چگونه یک شوگر ددی یا شوگرمامی پیدا کنیم؟

چگونه یک شوگرددی یا شوگرمامی پیدا کینم؟

ما در این مقاله ابتدا به شما می گوییم که چگونه یک شوگرمامی پیدا کنیم و سپس در مورد شوگر ددی برای شما توضیحاتی می دهیم.

چگونه یک شوگر مامی پیدا کنیم؟

این مقاله یک راهنمای کلی در مورد چگونگی پیدا کردن اولین شوگر مامی است  که در اختیار شما به صورت رایگان قرار می دهیم. بیشترین شوگر مامی ها در آفریقا، انگلستان، اروپا، ایالات متحده، کارائیب، آسیا است، البته در دیگر نقاط جهان نیز وجود دارد.

 این مقاله راهنمای کلی برای شروع کردن قرار های عاشقانه با شوگرمامی یا زن سن بالاتر که به دنبال مردان جوان هستند تا با آن ها قرار بگذارند و از آن ها شماره تلفن بگیرند. ما سعی خواهیم کرد تا شما را به بهترین نحو راهنمایی کنیم.

 • بعد از خواندن این مقاله باید به پاسخ سوالاتی که در ادامه آمده اند رسیده باشید.
 • بدانید چگونه زنان سن بالا را برای قرار گذاشتن آنلاین و آفلاین پیدا کنید؟
 • یاد بگیرید که چگونه شوگرمامی را در نزدیکی خود پیدا کنید (آنلاین و آفلاین)؟
 • کشف کنید که چگونه یک خانم ثروتمند و موفق یا بانوی ثروتمند می تواند از شما مراقبت کند یا همان شوگر مامی شما باشد؟
 • یاد بگیرید که این زنان یا خانم های ثروتمند را کجا می توانید پیدا کنید؟

صرف نظر از اینکه در این کار با تجربه هستید یا تازه کار یا اینکه آیا این امر منجر به ازدواج خواهد شد یا خیر در هر صورت این کار قطعا جالب و از طرفی برای حساب بانكی شما سودآور خواهد بود.

واقعیت این است که شما باید این کار را به درستی انجام دهید و اگر می خواهید با یک شوگرمامی روبرو شوید، باید این مقاله را تا اخر بخوانید . این اشتباه است که همیشه و در هر صورتی فک کنید که این کار، انتخاب اشتباهی است زیرا این زنان مانند همه افراد انسان هستند، احساسات دارند و می خواهند به گرمی در آغوش یک مرد واقعی قرار بگیرند.برای شروع، اولا باید بامزه و فان باشید، در شرایط بدنی و فیزیکی خوبی به سر ببرید. این موارد به نفع شما خواهد بود. زیرا زنان سن بالا از بدن زیبا خوششان میاد .

جذاب و زیبا به نظر برسید: شوگرمامی ها واقعی هستند اما بسیار نادرند و برای پیدا کردن یک مورد باید بسیار خوش شانس باشید. اما اگر زن مسنی در نزدیکی شما هست و آن را می بینید یا حدس می زنید که می تواند شوگرمامی شما باشد بنابراین باید به خودتان نگاه سخت گیرانه ای بیندازید زیرا باید، جسمی متناسب و بسیار جذاب داشته باشید.

شما باید باهوش باشید: بعضی ها درست می گویند وقتی می گویند شوگرمامی ها به دنبال جوان ترها هستند و این کارها را برای به دام انداختن مردهای جوان انجام می دهند. اما پسرهای باتجربه ای وجود دارند که از سایت های دوست یابی شوگرمامی واقعی پیدا کرده اند، که با آنها قرار گذاشته اند و هنوز هم با هم در رابطه هستند.

مهم است قبل از شروع دوستیابی یا اجرای هر رابطه ای  با شوگرمامی، به او شرایط خود را بگویید و او آن را بداند.

از او بپرسید که چه چیزی می خواهد: سوالی که از او می پرسید حتماً مثبت باشد. و به این نکته توجه داشته باشید که آن ها از شما پول نمی خواهند زیرا آنان ثروتمند هستند  زنان یا دختران پولدار نیاز های متفاوتی با افردا دیگر جامعه دارند. سعی کنید از او پرسید و بفهمیدد که چه چیز آن ها را خوشحال می کند و سعی کنید پاسخ های او برای شما خوشحال کننده باشد آن ها عاشق این هستند که یک پسر به آن ها عشق بورزد و به آن ها توجه کند.

بعضی اوقات شما باید برای او هزینه کنید: شوگرمامی ها درحال حاضر برای دوست پسرشان هزینه می کنند اما بعضی  اوقات هزینه های ارزان قیمت مانند نوشیدنی، میان وعده، بلیط سینما را پرداخت کنید فقط اطمینان حاصل کنید که هزینه های خارج از بودجه خود را پرداخت نمی کنید.

امااگر این کار را انجام دادید و اصرار دارید کمی بیشتر برای او هزینه کنید پس قطعا او شما را بیشتر دوست خواهد داشت و برای جبران بیشتر برایتان هزینه می کند.

تمایل به مسافرت با او داشته باشید: خواه شما شوگر مامی مورد نظر خودتان را در نزدیکی محل زندیگیتون پیدا کنید یا نه به هر حال شما شانس خوبی برای موفقیت در پیدا کردن شوگرمامی تان برای بیرون رفتن در آفریقای جنوبی، ایالات متحده، تانزانیا، دبی، اروپا، مالزی، انگلیس و استرالیا به علاوه چند کشور توسعه یافته دیگر دارید با این حال شما باید سفر کنید کشورهای مختلف را ببینید زیرا آن ها در سرتاسر جهان پراکنده هستند و هر از گاهی ممکن است دوستی و یا معامله خود را با یکی به پایان برسانید و سراغ یک رابطه دیگر بروند. بسته به معامله یا توافقی که مد نظر خودتان هست با شوگر مامی جدیدتان قرار می گذارید.

بدن خود را در فرم نگه دارید : باید ظاهر خوبی داشته باشید ، با داشتن یک بدن زیبا به راحتی می توانید آن ها را بدست آورید، این کار را می توانید با استفاده از بدنسازی  به دست آورید، لزوماً نباید عضلات قوی داشته باشید اما باید رژیم خوبی داشته باشید و برای او فردی جذاب و منحصر به فرد باشید.

هرگز به  فکر سوء استفاده نباشید: اگر به دلیل پولدار بودن او برنامه شما این باشد که از او سوء استفاده کنید، پول او را بگیرید و فرار کنید، به احتمال زیاد او را به دست نمی آورید، بعداً گرفتار می شوید و یا شکست می خورید. مطمئن باشید  که برای او ارزش قائل هستید.

در ملا عام به او احترام بگذارید:  وقتی در یک روز با او در مکان عمومی ملاقات دارید با او با مهربانی و عشق رفتار کنید، گاهی اوقات وقتی خانوم ها هزینه چیزهایی رو می پردازند و خیلی گران شود آن ها ممکن است واکنش نشان بدهند در این لحظه شما باید بالغانه رفتار کنید و اجازه ندهید آنها احساس بدی پیدا کنند.

سیاست را وارد حرف هایتان نکنید: وقتی با او صحبت می کنید، بحثی راجع به سیاست یا سیاستمدارانی که در مورد آن ها می دانید مطرح نکنید. این زنان ثروتمند ممکن است در بین خانواده ی خود افراد سیاست مدار داشته باشند، ممکن است وقتی شروع به صحبت درمورد سیاست می کنید ندانسته حرفی بزنید که آن ها ناراحت شوند. بنابراین بهتر است از مباحث سیاسی خودداری کنید.

شوگر مامی

چگونه با یک شوگر مامی به صورت آنلاین چت کنیم؟

ما به تازگی پیام‌های مختلفی دریافت کرده‌ایم که چگونه با یک شوگر مامی به صورت آنلاین صحبت کنیم تا به یک نتیجه مشترک برسیم. چون گاهی اوقات چت‌های انجام می دهیم که باعث ناراحتی طرف مقابل می شویم. در حالت کلی بهترین راه برای شروع گفتگو با یک شوگر مامی چیست؟ ما در ادامه 10 نکته را برای شما توضیح می دهیم که در حین چت کردن با یک شوگر مامی باید آن را رعایت کنید.

همیشه شروع صحبت با یک شوگر مامی که ثروتمند نیز هست یکی از سخت‌ترین قسمت‌های ارتباط با او است. اما نگران نباشید کارشناسان ما در این قسمت نکات کلیدی را برای شما آورده‌اند که باعث می شود که بتوانید راحتتر با آنها صحبت کنید.

صادق باشید

اگر می خواهید در ارتباط با یک شوگر مامی موفق باشید و یک رابطه جدی و بلند مدت داشته باشید، باید از ابتدا با او با صداقت رفتار کنید. اگر شما می خواهید یک رابطه پایدار بر اساس اعتماد طرفین داشته باشید باید همه چیز را به صورت شفاف برای او توضیح دهید. در مورد تحصیلات، سن، قد و هر چیز دیگری که با او در مورد آن صحبت می کنید واقعیت را بگویید. اگر فقیر هستید، به دروغ نگویید که ثروتمند هستید و یا در مورد خانواده خودتان هیچ حرف دروغی به او نگویید.

رابطه جنسی

در ابتدا چت خود هیچگاه در مورد رابطه جنسی صحبت نکنید. هرگز به صورت صریح و شفاف در ابتدا رابطه‌ای که با هم دارید در مورد رابطه جنسی صحبت نکنید. به عنوان مثال در شروع صحبت نگویید:” سلام عزیزم، من خیلی مرد قوی هستم و می خواهم با تو رابطه جنسی داشته باشم.” به طور کلی این کار جواب نمی دهد.  بهتر است در آغاز بحث با شوگر مامی خود با احترام رفتار نمائید.

توجه به احساسات

به احساسات شوگر مامی خود دقت کنید و به او بفهمانید که احساساتش برای شما مهم است. اگر او در مورد یک موضوع خاص شروع به صحبت کرد، به جای اینکه شما بحث را به موضوع مورد علاقه خود تغییر دهید، از او سوالات بیشتری در مورد موضوع خودش بپرسید. اگر او نام وقعی خود را به شما گفت، در حین چت کردن از اسمش نیز استفاده نمائید.

بذله گویی

شوخی طبعی و بذله گویی در شروع صحبت بسیار مهم است. این کار باعث می شود که شما بحث آرامتری داشته باشید. شوخی کنید و داستان‌های خنده‌دار تعریف نمائید تا یخ رابطه شما بشکند. شما تاثیر شگرف اینکار را به سرعت خواهید دید. چون همه افراد دوست دارند بخندند و به شخصی که باعث خنده آنها می شود احساس راحتی بیشتری می کنند. این یک روش خوب برای موفقیت در رابطه است. البته اگر موضوعی را قبلا برای کسی تعریف نکردید و نمی دانید دیگران چه عکس العملی نسبت به آن دارند را انجام ندهید.

استفاده از کلمات مناسب

در اولین گفتگو با شوگر مامی خود از کلمات مانند عزیزم، شیرینم، خانمم و کلمات این چنینی استفاده نکنید چون شما هنوز او را نمی شناسید.

تعریف کردن

اگر از عکس او خوشتان آمده است، اطمینان حاصل کنید که تعریف شما کاملا منطقی است. هیچگاه از یک قسمت بدن او تعریف بیجا نکنید.

شروع درست چت آنلاین

شوگر مامی‌ها معمولا از این جملات “سلام می خواهم با تو گپ بزنم” یا ” سلام روز خودتون را چطور گذروندید” خوششان نمی آید. چون آنها معمولا در طول روز حدودا 10 بار از این نوع پیام‌ها دریافت می کنند.

پرهیز از سوال اشتباه

از شوگر مامی خود سوالاتی که باعث می شود یک عکس العمل ناراحت کننده داشته باشند نپرسید. به عنوان مثال از او در مورد پول، سن و موارد این چنینی سوال نکنید. بهتر است به جای این سوالات در مورد شغل خودتان صحبت کنید.

شوگر مامی

نام کاربری صحیح

اگر از نام کاربری به جزء اسم خودتان استفاده می کنید، مطمئن شوید نام شما به نحوی نباشد که شوگر مامی تصور کند به او اهانت شد. مثلا اسم کاربری sexman27 اصلا مناسب نیست.

توجه به عکس پروفایل

اگر او در عکس پروفایل خود تصویر از مکانی، خواننده‌ای و غیره گذاشته است بهتر بحث را با آن شروع کنید. مثلا اگر عکس یک مکان خاص را گذاشته در مورد زیبایی و تاریخچه آن صحبت کنید یا اگر بیتی از یک شاعر را گذاشته در مورد دیگر شعرها و سبک این شاعر بحث نمائید. این موضوع باعث می شود که صحبت شما سریعتر پیش رود و او فکر کند که شما از نظر تفکرات شبیه هم هستید.

چگونه یک شوگرددی پیدا کنیم؟

شوگر ددی

اگر شما یک خانم هستید و وسوسه شده اید  تا از زندگی عاشقانه خود برای  بهبود تعادل بانکی خود استفاده کنید؟ اگر قصد ملاقات با شوگر ددی دارید در اینجا 5 مورد مهم هست که ابتدا باید بدانید. وقتی حساب بانکی شما به سختی می تواند اجاره خانه شما را بدهد، با قضاوت در مورد گسترش وب سایت های شوگرددی، تعداد بیشتری از افراد برای تأمین شیوه زندگی مورد نظر خود به سمت مردان ثروتمند یا شوگرددی ها – و شوگر مامی ها می روند.

یک توافق دو جانبه که برای لذت بردن از چیزهای ظریف  زندگی حاصل می شود: چه چیزهای را دوست ندارید، اما باوجود پول و هدایا، با آن کنار می آید. در اینجا پنج چیز موردنیاز است که باید قبل از شروع  پیدا کردن شوگرددی خود بدانید.

1. یک نگاه بد در جامعه به شوگر مامی ها و شوگر ددی ها وجود دارد.

جای تعجب ندارد که برخی افراد ممکن است رابطه شما را کمی غیرمعمول بدانند. روابطی که  فاصله سنی زیاد در آان وجود دارد همیشه توجه اطرفیان را به خود جلب می کند اما چون در رابطه شما یک طرف سن بالا پولدار است و حالت معامله ی پیدا کرده، بیشتر مورد توجه قرار می گیرید. حتی اگر این رابطه کاملاً افلاطونی باشد (منظور از رابطه افلاطونی یعنی یک عشق بسیار زیاد بین شما باشد حتی رابطه جنسی هم برقرار نمی کنید. البته این مورد بسیار نادر است اما دیده شده!)، باز هم شما افرادی را پیدا می کنید که به رابطه و پارتنر شما گیر می دهند. پس برای وارد چنین رابطه ای شدن باید پوستی کلفت داشته باشید. اگر اینطور نیستید پس حتما تجدید نظر کنید.

2. به آنها وابسته نشوید

از بسیاری جهات ، روابط شوگر دقیقاً مانند سایر موارد است. اینگونه روابط نیز فراز و نشیب های خود را دارد، و اغلب مانند روابط “عادی” به پایان می رسد. خیال نکنید که این روابط  برای همیشه یا حتی برای مدت طولانی دوام خواهد داشت، و  به قول معروف همیشه خودتونو برای روز بارانی آماده کنید چون اگر غرق شوید، تمام لباس های خوب و چیزهای کوچک دنیا نمی توانند سقف بالای سر شما نگه دارند. اطمینان حاصل کنید که هرگز به یک شخص کاملاً وابسته نیستید.

3. شما باید در مورد زندگیتان با خودتان صادق باشید

نکته اصلی در روابط شوگر این است که هر دو طرف دقیقاً می دانند چه خبر است  و اینکه ازدواج و فرزندان بخشی از تصمیم و تصور شما از آینده نیستند. ما نمی گویم شما نمی توانید در دهه های 20 ، 30 یا 40 خود سرگرم شوید و در دهه 50 ، 60 یا 70 به دنبال عشق بگردید بلکه به شما می گوییم در مورد آینده و زندگیتان با خودتان صادق باشید.

4. شما باید با این مورد که شما خریداری شده این اوکی باشین

البته ممکن است  او شما را دوست داشته باشد و  رابطه شما به چیزی عمیق تر از یک رابطه معمامله ای تبدیل شود، اما احتمال این هست که شوگردی  شما بخواهد در عوض انجام کارهای خوب شما برای شما چیزهایی بخرد. این وظیفه شماست که تعیین کنید سطح خوب شما چیست و مرزهای خود را تعیین کنید. درباره تأثیرات عاطفی نیز فکر کنید: اگر در این رابطه شما با هم سکس دارید، با دانستن اینکه این کار را به دلایل جذابیت و عشق انجام نمی دهید آیا بازم احساس راحتی می کنید؟

5. هر کسی توقع متفاوتی از شما دارد

اگر واقعاً فکر می کنید این نوع رابطه، رابطه ای است که می خواهید دنبال کنید، اطمینان حاصل کنید که دقیقاً همان رابطه ای را که واقعا می خواهید وارد همان رابطه می شوید. انتظارات شوگر ددی و شوگر مامی ها با هم متفاوت است اما  شما باید مشخص کنید که با چه نوع رابطه ای راحت هستید. هر وقت احساس بدی از رابطه داشتید می توانید آن را پایان دهید.

9 یک نظر

 1. Amin پاسخ

  واقعا راهنمایی کنید از کجا میشه پیدا کرد خیلیوقته تو مخمه ک پیدا کنم اما موفق نبودم کمک کنید لطفاواقعا سخته پیدا کردن ی شوگر مامی خوب

 2. D.Monfared پاسخ

  درود بر همه دوستان ، بسیار متن منطقی واقع گرایانه و‌قابل تاملی بود ، اما ای کاش برای این شاخه اجتماعی هم انجمنی بود تا افراد براحتی مکمل خودشون رو پیدا میکردند
  تشکر

 3. Mohamed moghadam پاسخ

  درود متن عالی بود،ولی کاش جایی بود که می‌توانست معرفی کنه یا نشون بده از کجا بیش پیداکرد،الان کانل های زیادی هست ولی همشون کلاهبرداری میکنند،خواهش میکنم یک جایی درست کنید که بشه معرفی بشه.سپاسگذارم…..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *