اتریوم

اتریوم به بالاترین قیمت خود در دو سال اخیر رسید

داده های سایت کریپتو واچ نشان می‌دهد که قیمت اتریوم روز گذشته به بالاترین قیمت خود در دوسال اخیر رسیده است.

رکورد شکنی اتریوم

اتریوم روز گذشته با نرخی صعودی به قیمت 445 دلار رسید تا معاملات آتی این رمزارز با 1.5 میلیارد دلار، رکورد تازه ای را به ثبت برساند.

معاملات طی روزهای اخیر نشان می‌دهد که معامله گران در بازار اتریوم، نسبت به سیر صعودی این رمزارز امیدوارند و احتمالا طی روزهای آتی هم قیمت این رمز ارز افزایش پیدا کند.

سانتیمنت در 21 مرداد گزارش داده بود که کارمزد اتریوم به بالاترین مقدار تاریخی خود رسیده است و سیر صعودی بهای اتریوم به نظر منطقی است. پژوهشگران سانتیمنت در این باره گفته بودند:

در روز سه شنبه، اتریوم به بالاترین نرخ کارمزد خود رسید. با شکسته شدن رکورد نرخ کارمزد، قیمت اتریوم 13 درصد افزایش را تجربه کرده است و معامله گران معتقدند قیمت این رمز ارزها همچنان سیر صعودی خواهد داشت.

اگر چه تعداد افرادی که تمایل به انجام تراکنش با این رمزارز دارند، کمتر شده است.

به طور معمولی، زمانی که یک رمز ارز یک جهش بزرگ را تجربه می‌کند، تعداد قراردادهای باز آن کاهش پیدا می‌کند. این اتفاق به خاطر این است که توقف دارایی‌ها معمولا در این جهش های بزرگ رخ می‌دهد.

داده‌های اسکیو، هوبی و اوککس، صرافی‌های معروف نشان می‌دهد که ارزش قراردادهای معاملات آتی اتریوم به 1.5 میلیارد دلار رسیده است.

قیمت اتریوم

جو و شرایط حاکم به حوزه ارز دیجیتال باعث شده تا اتریوم از ابتدای کارش تا کنون 235 درصد رشد قیمتی را شاهد باشد. تیم کریپتو واچ در این باره می‌گوید:

اتریوم توانسته رکورد دو ساله خود که 444 دلار بوده را بشکند. اتریوم در 25 روز اخیر 87 درصد رشد قیمت را تجربه کرده است و از مارس تاکنون 400 درصد رشد را تجربه کرده است. (اتریوم در ماه مارس به پایین ترین نرخ خود رسیده بود)

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.