لاس زدن

چگونه لاس ‌بزنیم ؟

مقدمه

اگر احساس می‌کنید که نمی‌توانید خوب لاس بزنید یا نمی دانید لاس‌زدن چگونه است، پس احتمالاً در یکی از پنج گروه زیر قرار می گیرید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که این سبک‌ها را بشناسید تا بدانید آیا آن شخص که چشم شما را گرفته است جواب مثبتی به لاس زدن‌های شما می‌دهد یا خیر!

طبق مطالعه ای که در دانشگاه کانزاس انجام شده‌است‌، پنج نوع اصلی لاس زدن وجود دارد: سنتی‌، بدنی‌، صمیمانه‌، بازیگوش و مودب. درک اینکه کدام سبک لاس زدن برای شما بهتر و مناسب‌تر است، ممکن است به شما در رسیدن به موفقیت در قرار اول و حتی تقویت روابط فعلی شما کمک کند. پس با ما همراه باشید تا ببینیم شما چگونه لاس می‌زنید و یا باید بزنید‍!

سنتی

چگونه لاس ‌بزنیم ؟ لاس‌‌زدن

در این دسته، مردان بیشتر شروع کننده هستند، در حالی که زنان خوشحال هم حس خوبی از بابت عقب نشینی دارند و منتظرند که شوالیه خود در زره های درخشان به راه افتاده و بر روی اسب سفید خود به سمت آنان بتازد. باشه، یک دختر می‌تواند چنین رویاپردازی‌ای داشته باشد! مثال خوبی از این نوع لاسس زدن را می‌توان در دوستیابی‌های آنلاین دید. معاشقه سنتی محبوبیت روزافزونی دارد و زنان می توانند عقب نشسته و به معنای واقعی کلمه انتخاب خود را انجام دهند. اگر سنت گرایان سبک شما هستند و شماهم طرفدار این نوع سبک هستید، پس مهم است که یک تصویر پروفایل جذاب داشته باشید تا آنها را به دام انداخته تا حرکت بعدی خود را انجام دهید! در واقع ازینجا به بعد است که فوت و فن لاس زدن وارد مرحله جدیدی می‌شود.

فیزیکی

چگونه لاس ‌بزنیم ؟ لاس‌‌زدن

دوست دارید بدون گفتن یک کلمه لاس بزنید؟ یا آیا دوست دارید اجازه دهید بدن شما تمام صحبت ها را انجام دهد تا توجه آن شخص خاصی که مورد توجه شماست، جلب شود؟ این سناریو را تصور کنید: وقتی شروع به خندیدن کردید‌، دست شما به طور طبیعی می رود تا زانوی شخص دیگر را لمس کند. این یک روش مطمئن برای دستیابی به هدفتان است، بدون اینکه یک کلمه از لبان شما عبور کند!

مطالب مرتبط: 5 استراتژی برای بالا بردن اعتماد به نفس

صمیمانه و بی‌ریا

چگونه لاس‌ بزنیم ؟ لاس‌‌زدن

این تقریباً رایج ترین نوع لاس زدن است. دیدن کسی که حواس شما را کاملا دربرگرفته است و شما می‌خواهید با تعریف کردن در خصوص یک خبر یا یک موضوع خاص یخ بین خود و فرد موردنظرتان را بشکنید. این نوع روش لاس‌زدن آسان و لطیف است. این روش راهی سریع برای یافتن یک زمینه مشترک است که ممکن است منجر به پیوندهای عاطفی شود که در یک رابطه شکوفا می‌شوند. حتی اگر این امر موجب دوستی نشود، باز هم این یک امتیاز است. باید این را هم دانست که شما هیچ وقت نمی توانید دوستان زیادی داشته باشید!

شوخی و غیرواقعی

این روش لاس‌زدن می تواند بحث برانگیزترین همه مواردی باشد که در اینجا گفته شده است. افرادی هستند که از لاس‌زدن به عنوان ابزار استفاده می‌کنند‌ تا به خواسته خود برسند و یا اینکه این یک تفریح برای آنان است. درواقع این افراد علاقه‌ای به طرف مقابل خود ندارند، بلکه قصد دارند تا با تسخیر طرف مقابل به هدف خود برسند که این می‌تواند دستیابی به یک خواسته باشد یا یک رضایت نسبی از تسخیر شخصی دیگر. به عنوان مثال، آیا تا به حال از لاس زدن برای گرفتن تخفیف یا کمکی رایگان بهره‌برده‌اید؟ یا ازین طریق توانسته‌اید از رئیستان مرخصی بیشتری بگیرید؟ و یا اینکه در یک مهمانی به افرادی نخ بدهید تا دورتان را شلوغ کرده و توجه بقیه را به خود جلب کنید.

البته توجه کنید که این مدل از لاس‌زدن از لحاظ اخلاقی مشکل دارد و دیری نخواهد پایید که شما نیز در دام چنین شرایطی خواهید افتاد!

مودبانه

چگونه لاس ‌بزنیم ؟لاس‌‌زدن

سبک آخر لاس‌زدن را می‌تواند نهان‌ترین آن دانست که در یک سکوت اتفاق افتاده و فرآیندی درونگراست. اگرچه در این نوع از لاس زدن ادب حرف اول را می‌زند و هیچکس نمی‌تواند متوجه این شود که شما در حال لاس زدن هستید، اما با این‌حال، بهترین نوع لاس‌زدن و عملی‌ترین آن محسوب می‌شود و در بیشتر مواقع با موفقیت همراه است.

برگرفته از www.scienceofpeople.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *