8 نکته برای داشتن سکس بهتر

8 نکته برای داشتن سکس بهتر

اگر شما دوست دارید که در زندگی زناشویی خود بهترین تجربه از سکس را داشته باشید، باید 8 نکته را در نظر داشته باشید. اگر دوست دارید که به بهترین نتیجه برسید، بعد از خواندن این مقاله دکمه‌ی ریست سکس خود را باید فشار دهید.

نکاتی برای داشتن سکس بهتر

8 نکته برای داشتن سکس بهتر

اگر شما هم در رابطه‌ی جنسی با شریک زندگی‌تان به مشکل خوردید و هر راهی را که پیش می‌روید به بن‌بست می‌خورد شک نکنید که جایی دارید اشتباه می‌کنید. ولی این را هم بدانید که فقط شما نیستید که به مشکل می‌خورید و بعضی روزها واقعا روز شما نیست.

این قسمتی عادی در مورد هر رابطه است. یک حقیقتی که در مورد رابطه جنسی در رابطه‌ها وجود دارد این است که هرچه بیشتر به کسی عادت می‌کنیم، حس و علاقه ما به رابطه‌ی جنسی هم کمتر می‌شود. در ادامه ما نکاتی را به شما آموزش خواهیم داد که اگر شما هم در رابطه‌ی خود به مشکل خورده‌اید، همه چیز زیبا و رمانتیک خواهد شد.

1- انرژی‌های خود را آزاد کنید

8 نکته برای داشتن سکس بهتر

طبق آخرین تحقیقاتی که انجام شد، خیلی از کسانی که رابطه‌ی جنسی با کیفیتی ندارند همه ناشی از افسردگی است. طبق تحقیقات مشخص شد که افرادی که به صورت روزانه مدتی را به انجام مدیتیشن و یوگا اختصاص می‌دهند، در رابطه‌ی جنسی خود با کیفیت‌تر عمل می‌کندد.

زوج‌هایی که همیشه از رابطه‌ی جنسی خود ناراضی هستند و هر دو طرف احساس لذت کافی از سکس را نمی‌برند به خاطر فعالیت کم بدنی آنهاست. اگر شما راهی را پیدا کنید که به واسطه‌ی آن فعال‌تر باشید و انرژی‌های منفی خود را دور بیندازید، در رابطه‌ی جنسی خود هم لذت بیشتری خواهید برد.

رقص، یوگا و مدیتیشن از جمله فعالیت‌هایی است که شما می‌توانید کیفیت رابطه جنسی خود را بالا ببرید.

2- ترشحات دوپامین در مغز

8 نکته برای داشتن سکس بهتر

کاری که مغز با ترشح کردن دوپامین انجام می‎دهد باعث می‌شود که احساس لذت و اشتیاق بیشتری از هرچیزی ما ببریم. شما با انجام دادن کارهای جدید و تجربه‌های نو، می‌توانید با شریک جنسی خود احساس صمیمیت و لذت بیشتری داشته باشید.خوب است که قبل از سکس کارهایی را انجام دهید که تا به حال انجام نداده‌اید.

هرکاری که به شما و به شریک جنسی‌تان احساس لذت و خوشحالی را دهد، باعث می‌شود که سکس با کیفیت‌تری را تجربه کنید. این کار هر چیزی می‌تواند باشد! کارهایی مثل پوشیدن لباس‌های هیجان‌انگیز، فیلم‌های سکسی، نوشیدنی جدید و… از جمله کارهایی است که باعث ترشح دوپامین در مغز شما می‌شود.

بسیاری از متخصصان معتقدند که دوپامین و هورمون‌های مشابه آن در مغز مستقیماً با اشتیاق و احساسات رمانتیک مرتبط هستند. پس انجام دادن یک کار هیجان‌انگیز قبل از سکس می‌تواند به شما کمک کند که احساس رضایت بیشتری را از سکس داشته باشید.

3- برای سکس، یک شب خاص را تعیین کنید

8 نکته برای داشتن سکس بهتر

خوب است که از قبل شبی خاص را برای داشتن شبی سکسی و رومانتیک از قبل برنامه‌ریزی و مشخص کنید. در آن شب سعی کنید که از هرگونه جر و بحث و ناراحتی و دعوا جلوگیری کنید. سعی کنید که پوزیشن‌های جدید سکسی را پیدا کنید و قبل از سکس در مورد آن باهم صحبت کنید.

برای این کار هم هرگز اغراق نکنید و خود را تحت فشار قرار ندهید که سکسی باشید، سعی کنید که خودتان باشید. در هنگام صحبت کردن در مورد یک سکس با کیفیت با شریک جنسی خود هرگز خجالت نکشید و هرچه دوست دارید را بگویید.

طبق یک بررسی آنلاین در سال 2016،  در مورد 1200 زن و مرد در سنین 18-25 سال مشخص شد که  هر کدام انتظارات جنسی متفاوتی دارند. به خاطر همین تقاوت‌هاست که پیشنهاد می‌شود قبل از سکس در مورد همه چیز باهم صحبت کنید.

شاید پوزیشن‌ها و حرکاتی که شما دوست دارید هرگز باب میل شریک جنسی شما نباشد و ممکن است او را با این کار آزار دهید. یک سکس با کیفیت، سکسی است که شما در آن یک تجربه متقابل لذت بخش را داشته باشید و از آن نهایت لذت را ببرید.

4- در طول هفته صحبت کنید و آخر هفته اجرا کنید!

8 نکته برای داشتن سکس بهتر

به این کار اصطلاحا کلاس جنسی گفته می‌شود!

یک زوج اگر دوست داشته باشند که سکسی با کیفیت را تجربه کنند، باید در موردش صحبت کنند و تجربه‌های خود را به زبان بیاورند. یک کلاس جنسی با کیفیت می‌تواند خیابانی کاملاً جدید را از رابطه‌ی جنسی را برای هر کسی باز کند.

این روزها در Facebook  و یا Eventbrite رویدادهای خیلی زیادی برگزار می‌شود که با عضویت در آن می‌توانید تجربه‌های بی‌نطیری از سکس را یاد بگیرید. شما در این کلاس‌ها می‌توانید پوزیشن‌های جنسی جدید، تکنیک‎ها و اسباب‌بازی‌های جنسی را ببینید و آموزش ببینند.

شما می‌توانید با شرکت در این دوره‌ها هم کیفیت سکس خود را بالا ببرید و هم از هم‌صحبتی با افراد جدید لذت ببرید. برای هر زوجی که دوست دارند احساس بهتری از سکس داشته باشند و ترفندهای جدید را یاد بگیرند، شرکت در این کلاس‌ها را پیشنهاد می‌کنم که 100% رایگان هم است.

5- کارهای فانتزی

8 نکته برای داشتن سکس بهتر

اگر دوست داشته باشید که از سکس لذت ببرید و تجربه‌ای فوق‌العاده داشته باشید، هرگز نباید خجالت بکشید و راحت باشید. خوب است که قبل از سکس با پوشیدن لباس‌های سکسی از هر کاراکتری که دوست دارید، به یک شخصیت جدید تبدیل شوید.

اگر تا به امروز این روش را امتحان نکردید، شدیدا پیشنهاد می‌کنم که لباس‌های جدید بپوشید و از آن لذت ببرید.

طبق تحقیقاتی که انجام شده، گزارش شده که زوج‌هایی که این روش را برای سکس امتحان می‌کنند، سکس بهتر و 100% رابطه‌ای بهتر را در رابطه دارند. اگر حس می‌کنید که خجالت می‌کشید و از پس این کار برنمی آیید، یک سفر کوتاه یکی دو روزه و رفتن به یک استراحت عاشقانه می تواند فشار زیادی را از روی شما بردارد.

حتی اگر شما اوقاتی را بدون استرس باهم وقت بگذرانید و با هم پیاده روی کنید یا از یک مکان جدید دیدن کنید در رابطه جنسی، کیفیت بیشتری را تجربه خواهید کرد.

6- دیدن فیلم‎های پورن

8 نکته برای داشتن سکس بهتر

در مقاله‌های قبلی خیلی مفصل در مورد وب‌سایت‌هایی که به شما این امکان را می‌دهد مفصل صحبت کرده بودیم. خوب است هر چند وقت یکبار با دیدن این فیلم‌ها کیفیت جنسی و شهوانی خود را بالا ببرید و سکس با کیفیت‌تری را تجربه کنید. این فیلم‌ها شاید برای بسیاری از افراد خیلی مورد قبول نباشد و حس خوبی نسبت به آن نداشته باشند.

با دیدن این فیلم‌ها می‌توانید تجربه‌ی جدیدی از سکس را تجربه کنید و از همه مهمتر اینکه بعد از آن خجالت را کنار خواهید گذاشت و در رابطه راحت‌تر خواهید بود. جالب است بدانید که در بعضی وب‌سایت‌ها نظیر FetLife و یا Kasidie شما می‌توانید به صورت رایگان در کنوانسیون‌های جنسی شرکت کنید و یک تجربه جدیدی از سکس را تجربه خواهید کرد.

7- خودارضایی در برابر شریک جنسی

خودارضایی درمقابل شریک جنسی هم شاید تجربه‌ای جدیدی برای هر دو طرف باشد. خیلی‌ها از دیدن این صحنه‌ها لذت می‌برند و خیلی‌ها معتقدند که این کار می‌تواند در افراد احسای صمیمیت به‌وجود بیاورد.

اجازه دادن به شریک جنسی خود برای دیدن و اینکه بدانید از لمس کردن کدام قسمت‌ها لذت بیشتری می‌برند می‍تواند احساس صمیت و لذت بهتری را به ارمغان بیاورد. شاید کمتر کسی در مورد اهمیت این کار آگاهی داشته باشد. به‌خاطر داشته باشید که خودارضایی دارای مزایای سلامتی متعددی از جمله بهبود روحیه شما و کاهش استرس و خستگی است که برای شروع رابطه جنسی توصیه می‌شود.

8- کم‌کردن استرس با صحبت کردن

8 نکته برای داشتن سکس بهتر

خوب است که برای کم کردن  تنش‌های ناشی از فشار روانی با همدیگر همیشه صحبت کنید. فقدان ارتباط موثر و صحبت نکردن در مورد احساسات خود منجر به سردی در رابطه‌ی جنسی می‌شود. به گزارش گاردین ​​در یک بررسی جدید مشخص شده که زوج‌هایی که به طور مکرر با هم صحبت می‌کنند، 10 برابر از کسانی که با هم صحبت نمی‌کنند خوشحال‌تر و راضی‌تر هستند.

همین به وجود آمدن احساس رضایت در سکس به‌خاطر صمیمیتی است که هر دو طرف دارند.  به یاد داشته باشید که برای داشتن سکسی بهتر باید هرآنچه که موجب سوتفاهم شده از بین رفته باشد و هر دو میل و رضایت کامل راضی به انجام این کار شوند. با صحبت کردن در مورد مسائل جنسی شما می‌توانید به راحتی روش‌های جدیدی که هر دو دوست دارید را کشف کنید و هر بار روش‌های جدیدی را امتحان کنید.

حرف آخر

اگر تمام روش‌هایی که در این مقاله به شما آموزش دادیم و امتحان کرید و جواب نداد:

  • خوب است که با خودتان صادق باشید و به دنبال سر منشا این مشکل باشید.
  • استرس داشتن در زندگی یکی از عواملی است که بر صمیمیت و کیفیت رابطه‌ی جنسی تأثیر می گذارد.
  • گاهی اوقات برای بازگشت مجدد به یک سکس با کیفیت شما باید ترس‌ها، خجالت‌ها و هرآنچه که جلوی ابراز علاقه شما را گرفته بردارید و خود را رها کنید.

زردنیوز

1 یک پینگ

  1. پینگ بک: اهمیت بالای صحبت کردن در مورد سکس و داشتن سکسی بهتر - زردنیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *