چه روش‌هایی باعث افزایش عشق و علاقه‌ی دوست‌دخترتان به شما می‌شود؟

چه روش‌هایی باعث افزایش عشق و علاقه‌ی دوست‌دخترتان به شما می‌شود؟

اگر نگران سرد شدن و از بین رفتن رابطه‌ی خود با دوست‌دخترتان هستید و یا اگر احساس می‌کنید که احساس دوست‌دخترتان به شما مثل اوایل رابطه نیست، باید سخت‌تر تلاش کنید تا بتوانید او را در کنار خود نگه دارید. اگر واقعا عاشق دوست‌دختر خود هستید و نمی‌توانید زندگی بدون او را تصور کنید، باید بر روی حس دوست داشتن او کار کنید و یک دوست‌پسر با فکر و با دقت باشید و شور عشق و تب و تاب خود را نسبت به او زنده نگه دارید. اگر می‌خواهید دوست‌دخترتان بیشتر به شما عشق بورزد، روش‌هایی که در زیر آمده است را با دقت مطالعه کنید.

1- با تعریف و تمجید بیشتر، کاری کنید که دوست‌دخترتان احساس خاص بودن کند

اگر می‌خواهید توجه دوست‌دخترتان را به خود جلب کنید، باید کاری کنید تا او متوجه اهمیت شما نسبت به خودش بشود. این کار را می‌توانید با گفتن اینکه چه چیزی او را بسیار خاص می‌کند و با تعریف و تمجید معنادار از او و در زمان درست و مناسب انجام دهید.

  • می‌تواند از یک جنبه‌ی چشمگیر از شخصیت  او تعریف کنید. به عنوان مثال به او بگویید: “این واقعا خیلی خوبه که می‌تونی با هرکسی به راحتی ارتباط برقرار کنی، چه جوری این کار را انجام می‌دهی؟” یا “تو خیلی سختکوشی، من آرزو می‌کنم که ای کاش می‌تونستم به اندازه‌ی تو درس بخونم.”
  • باید به دوست‌دخترتان توجه کنید و متوجه لباس نو یا مدل جدید موی او بشوید و با گفتن برخی جملات او را تحت تاثیر قرار دهید. به عنوان مثال به او بگویید: “من عاشق لباس جدیدتم، واقعا بهت می‍اد.”

2- در انجام کارهایش به او کمک کنید

یک راه دیگر که باعث می‌شود دوست‌دخترتان احساس خاص بودن کند و متوجه حس دوست داشتن و حمایت شما نسبت به خودش بشود، انجام دادن کارهایی است که اهمیت شما را به او نشان می‌دهد. این می‌تواند به معنای آوردن ناهار در یک روز پر مشغله‌ی کاری برای او، رساندن او به مکانی که می‌خواهد برود و یا کمک در تمیز کردن خانه‌اش بعد از مهمانی باشد. البته شما نمی‌خواهید که او فکر کند شما توله سگ خانگی‌اش هستید و یا می‌تواند از شما سواستفاده کند، بلکه باید هر زمانی که می‌توانید به او کمک کنید، به شرط اینکه او نیز همین کار را برای شما انجام بدهد.

  • ممکن است وقتی که از دوست‌دخترتان سؤال می‌کنید که آیا به کمک نیاز دارد، با انکار او مواجه شوید، اما اگر می‌بینید که واقعاً به کمک شما نیاز دارد، باید تا آنجا که می توانید به او کمک کنید.

3- از علایق و اهداف دوست‌دخترتان حمایت کنید

اگر می‌خواهید دوست‌دخترتان احساس خاص بودن کند، نباید مثل آبنبات چوبی با او رفتار کنید. شما باید به چیزهایی که به آن‌ها اهمیت می‌دهد و درباه‌یشان نگران است، اهمیت بدهید و خواستار موفقیت او باشید. به عنوان مثال زمانی ‌که دوست‌دخترتان در یک مسابقه شرکت کرده، اگر می‌توانید باید به تماشای مسابقه‌اش بروید و یا اگر به دنبال پیدا کردن یک شغل است، باید با جمع‌آوری آگهی‌های استخدامی به او کمک کنید.

  • اگر دوست‌دخترتان ناراحت است، باید در کنارش باشید و با صحبت کردن به او دلداری بدهید، نه اینکه همراه با او احساس ناامیدی کنید.
  • اگر دوست‌دخترتان یک روز سخت و مهم در پیش رو دارد، به او انرژی مثبت بدهید و برایش آرزوی خوش‌شانسی کنید و بگویید که به او فکر خواهید کرد.

4- درباره‌ی زندگی‌اش از او سوال کنید

شما نمی‌خواهید که دوست‌دخترتان فکر کند که واقعا به او اهمیت نمی‌دهید. به محض اینکه رابطه‌ی خود را با او نزدیک کردید، باید درباره‌ی زندگی‌اش، دوران کودکی تا رابطه با دوستان و والدینش، علایق و سرگرمی‌هایش و همچنین درباره‌ی هدف‌هایش در آینده و هفته‌ی که در پیش‌رو دارد، از او سوال کنید. اهمیت و علاقه‌ی خود را نسبت به این موضوع که او چه کسی است و چگونه بزرگ شده، نشان دهید و زمانی که درباره‌ی خودش با شما صحبت می‌کند، با او ارتباط چشمی برقرار کنید و تمام توجه‌تان را به او بدهید.

5- در طول روز با دوست‌دخترتان در ارتباط باشید

اگر می‌خواهید که دوست‌دخترتان متوجه اهمیت شما نسبت به خودش شود، حداقل یکبار در طول روز با تلفن زدن و یا پیام فرستادن از حالش باخبر شوید و با انجام این کار به او نشان دهید که حتی اگر همراهش نیستید و کیلومترها از او فاصله دارید، به یادش می‌باشید. می‌توانید این کار را بعد از رخ دادن یک اتفاق مهمی که از آن آگاهی دارید، مثلا بعد از امتحان یا یک مسابقه انجام دهید.

  • البته این کار را با وسواس انجام ندهید و هر پنج دقیقه یکبار به او زنگ نزدید تا باعث این شوید که دوست‌دخترتان تلفن همراهش را بر روی شما خاموش کند. اگر او با دوستان دخترش بیرون است، به جای اینکه به هر بهانه‌ی با او تماس بگیرید، بگذارید که از بودن با آن‌ها لذت ببرد و فکر نکند که شما حسود هستید و همه‌ی عشق و توجه او را برای خود می‌خواهید.

6- با دوست‌دخترتان مهربان باشید

این حقیقت دارد که برخی مردان علاقه‌ی به گرفتن دست دوست‌دختر خود ندارند، اما زمانی که با هم هستید، می‌توانید با انجام کارهایی مثل گرفتن دست، نوازش کردن مو، گذاشتن دست خود بر روی بازو یا زانوی او زمانی که صحبت می‌کند و انداختن دست خود دور کمرش، محبت و عشق خود را به او نشان دهید.

  • زمانی که با دوست‌دخترتان هستید، لازم نیست تمام مدت دست او را بگیرید. بلکه انجام این کار هرازگاهی توجه و اهمیت شما را به او نشان می‌دهد. شما همچنین می‌تواند به عنوان مثال یک یا دو بار زمانی که در سینما هستید، دست دوست‌دخترتان را به نشانه‌ی محبت فشار دهید.
  • شما مجبور نیستید که دوست‌دخترتان را در مکان‌های عمومی ببوسید، اما بوسه در زمان سلام و خداحافظی اهمیت شما را به او نشان می‌دهد.

7- برای گوش دادن به صحبت‌های دوست‌دخترتان زمان بگذارید

بسیاری از مردان به عنوان یک شنونده‌ی خوب شناخته نشده‌اند، اما باید این مهارت را در خود تقویت کنند. بار دیگری که دوست‌دخترتان با شما صحبت می‌کند، به دقت به حرف‌هایش گوش دهید، به چشم‌هایش نگاه کنید، وسط حرفش نپرید و تمام عواملی که باعث حواس‌پرتی می‌شوند از خود دور کنید و برای نشان دادن اینکه او را درک می‌کنید، سوال‌های بیشتری بپرسید و اگر از شما توصیه‌ای می‌خواهد، برای دادن بهترین راهکار، اول مطمئن شوید که همه‌ چیز را می‌دانید.

  • زمانی که دوست دخترتان با شما صحبت می‌کند، تلفن موبایل خود را کنار بگذارید، زیرا زمانی که او درباره‌ی موضوع مهمی با شما صحبت می‌کند، این کار می‌تواند باعث عصبانیتش شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.