. با صرف نظر از تصورات قبلی یا قضاوت دیگران روبه‌روی هم می‌ایستید و شروع به انجام حرکات موزون می‌کنید.

وقتی که همه با شوق به شما نگاه می‌کنند و از رقصیدن شما لذت می‌برند، دقیقا همان موقع از جذابیت خود آگاه خواهید شد.

این احساس را به دست خواهید آورد که چقدر زیبا و جذاب هستید و چقدر قشنگ می‌رقصید که همه شما را نگاه می‌کنند. همین امر موجب می‌شود که اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید.

پس وقتی جایی بودید که موزیک دلخواه‌تان پخش شد هرگز خجالت نکشید و دست به کار شوید. اجازه دهید که موزیک شما را جلو ببرد و احساس خوبی نسبت به خود داشته باشید.

رقصیدن
رقصیدن

بالا بردن شوخ طبعی

رقصیدن به ما این امکان را می‌دهد که خود واقعی‌مان باشیم. از همه مهمتر اینکه کمک می‌کند که حس شوخ طبعی ما بالا برود. می‌تواند به ما این امکام را بدهد که با موزیک و حرکاتمان کاری جدید انجام دهیم و از آن لذت ببریم.

شاید این گونه می‌توان در مورد رقصیدن گفت که این یکی اجتماعی‌ترین هنرهای موجود است. خیلی راحت می‌توانید از این هنر و مهارت در اتاق خواب خود استفاده کنید و همسر خود را دیوانه‌ی خود کنید.

در رقصیدن ما با دیگران ارتباط چشمی برقرار می‌کنیم. او را لمس می‎کنیم و از صدا برای دست زدن به بدن و احساسات او می‌توانیم به راحتی استفاده کنیم.

با پخش کردن موسیقی در اتاق خواب، می‌توانیم هیجان سکس و رابطه خود را سرزنده نگه داریم. می‌توانیم با حس شوخ طبعی که در ما با رقصیدن به وجود می‌آید به یک شریک جنسی بازیگوش تبدیل  شویم و همسر خود را ترغیب کنیم که حرکات هیجان‌انگیزی را با شما امتحان کند.

خود واقعی بودن

رقص به ما این امکان را می‌دهد که دقیقا خود واقعی‌مان باشیم.

ما با رقصیدن دقیقا می‌توانیم خود را رها کنیم و از همه قید و بندها رها شویم. می‌توانیم خیلی بیشتر از آنچه که تصور کنید پر جنب و جوش باشیم و تمام ترس‌ها و نگرانی‌ها را کنار بگذاریم.

خیلی راحت می‌توانیم استعدادهای خود را به نمایش بگذاریم و وارد یک دنیای پر جنب و جوش دیگری شویم.

از همین رو با همین رقصیدن می‌توان به یک عاشق واقعی تبدیل شویم و به سکس و دنیای دو نفره خود یک رنگ دیگری بدهیم.

هیچ چیز در یک سکس با کیفیت بهتر از این نیست که ما خود واقعی خود باشیم. پس چه بهتر که رقصیدن را چاشنی رابطه خود کنیم و از آن نهایت لذت را ببریم.

به نمایش گذاشتن بهترین شما

بله رقصیدن بهترین ورژن از شما را با دیگران به نمایش می‌گذارد!

رقصیدن مزایای بی‌‌شماری دارد. یکی از این مزایا این است که می‌توانید اگر این کار را به صورت مداوم انجام دهید، وزن کم کنید. یکی دیگر از مزایای آن این است که می‌توانید بهترین ورژن از خودتان را با دیگران به اشتراک بگذارید.

با رقصیدن می‌توانید با بدن خود راحت باشید و از نمایش گذاشتن آن با دیگران خجالت نکشید. می‌توانید بیاموزید که چگونه به بهترین شکل بدن خود تکان دهید و با آن احساس راحتی کنیم.

از همه مهمتر می‎‌توانید کشف کنید که با چه حرکاتی که در رقص انجام می‌دهید در سکس خود نیز استفاده کنید. علاوه بر آن می‌توانید لایه‌های جسمی و احساسی را که  با آنها راحت نیستید را به راحتی از بین ببرید.

به بیان ساده‌تر رقص می‌تواند یک روش درمانی چند منظوره باشد.

بالا بردن تعادل و قدرت

برای رسیدن به تناسب اندام رقصیدن یک گزینه بسیار خوبی است. با رقصیدن همه بخش‌های بدن درگیر می‌شود و بدن را در جهات مختلف به حرکت وا می‌دارد.

حرکاتی که ما در زندگی روزمره خود داریم مثل پیاده روی، بالا رفتن از پله ها، تمرینات ورزشی ساده همچون دوچرخه سواری و استفاده از تردمیل را انجام می دهیم همگی در یک رده هستند. ولی رقصیدن باعث می‌شود بدن شما در هر جهتی حرکت کند.

همین امر موجب می‌شود که تعادل و قدرت بدن افزایش پیدا کند و بیشتر عضلات بدن به هنگام رقص درگیر شوند.  این نوع حرکات نه تنها قدرت بدن را بیشتر می‌کند بلکه باعث افزایش تعادل بدن هم می‌شود.

سلامت قلب و عروق

رقصیدن فایده‌های خیلی زیادی برای بدن دارد. یکی از همین مزایا در مورد سلامت قلب و عروق ماست. اگر بخواهید که قلب سالمی داشته باشید باید حداقل 150 الی 300 دقیقه در هفته تمرینات ورزشی متوسط تا شدید داشته باشید. یا اینکه 75 الی 150 دقیقه در هفته ورزش‌های ایروبیک شدید را انجام دهید.

در سبک از رقص می‌تواند تمرینات ورزشی عالی برای بدن باشد چون ضربان قلب زمانی که حرکات مختلفی را انجام می دهید افزایش پیدا می‌کند و کمک می‌کند که بهبود بهتری داشته باشد.

به چالش کشیدن مغز

اگر رقصیدن را امتحان کرده باشید حتما می‌دانید که این کار موجب به چالش کشیدن مغز شما می‌شود.

 برای اینکه بتوانید به خوبی برقصید باید تا جایی که می‌توانید قدرت تمرکز مغزتان را افزایش دهید.

در رقصیدن مغز باید مدام بر روی تغییراتی که در حرکات انجام می‌دهید تمرکز کنید. باید بتوانید که به راحتی حرکات و الگوها را در مغز پیاده کنید.

همین رقصیدن می‌تواند بهترین شکل از تمرین ذهنی برای شما باشد و به شما کمک کند صرف نظر از سنی که دارید مغزتان را به چالش بکشید.

کم کردن استرس

استرس چیزی است که همه‌ی ما به طور مرتب با آن مواجه هستیم. رقصیدن یک راه بی‌نظیر برای کاهش استرس است.

این کار به حرکت با ریتمی ثابت و تمرکز بر گام برداشتن کمک می‌کند تا آنجا که شما می‌توانید مشکلات روزمره‌ را برای یک دوره‌ی زمانی از یاد ببرید.

 رقصیدن با یک پارتنر یا در یک گروه، به کاهش استرس کمک می‌کند، چون با سایر آدم‌ها تعامل می‌کنید.

بالا بردن صبر و طاقت

طاقت و استقامت مقدار زمانی است که می‌توانید بدون وقفه و استراحت فعالیت داشته باشید. برای دوندگان این ویژگی می‌تواند باعث شود به جای مسابقه‌ّهای دو کوتاه در ماراتون‌ها شرکت کنند.

رقصیدن به افزایش استقامت‌تان کمک می‌کند و در عین حال مفرح و سرگرم کننده نیز هست. اگر با پارتنری یا در یک گروه می‌رقصید، در طول زمان متوجه خواهید شد، که قادر هستید برای مدت زمانی بیشتری برقصید.

این به خاطر آن است که استقامت‌تان افزایش پیدا کرده است. هر بار که می‌رقصید خودتان را به انجام فعالیت کمی بیشتر تشویق می‌کنید. بدون آنکه بدانید، تا زمانی که آخرین آهنگ پخش می‌شود در زمین رقص خواهید بود.

رقصیدن
رقصیدن

تقویت استخوان‌ها

با پا به سن گذاشتن، استخوان‌ها قدرت خود را از دست می‌دهند و شکننده‌تر می‌شوند، که این امر افتادن را بسیار خطرناک‌تر می‌کند.

 رقصیدن راه خوبی برای تقویت استخوان‌ها در گذر زمان است. با استفاده از پاها و دست‌ها در رقص، قدرت آن‌ها را افزایش خواهید داد.

در گذر زمان، این امر حتی موجب افزایش تراکم استخوانی نیز خواهد شد. تقویت استخوان‌ها، به پیشگیری از افتادن و کاهش خطر شکستگی و آسیب دیدن به هنگام افتادن‌ّهای اتفاقی کمک می‌کند ..

تقویت ریه

اگر ناراحتی ریه یا مشکل تنفسی دارید، می‌توانید سبکی از رقصیدن را انتخاب کنید که مناسب حال‌تان باشد.

ممکن است دوست داشته باشید با یک حرکت رقص آرامتر کارتان را شروع کنید، و وقتی ریه‌های‌تان قوی‌تر شد می‌توانید شدت فعالیت‌تان را افزایش دهید.

ممکن است دوست داشته باشید در مورد شروع رقص با پزشک‌تان مشورت کنید، اما اگر می‌توانید راه بروید و به اطراف حرکت کنید، پس باید قادر باشید سطح رقصی را که می‌توانید از عهده‌اش بر بیایید تعیین کنید.

 با بالا بردن بنیه‌تان از طریق رقص، همچنین قادر خواهید بود ظرفیت ریه‌تان را افزایش دهید و سریع‌تر و مدت زمان طولانی تری تحرک داشته باشید

تقویت استخوان‌ها

رقصیدن می‌تواند باعث آسیب بسیار کمی در استخوان‌ها بشود. استئوکلاست ها سریعا به ناحیه‌ی دچار استرس هجوم می‌برند.

با جذب استخوان آسیب دیده و ساختن استخوان جدید و قوی‌تر در آن ناحیه باعث کمک به بهبود سریع‌تر می‌شوند. در گذر زمان این امر استخوان‌ها را از آنچه قبلا بوده‌اند قوی‌تر می‌سازد.

حرف آخر

رقص به ما این اجازه را می‎دهد که همان چیزی باشیم که واقعاً می‌خواهیم باشیم. ارتباط با خود واقعی ما (و بدن ما) نه تنها بسیار جذاب است، بلکه می‌تواند توانایی ما در جلب رضایت دیگران و خود را در پشت درهای بسته تقویت کند.

زرد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.