ایده برای قرار دونفره

چند ایده عالی برای قرار دونفره از ارزان تا گران

وقتی شروع به گذاشتن قرار با فردی که به او علاقه دارید می‌کنید، احتمالاً دائم به دنبال ایده برای قرار دونفره باشید. شما می‌توانید با هر مقدار هزینه‌ای که مد نظرتان است، با هم قرار بگذارید و هیچ نگرانی بابت هزینه‌تان نداشته باشید.

اگر جایی را برای بیرون رفتن انتخاب کردید که هزینه کمی را در بر داشت، اصلا نگران نباشید و گمان نکنید به شما خوش نخواهد گذشت. دو نفر وقتی به هم علاقه دارند، هر جایی به آن‌ها خوش خواهد گذشت.

در هر صورت از شما می‌خواهیم ادامه این مطلب را با ما باشید تا با چند ایده برای قرار دونفره که از بهترین ایده‌ها بری قرار عاشقانه هستند، آشنا شوید.

چند ایده برای قرار دونفره که کم خرج و ارزان هستند!

همه‌ی خوشگذارنی‌ها محدود به کارهای گران قیمت نمی‌شوند؛ علی‌الخصوص زمانی که حرف عشق و علاقه در میان باشد. ایده‌های ارزان و کم خرجی برای قرار گذاشتن و بیرون رفتن وجود دارند که حتی بیشتر از خوشگذرانی‌های گران قیمت، شما را سرحال می‌کنند و باعث بالا رفتن هیجان در شما می‌شوند. توجه شما را به ایده‌هایی که در ادامه به شما معرفی کرده‌ایم، جلب می‌کنیم.

رفتن به ساحل

اگر در شهری ساحلی زندگی می‌کنید که دریا یا دریاچه‌ای در نزدیکی شما در حال موج زدن است، دیگر برای قرار گذاشتن ارزان، لازم نیست خیلی فکر کنید. ساحل دریا، عاشقانه‌ترین مکان برای بیرون رفتن دونفره است.

رفتن به ساحل دریا برای شهرهایی که فاصله بسیار دوری از دریا دارند، می‌تواند یک ایده گران قیمت باشد. پس در صورت نزدیک بودن به دریا، قدر آن را بدانید.

پیک نیک کنار دریا می‌تواند باعث آرامش خیلی زیادی برای شما شود. یک قالیچه و مقداری خوراکی را بردارید و در کنار دریا، زیر نور آفتاب با نگاه کردن به موج‌های زیبا، لحظات خوشی را کنار هم سپری کنید.

کنار رودخانه

اگر یک شهر ساحلی نیستید و دریا فاصله زیادی از شما دارد، نگران نباشید. قطعا در نزدیکی شهر شما یک رودخانه زیبا برای وقت گذرانی و قرار دونفره پیدا می‌شود.

یک قالیچه و مقداری خوراکی خوشمزه می‌تواند برای استراحت و گذراندن لحظات خوش در کنار هم، برای شما کافی باشد.

فیلم دیدن

فیلم دیدن - ایده برای قرار دونفره
فیلم دیدن – ایده برای قرار دونفره

کمتر کسی است که از دیدن یک فیلم بسیار زیبا و عاشقانه لذت نبرد. اگر سلیقه‌تان در فیلم یکی باشد، که بسیار عالی است و می‌توانید به کمک هم، بهترین فیلم ممکن را پیدا کرده و ببینید.

اما اگر سلیقه متفاوتی در انتخاب فیلم دارید، اجازه دهید طرف مقابلتان فیلم را انتخاب کند تا از لذت بردن او از فیلم مطمئن باشید و تمام مدت فیلم دیدن، ذهنتان درگیر اینکه آیا او حوصله‌‌اش سر رفته یا نه نشود.

رفتن به پارک

پارک بزرگ یا کوچک، فرقی ندارد. اکثر افراد، پارک رفتن را دوست دارند. یک پارک زیبا را در شهرتان انتخاب کنید و از او بخواهید با هم به قدم زدن در آن پارک بپردازید. بهترین کاری که شما می‌توانید در طول قرارهایتان انجام بدهید، صحبت کردن است. قدم زدن در پارک، بهترین فرصت برای صحبت کردن را برای شما فراهم می‌کند.

در پارک می‌توانید با خرید دو بستنی یا آب میوه خوشمزه، یک شیرینی هم به قرارتان بیفزایید.

با هم غذا پختن

اگر این امکان وجود دارد که همراه با هم به خانه بروید، غذا پختن و شام خوردن همراه با هم، می‌تواند یک گزینه عالی برای وقت گذرانیتان با یکدیگر باشد.

مهارت آشپزی‌تان را برای او به نمایش بگذارید. از او در مورد غذایی که دوست دارد سوال کنید و آن غذا را یا به تنهایی درست کنید و از او بخواهید شما را تماشا کند، یا با هم شروع به غذا درست کردن کنید.

می‌توانید یک موسیقی آرام هم در خانه پخش کنید و چند شمع کوچک هم روشن کنید تا فضا برای شما آرامش را به ارمغان آورد. البته در موسیقی و شمع زیاده‌روی نکنید، چون ممکن است او را در اول کار بترسانید.

فعالیت ورزشی

برای وقت گذرانی با هم، انتخاب یک فعالیت ورزشی که هر دویتان به آن علاقه دارید، می‌تواند بسیار جذاب باشد. بدمینتون، والیبال، دوچرخه سواری و … ورزش‌هایی هستند که می‌شود بصورت دونفره آن‌ها را انجام داد. این ورزش‌ها، ورزش‌هایی هستند که در عین ساده بودن، علاقمندان زیادی را نیز دارند.

پرواز دادن بادبادک

پرواز دادن بادبادک دو نفره
پرواز دادن بادبادک دو نفره

پرواز دادن بادبادک، شاید یکی از بامزه‌ترین کارهایی باشد که شما همراه طرف مقابلتان می‌توانید با هم انجام دهید، از آن لذت ببرید و ساعت‌ها سرگرم شوید.

رفتن به بام

همراه با مقدار زیادی خوراکی به بام شهرتان رفته و زیبایی شب را از بالا نظاره‌گر باشید. بام شهر، بهترین مکان برای صحبت کردن با هم در مورد تجربه‌ها و رویاهایتان است.

رفتن به باغ وحش

همه حیوانات را دوست دارند، از دیدن حیوانات سرگرم می‌شوند و به آن‌ها خوش می‌گذرد. بنابراین رفتن به باغ وحش را برای یکی از برنامه‌های بیرون رفتن با فرد مورد علاقه‌تان می‌توانید در نظر بگیرید.

موزه یا گالری هنری

اگر هر دوی شما به کارهای هنری و وسایل تاریخی علاقه دارید، برای شما خیلی خوشحالیم. نسبت به بقیه شما یک گزینه عالی دیگر برای بیرون رفتن با فرد مورد علاقه‌تان دارید و می‌توانید تا چند ساعت از تماشای محصولات هنری و تاریخی، لذت ببرید.

پیشنهاد می‌کنیم مطلب چگونه برای یک قرار عاشقانه اماده شویم و دلبری کنیم؟ را مطالعه کنید.

چند ایده برای قرار دونفره که کمی گران قیمت و هزینه‌بر هستند!

اگر می‌خواهید برای بیرون رفتن با فرد مورد علاقه‌تان هزینه کنید و یا برای یک روز مهم او را سوپرایز کنید، ما برای شما چند ایده عالی داریم. هر شخصی از ایده‌هایی که در ادامه برای شما می‌آوریم، لذت می‌برد.

رفتن به یک کنسرت

کنسرت رفتن با دوست دختر
کنسرت رفتن با دوست دختر

رفتن به کنسرت یک خواننده معروف و محبوب، می‌تواند به یک بمب انرژی برای شما تبدیل شود. از طرف مقابلتان در رابطه با خواننده‌ی داخل ایران که دوست دارد، سوال کنید و او را به کنسرتش دعوت کنید. امیدواریم سلیقه موسیقیایی‌تان با هم یکی باشد.

رفتن به رستوران لوکس

دعوت فرد مورد علاقه‌تان به خوردن شام در یک رستوران زیبا و لوکس در منطقه‌‌ی عالی شهر، یک حرکت زیبا و جالب است.

اسب سواری

رفتن به مزرعه اسب و اسب سواری یک ایده لوکس و گران برای قرار دونفره است. چنین قراری با وجود اینکه هزینه بالایی برای شما در بر خواهد داشت، اما متفاوت و فراموش‌نشدنی است.

اسب سواری یک ورزش و فعالیت محبوب و لوکس است که افراد را بسیار هیجان‌زده می‌کند.

دیدن تئاتر

اگر به تئاتر علاقه داشته باشید، می‌توانید بهترین نمایش‌ها را پیدا کنید، 2 بلیط تهیه کنید و با عشقتان در آن شرکت کنید.

بالن سواری

بالن سواری دونفره
بالن سواری دونفره

سوار بر بالن شدن و در هوا معلق شدن و پرواز کردن، رویای آدم‌های زیادی است. اگر عزیزتان تاکنون بالن سواری را تجربه نکرده باشد، مطمئن باشید، این تجربه، بهترین تجربه او از یک قرار دونفره خواهد بود.

اگر شرایط بالن سواری در شهر شما وجود دارد در پیشنهاد دادن آن به طرف مقابلتان، به هیچ وجه تعلل نکنید.

مسافرت کوتاه

با توجه به شرایطتان و امکاناتی که دارید می‌توانید سفری کوتاه به یک شهر زیبا در نزدیکی‌تان داشته باشید و در آنجا به مکان‌های زیبای آن سر زده و خوش بگذرانید.

پیشنهاد می‌کنیم مطلب 20 حرف عاشقانه که باید به یک دختر بگوییم! را مطالعه کنید.

ایده‌های خیلی گران قیمت

هلی کوپتر سواری - قرار دونفره
هلی کوپتر سواری – قرار دونفره

اگر می‌خواهید برای قرار دونفره‌تان خیلی هزینه کنید و اتفاقی رویایی برای خودتان بسازید، می‌توانید از ایده‌هایی همچون پاراگلایدر، هلی‌کوپترسواری، پرش با چتر نجات، شنا با دلفین‌ها برای قرار عاشقانه‌تان استفاده کنید.

سخن پایانی

در پایان باید بگوییم که عشق و علاقه مهم‌ترین چیز در یک رابطه است. و دو نفر که به یکدیگر علاقه دارند، در هر صورتی کنار هم خوش هستند و به آرامش می‌رسند.

اما در هر صورت، اگر جنبه هزینه نیز در قرارهای دونفره‌تان، برای شما مهم است، به راحتی می‌توانید از یکی از سه دسته‌های بالا، یک ایده را انتخاب کنید و از انتخابتان مطمئن باشید.

اگر شما تجربه قرار دونفره خاصی را دارید، یا اگر در ذهنتان ایده خاصی برای قرار دونفره وجود دارد که ما در اینجا به آن اشاره نکرده‌ایم، در قسمت کامنت‌ها با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *