dating-an-older-woman-10-things-to-avoid

10 چیزی که در رابطه با زن سن بالاتر باید از آن دوری کنید

10 نکته مهم برای اشنا شدن بیشتر با یک  شوگرمامی و جلوگیری از خراب شدن رابطه با او.

بسیاری از مردان جوان از زنان بالغ و سن بالا بیشتر خوششان می آید و زنان مسن میان مردان جوان محبوبیت زیادی دارند و مردان جوان جذب انان می شوند. شوگرمامی ها، همانطور که شناخته شده اند، در بین مردان جوان محبوب هستند ، زیرا این خانم ها با اعتماد به نفس کامل  می دانند چه چیزی از یک رابطه مخواهند به زبان خودمانی تر هم می دانند و هم می توانند.

آن ها می دانند چه چیزی را در یک رابطه می خواهند و  چگونه آن را بدست آورند. یک پسر که در حال قرار گذاشتن با یک خانوم سن بالاتر است،  احتمالاً درگیر یک رابطه جالب  و جذاب  است که فراتر از انتظارات  اوست.

برای اطمینان  از اینکه  تجربه شما برای آشنایی با شوگر مامی یک تجربه لذت بخش و باحال  باشد  و خاطره  دلپذیری از ان به یادگار بماند  در این مطلب  به شما  10 نکته جالب و مهم را خواهیم گفت که باید از آن جلوگیری کنید:

1 – هرگز او را  با  مادر خود اشتباه نگیرید.

مراقب باشید که با یک خانوم سن بالا به عنوان یک مادر جایگزین رفتار نکنید. وقتی با یک خانوم سن بالا ملاقات می کنید باید طوری رفتار کنید که انگار  نه انگار که او از شما بزرگتر است.  و رابطه رو خیلی برابر نشون بدید.

 با فریب دادن مردم اطراف خود به او توهین نکنید که مثلا این مادرمه، خالمه،…

مطمئن باشید که او هروقت احساس  کند این رابطه برای او مناسب نیس با شما کات می کند.

2 – هیچوقت فرض نکنید که او مدیون محبت شماست.

یک زن مسن نسبت به دختر های جوان قطعا تجربه های بیشتری دارد و این شامل دوستی ها و رابطه های جنسی او نیز می باشد.

 فقط به این دلیل که او متاهل یا عاشق نیست به این معنی نمی باشد که او محتاج محبت هرمردی باشد. یک زن مسن با اعتماد به نفس کامل  می تواند هر زمان که می خواهد بودن یا نبودن  خود را در کنار یک  مرد انتخاب کند ، بنابراین هرگز فکر نکنید که هروقت  دلتان خواست می توانید با او تماس بگیرید.

 3 – عدم موفقیت در پیگیری

وقتی مرد جوانی با زنی بزرگتر از خود ملاقات می کند ، او باید به همانطوری که با زن جوان تر رفتار می کند با او رفتار کند  مردان از هیجان پیگیری لذت می برند و زنان (جوان یا بالغ) دوست دارند یک نفر آن ها رت پیگیری کند. ممکن است یک زن مسن شغل پر مسئولیتی داشته  و کنترل کامل آن را  به عهده داشته باشد ، اما هنگامی که یک رابطه عاشقانه  به میان می آید ، خوشحال می شود مسئولیت رابطه را مرد بر عهده بگیرد .

4 – برچسب زدن.

گرچه اصطلاح شوگر به مردان و زنان مسن متصل شده است اما هرگز از او به عنوان پلنگ یا شوگرمامی یا هر  نام خوار کننده دیگری یاد نکنید  به او و رابطه صمیمی خود  احترام بگذارید و از برچسب زدن و تحقیر کردن خودداری کنید.

5 – ناسازگاری

هنگامی که شما با یک زن مسن تر آشنا می شوید  مهم است که بدانید راستگویی و صداقت در رابطه بسیار برای او ارزشمند است. مگر اینکه خیلی واضح  آنچه را که دراین  رابطه به دنبال آن هستید و برای همین ارتباط برقرار کرده اید ، به او بگویید باید خیلی خوش شانس باشید که طرف مقابل هم بخاطر دلایل مشابه شما وارد رابطه شده باشد ولی بعید بنظر می رسد که اینقدر خوش شانس باشید.

6 – وسواس

گرچه ممکن است یک مرد جوان احساس کند که شانس خوبی دارد ،که  در ارتباط با یک زن سن بالا  زیبا  مباسد ام ممکن است پیش خودش فکر کند کنترل در ر وابط  با شوگر مامی خود ندارد. یک مرد جوان که با شوگر مامی آشنا می شود کنترل خود را  بیشتر از این که با یک دختر جوان اشنا شود از دست می دهد .

اگر با زن مسن آشنا شدید، به توانایی های خود در تجزیه وتحلیل احساسات دیگران زیاد اطمینان نکنید. چون لحظه ای که احساس می کنید کاملا او را به خود علاقمند کرده اید و او درگیر شما شده است،او مانند یک گربه وحشی عمل می کند. بنابراین از زیاد نزدیک شدن و چسبیدن زیاد به او خوداری کنید،چون این زنان دارای رفتارهای غیر قابل پیش بینی هستند.

7 – فاصله سنی

ممکن است فاصله سنی قابل توجهی بین شما وجود داشته باشد اما یادآوری او مشکلی را حل نمی کند فقط باعث می شود  نارضایتی میان شما به وجود  اید  در عوض ، اختلاف سن خود را فرصتی برای یادگیری تجربیات جدید تلقی کنید.

8 –  عدم تعادل در رابطه

اگر هر دوی شما ندانید که از یکدیگر چه می خواهید و برای چه چیزی با هم در ارتباط هستید شما یک رابطه بدون نامتعادل ایجاد کرده اید  وقتی با یک زن مسن تر آشنا می شوید ،  این امر مهم است که در مورد آنچه می خواهید رک و پوست کنده با او سخن بگویید. اگر به دنبال یک رابطه الکی و گاه به گاه هستید باید به او اعلام کنید.اگر مشکلی دارید خیلی طبیعی در همان ابتدا ب او بگویید . این اصلا خوب نیست که فک کنید بهتره خودش این چیزا رو بفهمه و حدس بزنه.

۹. خجل  بودن  یا بیش از حد شرمسار بودن…

تنها به این دلیل که یک زن سن بالا اعتماد به نفس  زیادی دارد و می داند چی می خواهد،  به این معنا نیست که تو  عقب بکشی و حس یک آدم به درد نخور را پیدا کنی.

 زمانی که از یک زن سن بالا سوال می کنید جسور و پرو  باشید. زن جماعت دوست داره  با ناز و ادعا نقش خودشو  در رابطه با شما بگیره ، به ویژه در اولایل  رابطه.  پس باید پرو و جسور باشی، خوششون میاد.

۱۰. شکست برای اختلاف نظر ها

قوانین دوستی اغلب تغییر می کند و یک زن مسن بسیاری از این تغییرات خوب  و بد  را از طریق رابطه ها و قرار هایی که داشته تجربه کرده است. درسته این تفاوت بین شما مهمه ( اختلاف سنی، تجربه زندگی ) ولی شما باید معنی دوست داشتن رو درک کنید و برای رابطه ای که دارید ارزش قائل شوید.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *