electrom bitcoin wallet

بررسی کیف پول الکتروم (Electrum )

فهرست عناوین پنهان
1. کیف پول Electrum چیست؟

کیف پول Electrum چیست؟

کیف پول  Electrum در نوامبر سال 2011 توسط توماس وگتلین(Thomas Voegtlin) ایجاد شد. پس از ایجاد این کیف پول در طی سال‌های گذشته بسیار از افراد برای توسعه کد این نرم افزار کمک کرده‌اند.

ما در این مطلب نظرات افرادی که از این کیف پول استفاده کرده‌اند را برای شما آورده‌ایم، شما عزیزان با توجه به نظرات این افرادی می توانید با نقاظ ضعف و قوت این کیف پول آشنا شوید. شما می‌توانید با کلیک کردن بر روی لینک های زیر به صفحه اصلی کیف پول Electrum و صفحه دانلود آن بروید.

صفحه اصلی کیف پول Electrum                      دانلود کیف پول الکتروم

 • نظر Ganesh B
 • توسعه دهنده نرم افزار
 • بیزنس کوچک تعداد کارمندان 11 تا 50 تا

“امنیت کیف پول های سرد دارد اما راحتی کیف پول گرم”

چه چیزی را در مورد کیف پول الکتروم بیشتر دوست داری؟

کار با بیت کوین می تواند برای بسیاری از افراد دشوار باشد حتی استفاده از آن نیازمند برخی از تکنیک‌ها می‌باشد که برای افراد باهوش نیز سخت می‌باشد. استفاده از بیت کوین برای کاربران بی تجربه کاملا غیر ممکن است. چنین کاربران بی تجربه معمولاً تمایل دارند که بیت کوین خود را در کیف پول گرم نگه دارند، این کیف پول های گرم بسیار ناامن هستند و امکان دارد این کاربران پول خود را به راحتی از دست دهند. بنابراین بسیار از کاربران به خاطر امنیت بیت کوین خود اجباراً از کیف پول سرد استفاده می کنند. اما نکته ای که وجود دارد این است که استفاده از این کیف پول ها کمی دشوار است.

کیف پول الکتروم با ارائه یک کیف پول سبک توانسته شکاف بین این دو کیف پول را پر کند. ایجاد یک آدرس بیت کوین جدید با کیف پول الکتروم کمتر از یک ثانیه طول می‌کشد. رابط کاربری آن بسیار ساده طراحی شده است و کاربران بسیار راحت می‌توانند به آدرس‌ها و کلیدهای مختلف خود رسیدگی کنند. محبوب‌ترین ویژگی این کیف پول هزینه کم انتقال آن می‌باشد. از آنجا که این کیف پول یک اپن سورس است و کد قابل آن قابل بررسی می باشد به همین علت نسبت به سایر کیف پول‌های کد اختصاصی  (closed source) مانند Jaxx، poloniex یا coinbase امنیت بیشتری دارد.

اگر کاربری بارها و بارها بیت کوین را به یک آدرس خاص ارسال کند، چنین آدرس را می توانند به راحتی به عنوان یک مخاطب برای خود ذخیره کنند و از آن به بعد برای اسال یک وجه فقط لازم بر روی دکمه ارسال کلیک کنند. همچنین یک کنسول مفید برای اجرای اسکریپ ها و انجام عملیات بیت کوین با خط فرمان ارائه می‌دهد.

چه چیزی را  در مورد کیف پول الکتروم دوست نداری؟

رابط کاربر کمی بیش از حد ساده است و از آنجا که یک نرم افزار رایگان است، هیچ پشتیبانی در مورد این کیف پول در دسترس نیست.

توصیه های شما در مورد این محصول به دیگران:

اگر شما بسیار نگران امنیت بیت کوین خود هستید، از یک کیف پول سرد استفاده کنید که به اینترنت وصل نشده باشد.

چه مشکلی در رابطه با این کیف پول دارید؟ چه فوایدی کیف پول الکتروم دارد؟

امکان رسیدگی سریع و ایمن بیت کوین‌ها در این کیف پول وجود دارد.

 • نظر David R
 • طراحی وب و اینترنت
 • بیزنس کوچک تعداد کارمندان 11 تا 50 تا

“بهترین کیف پول سبک برای بیت کوین شما”

چه چیزی را در مورد کیف پول الکتروم بیشتر دوست داری؟

کیف پول الکتروم یکی از اولین کیف پول‌های که  برای بیت کوین ایجاد شده است، از آن زمان تاکنون این کیف پول مورد علاقه من بوده است، زیرا امکانات بسیار زیادی دارد و همچنین حجم زیادی از فضای رایانه شما را به خود اختصاص نمی دهد و برخلاف دیگر کیف پول‌ها بسیار سبک است.

بهترین ویژگی کیف پول الکتروم از نظر من این است:

لازم نیست کل بلاکچین بیت کوین را بارگیری کنم زیرا این کیف پول به صورت خودکار با سرورهای خارجی که توسط انجمن حاوی پلاک چین از راه دور انجام می شود هماهنگ شده است.

از جدیدترین گزینه‌های امنیتی برای کیف پول الکتروم استفاده شده است که امکان هک شدن و از بین رفتن بیت کوین من تقریباً غیر ممکن می شود.

با آخرین نسخه کیف پول Bitcoin Segwit سازگار و همچنین با کیف پول Bitcoin Legacy نیز سازگار می باشد.

چه چیزی را در مورد کیف پول الکتروم دوست نداری؟

اگرچه محیط کاربری کیف پول Electrum بسیار ساده است و این ممکن است برای بعضی از افراد نکته منفی باشد، اما این مورد به نظر من نکته منفی نیست. من معتقدم با توجه به پیچیدگی کار با ارزهای رمزنگاری شده مهم است که کیف پول ها ساده باشند تا کاربران بی تجربه بتوانند بدون مشکل از آنها استفاده کنند.

توصیه های شما در مورد این محصول به دیگران:

من به اشخاص پیشنهاد می کنم که اگر به دنبال یک کیف پول سبک بیت کوین هستند که نیازی به بارگیری کامل بلاک چین نداشته باشد، از کیف پول الکتروم استفاده کنند. کیف پول الکتروم دارای امنیت بالای برای حفظ بیت کوین شما می‌باشد همچنین این نرم افزار به صورت رایگان ارائه می‌شود.

چه مشکلی در رابطه با این کیف پول دارید؟ چه فوایدی کیف پول الکتروم دارد؟

من به دنبال کیف پول بیت کوین بودم که مجبور نشوم بلاک چین را به طور  کامل در رایانه خود بارگیری کنم، زیرا ممکن است روزها طول بکشد تا بیش از 100 گیگابایت داده بارگیری شود، بنابراین من از الکتروم استفاده کردم  و در 5 دقیقه کیف پول من کار می‌کند و می توانم  بیت کوین را ارسال یا دریافت کنم.

 • نظر Mathieu P
 • مدیر منابع  منسوجات
 • شغل کوچک تعداد کارمند 2 تا 10 نفر

“بررسی من از کیف پول الکتروم”

چه چیزی را در مورد کیف پول الکتروم دوست داری؟

کیف پول الکتروم یکی از شناخته شده‌ترین کیف پول‌های بیت کوین است. مهمترین مزیت این کیف پول این است که بسیار حجم آن کم می باشد و  بلاک چین آن در سرورهای خارجی نگهداری می‌شود و نیاز نیست ما بلاک چین را دانلود کنیم و کاربران فقط کیف پول را دانلود می‌کنند و بر روی تمام سیستم عامل‌های اصلی مانند ویندوز، لینوکس و مک نیز نصب می‌شود. حتی این کیف پول بر روی سیستم عامل تلفن همراه اندروید نیز نصب می‌گردد. یکی دیگر از مزیت های مهم کیف پول الکتروم، این کیف پول تحت برنامه seed ایمن شده است که این برنامه به کاربران  بازیابی یا دسترسی به کیف پول کمک می‌کند. همچنین در این کیف پول امنیت کیف پول ما کاملا تائید شده است. همچنین می توان از کیف پول الکتروم در دستگاه آفلاین استفاده کرد. لازم به ذکر است در کیف پول الکتروم امنیت ارزهای رمزنگاری دریافت شده نیز بر عهده سیستم می باشد.

چه چیزی را در مورد کیف پول الکتروم دوست نداری؟

کاربران مبتدی که برای اولین بار است که می‌خواهند از ارزهای رمزنگاری شده استفاده می‌کنند، ممکن است در استفاده از این کیف پول کمی مشکل داشته باشند.

توصیه های شما در مورد این محصول به دیگران:

اگر به انجام فعالیت در زمینه ارزهای رمزنگاری شده علاقه مند هستید، باید حتما الکتروم را امتحان کنید، زیرا به لطف این کیف پول ارزهای رمزنگاری شده شما ایمن هستند.

چه مشکلی در رابطه با این کیف پول دارید؟ چه فوایدی کیف پول الکتروم دارد؟

با تشکر از کیف پول الکتروم می توانم به سرعت تمام پرداخت‌های خود را از مشتریانم در سراسر جهان دریافت کنم.

 • نظر Liam W
 • کارآموز حسابداری

“ساده ، شهودی و مؤثر”.

چه چیزی را در مورد کیف پول الکتروم دوست داری؟

از کجا شروع کنم، برای مبتدیان این کیف پول بسیار عالی چون برای سه ارز دیجیتالی بیت کوین، لیت کوین و بیت کوین کش وجود دارد. من عاشق ویژگی sweeping  این کیف پول هستم. این ویژگی باعث می شود که فورک آسان و سریع انجام شود. همچنین این ویژگی باعث می شود ادعای صاحبان این کیف پول که می‌گویند تبادلات شما در این کیف پول بدون ریسک انجام می شود تحقق یابد، زیرا شما می توانید دستورات را به صورت آفلاین اجرا کنید و لازم نیست برای جمع کردن فورک از یک شخص ثالث کمک بگیرید.

 • sweeping  در این کیف پول باعث تغییر یکنواخت کیف پول شما می شود.
 • تعدیل هزینه‌های در الکتروم به وسیله تنظیمات پیش فرض انجام می‌شود.
 • سرانجام، لازم نیست برای ارسال بیت کوین خود به حساب دیگر منتظر تائید آن حساب باشید. این موضوع باعث خوشحالی بسیار از کاربران این ارزهای رمزنگاری شده می‌شود.
 • همچنین من برای تراکنش‌های خود در بلاک چین مربوطه فقط لازم است بر روی آن کلیک نمائیم.
 • آیا من به اپن سورس بود کیف پول الکتروم اشاره کردم؟
 •  در حالت کلی من این کیف پول را زیاد دوست دارم.

چه چیزی را در مورد کیف پول الکتروم دوست نداری؟

درکیف پول الکتروم برای هر کاری گزینه‌های وجود دارد. این نرم افزار دارای رابط کاربری ساده و کسل کننده‌ای و این درهم و برهمی این برنامه باعث می شود که شما اشتباه کنید، البته هدف از انجام این کار توسط نرم‌افزا الکتروم این است که شما بتوانید کنترل کامل  بیت کوین‌های خود را بدست بگیرید.

توصیه های شما در مورد این محصول به دیگران:

حتی اگر شما هنوز تصمیم به استفاده از ارزهای دیجیتال را ندارید، بهتر است از همین امروز شروع به یادگیری و استفاده از آن کنید چون در آینده مجبور می‌شوید از این ارزهای رمزنگاری شده استفاده کنید.

چه مشکلی در رابطه با این کیف پول دارید؟ چه فوایدی کیف پول الکتروم دارد؟

ارزهای رمزنگاری شده بخشی از فناوری امروزه دنیا می باشد. به زودی همه مشاغل و هر شخصی در جهان نیاز دارد که وارد شبکه این ارزهای دیجیتال شود پس چه بهتر از قبل بتوانید با این کیف پول‌ها کار کنید.

 • نظر Jash D
 • معاون پژوهشی شبکه رایانه ای
 • متصدی 1000 تا 50000 کارمند

“سریع، ایمن و خصوصی”

چه چیزی را در مورد کیف پول الکتروم دوست داری؟

این محصول بهترین محصول است زیرا بسیار سریع می باشد، ویژگی‌های ایمنی خوبی را در اختیار شما قرار می‌دهد. حریم خصوصی  شما را به خوبی حفظ می‌کند. این یک نرم افزار گسترده است که به راحتی می‌توانید از آن  استفاده کنید. الکتروم با کیف پول‌های مهم سخت افزاری بیت کوین سازگار است. همچنین در سیستم عامل‌های مختلف مانند ویندوز، لینوکس، مک و اندروید پشتیبانی می‌شود.

چه چیزی را در مورد کیف پول الکتروم دوست نداری؟

برای مبتدیان کار با آن ساده نیست زیرا ممکن است نتوانند از برخی از قسمت های آن استفاده کنند. همچنین فقط از بیت کوین پشتیبانی می کند. استفاده از الکتروم در ابتدا کمی پیچیده است ولی پس از مدتی می توان به راحتی از آن استفاده کنید.

توصیه های شما در مورد این محصول به دیگران:

اگر تازه کار باشید ممکن است در ابتدا نفهمید که این کیف پول چگونه کار می کند اما پس از مدتی به خوبی درک می کنید که این کیف پول چگونه عمل می کند. الکتروم برای پرداخت هزینه های روزانه و دریافت بیت کوین از دیگر حساب ها ایده‌آل است.

چه مشکلی در رابطه با این کیف پول دارید؟ چه فوایدی کیف پول الکتروم دارد؟

من برای مدیریت بیت کوین های خود از الکتروم استفاده می کنم. سرعت معاملات در این نرم افزار بسیار سریع است و به خوبی از حریم خصوصی من حفاظت می کند که این ویژگی در یک کیف پول ارز دیجیتال بسیار مهم است.

electrom bitcoin wallet
 • نظر Harold T
 • مدیر اجرایی
 • مشاغل کوچک تعداد کارمند بین 11 تا 50 نفر

“کیف پول ساده ای که می توانید آن را از طریق بلاک چین کنترل کرد”

چه چیزی را در مورد کیف پول الکتروم دوست داری؟

من این ویژگی های کیف پول الکتروم که به راحتی بر روی سیستم عامل های مختلف تنظیم می شود، با کیف پول های سخت افزاری سازگار است و از زمان ایجاد آن مدت زمانی طولانی می گذرد ( سال 2011) دوست دارم. یکی از بهترین ویژگی های الکتروم این است که لازم نیست کل بلاک چین را بارگیری نمائیم، این موضع سبب می شود حجم آن کاهش یابد در نتیجه فضای زیادی از هارد من برای نصب سایر برنامه های آزاد بماند. این کیف پول ارز های رمز نگاری شده شما را به گونه ای محافظت می کند که هیچ گونه راهی برای سرقت بیت کوین شما وجود نداشت باشد.

از آنجا که این کیف پول اطلاعات را از بلاک چین بارگیری نمی کند، در نتیجه انجام معاملات در آن بسیار سریعتر است. از آنجا که گذر واژه ها و داده ها روی سرور ذخیره نمی شوند، امکان سرقت اطلاعات شما کمتر می شود زیرا سرقت اطلاعات از روی دسک تاپ آسان نیست. نرم افزار الکتروم در پایتون نوشته شده است، که بررسی کد گذاری و آن بسیار ساده تر و کوتاه تر از سایر نرم افزار ها است.

چه چیزی را در مورد کیف پول الکتروم دوست داری؟

رابط کاربر می تواند بهبود یابد، بسیار ساده است، راهنمایی و آموزشی نیز وجود ندارد تا به کاربران برای استفاده از این کیف پول کمک کند. این کیف پول بیشتر برای یک کاربر پیشرفته در نظر گرفته شده است و همچنین الکتروم فقط از ارز بیت کوین پشتیبانی می کند.

توصیه های شما در مورد این محصول به دیگران:

اطمینان حاصل کنید که از نظر فنی اطلاعات لازم برای استفاده از این کیف پول را دارید. رمز ها و گذر واژه های خود را فراموش نکنید.

چه مشکلی در رابطه با این کیف پول دارید؟ چه فوایدی کیف پول الکتروم دارد؟

ما با استفاده از الکتروم قادریم بیت کوین خود را به صورت ایمن در بلاک چین قرار دهیم.

 • نظر Anjali P
 • مشاوره فناوری اطلاعات و خدمات
 • شغل متصدی

“بهترین کیف پول من”

چه چیزی را در مورد کیف پول الکتروم دوست داری؟

سادگی این کیف پول نظر من را به خود جلب کرده است. کاربر فقط برای استفاده از این کیف باید به خاطر بسپارد ” مجموعه کلمات تصادفی” یا همان کدی که هنگام نصب الکتروم به او داده می شود. اگر لب تاپ یا هارد دیسک حود را از دست دادید با استفاده از این کد ها می توانید دوبار آن را بازیابی کنید. با نصب کیف پول الکتروم بر روی سیستم خود با استفاده کد منحصر به فردی که توسط سیستم به شما داده می شود می توانید اطلاعات خود را ایمن کنید.

چه چیزی را در مورد کیف پول الکتروم دوست نداری؟

من تقریبا همه چیز را در مورد کیف پول الکتروم دوست دارم البته تا کنون من هیچ نکته منفی در مورد این کیف پول ندیدم، اگر چه یک نکته منفی نیز در مورد کیف پول الکتروم وجود داشته باشد با توجه به مزایایی که دارد می توانیم از آن چشم پوشی کنیم.  

توصیه های شما در مورد این محصول به دیگران:

کیف پول الکتروم نسبت به سایر کیف پول‌های سرعت بالاتری دارد و نصب آن بر روی سیستم شما حجم کمتری از فضای هارد را می‌گیرد. شما می‌توانید آن را همگام سازی کنید و یک نسخه پشتیبان از داده‌های خود در چندین دستگاه مختلف داشته باشید.

استفاده از آن بسیار آسان است.

اگر به دنبال یک کیف پول کاربرپسند و مطمئن هستید، ما به شما پیشنهاد می کنیم از این کیف پول استفاده کنید.

چه مشکلی در رابطه با این کیف پول دارید؟ چه فوایدی کیف پول الکتروم دارد؟

من این کیف پول را در سیستم های مختلف نصب کرده‌ام و آن ها باید یکدیگر همگام سازی کرده‌ام. همچنین برای ایمن سازی کیف پول های خود در سیستم های مختلف از داده‌ها نسخه پشتیبان گرفته‌ام.

 • نظر کاربر فناوری اطلاعات و خدمات
 • متصدی 1000 تا 5000 کارمند
electrom bitcoin wallet

“واقعا کیف پول سریع، قابل اعتماد و امنی!”

چه چیزی را در مورد کیف پول الکتروم دوست داری؟

کاملاً رایگان است. موارد دیگری که در مورد این کیف پول دوست دارم شامل امنیت بالا، قابلیت اعتماد و حفظ حریم خصوصی آن است. این نرم افزار به خوبی اطلاعات محرمانه شما را حفظ می‌کند و واقعا امن می‌باشد. اگر از کیف پول‌های سخت افزاری استفاده می‌کنید، می توانید به راحتی از کیف پول الکتروم برای امنیت بیشتر کیف پول‌های سخت افزاری خود استفاده نمائید و به راحتی آن ها را ادغام کنید.

چه چیزی را در مورد کیف پول الکتروم دوست نداری؟

ای کاش ازارزهای رمزنگاری شده بیشتری پشتیبانی می کرد، اما افسوس که فقط از بیت کوین پشتیبانی می کند. همچنین ممکن است استفاده از آن برای مبتدیان کمی دشوار باشد زیرا یادگیری تمام قسمت‌های این کیف پول کمی سخت است. و یکی دیگر از مواردی که من واقعا در مورد این کیف پول دوست ندارم طراحی رابط کاربری آن می باشد. واقعا من احساس می کنم که رابط کاربری این کیف پول از دهه 90 میلادی آمده است. از نظر من رابط کاربری کیف پول الکتروم وحشتناک است و یک شکل کاملا قدیمی دارد. من واقعا آن را دوست ندارم و به نظرم خوب نیست.

توصیه های شما در مورد این محصول به دیگران:

اگر به دنبال یک کیف پول ایمن برای نگه داشتن بیت کوین خود هستید ما به شما کیف پول الکتروم را پیشنهاد می‌کنیم. خواه شما بخواهید از کیف پول سخت افزاری استفاده کنید یا نه، کیف پول الکتروم برای شما یک انتخاب خوب برای حفظ دارایی‌هایتان خواهد بود.

چه مشکلی در رابطه با این کیف پول دارید؟ چه فوایدی کیف پول الکتروم دارد؟

من به عنوان یک توسعه دهنده وب و طراح مستقل که با آژانس‌های مختلف، سازمان‌های خصوصی و سایر مشتری‌ها در سراسر جهان فعالیت می‌کنند همکاری می کنم، متوجه شده‌ام که بسیاری از آنها ترجیح می‌دهند پرداخت‌های خود را از طریق کیف پول الکتروم انجام دهند. در نتیجه من به منظور پرداخت چک ها و دخیره بیت کوین های خود از کیف پول الکتروم استفاده می‌کنم.

علی رغم اینکه دارای رابط کاربری احمقانه و عجیب است و اصلا کاربر پسند نمی‌باشد، اما به خوبی از دارایی‌های دیجیتال شما حافظت می کند. بنابراین اصلی ترین دلایلی که افرادی مانند من از این کیف پول استفاده می‌کنند کارایی، حفظ حریم خصوصی، قابلیت اطمینان و ثبات است. هنگام صحبت در مورد حفاظت از ارزهای دیجیتالی، جنبه‌های بصری طراحی و رابط کاربری مهم نیست تنها چیز که اهمیت دارد ایمن نگه داشتن ارزهای رمزنگاری شده می باشد.

electrom bitcoin wallet
 • نظر Ahmad R
 • معامله گر بیت کوین
 • بیزینس متوسط تعداد کارمند بین 200 تا 500

“یک کیف پول بیت کوین برای پرداخت‌های منظم.”

چه چیزی را در مورد کیف پول الکتروم دوست داری؟

این کیف پول برای نگهداری مقدار کمی از بیت کوین که روزانه مورد استفاده قرار می گیرد مناسب است. می‌توانید در رایانه های مختلف از این کیف پول استفاده کنید و نسبت به کیف پول های آنلاین دیگر امنیت بیشتری دارد.

چه چیزی را در مورد کیف پول الکتروم دوست نداری؟

از آنجا که این کیف پول تنها یک نرم افزار است، هکرها می توانند کاربر را وادار کنند تا نسخه ای جعلی را با استفاده حملات سروری بارگیری کنند که این کار باعث هک اکانت کاربران می‌شود.

توصیه های شما در مورد این محصول به دیگران:

این کیف پول یک نرم افزار اپن سورس است و هرکسی می تواند آن را برای نقض‌های فنی، اشکالات یا نقض امنیتی آن مورد بررسی قرار دهد.

چه مشکلی در رابطه با این کیف پول دارید؟ چه فوایدی کیف پول الکتروم دارد؟

این کیف پول برای اینکه بین کاربران بیشتر محبوب شود باید از دیگر ارزهای دیجیتال نیز پشتیبانی کند.

 • نظر کارشناس سلامتی و تناسب اندام
 • بیزینس کوچک تعداد کارمند بین 2 تا10

“کیف پول بیت کوین بسیار ایمن / قابل اعتماد”

چه چیزی را در مورد کیف پول الکتروم دوست داری؟

من ویژگی سادگی و ایمنی این کیف پول را بسیار دوست دارم . در مقایسه با سایر کیف پول‌های موجود هزینه انتقال وجه در آن کم می‌باشد.

چه چیزی را در مورد کیف پول الکتروم دوست نداری؟

من این ویژگی کیف پول الکتروم که هیچ روش رمز عبور به جزء پین پشتیبانی نمی کند دوست ندارم. من همچنین این ویژگی را که با شبکه لایتینگ یکپارچه نشده است و از ابزار های پیشرو یا ابزار های trevor پشتیبانی نمی‌کند را دوست ندارم.

چه مشکلی در رابطه با این کیف پول دارید؟ چه فوایدی کیف پول الکتروم دارد؟

من قادر به ارسال، دریافت و پرداخت با بیت کوین نسبتاً یکپارچه برای شرکت خود هستم. من توانسته‌ام با مراجعه به صرافی ها به راحتی آن را تبدیل کنم.

 •  نظر کارشناس  ساخت و ساز
 • بیزینس میانی تعداد کارمند بین 50 تا 200 نفر

“من برای انتقال بیت کوین از آن استفاده می کنم”

چه چیزی را در مورد کیف پول الکتروم دوست داری؟

من آن را دوست دارم زیرا استفاده از آن بسیار ساده و کاربر پسند است.

چه چیزی را در مورد کیف پول الکتروم دوست نداری؟

واقعاً در این کیف پول هیچ ویژگی منفی وجود ندارد برخی از تنظیمات آن پیشرفته و گیج کننده هستند اما در کل کیف پول الکتروم خیلی خوب است.

توصیه های شما در مورد این محصول به دیگران:

کیف پول الکتروم خیلی خوب است من استفاده از آن را توصیه می‌کنم.

چه مشکلی در رابطه با این کیف پول دارید؟ چه فوایدی کیف پول الکتروم دارد؟

استفاده از آن برای من راحت است.

 • نظر کاربر فناوری اطلاعات و خدمات
 • بیزینس متوسط تعداد کارمند بین 201 تا 500 نفر

“کیف پول الکترونیکی”

چه چیزی را در مورد کیف پول الکتروم دوست داری؟

همه چیز بسیار ساده و آسان برای استفاده است.

چه چیزی را در مورد کیف پول الکتروم دوست نداری؟

به سرعت نصب می شود، سیستم را کند نمی کند.

چه مشکلی در رابطه با این کیف پول دارید؟ چه فوایدی کیف پول الکتروم دارد؟

پرداخت خدمات

electrom bitcoin wallet
 • نظر کاربر  بازار سرمایه
 • بیزینس متوسط تعداد کارمند 11 تا 50 نفر

“کیف پول با کیفیت”

چه چیزی را در مورد کیف پول الکتروم دوست داری؟

من دوست دارم که این کیف پول نسخه‌های مختلفی دارد، یکی  کیف پول برای لیت کوین یک کیف برای بیت کوین

چه چیزی را در مورد کیف پول الکتروم دوست نداری؟

پیدا کردن کیف پول لیت کوین کار ساده ای نبود.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.