درآمد رایگان ارز دیجیتالی

چطور درآمد رایگان ارز دیجیتالی داشته ‌باشیم؟

در یک دهه گذشته میزان پذیرش و کسب درآمد از طریق ارزهای دیجیتال به صورت چشمگیری افزایش یافته است. روش‌های مختلفی برای کسب درآمد از طریق رمزارزها وجود دارد، حتی شما امکان کسب درآمد رایگان از ارزهای دیجیتال را نیز دارید. در این مطلب به بررسی کسب درآمد رایگان ارز دیجیتالی می‌پردازیم و روش ­های متنوعی که برای این کار وجود را معرفی می‌کنیم.

برنامه‌های ایردراپ

براساس آمار سایت کوین‌مارکت کپ در زمان نوشتن این مقاله حدود ۱۹۶۰۰ ارز دیجیتال وجود دارد. توسعه دهندگان ارزهای دیجیتال از روش‌های مختلفی برای تبلیغ رمزارزها خود استفاده می‌کنند. یکی از روش‌های تبلیغی آن‌ها ایردراپ (Airdrop) است. در این روش توسعه دهندگان رمزارزهای جدید به صورت رایگان به کاربران ارز دیجیتال خود می‌دهند.

ایردراپ یک روش بسیار مناسب برای کسب درآمد رایگان ارز دیجیتالی است. تعداد ارز دیجیتال رایگان که در ایردراپ دریافت می‌کنید به میزان خرید شما از آن ارز دیجیتال بستگی دارد. هر چه میزان خریدتان بیشتر باشد، ارز دیجیتال بیشتر دریافت می‌کنید.

به این نکته مهم توجه کنید که برای دریافت ارز دیجیتال رایگان از این طریق باید کیف پول فعال سازگار با اتریوم داشته باشید. زیرا اکثر ارزهای دیجیتال که به تازگی ایجاد شده‌اند یا قبل وجود داشتند مبتنی بر بلاک چین اتریوم هستند.

بازی‌های کریپتویی

یکی دیگر از راه‌های کسب درآمد رایگان ارز دیجیتالی، بازی‌های متاورس است. دنیای متاورس بنا بر نظر برخی از افراد فعال در حوزه تکنولوژی نسل بعدی اینترنت است. در حال حاضر چندین بازی متاورس مانند اکسی اینفینیتی و سندباکس وجود دارد که کاربران با انجام آن امکان کسب ارز دیجیتال به صورت رایگان را دارند.

به عنوان مثال در بازی اکسی اینفینیتی دو ارز دیجیتال با نام‌های اکسی و اس‌ال‌پی وجود دارد که کاربران با انجام مراحل بازی آن‌ها را بدست می‌آورند. شما برای انجام این بازی باید حتما سه ارز دیجیتال اکسی را خریداری کنید یا آن را از سایر بازیکنان وام بگیرند که در این حالت بازیکنان وام دهنده در سود دریافتی شما شریک است. در این بازی ارز دیجیتال اکسی که جنگجوهای بازی هستند پس از طی چند مرحله تولید مثل می‌کنند که اکسی که متولد می‌شود درآمد رایگان ارز دیجیتالی شما از این بازی است. همچنین پس از طی 15 مرحله بازی رمزارز اس ال پی را به عنوان پاداش دریافت می کنید.

بازی سندباکس نیز مانند بازی اکسی اینفینیتی و شما با طی کردن مراحل بازی می‌توانید به کسب درآمد بپردازید.

تولید محتوا

تولید محتوا در فضای مجازی اعم از شبکه‌های اجتماعی و وب سایت‌ها در همه زمینه‌ها با کسب درآمد همراه است. اگر شما مطالعه زیادی در مورد ارزهای دیجیتال داشتید و امکان ارائه مطالب جدید و مفید برای مخاطبین را دارید، این روش برای کسب درآمد از طریق ارز دیجیتال برایتان بسیار مناسب است.

تولید محتوا در زمینه ارزهای دیجیتال علاوه بر کسب درآمد، یک راه عالی برای ایجاد رزومه کاری قوی بین المللی نیز می‌شود.

ایجاد حساب کاربری در صرافی‌ها

برخی از صرافی‌های دیجیتال یک سری جشنواره در برخی از ایام سال برگزار می‌کنند که شما با شرکت در این جشنواره‌ها می‌توانید درآمد رایگان ارز دیجیتالی کسب کنید. همچنین با دعوت دوستانتان به این صرافی‌ها نیز امکان کسب درآمد رایگان ارز دیجیتالی دارید. برای این کار فقط کافی است لینک دعوت خود را از صرافی موردنظرتان دریافت کنید و سپس آن را به دوستانتان بدهید و پس از ورود آن‌ها به صرافی درآمد کسب کنید.

سخن آخر

شما به راحتی می‌توانید بدون سرمایه از ارزهای دیجیتال کسب درآمد کنید و برای این کار فقط کافی است که کمی زمان بگذارید و از فرصت‌های مانند جشنواره‌ها و بازی‌های کریپتویی استفاده کنید. بازی‌های کریپتویی یک فرصت ویژه که همیشه برای کسب درآمد رایگان ارز دیجیتالی وجود دارند و شما فقط با کمی صرف وقت در آن‌ها می توانید کسب درآمد کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *