بوسه فرانسوی

چگونه یک بوسه فرانسوی لذت‌بخش داشته باشیم؟

مقدمه

قطعا تاکنون بوس فرانسوی را در فیلم‌ها یا در پارتی‌هایی که شرکت می‌کنید، دیده‌اید. البته بعید است در ملا عام شاهد چنین بوسی بوده باشید اما فقط غیرممکن غیرممکن است. بوسه فرانسوی یک نوع لب گرفتن است که پر از شور و حرارت است و بین دو پارتنر درگیر در یک رابطه عاشقانه با استفاده از زبان انجام می‌شود. چه ساکن پاریس باشید چه ساکن ایران، فرقی نمی‌کند، شما می‌توانید بوس فرانسوی را یاد بگیرید و آن را روی پارتنرتان پیاده کنید. بوسیدن به شکل فرانسوی لذت زیادی به همراه دارد اما باید مراقبت کنید که سوتی در این بین ندهید. حال با این توضیحات اگر قصد دارید بوسه فرانسوی را بیاموزید ادامه مطلب را همراه ما باشید.

اقدام کردن

برای اینکه بخواهید پارتنرتان را به شکل فرانسوی ببوسید، در ابتدا باید یک سری اقدامات مهم را انجام دهید. انجام دادن این اقدامات باعث می‌شود از نظر ظاهری و روانی آمادگی تجربه یک بوسه پرشور و عمیق را داشته باشید. با انجام اقداماتی که در ادامه به شما خواهیم گفت اعتماد به نفس خوبی در خود حس خواهید کرد.

نرم نگه داشتن لب‌ها

نرم نگه داشتن لب‌ها

داشتن لب‌هایی نرم، صاف و کمی مرطوب برای داشتن یک بوسه ایده‌آل چه از نوع فرانسوی چه انواع دیگر، بسیار مهم است. قبل از اینکه کسی را ببوسید، باید  اطمینان حاصل کنید که لب‌های شما پوست و یا خشک نمی‌شود. در غیر اینصورت ممکن است لب‌های خشک و پوست پوست شده شما، ذهن پارتنرتان را منحرف کرده و نتوانید یک بوسه لذت‌بخش را با کدیگر تجربه کنید. به این نکته دقت کنید که داشتن لب‌هایی نرم، صاف و کمی مرطوب مخصوص دختران نیست و پسران نیز باید این ویژگی‌ها را برای لب‌های خود حفظ کنند. حال اگر تصمیم دارید اقدام به نرم ساختن لب‌های خود کنید بهتر است این کارها را انجام دهید.

   استفاده از یک مرطوب کننده لب (chapstick)

مرطوب کننده‌های لب را می‌توانید از داروخانه یا لوازم آرایش فروشی‌ها به سادگی تهیه کنید. این مرطوب کننده‌ها شکلی همچون ماتیک یا همان رژلب دارند. مرطوب کننده‌ها را بر روی لب خود کشده و لب‌ها را بر روی هم فشار دهید تا به خوبی جذب شود. اگر دختر هستید و مرطوب کننده طعم دارید، استفاده از آن به شدت پیشنهاد می‌شود. تنها نکته‌ای که باید در رابطه با این مرطوب‌کننده‌ها رعایت کنید این است که حدود یک ساعت قبل از بوسه باید از آن‌ها استفاده کنید تا به خوبی جذب لب شما شده و آن را نرم کند. در غیر اینصورت پارتنر شما نه تنها نرمی در لب شما حس نمی‌کند بلکه لایه‌ای از مواد چرب که وارد دهانش می‌شود را باید قورت دهد.

     نوشیدن آب

لب‌های خشکی که از شدت خشک بودن پوسته پوسته می‌شوند نشانه کمبود آب در بدن است. پس بهتر است یک لیوان بزرگ پر از آب و یا حتی دو لیوان آب بنوشید. 20 تا 30 دقیقه قبل از بوسیدن باید آب بنوشید تا کم کم بر روی لب شما تاثیر بگذارد و لب شما حالت مرطوب پیدا کند. اگر بوس فرانسوی یک اتفاق ناگهانی برای شما بود و نه از پیش برنامه‌ریزی شده لازم است دقیقا قبل از شروع لب‌تان را با زبان‌ خیس کنید. لیس زدن لب و فشار دادن آن‌ها روی هم، برای اوقاتی که واقعا زمان ندارید، راه‌حل خوبی است. حتی زمانی که در مرحله ارتباط چشمی با پارتنرتان قرار دارید می‌توانید خیلی آرام لب‌هایتان را با زبان مرطوب کنید.

تازه کردن نفس

تازه کردن نفس

قطعا شما هرگز نمی‌خواهید وقتی کسی را می‌بوسید، چه بوسه فرانسوی باشد چه نوع دیگر، نفس بدبویی داشته باشید. از آنجایی که در بوسه فرانسوی دهان دو طرف کاملا در طول بوسه باز است، داشتن نفس تازه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. حتما بهداشت دندان را به خوبی رعایت کنید. اگر می‌دانید که قرار است کسی را ببینید که می‌خواهید او را ببوسید، حتما قبل از رفتن نزد او به مدت طولانی مسواک بزنید. حتی اگر امکان زدن مسواک را به هر دلیلی ندارید، دهان‌تان را به خوبی با آب بشویید. سعی کنید همیشه یک آدامس نعنایی یا یک اسپری خوشبو کننده دهان با رایحه نعنا همراه خود داشته باشید. اگر قرار است کسی را ببینید که احتمالا او را می‌بوسید از دو روز قبلش غذاهایی همچون سیر، قهوه، پیاز، شیر و ذرت نخورید. اگر قرار است در فاصله یک یا دو ساعت بعد از غذا کسی را ببوسید، حتما سعی کنید کم بخورید. پرخوری گاهی اوقات باعث بوی بد دهان می‌شود.

یافتن بهترین لحظه

یافتن بهترین لحظه

بوسه خوب در زمان خوب و مناسب باید اتفاق بیفتد. وقتی شما اولین بوسه را با یک نفر دارید، یا اولین بوسه فرانسوی، به این معناست که قرار است اوج تنش و صمیمیت را برای اولین بار تجربه کنید. پس شما باید بهترین و مناسب‌ترین لحظه را انتخاب کنید. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک لحظه مناسب این است که هر دو طرف در یک ذهنیت مناسب قرار داشته باشند تا لذت کافی از بوسه را ببرند. بوسه فرانسوی طوری است که باید در محلی که هردوی شما حس حفظ حریم خصوصی را دارید، اتفاق بیفتد. زیرا در چنین مکانی دیگر استرس و یا حواس پرتی نخواهید داشت. البته در حالت کلی یک لحظه مناسب برای بوسیدن، به وضعیت فردی شما بستگی دارد. اما ما به معرفی یک سری علائم، که نشان می‌دهد یک لحظه برای داشتن یک بوسه مناسب هست یا نه، می‌پردازیم.

داشتن حریم خصوصی

حریم خصوصی برای هر فردی معنای متفاوتی دارد. ممکن است برای یک نفر بالکن اتاقش حریم خصوصی‌اش باشد؛ برای یک نفر نیمکت پارک. اما در هر صورت حریم خصوصی یک ویژگی مهم دارد. آن هم اینکه هیچ کدام از طرفین نگران اینکه کسی مزاحمت برای‌ بوسه آن‌ها ایجاد کند، نداشته باشند. از دیگر نکاتی که به شما کمک می‌کند تا مطمئن شوید لحظه مناسبی هست یا خیر این است که دقت کنید ببینید پارتنر شما یک سری ویژگی‌ها را دارد یا خیر. مثلا اگر چشمانش را در چشمان یا روی لب‌های شما قفل کرده است. یا در کنار شما نشسته یا ایستاده و خودش را به تدریج به شما نزدیک‌تر می‌کند. این سرنخ‌ها در زبان بد یک فرد، چه دختر چه پسر برای یافتن بهترین لحظه بوسیدن فرانسوی اهمیت زیادی دارد.

یکی از زمان‌هایی که اکثر اوقات برای بوسه فرانسوی مناسب است زمان خداحافظی است. شما یک قرار خوب را پشت سر گذاشته‌اید، حالا در ماشین هستید یا جای دیگر. برای بوسه شب بخیر، بوسه فرانسوی گزینه‌ی خوبی است. البته شاید شما مطمئن نباشید که طرف مقابل شما هم آمادگی لازم برای بوسه فرانسوی را دارد یا نه. پس می‌توانید با یک اجازه نیمه کاره گرفتن از او با اعتماد به نفس بیشتری پیش بروید.

 ارتباط چشمی

     ارتباط چشمی

برای داشتن یک بوسه فرانسوی لذت بخش قبل از شروع بوسه، باید با پارتنرتان ارتباط چشمی برقرار کنید. به عمق چشمان شخص دیگر نگاه کنید. اگر می‌خواهید با نگاه‌تان هدف را به او نشان دهید، از چشم‌ها کم کم به سمت لب‌ها پیش بروید. سپس دوباره به سمت چشم‌ها بازگردید. حتی می‌توانید چند لحظه چشمان‌تان را بسته و دوباره به چشمان او خیره شوید. این یک روش برای نشان دادن خوشحالی‌تان به طرف مقابل برای بوسیدن اوست.

لبخند

لبخند

اگر واقعا از اینکه قرار است پارتنرتان را ببوسید، خوشحال هستید، خوشحالی‌تان را به او نشان دهید. زدن یک لبخند کمی جو سنگین را برهم میزند و باعث خوشحالی طرف مقابل می‌شود. لبخند به پارتنر شما احساس امنیت و آرامش می‌دهد. البته حتما سعی کنید لبخندتان واقعی و نرم باشد. لبخند واقعی بیش از حد شدید و یا کم جون نیست. آهسته و ملایم لبخند بزنید. با لبخند به پارتنر آینده‌تان نشان دهید که تا چه حد از دوستی و قرار گذاشتن با او خوشحال هستید. همزمان با زدن لبخند، سعی کنید ارتباط چشمی‌تان با او را حفظ کنید. شما می‌توانید از لبخند دندان‌نما هم استفاده کنید.

 لمس کردن

سد و مانع لمس کردن پارتنرتان را بشکنید. وقتی با کسی که از او خوشتان می‌آید یا او را دوست دارید، تنها هستید و در چشمان او خیره شده‌اید و لبخند بر لب دارید، این انتخاب خودتان است که بدون لمس کردن او لب‌هایتان را بر روی لب‌های او بگذارید و یا موانع لمس کردن او را بشکنید و سپس به بوسه فرانسوی خود برسید. شکستن موانع و لمس کردن می‌تواند معانی مختلفی داشته باشد. برای مثال لمس کردن پاهایش با پاهایتان، گرفتن دست‌هایش، قرار دادن دست‌هایتان روی زانوی او یا نوازش کردن بازوهای او همه‌ی این‌ها می‌توانند حرکت‌هایی برای نشان دادن محبت‌تان به فرد مقابل باشد. اگر پیش از این هم پارتنرتان را از قسمت لب‌ها بوسیده‌اید، لمس کردن او طبیعی‌تر به نظر می‌رسد و شما باید قبل از بوسیدن او، لمسش کنید. بدین ترتیب هردوی شما احساس بهتر و راحت‌تری خواهید داشت. همچنین شما می‌توانید حین حرکت به سمت او برای بوسیدنش، او را لمس کنیدو مثلا دست‌هایتان را بر روی پشت او قرار دهید و او را نزدیک خود کنید و او را ببوسید. یا دست‌هایتان را پشت گردن او قرار داده، گردنش را به سمت خودتان بکشید و لب‌تان را بر روی لب او قرار دهید.

حرکت کردن

وقتی مناسب‌ترین لحظه فرا رسید، به سمت او حرکت کنید. شما باید به اندازه‌ای آهسته حرکت کنید که او زمان برای نه گفتن و پس زدن شما را داشته باشد. اما آنقدر آهسته هم نباشید که حس و حالش را از دست بدهد. هنگامی که احساس می کنید پارتنر شما برای مرحله بعدی آماده است، نباید دست دست کنید. بدن خود را به سمت بدن او حرکت دهید. بطوریکه سرهای شما فقط چند سانتی متر از هم فاصله داشته باشند. در این لحظه باید برای داشتن بهترین پوزیشن بوسه، زاویه سر خود را درست کنید.

خم کردن سر به یک طرف

در این مرحله باید سرتان را کمی به یک طرف خم کنید. رفتن به سمت طرف مقابل بدون خم کردن سر به یک طرف منجر به اصابت بینی‌هایتان به یکدیگر خواهد شد. سر خود را کمی به سمت چپ یا راست کج کنید. اگر متوجه شدید پارتنرتان نیز در جهت شما حرکت می کند، جهت برعکس را انتخاب کنید. برای انجام کامل این کار به خودتان فشار زیادی وارد نکنید. اگر شما و پارتنرتان کاملا به یکدیگر نزدیک شدید اما بینی‌هایتان اجازه ادامه راه را به شما نداد، طبیعتاً خودتان سرهایتان را در موقعیت راحت‌تری تنظیم خواهید کرد. موقعیتی که بینی شما مزاحم کارتان نیست.

بستن چشم‌ها

بستن چشم‌ها در بوسه فرانسوی

درست قبل از تماس لب‌تان با لب پارتنر، چشمان خود را ببندید. لب گرفتن با چشمان باز عموما نشان‌دهنده عدم صداقت است. از طرفی بسته نگه داشتن چشم‌ها به شما کمک می‌کند تا روی لب گرفتن‌تان تمرکز کنید و لذت ببرید. همچنین، ممکن است شما وسوسه شوید که حین بوسیدن چشمان‌تان را باز کنید و ببینید که پارتنرتان در هنگام لب گرفتن چگونه به نظر می رسد. چنین کاری ممکن است منجر به احساس سردی در شما شود و دیگر تمایلی برای ادامه بوسیدن نداشته باشید.بعد از بوسیدن می توانید چشمان خود را باز کنید.

حالت دهان

حالت دهان در بوسه فرانسوی

دهان خود را در یک حالت قابل بوسیدنی قرار دهید. یک دهان با حالت پوکر را به پارتنرتان ارائه ندهید. شما نمی‌خواهید مادربزرگ‌تان را ببوسید. حالت پوکر روی لب نه تنها بی احساس است بلکه از لحاظ جسمی هم دشوار است که پارتنرتان شما را با چنین حالتی ببوسد. به اندازه‌ای لب‌هایتان را باز بگذارید که یک زبان از بین آن‌ها عبور کند.

بوسه فرانسوی بصورت حرفه‌ای

کشیدن لب

لب‌هایتان را به آرامی بر روی لب طرف مقابل‌تان بکشید. در ابتدا از فشار کم استفاده کنید. به طوری که لب‌های شما به سختی در حال کشیده شدن روی لب های پارتنرتان باشد. این کار باعث می شود تا هیجان غوطه ور شدن مستقیم و ناگهانی در یک بوسه تمام عیار فرانسوی در شما بیشتر حس شود. این کار همچنین به پارتنر شما علامت می دهد که ممکن است بدون اینکه خیلی درمورد چیزی که می‌خواهید صحبت کنید، از او بوسه بیشتری بخواهید.

امتحان کردن

پس از اینکه مراحل اولیه برای بوس فرانسوی را به خوبی پشت سر گذاشتید، در این مرحله با استفاده از چند بوسه آرام آمادگی طرف مقابل را بسنجید. اگر برای اولین بار است که او را می‌بوسید شاید کمی برای بوسه فرانسوی زود باشد. بهتر است احتیاط بیشتری کنید. اما فراتر از آن، در ادامه ما نکاتی را آورده‌ایم که باید در ذهن‌تان داشته باشید و به کمک آن‌ها علامت‌هایی به پارتنرتان بدهید. علامت‌هایی که نشان دهنده این است که شما می‌خواهید با استفاده از زبان‌تان آن‌ها را ببوسید.

دهان خود را بیشتر باز کنید. باز کردن دهان بیشتر از حالت بوسه‌های عادی به معنای دعوت از طرف مقابل برای استفاده از زبانش برای بوسیدن است.

لب‌هایتان را در یکدیگر قفل کنید. قفل کردن لب‌ها به این معنی که لب پایینی پارتنرتان بین لب‌های پایینی و بالایی شما قرار بگیرد. سپس نوک زبان‌تان را به آرامی روی لب پایین او به حرکت درآورید. یک حرکت سریع با زبان روی لب او انجام دهید، اگر علاقه‌مند باشد حتما تلافی خواهد کرد.

زمان عقب کشیدن‌تان را بلد باشید. اگر هر دو کاری که در دو نکته قبل گفته شد را انجام داید اما از طرف مقابل پاسخی دریافت نکردید، به سادگی از بوسه فرانسوی دست بکشید و آن را به زمانی دیگر موکول کنید. به لب گرفتن معمولی مشغول شوید.

چرخاندن زبان

اگر با امتحان کردن و تست علاقه طرف مقابل به این نتیجه رسیدید که او هم به بوسیدن شما علاقه‌مند است، زمان آن فرا رسیده که پیش بروید و یک بوسه فرانسوی واقعی داشته باشید. به یاد داشته باشید که زبان‌تان را به آرامی حرکت داده و با آرامش زبان او را لمس کنید. در ابتدا زبان خود را داخل دهان پارتنرتان ببرید. می‌توانید آن را در زیر یا روی زبان او بنشانید. اگر هم آدم جسوری هستید، می‌توانید زبان‌تان را دور زبان او بچرخانید. فقط باید مطمئن باشید که او او در مقابل حرکات شما عکس‌العمل نشان می‌دهد. در این مرحله باید یک سری نکات مهم را رعایت کنید که در ادامه به توضیح آن‌ها می‌پردازیم:

فعال باشید: زبان طرف مقابل را به عقب هل بدهید و منتظر بمانید او همین کار را انجام بدهد. زبان‌ها با پایانه‌های عصبی ساخته شده‌اند، به همین دلیل لمس آن‌ها بسیار برای شما لذت بخش خواهد بود. در ابتدا خیلی بوسه عمیقی نداشته باشید. شما باید از روند پارتنرتان پیروی کنید و ببینید او تا چه اندازه با شما همراهی می‌کند.

نفس کشیدن

بوسه فرانسوی

اگر بوسه شما زمان طولانی طول کشید، نفس کشیدن را فراموش نکنید. شاید شما تصور میکنید که یک بوسه پرشور باید توقفی را در برنگیرد. اما اگر واقعا می‌خواهید یک بوسه پرشور را تجربه کنید، ابتدا باید آگاهی و هوشیاری خود را از دست ندهید. پس از اینکه در ریتم بوسیدن خود فرو رفتید، باید سعی کنید بدون اینکه وقفه‌ای در جریان یک بوسه ایجاد کنید، یک زمان بندی مناسب برای تنفس خود در نظر بگیرید. البته در حین بوسیدن از طریق بینی، تنفس‌های ریزی می‌توانید داشته باشید. از استراحت در حین بوسه نترسید. اگر این کار را درست انجام دهید، لحظات شما همچنان صمیمی و سکسی باقی خواهد ماند. شما می‌توانید بعد از اینکه ریتم بوسه خود را کاهش دادید، کمی به عقب بروید، پیشانی‌تان را به پیشانی پارتنرتان بچسبانید. نفس بگیرید و دوباره به بوسه بازگردید. همچنین می‎‌توانید بعد از اینکه ریتم بوسه خود را کاهش دادید، کمی به عقب بروید، در چشمان او زل بزنید. نفس بگیرید و دوباره برای بوسیدن به او بازگردید. حتی شما قادرید دهانتان را در چند سانتی دهان او قرار داده و حین نفس کشیدن، تنفس‌تان را نیز همچون لب‌هایتان با یکدیگر به اشتراک بگذارید.

تسلط بر تکنیک‌های پیشرفته بوسه فرانسوی

ترکیب کردن

بوسه‌ها مانند دانه‌های مرواریدی برف هستند. می‌دانید دانه‌های برف شبیه هم نیستند؟ بوسه‌ها هم همینطور. با اینکه بسیاری تصور می‌کنند بوسه با بوسه فرقی ندارد؛ اما باید بدانید بوسه‌ها هم از لحاظ لذت هم از لحاظ نحوه انجام شدن تفاوت زیادی با یکدیگر دارند. زمانی که شما با بوسه فرانسوی احساس راحتی پیدا می‌کنید، می‌خواهید فقط به همان نوع بوسه ادامه دهید اما باید در برابر انجام کارهای متفاوت مقاومت نکنید. شما باید بتوانید در عین حفظ ریتم بوسه، تنوع را چاشنی کارتان کنید. تنوع ایجاد کردن در بوسه می‌تواند از کارهای مختلفی تشکیل شود. در ادامه به معرفی برخی از این نوع کارها خواهیم پرداخت. تغییر در سرعت بوسه روشی مناسب برای تنوع بخشیدن به بوسه است بدون اینکه باعث احساس سردرگمی در پارتنرتان شوید. هنگامی که سرعت کم بر روی بوسه مسلط شد، می‌توانید از این فرصت برای تنفس استفاده کنید.

عمق

وقتی کمی از زمان بوسیدن گذشت و با پارتنرتان در بوسه صمیمی‌تر شدید، بر عمق بوسه بیفزایید. در افزودن عمق باید تسلط‌تان بر سرعت را از دست ندهید و آن را کنترل کنید. در کل زمان بوسه عمیق زیاد را حفظ نکنید و بعد از گذشت مدت کوتاهی دوباره به بوسه کم عمق بازگردید.

فشار

همچون عمق بوسه، فشار هم می‌تواند در بوسه کم و زیاد شود. وقتی که کمی زمان گذشت بر فشاری که بر زبان پارتنرتان وارد می‌کنید، بیفزایید. البته همانطور که پیش از این هم گوشزد کردیم، حتما برای افزایش فشار در بوسه باید توجه داشته باشید که پارتنرتان آیا عکس‌العمل خوبی نشان داده است یا نه.

دندان زدن

احتمالا بخواهید در حین بوسه گازهای ریزی هم روی لب‌های او بزنید. گاز زدن را اکثر افراد خیلی نمی‌پسندند. پس ابتدا به آرامی دندان خود را بر روی لب پارتنرتان قرار دهید و اگر خودش را عقب نکشید، دندان زدن را امتحان کنید.

استفاده از دست‌ها

از دستان‌تان استفاده کنید. با اینکه در اولین بوسه بهتر است دستان خود را خیلی مودبانه از بدن پارتنرتان دور نگه دارید، اما نباید بی استفاده در دو طرف بدن‌تان آویزان باشند. در عین حفظ احترام به طرف مقابل، گاهی می‌توانید از دستان‌تان به آرامی استفاده کنید. شما می‌توانید دست‌تان را بر روی گونه و صورت پارتنرتان به آرامی حرکت دهید. همچنین قادرید او را در بازوان خود در آغوش بگیرید.

زبان بدن

بوسه فرانسوی

هر شخصی متفاوت با فرد دیگر می‌بوسد، هر فردی نیز متفاوت با فرد دیگر از بوسه لذت می‌برد. هیچ روش درستی برای بوسیدن تعریف نشده است. بوسه درست به نحوه عکس‌العمل پارتنر شما بستگی دارد. بنابراین توانایی در تحلیل زبان بدن طرف مقابل و توجه کردن به سرنخ‌هایی که او به شما می‌دهد، کمک زیادی به شما می‌کند تا کاری را انجام دهید که او دوست دارد. مهم‌ترین نکته این است که شما مطمئن شوید سرعت بوسه شما و حرکاتی که انجام می‌دهید با پارتنرتان در توازن است. همه یک نوع بوسه را دوست ندارند، پس اگر معشوقه قبلی شما یک نوع بوسیدن را خیلی دوست داشت، نمیتوان تضمین کرد دوست جدید شما هم آن را بپسندد. شما باید بیاموزید سیگنال‌های رفتاری طرف مقابل را درک کنید. تا بتوانید با سبک و استایلی که هر دوی شما با آن راحت هستید، پیش بروید. حتی ممکن است به حدی طرف شما از بوسه‌تان خوشش نیاید که خودش را عقب بکشد، در این صورت حتما او را درک کنید و در فرصتی دیگر در رابطه با آن با او صحبت نمایید. یکی از روش‌‌های خوب برای زمان‌هایی از این دست این است که کمی سرعت خود را کم کنید تا به قولی دور دست او بیفتد و از نوع بوسیدنش دست‌تان بیاید که چه نوع بوسه‌ای را می‌پسندد.

تمرین کردن

بوسه فرانسوی خوب و لذت‌بخش، مانند هر نوع بوسیدن دیگری نیاز به تمرین دارد. مانند هر کار دیگری، هر چه بیشتر تمرین کنید، بهتر می‌شوید. علاوه بر آن، هر چه با یک نفر تمرین بیشتری داشته باشید، هنگام بوسیدن او هر دو طرف احساس راحتی بیشتری خواهید داشت. ممکن است بوسه فرانسوی اول شما دو نفر اصلا به خوبی پیش نرود. این به این معنا نیست که شما به بوسیدن بد محکومید و یا باید کلا بی خیال بوسه فرانسوی شوید؛ صبور باشید و آرام آرام تمرین کنید. قطعا بعد از یک مدت به یک ریتم خوب خواهید رسید و از بوسه لذت خواهید برد. خیلی قضیه را جدی نگیرید. اگر اتفاق بامزه‌ای افتاد، بدون خجالت بخندید، عذرخواهی کنید و دوباره سعی کنید بهتر عمل کنید.

برقراری ارتباط

اگر از نحوه بوسیدن پاتنرتان خوشتان آمد به او بگویید. او هم قطعا همانند شما به دنبال یک بوسه خوب و موفقیت‌آمیز است به او کمک کنید. اگر از کی از مراحل بوسه احساس ناراحتی داشتید، باز هم به او بگویید. هر دوی شما باید از بوسیدن لذت ببرید. احساسات صادقانه قطعا یک رابطه را محکم‌تر می‌کند. اگر او هم همین رفتار را با شما داشت به هیچ عنوان عکس‌العمل بدی به او نشان ندهید. عکس‌العمل بد باعث می‌شود دیگر با شما صادق نباشد و دیگر برقراری ارتباط خوبی نداشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *