روز گلنتاین (Galentine)

روز گلنتاین (Galentine) چه روزی است و چگونه آن را جشن بگیریم؟

روز گلنتاین (Galentine)، یعنی روز رفیق شفیق جون جونی دختران.

گلنتاین  که نامش همچون ولنتاین است، یک روز مناسبتی غیررسمی است که با ولنتاین مشابهت دارد. فقط اینکه این روز مختص دوستان صمیمی و واقعی و جون جونی است. برخی دختران این روز را با یک دورهمی زنانه از دوستان صمیمی جشن می‌گیرند.

این روز هر سال در 13 فوریه جشن گرفته می‌شود. درست یک روز قبل از ولنتاین.

دختران شاید با پسران زیادی قرار بگذارند و تمام شود برود. اما معمولا دوستی‌شان با دوست صمیمی‌شان یک چیز عمری است و تا سال‌های سال باقی می‌ماند. بنابراین چه خوب که قبلا از اینکه وارد روز عشق و جشن گرفتن رابطه با دوست پسرشان شوند، رابطه چندین و چند ساله و صمیمی را با بهترین دوستشان که همیشه کنارشان بوده را جشن بگیرند.

عشق و احساس و دوست پسر جای خود را دارد، و هیچوقت نمی‌تواند جای دوستی صمیمی و واقعی بین شما را بگیرد. بنابراین در گلنتاین این مسئله را جشن بگیرید تا فراموش نکنید که دوستتان چقدر برایتان مهم است.

گلنتاین به دوست صمیمی‌تان اختصاص دارد و دخترانه است.

حالا که اینقدر مهم است، پس یک جشن شایسته را نیز می‌طلبد.

برای داشتن این جشن شایسته، ما چند ایده خیلی خوب و عالی داریم که در ادامه برای شما عنوان خواهیم کرد و می‌توانید استفاده کنید.

جشن با غذا

یکی از قشنگ‌ترین جشن‌هایی که دختران می‌توانند با هم بگیرند و از آن لذت ببرند، جشن غذا است. می‌توانید یک غذای سنتی که همه دوست دارند را انتخاب کنید یا یک فست فود مورد علاقه دخترها. با هم شروع به درست کردن آن کنید و در آخر هم از خوردنش لذت ببرید.

تماشای فیلم کمدی رمانتیک

اکثر دختران به فیلم هایی با ژانر کمدی رمانتیک علاقمندند. می توانید از بین برترین فیلم های کمدی رمانتیک یکی را با نظر جمع انتخاب کنید و در کنار خوردن تنقلات مختلف با خنده و شاید هم کمی اشک فیلم را تماشا کنید. برخی از کمدی رمانتیک هایی که طرفدار زیادی دارند عبارتند از:

  • وقتی هری سالی را دید (When Harry Met Sally)
  • هرگز بوسیده نشده (Never Been Kissed)
  • سرندیپیتی (Serendipity)
  • خانه شیرینم آلاباما (Sweet Home Alabama)

خرید گروهی

خرید یک روش کلاسیک برای جشن گرفتن دوستی شما در Galentine است.

شرکت گروهی در کلاس یوگا

اگر شما و دوستانتان علاقمند به ورزش ملایم هستید، آن را بخشی از روز گلنتاین خود قرار دهید. با هم در کلاس یوگا شرکت کنید تا راهی سرگرم کننده برای سوزاندن کالری در باشگاه مورد علاقه خود داشته باشید.

اجاره ویلا در حاشیه شهر

اگر امکانش را دارید، اجاره ویلا در حاشیه شهر برای گذراندن یک روز کامل برای شما عالی خواهد بود. می توانید در کنار دوستان جون جونی خود، صبح‌ خود را با تماشای طلوع خورشید شروع کنید و از شبی آرام با لیوان‌های پر از شراب و موسیقی لذت ببرید و در عین حال درباره تمام جزئیات زندگی صحبت کنید.

غذاهای مورد علاقه خود را از بیرون سفارش دهید!

از کارهایی که دختران دور هم می توانند انجام دهند و لذت ببرند این است که بجای اینکه خودشان را با پخت و پز غذا خسته کنند، هر کسی هر چیزی که دوست دارد از بیرون سفارش دهد و همگی دور هم از غذاهای هم بخورند و لذت ببرند.

در کلاس دفاع شخصی شرکت کنید!

یکی از بهترین کارهایی که دختران در هر زمانی که امکانش باشد، می توانند انجام دهند این است که در کلاس دفاع شخصی شرکت کنند. می توانید چند نفری با یک مربی هماهنگ کنید و در این روز چند ساعتی دفاع از خود را بیاموزید.

یک کار خیرانه انجام دهید!

در حالی که با رفیق‌های شفیق خود روز گلنتاین را جشن می‌گیرید، می توانید در کنار هم یک کار خیرانه انجام دهید تا احساس آرامش آن را برای خود به ارمغان بیاورید.

کمک به پناهگاه حیوانات محلی، تمیز کردن پارک ها و … مواردی از کارهای خیرانه گروهی هستند.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *