داگی استایل خطرناک ترین پوزیشن سکس برای مردان است

اگر به آلت تناسلی خود اهمیت می دهید متن زیر را با دقت بخوانید.

اگر تا به حال استخوانی در بدن تان شکسته باشد می دانید که بسیار دردناک است و قطعا تجربه خوبی نیست. حالا با توجه به اینکه شکستکی مثلا در دست چقدر می تواند دردناک باشد، می توانید تصور کنید شکستگی آلت چقدر می تواند وحشتناک باشد.

بله، با وجود اینکه استخوانی در آلت شما وجود ندارد اما امکان شکستن دارد، و در تصورات من بسیار دردناک تر قطع شدن دست تان است!

شکستگی آلت زمانی رخ می دهد که سیلندر های نعوظی پاره می شوند، قسمتی که وظیفه نعوظ آلت را بر عهده دارد. با شنیدن صدایی مانند ترکدین یا خرد شدن متوجه شکستن آلت خود می شوید، بعد از حالت برانگیختگی خارج می شود و رنگ آن به آبی تیره، سرخ یا بنفش تبدیل می شود. همانند یک غروب زیبا.

صدای فریاد تان بلند شد، اینطور نیست؟ فریادِ من که بلند شد، و حتی مرد هم نیستم!!

سال گذشته مقاله ای در مجله مجاری ادراری و ناحیه تناسلی منتشر شد که اعلام کرد پوزیشن دختر گاوچران خطرناک ترین پوزیشن سکس است که و به راحتی باهث شکستن آلت شما می شود. به این صورت به قضیه نگاه کنید— زمانی که در حال تجسم یک زن هنگام بر روی “قطار” شما سوار شده است، اتفاق وحشتناکی رخ می دهد و آلت شما درون واژن شریک تان می شکند و همه چیز تمام می شود. با آلت خود خداحافظی کنید.

اما اگر باعث ترس شما شده و در دفعات بعدی سکس خود قرار است خیلی خیلی احتیاط کنید و به آرامی هر چه تمام ادامه دهید بگذارید قدری خیال شما را راحت کنم. شکستن آلت به قدری غیر معمول است که محققان فقط توانستند اطلاعات 44 مورد را برای بررسی بیشتر به دست آورند. که نشان از نادر بودن این قضیه دارد.

اما باز هم باید مراقب باشید. فقط محظ احتیاط.

در خاطرتان هست که گفتن خطرناک ترین پوزیشن دختر گاوچران است؟ با کمال شرمندگی اما رقیبی برای آن پیدا شده است، داگی استایل. بر اساس مقاله ای که به تازگی به چاپ رسیده است، درصد بیشتری از مردان هنگام رابطه از طریق پوزیشن داگی استایل با شکستگی آلت مواجه شده اند، که خبر بسیار بدی برای عاشقان این پوزیشن است.

بر اساس این مقاله، مرد در این پوزیشن فشار زیادی وارد می کند و اگر محتاط نباشد احتمال شکستگی بسیار زیاد است. اما بیاید واقع بین باشیم، هیچ کدام از ما هنگام سکس به تنها چیزی که فکر نمی کنیم احتیاط است، اما شاید بیاد تغییر عادت دهیم…؟

نکته اخلاقی : اگر به داگی استایل خیلی علاقه دارید، مراقب باشید.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.