گروپ سکس؛ راهنمای کامل و جامع در مورد سکس گروهی

گروپ سکس؛ راهنمای کامل و جامع در مورد سکس گروهی

داشتن گروپ سکس یا سکس گروهی یکی از فانتزی‌های جنسی خیلی از افراد بوده و است. داشتن یک رابطه جنسی همزمان چند نفر اگر جدا به این موضوع علاقمند باشید می تواند جدا جذاب باشد. ولی اگر بخواهید که این کار را انجام دهید و این کار را با تمام وجود خود احساس کنید. نیاز است که نکات زیادی را در این مورد بدانید. امروز در این مقاله از زردنیوز ما قصد داریم تا در مورد گروپ سکس و راهنمای کامل و جامع در مورد سکس گروهی را به شما بگوییم و یاد بدهیم.

قاعدتا اگر تا به حال تجربه انجام این کار را نداشته باشید و تازه کار باشید، داشتن گروپ سکس می تواند جدا کاری سخت و طاقت فرسا برای شما باشد.  در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا هرآنچه که در مورد این موضوع باید بدانید را به شما بگوییم.

انواع مختلف گروپ سکس

لازم است که بدانید که گروپ سکس چندین مدل مختلف دارد. اگر علاقمند به انجام آن باشید، باید در مورد آن آگاه باشید و انواع مختلف آن را بشناسید.

گروپ سکس

سه نفری یا Threesomes

گروپ سکس سه نفری می‌تواند گزینه مناسبی برای افرادی باشد که به تازگی دوست دارند این مدل را تجربه کنند. بعضی از زوج ها می توانند برای آوردن نفر سوم به حریم خصوصی و اتاق خواب خود از این مدل استفاده کنند. البته بسیار مهم است که هر دو نفر عمیقا به انجام این کار علاقمند باشند. هیچ مشکلی به ورود فرد سوم به حریم خصوصی خود نباشند. این مورد می تواند گزینه خوبی برای افرادی که در روابط دگرجنسگرایانه و یا لزبین هستند مناسب باشد. در مورد افراد گی، خیلی آنها شاید مایل به پذیرفتن یک مرد دیگر در رابطه نیستند.

در ایده‌آل‌ترین حالت این مدل از گروپ سکس اگر زنی با دو مرد همزمان باشد. بهترین حالت ممکن است و می تواند تجربه ای بی‌نظیر از یک فانتزی جنسی باشد.

تاب خوردن یا Swinging

این ورژن است گروه سکس در دهه 1960 بود که برای اولین بار رواج پیدا کرد. در این مدل معمولاً دو زوج به طور هم زمان با یکدیگر ممکن است جای خود را عوض کنند. این کار معمولاً در یک مکان واحد انجام می شود و حتی ممکن است در همان اتاق اتفاق بیفتد. تاب خوردن یا Swinging می تواند  یک گزینه عالی برای زوج هایی باشد که می خواهند در شرایط کاملاً مشخص با دیگران رابطه جنسی را برقرار کنند.

مهمانی بازی یا Play Parties

مهمانی بازی پوزیشنی از گروپ سکس است که افراد به طور آشکار به داشتن رابطه جنسی می پردازند. در این مدل از گروپ سکس ممکن است به صورت کامل نرمال وارد یک مهمانی شوید. شروع به خوش گذرانی کنید. در این مهمانی ممکن است مملو از افرادی باشند که دوست دارند خیلی آزادانه باهم به معاشرت بپردازند. البته ممکن است که آنها خیلی درگیر فعالیت های جنسی هم نباشند. هیچ مشکلی هم ندارد و همه چیز هم می تواند کاملا عادی باشد.

در مدل های رایج این گروپ سکس ممکن است تجربه ای از رابطه جنسی در مقابل افراد دیگر در جلوی همه را داشته باشید. البته که هر پارتی یا مهمانی می تواند اشکال مختلف خود را داشته باشد. به خاطر داشته باشید به طور معمول اگر واقعا مایل به انجام این مدل سکس هستید باید خودتان هم یکی پای قضیه باشید. به قول خودمانی بتوانید به افراد دیگر که مایل به داشتن سکس هستید نخ بدهید.

در شهرهای بزرگی مثل نیویورک و سانفرانسیسکو خیلی راحت می توانید به عضویت گروه هایی در بیایید که هر از گاهی برنامه های این چنینی را ترتیب می دهند. شما می توانید در آنها شرکت کنید. در شهر تهران هم بارها در مورد این پارتی ها زیاد شنیده ایم. کافیست که با افرادی که در این موارد آشنا دارند کانکت شوید. تجربه ای بی نظیر از یک گروپ سکس رویایی را داشته باشید.

در نظر گرفتن خط قرمزها

قبل از اینکه وارد چنین رابطه‌ای شوید، باید همه چیز را مدنظر قرار دهید. خوب است که با علم کافی وارد این رابطه شوید. مثلا به این فکر کنیدکه چه اتفاقی خواهد افتاد؟ آیا با داشتن گروپ سکس ارضا خواهید شد؟ آیا شما در کانون توجه این جمع سه نفره قرار خواهید گرفت؟ آیا از اینکه شریک جنسی خود را در حال سکس کردن با یک فرد دیگر ببینید راحت هستید؟ و هزاران خط قرمز دیگر که شاید خیلی با آنها راحت نباشید!

 هیجان و فانتزی های شما هرآنچه که باشد قطعا مهم است. باید دقیقا بدانید که چه اتفاقی در آن جمع سه نفره اتفاق خواهد افتاد. قبل از هر چیزی مرزهای خود را برای خودتان تعیین کنید. در صورتی که با تمامی این چیزهایی که در ذهن خود و ساختید. مطمئن شدی بعد وارد چنین رابطه ای شوید.

اگر مورد یا چیزی بود که خیلی با آن راحت نبودید، خیلی راحت به کسانی که با شما قرار است وارد چنین رابطه ای شوند صحبت کنید. تعیین مرزها بخشی از این فرآیند است. راحتی و لذت بردن از آن را برای راحت تر و بیشتر خواهد کرد. ایده داشتن رابطه جنسی در مقابل کس دیگر می تواند ترسناک باشد. ولی اگر از قبل در مورد آن فکر کرده باشید، قطعا همه چیز جور دیگری خواهد بود.

پیدا کردن افراد مایل به گروپ سکس

وقتی که تصمیم خود را در مورد داشتن این رابطه گرفتید و تمامی مرزها را برای خود مشخص کردید. وقت آن رسیده که به دنبال فرد یا افرادی برای این کار باشید. انجمن های زیاد مثل برخی کلوپ های خاص و یا گروه های LGBTQ زیادی هستند که در آنها شما می توانید شریک های جنسی زیادی برای خود باشید.

با جستجو در شبکه های اجتماعی می توانید این کلوپ و یا افرادی که مایل به چنین رابطه های هستند را پیدا کنید. البته اگر خارج از کشور زندگی می کنید شاید خیلی راحت این گروه ها را پیدا کنید و مشکلی را برای این مورد نداشته باشید. ولی اگر در ایران زندگی می کنید و این امکان را نداشته باشید که به راحتی با چنین افرادی در ارتباط باشید، این خود شمایید که باید فرصت ها را برای خود بسازید.

با کمی جستجو و پرس و جو با افراد مختلف می توانید افراد زیادی را پیدا کنید. بعد می توانید با هماهنگ شدن با آنها در ارتباط باشید.

بهترین شیوه‌ها برای گروپ سکس

 گروپ سکس
گروپ سکس

در ایمنی کامل

قبل از هرکاری روش‌ها و پوزیشن هایی که ایمن‌ترین مدل ها هستند را پیدا کنید. قبل از شروع آنها را آنالیز کنید. اگر در مورد این پوزیشن ها مطمئن نبودید و احساس می کنید که با آنها احساس ناراحتی می کنید و یا از هر لحاظ ایمن نیست، با شرکای جنسی خود در میان بگذارید. همیشه قبل از هرکاری اطمینان حاصل کنید که همه پروتکل را در مورد محافظت از بیماری STI و یا مقاربتی و یا کنترل بارداری را رعایت کنید.

شناخت قوانین

اگر دوست دارید که در مهمانی شرکت کنید و قرار است این کار را در مهمانی انجام دهید. از قبل در مورد قوانین مهمانی بدانید و بدون هماهنگی کاری را انجام ندهید. مثلا ممکن است که امکان آوردن یک همراه را با خود داشته باشید و یا اینکه اصلا این امکان را نداشته باشید. دانستن قوانین در مورد این دست رویدادها کمک بسیار بزرگی به شما خواهد کرد که بدون هیچ استرسی این کار را انجام دهید.

تعیین مرزها

قبل از شروع و انجام این کار خوب است که مرزها را تعیین و رعایت کنید. خوب است که از قبل در مورد بایدها و نبایدها صحبت کنید و در مورد کارهایی که مایل به انجام دادنش نیستید صحبت کنید. به عنوان مثال ممکن است که طرف مقابل شما هیچ تمایلی نداشته باشد که شما و یا دیگران رابطه دهانی یا اورال داشته باشد. ممکن است شخص دیگری خیلی به داشتن رابطه آنال راحت نباشد و ….

به خاطر داشته باشید که حتما صحبت کنید که آیا واقعا دوست دارید که در جمع باشید و سکس نداشته باشید و فقط دوست دارید افراد دیگر را همراهی کنید. خوب است که از قبل تمامی شرط و پی ها در مورد این موضوع را کرده باشید و بعد وارد رابطه شوید. چرا که ممکن است یکی از افراد با مرزهایی که شما برای خودتان مشخص کردید راحت نباشد و آن را نپذیرد!

تمرین کردن و ابراز خواسته ها

قبل از شروع و انجام هر کاری باید بتوانید که با شرکای خود صحبت کنید! همان طور که گفته شد خوب است که خیلی واضح و روشن در مورد علائق و خط قرمزهای خود با صحبت کنید. می توانید با هم پوزیشن هایی که قصد انجام دادنش را دارید تمرین کنید و ایده آل ترین پوزیشن را برای خود پیدا کنید.

مثلا می توانید صحبت کنید که آیا سکس با صدا را دوست دارید یا بی صدا، دوست دارید همدیگر را ببوسید یا نبوسید و یا اینکه خیلی راحت در مورد فانتزی های خود صحبت کنید و تا جایی که امکانش را دارید بتوانید خواسته ها و فانتزی های همدیگر را عملی کنید.

هرگز از ابراز جزئیات نترسید و خیلی راحت در مورد آنها صحبت کنید تا بهترین احساس را از کاری که قصد انجام دادنش را دارید برسید.

شروع رابطه

اگر برای اولین بار است که قصد انجام این کار را دارید، شاید کمی سخت و عجیب و یا خجالت آور برای شما به نظر برسد. هرگز نباید خجالت بکشید و خیلی راحت باشید. اگر کمی برایتان این کار مشکل است خیلی راحت با چند نوشیدنی الکلی و ریلکس شدن دست به کار شوید.

اگر در این کار تازه کار هستید و خیلی راحت نیستید و می ترسید که نتوانید در مقابل فرد سومی این کار را انجام دهید، می توانید این کار را به صورت تمرینی با کسی که با او احساس راحتی می کنید انجام دهید تا به قول معروف یختان آب شود. شاید همیشه اولین بار، تجربه ی راحتی برای شما نباشد ولی شک نکنید که فقط برای بار اول این کار برای شما مشکل باشد و در نهایت همه چیز عادی شود.

زردنیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *