مقابله با خیانت دوست دختر

مقابله با خیانت دوست دختر

مقدمه

ما در مطلب قبلی در مورد نشانه‌های خیانت دوست دختر صحبت کردیم. اما در این مطلب می‌خواهیم بگوییم اگر متوجه این موضوع شدید باید چگونه با آن روبرو شوید. نحوه مقابله با خیانت دوست دختر بسیار مهم است. زیرا افراد در این لحظه احساسات مختلفی را تجربه می‌کنند. که برخی از این احساسات باعث از بین رفتن اعتماد به نفس و فکر به خودکشی می‌شود. پس با همراه باشید تا نکاتی را برای مقابله با این وضعیت به شما آموزش دهیم.

ابراز احساسات

اول و مهمترین کار برای مقابله با خیانت دوست دختر این است که احساسات خود را بیان کنید. وانمود نکنید که خوب هستید. اگر می‌خواهید گریه کنید، این کار را انجام دهید. اگر می‌خواهید فریاد بزنید، پس فریاد بزنید.

هرکاری که دوست دارید انجام دهید. اما به هیچ وجه احساسات خود را پنهان نکنید. قبول کنید که این اتفاق بد است و باعث ایجاد احساسات متنقاض می‌شود. پنهان کردن آن فقط باعث ایجاد حالت بد در شما می‌شود. اینکه نزدیکترین فرد، به شما خیانت کند، ضربه بزرگی است. شما چند ماه قبل قصد داشتید بایکدیگر زندگی جدیدی را شروع کنید. اما حال متوجه شدید که برای او کافی نبودید. به خودتان زمان دهید تا با احساساتتان کنار بیایید.

پیشگیری از تصمیمات عجولانه

 از گرفتن تصمیمات عجولانه جدا خودداری کنید. یکی از بدترین کارهایی که افراد دردمند می‌توانند انجام دهند تصمیم‌گیری برای تغییر زندگی است. در مورد این موضوع می‌توانید فکر کنید، اما بهتر است مدتی صبر کنید سپس آن را عملی کنید. در مورد تمام جوانب زندگی خود فکر نمایید. به هیچ وجه به دنبال ایجاد یک رابطه جدید نباشید تا از طرف مقابل انتقال بگیرید. صبر کنید تا بتوانید با این مشکل روبرو شوید و سپس به صورت منطقی و به دور از احساسات تصمیم بگیرید.

عدم سرزنش خودتان

تقصیر شما نیست. اگر بایکدیگر مشکل داشتید باید در مورد آن صحبت می‌کردید. خیانت راه حل مشکل نبود. بنابراین اگر پارتنرتان سعی کرد شما را برای خیانت خود سرزنش کند، به او توجه نکنید. زیرا هر دوی شما بالغ هستید. اگر می‌خواستید جدا شوید فقط باید بایکدیگر صحبت می‌کردید.

اما از آنجا که او تصمیم گرفت خیانت کند. تقصیر همه مشکلات به گردن خود او است. هیچ کس او را مجبور نکرد با شخص دیگری دوست شود. بنابراین هیچگاه خود را به خاطر اعمال شنیع او مقصر ندانید.

بررسی گزینه‌های مقابلتان

آیا می‌خواهید جدا شوید؟ آیا می‌خواهید در مورد این موضوع صحبت کنید؟ ایا برای بررسی همه جوانب به زمان نیاز دارید؟ حتما قبل از رویارویی با او بدانید که چه چیزی مدنظرتان است.

بهترین کار این است قبل از اینکه او فرصت پیدا کند تا شما را با مزخرفاتی که می‌گوید پر کند. تصمیم خود را بگیرید. قبل از صحبت با او خود را از نظر ذهنی آماده کنید. با این کار راحت‌تر می‌توانید به هدفی که در ذهنتان دارید برسید. به او اجازه ندهید از احساسات شما سوء استفاده کند.

صحبت با یک دوست

صحبت با دوستان
مقابله با خیانت دوست دختر از طریق صحبت با دوستان

یکی از راه‌های مقابله با خیانت دوست دخترتان این است که با دوستان واقعی خود صحبت کنید. به هر حال آن‌ها کسانی هستند که پس از اینکه دوست دخترتان شما را ترک کرد، بازهم در زندگیتان همراهتان هستند. آن‌ها کسانی هستند که وقتی نخواهید بیدار شوید، برایتان صبحانه آماده می‌کنند.

این افراد به شما کمک می‌کنند راهی برای برون رفت از این آشفتگی پیدا کنید. به یاد داشته باشید، آن‌ها فقط بهترین‌ها را برای شما می‌خواهند. بنابراین حتما به توصیه‌های آن‌ها گوش دهید. آن‌ها می‌دانند در مورد چه چیزی صحبت می‌کنند.

صحبت با دوست دختر خیانت‌کار

هنگامی که از نظر روحی آماده شدید. با بهترین دوستتان صحبت کردید و گزینه‌های مختلف را در نظر گرفتید. حال زمان آن است که با دوست دخترتان صحبت کنید.

ابتدا به او بگویید خیانتش چه احساسی را در شما ایجاد کرده است. اجازه ندهید که او گفتگو را هدایت کند. او فرد خطاکار است و باید خوشحال باشد که شما به دنبال یک صحبت آرام هستید.

هر چه می‌خواهید بدانید از او سوال کنید و اجازه ندهید که جزئیات را پنهان کند. شما شایسته این هستید که بدانید چگونه شما را گول زده است. پس از مکالمه باید تصمیم نهایی خود را بگیرید. همه حقایق را بررسی کنید و بهترین کار را که به نفع خودتان است انجام دهید.

مراجعه به پزشک

بهتر است حتما به یک پزشک مراجعه کنید تا آزمایش شوید. ممکن است دوست دخترتان با آن مرد رابطه محافظت نشده برقرار کرده باشد. شما نباید هرگز سلامتی خود را نادیده بگیرید. به پزشک مراجعه کنید و مطمئن شوید که به هیچ بیماری مبتلا نشده‌اید.

عدم تغییر خودتان

عدم تغییر خودتان

خیانت او به هیچ وجه به خاطر شما نبود. روشی که دیگران برای زندگی خود انتخاب می‌کنند نتیجه تفکرات خودشان است و هیچ شخصی دلیل این رفتار آن‌ها نیست. این را همیشه به یاد داشته باشید.

خیانت دوست دخترتان به این معنا نیست که شما برای او کافی نبودید. خیانت او باعث نمی‌شود از ارزش‌های شما کاسته شود. یا اینکه دیگر برای دختر جذاب نباشید. پس به هیچ وجه به دنبال تغییر خودتان نباشید.

عدم برگشت به رابطه

حتی اگر دوست دخترتان معذرت خواهی کرد و با استدلال سعی کرد رفتار خود را توجیه کند. تنها کاری که باید انجام دهید ترک او است. بازگشت به فرد خیانت‌کار اشتباه است.

گاهی اوقات آن هم به ندرت می‌توان از خیانت چشم‌پوشی کرد. مثلا اگر یکبار به خاطر مستی به شما خیانت کرد و از انجام این کار ناراحت بود می‌توانید او را ببخشید. اما اگر این اتفاق به طور منظم رخ دهد و فقط می‌گوید متاسف است، او را از زندگی خود بیرون بیاندازید.

ما می‌دانیم عشق باعث می‌شود نتوانید به درستی تصمیم بگیرید. اما اجازه ندهید که شما را کور کند و باعث رفتار ناعادلانه شود.

یک بار او اشتباه کرده است. اما بار دوم انتخاب خودش بود. پس هیچگاه فرد خیانت‌کار را نبخشید. همچنین اجازه ندهید کسی چه دوست دختر فعلیتان چه شخصی که بعدا وارد زندگیتان می‌شود شما را برای این خیانت شماتت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *