خواستگاری شمشیر بازی در المپیک

شمشیرباز آرژانتینی از پیشنهاد ازدواج مربی اش در المپیک شوکه شد

شمشیر باز آرژانتینی، ماریا بلن پرز اگرچه از کسب مدال المپیک 2020 توکیو باز ماند، اما در حین مصاحبه پس از مبارزه خود با پیشنهاد خواستگاری از سوی مربی اش شوکه شد.

ماریا بلن پرز که در شمشیربازی اسلحه سابر مغلوب شده بود، در جریان مصاحبه تلویزیونی خود، متوجه حضور مربی اش با دست نوشته ای که خواسته بود با او ازدواج کند شد.

در سال 2010 ماریا پرز پیشنهاد این همکار 17 ساله خود را رد کرده بود. اما حالا تصمیم او عوض شده بود. پرز که با نتیجه 12 به 15 مغلوب شمشیرباز سابر مجارستان شده بود، در این باره گفت:

«خبرنگاران به من گفتند که برگردم و وقتی برگشتم نوشته او را دیدم. همه چیز را فراموش کردم. وای خدای من، نمی‌دونستم چی بگم. خیلی خوشحالم، ما شریک خوبی برای هم بودیم و لحظات شادی و ناراحتی زیادی را کنار هم سپری کرده ایم. ما همدیگر را دوست داریم و حالا تصمیم گرفته ایم که ادامه زندگی را در کنار هم باشیم. باید به بوینس آیرس برگردیم و با یک باربیکیو، جشن بزرگی بگیریم.»

مربی پرز و حالا نامزد فعلی او می‌گوید:

«عاشق او هستم، وقتی او بازنده می‌شود، به شدت ناراحت است و فکر کردم حالا زمان مناسبی برای تغییر ذهنیت او است. شاید اگر برنده می‌شد از او خواستگاری نمی‌کردم.»

بلن پرز در مسابقات قهرمانی پن امریکن 2014 مدال طلا را از آن خود کرده بود و در المپیک‌های 2012 و 2016 هم به رقابت پرداخته بود.

خواستگاری در المپیک

بلن پرز در سال 2010 با گفتن اینکه هنوز برای ازدواج جوان هستم، یک بار پیشنهاد ازدواج مربی اش را رد کرده بود.

خبر این خواستگاری مربی آرژانتینی از شمشیربازش در سایت رسمی مسابقات المپیک هم پوشش داده شده است.

این نخستین باری نیست که در مسابقات المپیک شاهد خواستگاری هستیم. 5 سال قبل در المپیک ریو، ورزشکار چینی برنده مدال برنز رشته شیرجه المپیک از هم وطنش که برنده مدال نقره شده بود خواستگاری کرد.

کین کای در برابر جمعیت حاضر در سالن زانو زد و با حلقه ای که به هی زی تقدیم کرد، از او خواستگاری کرد.پ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.