پوزیشن جنسی فرلانگ نهایی

آموزش پوزیشن جنسی فرلانگ نهایی (Final Furlong Position)

پوزیشن جنسی فرلانگ نهایی (Final Furlong Position) یک پوزیشن تغییر یافته خوب از داگ استایل است. اجرای آن ساده می‌باشد و تلاش زیادی نمی‌خواهد. همچنین این پوزیشن بسیار صمیمی‌تر از پوزیشن جنسی داگ استایل است. پوزیشن جنسی فرلانگ نهایی نام خود را از بازی به همین نام که در مورد اسب سواری می‌باشد گرفته است. پوزیشن جنسی لاک پشت نیز دیگر پوزیشن جنسی داگ استایل که در مقاله قبلی زرد نیوز آن را توضیح داده‌ایم.

سخت‌ترین کار در مورد اجرای پوزیشن جنسی فرلانگ نهایی با مرد خود پیدا کردن مبلمان مناسب است. زیرا برای اجرای این پوزیشن باید هر دوی شما در حالت نشسته باشید. در حالت ایده آل، شما می‌توانید از یک تکه تشک بلند یا مبل کاناپه که هر دوی شما روی آن جای می‌گیرید، استفاده کنید. هر دوی شما باید روی چهارپایه یا مبل بنشینید، در حالی که رو به یک جهت هستید، مردتان حرکت کند. مردتان پشت سر شما خواهد بود. باید کمی خم شوید تا او به راحتی وارد شما شود. سپس هنگامی که او در درون شما قرار گرفت، مردتان می‌تواند با دستانش شما را نزدیک خود نگه دارد، مثل حالتی که در پوزیشن جنسی قاشق هستید و شروع به حرکت به سمت جلو و عقب کند.

کاری که زنان در پوزیشن جنسی فرلانگ نهایی انجام می‌دهند

اجرای پوزیشن جنسی فرلانگ نهایی  نیازی به تلاش زیادی ندارد. این پوزیشن برای یک رابطه جنسی آرام و عاشقانه بسیار مناسب است. برای افزایش صمیمیت، می توانید به سمت عقب به طرف مرد خود متمایل شوید و دستان خود را به آرامی دور سر یا پشت او قرار دهید. اگر خود را به عقب متمایل کردید و دردی در کمر احساس نکردید می‌توانید برای نفوذ بیشتر به مرد خود فشار بیاورد. اگر هم دوست داشتید که فقط از رابطه جنسی لذت ببرید فقط کافی بنشینید و همه چیز را به همسرتان بسپارید.

کاری که مردان در پوزیشن جنسی فرلانگ نهایی انجام می‌دهند

مردتان برای اجرای پوزیشن جنسی فرلانگ نهایی  نیاز است که فعالیت بیشتری داشته باشد. او باید به داخل و خارج فشار آورد. اگر کمی پاهایش را از روی چهارپایه یا مبل بلند کند راحت‌تر می‌تواند به سمت جلو و عقب حرکت کند. برای اینکه بتواند به سمت جلو و عقب حرکت نمائید، او باید دست‌هایش را دور شما قرار دهد. او باید دست‌هایش را یا دور کمر یا زیر بازوهای شما قرار دهد. او همچنین می‌تواند دستانش را اطراف سینه‌های شما بگذارد و سینه‌های شما را نگه دارد تا نوک پستان را در این حالت تحریک کند. پوزیشن‌ جنسی‌ فرلانگ نهایی یک پوزیشن‌ جنسی‌ که هم برای رابطه جنسی‌ مقعدی و هم واژینال بسیار مناسب است.

مواردی که باید در هنگام انجام پوزیشن جنسی فرلانگ نهایی در نظر بگیرید

افراد زیادی پوزیشن جنسی فرلانگ نهایی را نمی‌توانند انجام دهند. اما اگر شما چهارپایه یا تشک مناسب برای اجرای این پوزیشن جنسی را دارید و می‌خواهید آن را اجرا کنید. باید نکاتی را رعایت نمائید که ما در ادامه آن را توضیح می‌دهیم:

اگرچه نام این پوزیشن به صورتی که شما تصور می‌کنید نیاز است تلاش بسیار کنید. اما اگر می‌خواهید بدون نیاز به انعطاف‌پذیری فوق‌العاده یا قوی با مرد خود رابطه جنسی آرام و شهوانی داشته باشید، پوزیشن جنسی فوق‌العاده‌ای است.

مردتان با فشار آوردن به داخل و خارج، ساییدن باسن و انجام یک حرکت “شکل 8” در درون شما، می‌تواند یک ترکیب عالی ایجاد می‌کند.

اگر دوست دارید در حین رابطه جنسی‌ از ویبراتور استفاده کنید، پوزیشن‌ جنسی‌ فرلانگ‌ نهایی‌ یک پوزیشن جنسی دوست داشتنی است.

پوزیشن‌های جنسی‌ مشابه پوزیشن جنسی‌ فرلانگ نهایی‌

در ادامه چندین پوزیشن‌ جنسی‌‌ مشابه پوزیشن جنسی فرلانگ نهایی را به شما معرفی می‌کنیم. اگر از اجرای این پوزیشن جنسی لذت بردید، پوزیشن‌های که در ادامه نیز معرفی می‌کنیم برایتان عالی است.

پوزیشن جنسی پلکانی به بهشت (Stairway to Heaven)

پوزیشن جنسی پلکانی به بهشت
نحوه اجرای پوزیشن جنسی پلکانی به بهشت

برای اجری پوزیشن جنسی پلکانی به بهشت نیاز به پله است. در این پوزیشن نیز شما باید زانو بزنید و مردتان از پشت شما را با دست‌هایش نگه دارد.

پوزیشن جنسی کرنر داگی (Corner Doggy)

پوزیشن جنسی کرنر داگی
نحوه اجرای پوزیشن جنسی کرنر داگی

در زمان اجرای پوزیشن جنسی کرنر داگی برای تحریک بیشتر کلیتوریس می‌توانید از گوشه تخت یا مبلمان استفاده کنید.

پوزیشن جنسی سرعت گیر (Speed Bump)

پوزیشن جنسی سرعت گیر
نحوه اجرای پوزیشن جنسی سرعت گیر

برای اجرای پوزیشن جنسی سرعت گیر شما به یک توپ ورزشی برای تکیه دادن نیاز دارید. شما باید روی توپ دراز بکشید و همسرتان از پشت کنترل همه چیز را در دست بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *