دنیا جهانبخت: مهراد جم تازه آغاز شده است؛ 5 ماه است با مهراد رابطه دارم

از شب گذشته تاکنون تأیید خبر رابطه دنیا جهانبخت و مهراد جم حواشی فراوان و واکنش‌های زیادی را به دنبال داشته است.

بسیاری از همکاران مهراد جم، مانند امیر آرتا در اینستاگرام به این موضوع واکنش نشان داده و نوشته اند که به تصمیم مهراد برای رفتن احترام می‌گذارند، اما از اینکه او با آن دختر وارد رابطه شده بسیار ناراحتند.

آرتا نوشته که «به من ربطی نداره کجا رفتی چیکار کردی، ولی با کسی دوست شدی که الگوی اخلاقی دختران نسل بعدی، البته الگوی خرابی و ویرانی»

امیر آرتا و مهراد جم
امیر آرتا و مهراد جم

از طرفی بهمن بابازاده خبرنگار حوزه موسیقی نوشته است که مهراد جم را مافیای شرط بندی به ترکیه دعوت کرده است و این پایانی برای مهراد جم خواهد بود، چراکه او دیگر نمی‌تواند به ایران بازگردد.

واکنش دنیا جهانبخت

اما همه این واکنش‌هایی که پایان مهراد جم را اعلام کرده، با واکنش دنیا جهانبخت همراه شده است، دنیا جهانبخت این را تازه شروع مهراد جم خوانده است.

دنیا در این باره نوشته است:

« نه اتفاقاً، آغاز مهراد جم و استعداد و تواناییهاش! تا الان 20 درصد هنرش رو دیدید! منتظر سوپرمگاهیتای جدیدش باشید.»

جهانبخت در ادامه در یک استوری دیگر نوشته است:

«مهراد این چند روز، روزهای سختی رو گذروند، همه جور حرف و کنایه ای رو شنید، هنوز جای خنجرهای از پشت زده دوستاش خوب نشده بود که دیشب برای چندمین بار شاهد پشت کردن رفیقاش و دوست نماهای اطرافش شد. ضربدر قرمز روی صورت و اسم قشنگش با کپشنی به عنوان تمام شدن مهراد جم.

بله شاید به اجبار دور شد از گرمای محبت هوادارای داخل کشورش، توی این 5 ماهی که توی زندگییشم از نزدیک می‌دیدیم که شبانه روز با عشق کار می‌کنه که بتونه هواداراشو خوشحال کنه، در واقع اولین چیزی که در زندگی هنریش واسش ارزش داشت و داره کانون هوادارانشه.

و از اونجایی که خدا دوستش داره تونست نجات پیدا کنه تا بتونه هنوز واستون عاشقانه بخونه وشما بازهم با موزیکاش خاطره های جدید بسازید و جا داره از هوادارای واقعیش تشکر کنم. »

دنیا جهانبخت با این استوری ها تأیید کرده است که نزدیک به 5 ماه است با مهراد جم رابطه داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.