پویان مختاری و داریا رادینوا

داریا رادینوا دوست دختر جدید پویان مختاری کیست؟

پویان مختاری (به انگلیسی: PooyanMokhtari) به تازگی در صفحه اینستاگرام خود دوست دختر جدیدش داریا رادینوا را معرفی کرده است.

داریا رادینوا (به انگلیسی: Daria Radinova) دختر روس ساکن انگلیس است که به تازگی با پویان مختاری خواننده ایرانی و مدیر سایت‌ شرط بندی حضرات وارد رابطه شده است.

داریا رادینوا متولد 28 سپتامبر 1993 در روسیه است و 27 سال سن دارد. داریا یکی از ستارگان فعال در اینستاگرام است که به خاطر نشان دادن سبک زندگی خود از طریق مدبلاگ و فتوبلاگ به شهرت رسیده است و با آی دی dradinova در اینستاگرام فعالیت می‌کند و بیشتر از 400 هزار دنبال کننده هم دارد.

او متولد روسیه و بزرگ شده این کشور نیز می‌باشد.

داریا نخستین بار با انتشار عکسی از خودرو بنز خود که 68 هزار دلار ارزش داشت و حدود 20 هزار دلار کریستال برای تزیین آن به کار برده شده بود به شهرت رسید.

رابطه داریا رادینوا با پویان مختاری

پویان مختاری که پس از جدایی اش از نیلی افشار با آناشید حسینی هم وارد رابطه شده بود و قرار بود با همدیگر ازدواج کنند، حالا خبر از رابطه با این مدل روس می‌دهد.

پویان مختاری با انتشار عکسی از رادینوا در لندن نوشته: به زندگی من خوش آمدی.

پویان مختاری و داریا رادینوا

پویان مختاری رادینوا را به عنوان ملکه زندگی خود معرفی می‌کند.

اینستاگرام داریا رادینوا

اینستاگرام رادینوا به آدرس dradinova در دسترس است و در حال حاضر 344 هزار دنبال کننده دارد. او پویان مختاری را نیز دنبال کرده است.

داریا در اینستاگرام خود به نشان دادن سبک زندگی و استایل خود می‌پردازد.

او مدت‌ها است که در لندن زندگی می‌کند و با توجه به حضور فعال پویان مختاری در لندن طی چند ماه اخیر، او سرانجام از رابطه اش با داریا رادینوا رونمایی کرده است.

رادینوا در استوری‌های اینستاگرام خود عکس پویان مختاری را منتشر کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *