dianadadmeher

دیانا دادمهر کیست؟

بیوگرافی

دیانا دادمهر دختری که چند سالی است تغییر جنسیت داده است و به یک شاخ مجازی در اینستاگرام تبدیل شده است. در ادامه به معرفی بیشتر او خواهیم پرداخت. نام اصلی وی، مهدی رازدار بوده و در سال 85 در کشور تایلند از جنسیت پسر به دختر، تغییر جنسیت داد. پیش از این یک پسر ترنس بود که به دلیل زیبایی‌اش تا حدودی در فضای مجازی معروف شده بود. وی نامش را به ماریا تغییر داد اما به دیانا معروف است. او که متولد 13 ماه خرداد سال 1366 در شهر شیراز، از پدر و مادری شیرازی است اکنون همچون بسیاری از شاخ‌های مجازی ایرانی در کشور ترکیه ساکن است. والدین او از یکدیگر طلاق گرفته‌اند و دیانا کنار مادربزرگش بزرگ شد.

فعالیت

او در گذشته حدود 2 سال در کاباره هایی که در دوبی قرار دارند، فعالیت کرده و پس از آن حدود 1 سال هم در یکی از دیسکوهای مستقر در ترکیه مشغول  بوده است. شروع معروفیت دیانا و معروف شدنش در اینستاگرام با پخش شدن کلیپی از او در فضای مجازی در کنار مسعود ترکیبی در همین دیسکوی ترکیه‌ای بود. او در این برای کسب درآمد تن فروشی می کرد. او مدیریت یک سایت شرط بندی به نام لاوبت را نیز بر عهده دارد. دیانا دادمهر در اینستاگرام با آیدی dianadadmehr_org فعال است و در زمان نگارش این مطلب (تیر 99) حدود 141 هزار نفر فالور دارد.

رابطه ها

او در اوایل همانطور که پیش از این گفته شد با مسعود ترکیبی وارد رابطه شد. مسعود ترکیبی با نام اصلی محمد کاظم تاش فردی است که با مخلوط کردن مواد مختلف با هم همانند مخلوط کردن نوشابه با شراب و یا حتی مخلوط کردن چیزهایی مثل ادرار و مدفوع سگ توانست مشهور شود. دلیل معروف بودنش به مسعود ترکیبی هم همین ترکیبات عجیب و غریب اوست. او در فیلم هایی که منتشر میکند همیشه یک دختر هم همراه خود دارد که مدت زیادی این دختر دیانا دادمهر بود.  اما پس از آن از مسعود ترکیبی، که او هم یکی دیگر از شاخ های مجازی است جدا شد و با امیر پایی وارد دوستی شد. امیر پایی هم در اینستاگرام دنبال کننده های زیادی دارد و فعالیتش در زمینه رقص است. او با افراد دیگری هم در رابطه بوده و با آنها به انتشار عکس در فضای مجازی اقدام کرده است. افرادی همچون وحید خزایی و داوود هزینه.

دیانا دادمهر و مسعود ترکیبی
دیانا دادمهر و مسعود ترکیبی
داوود هزینه
داوود هزینه
دیانا دادمهر
وحید خزایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *