چگونه یک دختر را عاشق خودمان کنیم؟

چگونه یک دختر را عاشق خودمان کنیم؟

چگونه یک دختر را عاشق خودمان کنیم؟

چه کسی دوست ندارد عاشق شود؟ تقریبا تمام مردم جهان می خواهند عاشق شوند و این موضوع به اندازه هشتک کارداشیان محبوب است. اگر شما به یک دختر علاقمند شدید و می خواهید او هم به شما علاقمند شود، روش های زیادی وجود دارد که با استفاده از آن می توانید حس علاقه به خودتان را در یک دختر ایجاد کنید شما می توانید از روش های کلامی و غیر کلامی برای ایجاد این حس استفاده کنید. همچنین باید ویژگی های طبیعی خود را به او نشان دهید و خودت را همانطور که هستی به او معرفی کن و نکته آخر  این که به آن دختر احترام بگزارید.

درک جاذبه

چگونه یک دختر را عاشق خودمان کنیم؟

1. در قدم اول باید بدانید که جذابیت بدنی چگونه عمل می کند. فعل و انفعالات بیو شیمی  اساسی ترین علت ایجاد احساسات، افکار و امید در عشق می باشد. علت این که ما یک عاشق سفت و سخت می شویم مواد شیمی درون مغز است،گروهی از انتقال دهنده های عصبی به نام مونوآمین ها (دوپامین ، نوراپی نفرین و سروتونین)  در ما احساسی ایجاد می کنند که ما تصور می کنیم یک شخص خاص جذاب است.

دوپامین یکی از مواد شیمیایی در مغز ماست که مسول ایجاد حس خوب  در بدن می باشد. هنگامی که این ماده در مغز شما ترشح می شود شما احساس لذت و رضایت از بدست آوردن یک پاداش دست می دهد که باعث میشود شما یک عمل را چند بار تکرار کنید. و زمانی که شما جذب یک فرد می شوید این ماده شیمیایی در مغز شما ترشح می شود به همین علت شما همیشه در تلاش هستید تا دوباره او را ببینید.

نوراپی نفرین، که بعضاً به عنوان نورآدرنالین نیز شناخته می شود  البته با آدرنالین تفاوت دارد، این ماده پیام هایی را به سیستم عصبی مرکزی شما منتقل می کند. نوراپی نفرین  وقتی ترشح می شود در شما حس استرس  ایجاد می شود و ضربان قلب شما بالا می رود.

سروتونین دیگر ماده شیمیایی که عملکرد های متفاوتی مانند تنظیم دمای بدن و رفتار های جنسی را انجام می دهد. زمانی که شما به یک شخص خاصی جذب می شوید، ترشح سروتونین باعث می شود دمای بدن شما کاهش یابد و پوست شما کمی براق شود. به همین علت است که می گویند عشق باعث زیبایی صورت می شود.

یک محقق در دانشگاه راتجرز اظهار داشت كه كمتر از یك ثانیه طول می كشد تا مغز تصمیم بگیرد كه فرد را جذاب بداند یا نه. به همین علت ممکن است یک نفر در همون ثانیه اول از شما خوشش آید و به شما جذب شود یا نه هیچ علاقه ی در ثانیه اول نسبت به شما نداشته باشد.

اگر کسی به شما جذب نشد، ربطی به شخصیت شما ندارد چون افراد به هیچ قدرت کنترل این مواد بیوشیمی در بدن خود را ندارند و این به خاطر علائق آن ها می باشد که یک فرد برایشان جذاب است و فرد دیگر برایشان هیچ جذابیتی ندارد. به عنوان مثال، برخی از خانم اصلا به مردانی که ریسک پذیرند جذب نمی شود در حالی که آن ها از مردان محتاط بسیار خوششان می آید.

درک این که چگونه رفتار کنید تا جذاب شوید مانند یک راز و جادو است که فهم آن کمی سخت می باشد. با این حال آنچه در وجود همه ی ما آشکار است عشق و جذابیت می باشد که در وجود همه ی ما وجود دارد. و اصلا با مغز و هوش ما ربط ندارد و گاهی اوقات واقعا فعل و انفعالات شیمی است که در بدن ما رخ می دهد.

چگونه یک دختر را عاشق خودمان کنیم؟

2.به خودت توجه کن. به طور کلی زنان به مردانی جذب می شوند که مراقب خود هستند. این مراقبت شامل تمیز بودن و ظاهری سالم داشتن می شود. این که بدن سالمی داشته باشید نشانه دهنده این موضوع است که آلت تناسلی شما ورزیده است و این اساسا ناشی از داشتن یک ژن قوی و سالم است. و این که یک شخص مرتب هستید نشانه ی احترام و اعتماد به نفس شما به خودتان است که باعث جذب افراد مختلف به شما می شود.

البته این بدان معنی نیست که شما باید یک دونده یا بدنساز باشید، فقط لازم است برای اینکه حس سلامتی و اعتماد به نفس داشته باشید در یک سالن ورزشی عضو شوید و با ورزش کردن جذاب تر شوید. همیشه سعی کنید بهترین نسخه نسبت به خودتان باشید و همیشه به این موضوع توجه کنید لازم نیست بهترین ظاهر را داشته باشید تا جذاب به نظر آید.

چگونه یک دختر را عاشق خودمان کنیم؟

3.برای موفقیت یک مرد کامل شوید. بزرگترین تاثیری که شما در یک فرد می گذارید در دیدار اولتان است که با توجه به ظاهر شما  این برداشت ایجاد می شود. شما اگر در فضای مجازی یک فرد با تعاملات اجتماعی بالایی باشید و از خود یک نمای عالی به دیگران نشان دهید، ولی اگر در قرار اولتان با یک دختر  بدنتان بوی بدی بدهد یا لباس های نامناسب پوشیده باشید، این ظاهر شما تمام تصور های که فرد با توجه به چت ها ی شما در فضای بدست آورده است را از بین می برد.

حواستان به بوی بدنتان باشد. عموما اکثر زنان جامعه به خاطر بوی بدی که بدن مردان می دهد از آن ها جدا می شوند. شخصی که به طور مداوم به حمام نمی رود، از اسپری خوشبو کنند استفاده نمی کند و لباس های کثیف که بو می دهد را می پوشد به احتمال زیاد در رابطه با زنان ناموفق خواهد بود.

مراقب بدن خود باشید.امکان این که زنی عاشق مردی که چاق است یا اگزما دارد و یا طاس می باشد وجود دارد. اما هرچه شما به ظاهر خود بیشتر برسید امکان اینکه زنان بیشتری به شما جذب شوند  بیشتر می شود و شما حس اعتماد به نفس بیشتری خواهید داشت.

لباس های جذاب بپوشید. در هر جامعه ای این که چه نوع لباسی جذاب است متفاوت می باشد و شما باید با توجه به جامعه ای که در آن زندگی می کنید لباسی را انتخاب کنید که از شما یک مرد زرنگ و با اعتماد به نفس ایجاد کند. اگر لباس شما ساده و یا عجیب باشد این سیگنال را به اطرافیان می دهد که شما در ارتباط اجتماعی با دیگران مشکل دارید.

چگونه یک دختر را عاشق خودمان کنیم؟

4. به سیگنال های زبان بدن توجه کنید. شما می توانید از زبان بدن به صورت هوشیارانه استفاده کنید (مانند چشمک زدن به کسی) یا ناخودآگاه استفاده کنید (مانند قرمزی لب ها یا گشاده شدن مردمک چشم ها). افراد پیام های مختلفی را از طریق زبان بدن منتقل می کنند شما می توانید جذابیت را نیز از طریق زبان بدن انتقال دهید. چند پیام که از طریق سیگنال های زبان بدن انتقال داده می شود به شرح زیر است:

 • من در دسترس هستم: این پیام نشان دهنده این است که شما شریک زندگی ندارید و اعتماد به نفس شما بالا است و از نظر عاطفی متعادل هستید.
 • من علاقه مند هستم: این پیام زمانی داده می شود که شخصی به شما سلام می کند و مکالمه ای دوستانه و حتی گاهی اوقات عاشقانه انجام می دهد.
 • من بی ضرر هستم: شما از این پیام بدن متوجه می شوید که این شخص هیچ رفتار پرخاشگرانه یا “عجیب” ای  ندارد.
 • من زیبا هستم: شما با این پیام می فهمید که این شخص  ظاهری سالم ، جوان ، پرانرژی دارد.
 • من برای رابطه آماده هستم: در این حالت زبان بدن باز و آرام است.
چگونه یک دختر را عاشق خودمان کنیم؟

5. به زبان بدن باز توجه کنید. علائم مربوط به زبان بدن باز به شما می گوید که “من در دسترس هستم” و “من برای رابطه آماده هستم”  . اگر شما این علائم را دیدید یعنی طرف مقابل شما از لحاظ روحی و روانی آماده پذیرش این رابطه می باشد. در رفتار های طرف مقابل به دنبال این موارد بگردید:

 • خندیدن
 • برقراری ارتباط چشمی با شما
 • ایستادن یا نشستن در کنار شما با بازو ها و پاهای آرام
 • اگر با هم صحبت می کنید، به دقت به حرفای شما گوش می دهد.
 • از فاصله دور مدام شما را نگاه می کند و یک لحظه نگاه نمی کند و دوباره نگاه می کند، خیره نمی شود ولی مدام با چشمانش به دنبال شما می گردد.
چگونه یک دختر را عاشق خودمان کنیم؟

6. به دنبال علائم باشید که نشان می دهد برای آن شخص جذاب هستید. برخی از علائم که در بدن ظاهر می شوند ناخودآگاه است و فرد هیچ کنترلی بر روی این این رفتارها ندارد. شما می توانید با توجه به این رفتار ها متوجه شوید که فرد به شما جذب شده است یا نه؟ و آیا این عشق دو طرف است؟

 • سرخ شدن گونه ها
 • لب های قرمز و یا لکه دار
 • مردمک های گشادشده
 • فرد فاصله بین خودش و شما را کم می کند مثلا اگر کیفی بین شما وجود دارد آن را بر می دارد تا فاصله تان از بین برود.
 • ضربان قلب شدید یا تند نفس کشیدن
 • لیس زدن لب ها
 • انجام دادن کارهای تکراری مثلا  وزن خود را از یک طرف به طرف دیگر تغییر می دهد و دوباره پس چند لحظه این کار را تکرار می کند.

به یاد داشته باشید: هیچ یک از این رفتارها به طور قطعی به معنای جذب شدن یک دختر  به شما نیست. در حالی که  وجود این علائم  به تنهایی نشانه خوبی می باشد، حتی اگر به نتیجه ی نرسید. مثلا دختری با لپ های قرمز که مردمک چشم هایش نیز گشاده است و حتی زمانی که کنار شما می نشیند کیف خود را بین خودش و شما نگذارد و دقیق کنار شما می نشیند، شاید این موضوع فقط نشان دهنده راحتی اوست و مردمک چشم هایش نیز بخاطر آمدن از دکتر باشد.

چگونه یک دختر را عاشق خودمان کنیم؟

7.به نحوه لبخندی زدن فرد توجه کنید. لبخند واقعی  یک زن ممکن است نشانه این باشد که می خواهد در نظر شما جذاب باشد. (همچنین ممکن است این لبخند فقط یک لبخند دوستانه باشد، بنابراین باید علاوه بر علائم بدن فرد مقابل به علائم مربوط به زبان بدن خود  نیز توجه کنید.) دقت کنید که وقتی شخص لبخند می زند از چه عضلات صورت خود استفاده می کند تا  بفهمید که آیا لبخند او واقعی است یا نه ؟

لبخندهای اصیل، که به آن لبخند دوچن نیز می گویند، در این نوع لبخند از عضلات اطراف چشم و همچنین دهان استفاده می شود. در لبخندهای تقلبی معمولاً فقط عضلات اطراف دهان حرکت می دهند و ممکن است این لبخند ها محکم یا خالی به نظر برسند. کسی که واقعی لبخند می زند حتی چشمانش نیز به شما لبخند می زند و شما می توانید این را احساس کنید.

چگونه یک دختر را عاشق خودمان کنیم؟

8. نشان دهید که به فرد مقابل علاقمند هستید. زمانی که مطمئن شدید فرد مقابل شما به شما نظر دارد، می توانید با چند تا از علائم زبان بدن نشان دهید به او علاقمند شده اید.

 • با او تماس چشمی برقرار کنید و لبخند بزنید.
 • در هنگام نشستن کمی به او نزدیک شودید مثلا اگر با یک اکیپ چند نفری به کافی شاپ رفته اید، هنگام نشستن دور یک میز صندلی کنار او را انتخاب کنید.
 • اگر با او صحبت می کنید یا به او نگاه می کنید، سر خود را کج نمائید. کج کردن سر نشانه علاقه است.
چگونه یک دختر را عاشق خودمان کنیم؟

9. باهاش صحبت کنید. در مکالمه کردن با یک نفر موضوعی که بسیار مهم می باشد این است که چگونه صحبت را آغار کنید. شروع کردن صحبت خودش یک هنر است و بسیار افراد نمی داندد چگونه صحبت را شروع کنند تا بتوانند به نتیجه دلخواه خود برسند. در حالت کلی سه روش برای شروع یک صحبت وجود دارد:

مستقیم بروید سر اصل مطلب و صادقانه درخواست خود را بگویید برای شروع می توانید از جملاتی مانند ” من فکر می کنم شما خیلی ناز هستید” و یا ” من خجالتی هستم، اما دوست دارم با شما صحبت کنم” استفاده کنید. به طور کلی، مردها تمایل دارند برای شروع مکالمات با آن ها از این روش استفاده شود.

صحبت را با حرف زدن در مورد مسائل کلی شروع کنید و مستقیم سر اصل مطلب نروید. شما می توانید  از اجملاتی مانند “” درباره این مکان چه فکری می کنید” یا ” آیا شما معمولا به این مکان می آیید” استفاده کنید.

صحبت را با شوخی و مسخره بازی آغاز کنید، البته ممکن این نوع شروع صحبت زننده باشد و فرد مقابل از این شروع صحبت راضی نباشد. معمولا این نوع شروع صحبت برای شکست یخ طرف مقابل مناسب است ولی در حالت کلی روشی پر ریسک برای شروع صحبت می باشد و کمتر شخصی از این روش برای شروع صحبت با یک خانم استفاده می کند.

اگر می خواهید با یک دختر رابطه برقرار کنید بهتر است از روش دوم برای شروع صحبت استفاده کنید. و طبق تحقیقاتی که انجام شده است کسانی که از روش شزوع صحبت مستقیم استفاده می کنند دارای رابطه های طولانی مدتی هستند در حالی که کسانی که از روش شوخ طبعی استفاده می کنند روابط کوتاه مدت و ناپایداری دارند.

چگونه یک دختر را عاشق خودمان کنیم؟

10.لمس کردن.اگر احساس کردی که طرف مقابل به شما علاقمند شده است، می توانید با یک لمس کوچک از این موضوع مطمئن شوید. لمس کردن یک روش عالی است تا از دوست داشت طرف مطمئن شوید و هم علاقه خود را به او نشان دهید. اگر چند ماهی با یک دختر صحبت کردید و با او آشنا شدید می توانید دست یا بازو او را بسیار کم لمس نمائید. هیچ گاه دختر را که از او سیگنال های قوی مبنی بر علاقه داشتن به شما را دریافت نکرده اید لمس نکنید. حتی اگر  این سیگنال ها را دریافت کردید آن گاه نیز با احتیاط او را لمس کنید. بهترین حالت این است که صبر نمائید تا او شما را ابتدا لمس کند.

اگر دختری را لمس کردید و او ناراحت شد از او معذرت خواهی کنید و تا یک مدت  این کار دوباره امتحان نکنید. احترام به یک شخص باعث می شود تا او به شما جذب شود  هیچ گاه کسی را به زور لمس نکنید. و نکته بعد حتما به تقکر و فرهنگ طرف مقابل توجه کنید یک دختر مذهبی بسیار نسبت به لمس شدن حساس است در حالی که دخترانی با تفکرات باز تر نسبت به لمس شدن هیچ حساسیت ندارند.

اگر طرف مقابل شما خواهان لمس باشد پس از این که شما او را لمس نمائید هیچ عکس العملی نشان می دهد و به کار خود ادامه می دهد که این نشان دهنده این موضوع است که او نیز به شما علاقمند است.

شگفت انگیز

چگونه یک دختر را عاشق خودمان کنیم؟

1.زندگی کن. هیچ دختری از پسری که در تمام طول روز در خانه می نشیند و کاری انجام نمی دهد خوشش نمی آید. اگر  می خواهید دختری به شما علاقمند شود از خانه خارج شوید و کارهای خاصی انجام دهید این کارها باعث می شود زنان مختلف به شما جذب شوند. به دنبال یادگیری و تحقیق و بررسی باش و ویاهایی که دارید را دنبال کنید، زندگی شاد و مفرحی داشته باش چون افرادی که این چنین زندگی داردند بسیار جذاب و مقتدر هستند.

آیا دوست دارید یک کارآفرین باشید؟ یا می خواهید یک کتاب بنویسید؟ و…. هرکاری که دوست دارید انجام دهید چون دختران به مردانی با شور، عزم و اراده جذب می شوند. حتی پس از  برقراری رابطه به دنبال منافع خو باشید چون اگر به فکر خودتان نباشید تبدیل به یک مرد وابسته می شوید که این باعث می شود دیگر جذابیت برای دختر مورد علاقه خود نداشته باشید.

چگونه یک دختر را عاشق خودمان کنیم؟

2.خصوصیات دوست داشتنی خود را به او نشان دهید. هیچ شخصی نمی تواند تصمیم بگیرد که من عاشق چه کسی بشوم و یا عاشق چه کسی نشوم، چون عشق معمولا در طول زمان  و با توجه به اخلاق و رفتار شما ایجادمی شود. زمانی که با یک شخص در رابطه هستید بگذارید او شخصیت شما راببیند و  با توجه به ویژگی های رفتاری که دارید به شما جذب شود. زنان معمولا ار مردانی که خوش صحبت، مهربان و صادق هستند خوششان می آید، هر چه این خصوصیات در بدن شما زیاد باشد شما شخص جذاب تری می شوید. عوامل دیگری مانند احترام، سخت کوشی و شعور نیز در جذابیت اثر گذار هستند.

همچنین مطالعات نشان می دهد که زنان بیشتر به شخصیت های که اجتماعی هستند اهمیت می دهند.

چگونه یک دختر را عاشق خودمان کنیم؟

3. شوخ طبع باشید. این موضوع واضح است که دختران مردانی را دوست دارند که شوخی می کند و باعث می شود آن ها لبخند بزنند، در واقع شوخ طبعی یک علم می باشد. هر چند وقت یکبار با دوستان خود شوخی کنید و شوخی های که موجب خنده دوستان شما نمی شود را به یاد داشته باشید تا در برابر دوست دختر های خود از این شوخی ها استفاده نکنید این کار به یادگیری شما در زمینه شوخ طبعی کمک می کند. زمانی که با یک دختر در جایی تنها هستید شوخی می تواند گزینه خوبی برای شکستن تنش باشد.

به یاد داشته باشید حتی اگر آدم شوخ طبعی نیستید حداقل در جمع ها به حرف های دیگران بخندید این کار باعث می شود که شما فردی دوست داشتنی به نظر آید. مخاطب خوب بودن به اندازه شخص شوخ طبع بوودن با اهمیت می باشد.طنز تلخ یا طعنه آور ایده خوبی نیست، شما باید از طنز مثبت، که فضا را کمی تلطیف دهد استفاده کنید. به عنوان مثال، اگر شما در یک کافی شاپ هستید، ممکن است چیزی مثل این بگویید: “من می شنوم که دو نوع آدم وجود دارد: قهوه و افراد غمگین. شما چی فکر میکنید.” این طنز اصلا خوب نیست.

چگونه یک دختر را عاشق خودمان کنیم؟

4. شوخ طبع و سرزنده باشید. یکی از مهمترین چیزهایی که دختران و پسران در شریک زندگی به دنبال آن هستند، شوخ طبعی و سرزندگی می باشد. چگونه می توان تبدیل به یک فرد شوخ و سرزنده شد؟ شما می توانید با تبدیل کردن مسئله ریاضی به یک آهنگ یا تبدیل هر کار معمول و خسته کننده مانند مطالعه به یک کار جالب و خنده دار، خود را یک فرد شوخ و سر زنده نشان دهید. سعی کنید زیاد مسائل را جدی نگیرید و نکته آخر اینکه قادر به خندیدن به خودتان باشید.

  تفریح و خوش گذرونی را دوست داشته باشید، گشاده رو و سرگرم کننده باشید، داشتن این ویژگی ها سبب می شود که دختران احساس کنند شما پرخاشگر و مقید نیستید و در کنار شما احساس راحتی می کنند.

چگونه یک دختر را عاشق خودمان کنیم؟

5. اعتماد به نفس داشته باش. برای اینکه واقعاً دوست داشتنی باشید، باید اعتقاد داشته باشید که ارزش این را دارید که دیگران به شما علاقمند شوند. دختر ها به مردهایی که احساس کوچک بودن می کنند علاقه ندارند، بنابراین اعتماد به نفس داشته باشید و لی واقع گرا باشید و بدانید که در چه کارهای خوب هستید چون یک انسان در همه کارهای خوب و عالی نیست. پس  لاف و خودنمایی نکنید اما نترسید و  هر از گاهی کارهای جدیدی را امتحان کنید.

تفاوت بین اعتماد به نفس واقعی و غرور در این است که فرد در مورد خودش چگونه فکر می کند. اعتماد به نفس واقعی به این معنی است که شما می دانید که چه کسی هستید و از این بابت احساس راحتی و خوشحالی می کنید. اما فرد مغرور اغلب نیاز به رقابت و کنار زدن دیگران دارد تا خودش احساس اطمینان و راحتی کند.کنار گذاشتن دیگران توسط این افراد به خاطر این موضوع می باشد که این شخص حس کند که دیگر کسی از او بالاتر نیست. شخصی که اعتماد به نفس دارد نیاز به تحقیر نمودن دیگران ندارد تا خودش را بزرگ نشان دهد.

اگر احساس می کنید که در یک کار خوب نیستید، بهتر است این موضوع را با شوخی مطرح کنید. به اشتباهات و کار های احمقانه ای که انجام می دهید، و همچنین چیز هایی که در مورد خودتان دوست ندارید بخندید. مثلا “جدی می خواهید من با شما برقصم. من در رقصیدن نا بلد هستم و رقصیدن من برای خودم و دیگران خطر دارد. برای همه بهتر است که من نرقصم.”

برنده شدن در قلب او

How to Get a Girl to Fall in Love with You

1. او را بشناسید. شناختن یک فرد فقط شامل  روز و محل تولد او نمی شود بلکه باید با او در مورد مسائل مختلف زندگی صحبت کنید مثلا بدانید که او از چه چیزی می ترسد ( و چرا می ترسد) یا از انجام چه کاری خجالت می کشد و اطلاعاتی از این قبیل از او بدست آورید. به طور کلی باید درک کنید که او چگونه فکر می کند و به چه چیز هایی اعتقاد دارد. این اطلاعات به شما کمک می کند که او را با تمام ویژگی هایی خوب و بد دوست داشته باشید و او از این که شما به این اندازه به او اهمیت می دهید خوشحال می شود.

یک راه خوب برای شروع این  سوالات این است که صحبت را با سوال های معمولی شروع کنید، برای این کار می توانید از لیستی که آرتور آرون، روانشناس اجتماعی  ایجاد کرده است استفاده کنید در این لیست 36 سوال مختلف وجود دارد که به شما کمک می کند تا با تمام اخلاقیات و ویژگی های یک فرد آشنا شوید. سوال های که در این لیست وجود دارد خلاقانه و  صریح می باشد، و سوالتش بسیار جالب تر از سوال در مورد فیلم مورد علاقه است.

به عنوان مثال ، می توانید از او  این سوال بپرسید که “آیا می خواهید مشهور شوید؟ از چه طریق؟ “یا” چه اتفاقی باعث می شود که یک روز  برای او عالی شود؟ “. این امر نه تنها این فرصت را به شما می دهد تا با او بهتر آشنا شوید، بلکه به او نشان می دهید که نظرات او برای شما با اهمیت است و همچنین شما فکر می کنید که او شخص باهوشی می باشد.

How to Get a Girl to Fall in Love with You

2. بفهمید که او انجام چه کاری را دوست دارد. سپس کاری که او  علاقمند به انجام آن است را با او انجام دهید. این کار باعث می شود که او با شما احساس راحتی بیشتری کند و به شما اطمینان پیدا کند و بداند که از سمت شما به او  هیچ صدمه ای نمی رسد. اگر او  با شما احساس راحتی بیشتری بکند، به شما نزدیک می شود، دست شما را می گیرد و یا حتی شما را می بوسد.

ممکن است او دوست داشته باشد به گشت وگذار برود، اسب سواری کند، به خرید برود یا آشپزی نمائید او به هر کاری علاقمند بود در انجام آن کار او را همراهی کنید. از  دوست دختر خود بپرسید دوست دارد در اوقات فراغت چه کاری انجام دهد و انجام چه فعالیتی باعث می شود او حس سرزندگی و شادی کند، از این طریق به دوست دخترتان می فهمانید که حاضرید هر کاری برای  خوشحالیش  انجام دهید و این باعث می شود که او بیشتر شما را دوست بدارد.

How to Get a Girl to Fall in Love with You

3.با او یک قرار عاشقانه بزارید. برای ایجاد حس دوست داشتن نیاز به قرار های عاشقانه نیست ، ولی اگر می خواهید عشق خود را شکوفا کنید باید برخی اوقات او را به یک قرار رمانتیک ببرید. برای یک قرار ملاقات عاشقانه می توانید او را به سینما، کافی شاپ یا رستوران ببرید، یا می توانید به یک پارک تفریحی یا حتی یک خانه خالی از سکنه او را ببرید. طبق تحقیقات انجام شده حس هیجان و خطر در یک قرار ملاقات رمانتیک باعث آزاد شدن ماده شیمیایی در مغز می شود که باعث افزایش محبت و دوست داشتن بین دو نفر می شود.

این که چه زمانی باید یک دختر را به قرار ملاقات عاشقانه دعوت کرد، بسیار مهم می باشد. به طور کلی اگر احساس کردید که هر دو به یکدیگر علاقمند هستید و آمادگی ایجاد یک رابطه پایدار را دارید، بهترین زمان برای گذاشتن یک قرار ملاقات رمانتیک است. اما اگر احساس کردید دوست دختر شما هنوز آمادگی ایجاد یک رابطه را ندارد بهتر با او یک قرار دوستانه ساده بگذارید. شما قبل از ایجاد هر رابطه ای باید ابتدا یک رابطه دوستانه با او داشته باشید، چون اگر شما یک رابطه دوستانه با یکدیگر نداشته باشید او در برابر ایجاد یک رابطه عاشقانه مقاومت می کند.

How to Get a Girl to Fall in Love with You

4. عشقت را ابراز کن. شاید ابتدا رابطه ای که بایکدیگر دارید لازم باشد با علامت و رفتار خود به او بفهمانید که دوستش دارید ولی از یک مرحله به بعد باید به صورت واضح به دختر مورد علاقه خود بگویید که دوستش دارید. چون اگر مدت طولانی بگذرد و شما به او ابراز علاقه نکنید شاید آن دختر تصور کند که برداشت اشتباه از رفتار شما داشته است و شما هیچ علاقه ای به او ندارید به همین خاطر  او را از دست بدهید. بهتر است در زمان و مکان مناسب عشق خود را به او بگویید.

How to Get a Girl to Fall in Love with You

5. در مورد خودتان همه چیز را نگویید. گاهی اوقات برای اینکه نشان دهید چقدر  شخصیت شما خوب است یا چقدر او را دوست دارید تصمیم می گیرید همه چیز را در مورد شخصیت و زندگی تان به دختر مورد علاقه خود بگویید، این کار به دو دلیل خوب نیست:

دلیل اول، این کار بدان معناست که شما باید زیاد صحبت کنید در نتیجه دوست دختر شما باید کمتر صحبت کند و شما زمان کمی را صرف گوش دادن به او می کنید که این کار اصلا خوب نیست چون ممکن است او احساس کند برای شما اصلا اهمیت ندارد.

دلیل دوم، ممکن است شما خیلی زود در مورد چیزها صحبت کنید که اصلا لازم نیست دوست دختر شما بداند. چند روز اول  اصلا نیازی نیست که شما در مورد روابط گذشته و دوست دختر های قبلی خود برای او توضیح دهید چون این کار باعث می شود که ذهنیت او نسبت به شما خراب گردد.

این جمله به این معنا نیست که همه چیز را از او پنهان کنید، بلکه شما باید همه چیز را برای دوست دختر خود توضیح دهید تا بتوانید یک رابطه پایدار داشته باشید ولی باید هر چیز را در زمان خودش توضیح دهید. همچنین هنگام صحبت کردن به این مورد توجه کنید که همه آن اندازه که او صحبت می کند  و اطلاعاتی راجع به خودش با شما در میان می گذارد شما هم به همان مقدار صحبت کنیدو اطلاعاتی در مورد خودتان به او بدهید.

How to Get a Girl to Fall in Love with You

6. به او فضا بدهید. این به معنای ناز کردن کرد دخترا ن نیست بلکه آن ها می خواهند کمی فکر کنند و بر اتفاقاتی که اطرافشان می افتد کنترل پیدا کنند. زورگویی و محدود کرد دختران به جای این که آن ها را بیشتر عاشق شما کند برعکس عمل کرد و آن ها را از شما دور می کند. به دوست دختر خود نشان دهید که به تنهایی او احرام می گذارید این کار باعث می شود تا آن ها بیشتر به شما علاقمند شوند.

 البته وقتی به او فضا می دهید، بیش حد نیز از دوست دختر خود دور نشوید و مرتبا از طریق تلفن با او در تماس باشید و به او نشان دهید که بهش علاقه دارید و دوریش برای شما سخت می باشد. اگر با او در این مدت تماس نگیرید شاید احساس کند که بهش علاقمند نیستید، بنابراین همیشه از دور حواستان به او باشد تا این حس بهش دست ندهد.

اگر رابطه تان تازه شروع شده است و همه چیز به خوبی پیش می رود  به او بگویید که اگر می تواند جمعه به دیدن شما بیایید تا یکدیگر بیرون بروید و بیشتر با هم آشنا شوید. و بعد از اینکه به خانه برگشتید پیامی به او بدهید که  واقعا روز خوبی داشتید و دوست دارید به زودی دوباره اورا ملاقات کنید.

 با دادن فضای  که به او نشان دهید که چقدر بهش اعتماد دارید. شما در واقع با این کار به او می گویید: “من با شما وقت خوبی گذرانده ام و شما را دوست دارم ، اما  بخاطر اینکه شما هم کمی فکر کنید  و ببینید چقدر این رابطه برای شما مهم است .” دخترا عاشق مردانی هستند که به نظرات و تفکراتشان احترام می گذارند نه مردانی که هیچ اهمیت برای اعتقادات و نظرات طرف مقابل ندارند.

ذهن خود را باز نگه دارید

How to Get a Girl to Fall in Love with You

1.او را قضاوت نکنید. هر زنی همانند شما دارای شخصیت مختص به خودش است. مراقب باشید در ذهن خود یک چارچوب از رفتار ها را ایجاد نکنید که اگر زنی خارج از این چارچوب عمل کرد پس زن خوبی نمی باشد. او یک ماشین نیست که در آن گزینه های مختلف وجود داشته باشد و شما هر کدام را خواسته اید انتخاب کنید تا او براساس انتخاب شما کار کند. شما باید تصمیم بگیرید آیا می توانید با این طرز فکر و شخصیت زندگی کنید یا نه؟ اما اگر نتوانستید، سعی نکیند هیچ گاه او را به چیزی غیر از خودش تبدیل کنید.

اگر تصمیم دارید با او زندگی کنید باید او را با تمام طرز فکر ها و عقایدی که دارد بپذیرید، سعی نکنید او را تغییر دهید.به طرز فکر او انتقاد نکنید و تصور نکنید می توانید به یک باره او را تغییر دهید او را همانطور که هست بپذیر. اگر می خواهید از او جدا شوید لازم نیست به او بگویید که تو یک شخصیت بد داری و او را خرد کنید.

How to Get a Girl to Fall in Love with You

2. از او انتظار نداشته باشید. در واقع اگر شما بتوانید بیشتر انتظارات خود را از دیگران از بین ببرید صد در صد آدم شادتری خواهید بود. ما معمولا از دیگران انتظارات غیر منطقی داریم و وقتی آن ها انتظارات ما را برطرف نمی کنند، عصبی و ناراحت می شویم.

البته این جمله به این معنا نیست که نباید شما از دیگران انتظار داشته باشید یا آن ها نباید از شما انتظار هیچ کار داشته باشند. خیلی خوب است که اگر ما توانایی کاری را داریم و آن را برای دیگران انجام دهیم ولی اگر نشد دیگر ناراحت نشویم. خوب است که به شما  احترام  بگذارنند و با محبت رفتار شود یا شما به دیگران احترام بگزارید و با آن ها مهربان باشید.

با این وجود، اگر انتظاری از دختر مورد علاقه خود دارید به او بگویید او توانایی خواندن ذهن شما را ندارد. پس اگر انتظاری از او دارید بگویید تا از یکدیگر ناراحت نشوید. ولی اگر گفتید و او نتوانست انجام دهد زیاد ناراحت نشوید شاید در توانش نیست که انجام دهد مثلا زود آماده شدن برای خانم های کاری سخت است چون آن ها دوست دارند زیبا به نظر برسند.

How to Get a Girl to Fall in Love with You

3. چشمان خود را به روی گزینه های بیشتر باز کنید. اگر یک دختر خاص عاشق شما نشد، زیاد دلگیر نشوید و سعی نکنید دختری که به شما حسی ندارد را مجبور کنید! نا امیدی هرگز جذاب نیست. با دختران بیشتر آشنا شوید به اجتماع بروید. اگر دوستی از شما دعوت کرد، نترسید به  جمع دوستان جدید بروید، شما هرگز نمی دانید چه موقع ممکن است با آن شخص خاصی ملاقات کنید، شخصی که  ضربان قلبتان بالا ببرد.

گاهی اوقات، هنگامی که شما به دنبال عشق می گردید،  روبرو شما در می آید. جهان به روش های عجیب و غریب کار می کند. به خصوص اگر اخیراً واقعاً خیلی سخت تلاش کرده اید، یا فکر می کنید انرژی شما تمام شده است، نترسید از موانع ممکن است هر لحظه عشق ایجاد شود. ناامید نشوید ولی گاهی اوقات بهتر است کمی خود را عقب بکشید تا دختران دنبال شما بگردند.

رفتار متقابل داشته باشید با او

How to Get a Girl to Fall in Love with You

1. به افکار، احساسات و عواطف او احترام بگذارید. سعی کنید موضوعات را از دیدگاه او ببینید.به او نشان دهید به نظراتش توجه می کنید، حتی اگر با نظراتش مخالف باشید. این کمک می کند که او در مورد همه چیز سوال کند تا اینکه شروع به فرضیه چینی نمائید. وقتی او در مورد افکار یا احساسات خود با شما صحبت کرد، گوش دهید. اگر متوجه نشدید چرا او ناراحت است از ” من” استفاده کنید یعنی بگویید من می خواهم ناراحتی تو رو برطرف کنم اما من هرچه فکر می کنم نمی فههم تو چرا ناراحت شدی، آیا می تونی توضیح بدهی چرا ناراحت شدی؟

How to Get a Girl to Fall in Love with You

2. همیشه با خودتان و با او صادق و رو راست باشید. صداقت اعتماد ایجاد می کند، اگر اعتماد از بین برود، هرگز برنمی گردد. از  لحظه ای که اعتماد از بین برود دیگر او همیشه به شما مشکوک خواهد بود. هدف واقعی خود را از رابطه بگویید. در مورد برنامه ها، خواسته ها و  آرزو هایتان صادقه و صریح صحبت کنید. حتی اگر او  آن ها را قبول نداشته باشد، شما حداقل شروع به صحبت کرده اید و می توانید با هم فکری یکدیگر اختلافات را از بین ببرید و با طرز فکر یکدیگر بیشتر آشنا می شوید.

بین صریح و صادق بود با چک کردن تفاوت وجود دارد. لازم نیست پیام های خود را به کسی نشان دهید تا اثبات کند که شما قابل اعتماد هستید. نیازی نیست که در هر دقیقه و  هر لحظه گزارش دهید. این یک رفتار نامطلوب است و به روابط سالم تعلق ندارد.

How to Get a Girl to Fall in Love with You

3. به حرف های او گوش کنید. برای این که یک چیز را به خوبی بیاموزید  باید با صبر به سخنان دیگران گوش کنید. گوش دادن به صحبت های دیگران باعث می شود راحت تر با آن ارتباط برقرار کنید، در یک رابطه سالم هر دو طرف به حرف های یکدیگر گوش می کنند.

هنگامی که دوست دختر شما در حال صحبت است به حرف های او گوش کنید، هرگز زمانی که او هنوز صحبت می کند حرفش را قطع نکنید، بگزارید حرفش را بزند سپس شما به او پاسخ بدهید. اگر چیزی را به خوبی متوجه نشدید از او بخواهید به طور واضح و روشن آن موضوع را دوباره برای شما تشریح کند. یا با استفاده از این جملات “من مطمئن نیستم که درست متوجه شده ام، آیا منظور شما از این جمله این بود؟” از ایجاد سوء تفاهم جلوگیری کنید.

از پرخاشگری منفعلانه خودداری کنید. پرخاشگری منفعل هنگامی اتفاق می افتد که دوست دختر شما از شما سؤال می کند که آیا از چیزی ناراحت هستید و شما با این که ناراحتید می گویید: ” نه، چرا ناراحت باشم؟” این کار باعث می شود به رابطه شما صدمه وارد شود و شما از یکدیگر دور شوید. درباره علائق خود صریح و صادقانه صحبت کنید.

از جملاتی با  “من” استفاده کنید ، مانند “من خیلی ناراحت شدم، چون تو  سه شنبه قبل با من تماس نگرفتی.”  به جای استفاده از ” تو فراموش کردی به من زنگ بزنی و این منو ناراحت کرد” در حالت دوم دوست دختر شما یک حالت دفاعی می می گیرد و این باعث افزایش ناراحتی شما می شود. رابطه یک خیابان یک طرفه نیست. همانطور که شما به حرف او گوش می کنید او نیز باید به حرف شما گوش نمائید و نیاز های شما را تائید کند.

How to Get a Girl to Fall in Love with You

4. شخصیت او را بپذیرید.  به ویژگی شخصیتی او توجه کنید و ببینید چه چیزی باعث خاص بودن او می شود.  به او کمک کنید تا در زندگی شخصی خود پیش رفت کند، او را تشویق کنید تا کارهای که دوست دارد را انجام دهد. خیلی خوب است اگر علائق و آرزو هایتان یک باشد ولی گاهی اوقات شما هر کدام علائق خودتان را دارید در این جاست که باید یک نفر سازش کند. به عنوان مثال، ممکن است شما فیلم اکشن دوست داشته باشید و او فیلم رمانتیک  را دوست داشته باشد، اینجاست یکی از شما دو نفر باید کوتاه بیایید تا شخص دیگر حس خوشحالی کند.

How to Get a Girl to Fall in Love with You

5. به او در رسیدن به رویاهایش کمک کنید. شما باید به او کمک کنید تا کارهایی را که دوست دارد برای خودش انجام دهد را، انجام دهد. این به معنای آن است که به او اجازه دهید وقت خود را صرف کار کردن بر روی کارهایی کند که به آن علاقمند است مانند طراحی دوخت یا گرافیک. اگر او ببینید در زندگی شما پشتیابانش هستید، می فهمد که شما دقیقا همان چیزی هستید که او به آن احتیاج دارد.

How to Get a Girl to Fall in Love with You

6. فداکاری و تعهد خود را نشان دهید. همیشه به عنوان یک دوست  سعی کنید اعتماد به نفس او را افزایش دهید. اشتباهات او را سریع ببخشید و به او کمک کنید هر روز بهتر از قبل بشود. به همین ترتیب، بگذارید او نیز به شما کمک تا بهتر شوید و اجازه دهید به صورت صریح نقاط ضعف شما را بگویید. عشق، یعنی تعهد و همکاری، شما باید مکمل هم باشید و به یکدیگر کمک کنید تا هر دو پیشرفت نمائید.

How to Get a Girl to Fall in Love with You

7. درک کنید که او هیچ تعهدی برای اینکه عاشق شما شود ندارد. عامیانه به این حالت می گویند دوست معمولی یعنی شما عاشق او هستید ولی او هیچ حسی جزء حس دوستی به شما ندارد. شاید شما هم این کار ها را انجام دهید و او عکس العمل خوبی داشته باشد، ولی این بدان معنا نیست که او عاشق شما شده است. او انسان است نه یک بازی ویدیویی، او دارای قوه تفکر است و آزاد می باشد هر انتخابی داشته باشد.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *